Opinie o Voicepin.Com Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Voicepin.Com Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Voicepin.Com Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voicepin.Com Sp. z o.o. w Kraków

kop Nowy wpis

czy ktoś ostatnio trafił do Was z firmy Hoist?

Stefan Nowy wpis

Podpowie ktoś czy Voicepin prowadzi może rekrutację lub odbędzie się ona w najbliższym czasie, bo nie mogłem nigdzie znaleźć aktualnych ofert pracy? Jakie są Wasze wrażenia na temat rozmowy kwalifikacyjnej, o co najczęściej pytają?

sola Nowy wpis

scandale R.T.I.A. ...................... LOT orange 2018

Rozmowa przyjemna, konkretna. Osoby rekrutująca same (bez mojego pytania) zadeklarowały, że zawsze powiadamiają kandydatów o wynikach rekrutacji. Nie doczekałam się odpowiedzi, chociaż rozmowa odbyła się miesiąc temu. Nie świadczy to najlepiej o firmie. :/

Julia Nowy wpis
@ja

No niestety, brak informacji zwrotnej po rekrutacji często się zdarza. A z ilu etapów składała się rekrutacja? Powiedz jeszcze, o jakie stanowisko starałeś się w Voicepin, dzięki.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Voicepin.Com Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Julia

Ostatnie opinie na temat firmy Voicepin.Com Sp. z o.o. pochodzą sprzed kilku miesięcy. Wiecie jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Czy prowadzą rekrutację?

po rozmowie

Nie wypowiem się na temat pracy w firmie, ale mogę coś powiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej. Historia zaczęła się dość zabawnie. Złożyłem CV, zadzwoniła miła Pani. Umówiliśmy się na rozmowę przez Skype. Następnie dostałem maila od innej Pani, że jednak się rozmyślili i będą przeprowadzać rozmowy na żywo. Ok, mi to pasuje, bo procedura rekrutacyjna będzie szybsza. Zmiany decyzyjne się zdarzają. Kolejno zadzwonił do mnie mężczyzna (ten już się nie przedstawił) i umówiliśmy się na spotkanie. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się w wyznaczonym terminie, punktualnie. Z jakimiś dwoma mężczyznami, którzy się nie przedstawili, więc nie wiedziałem z kim rozmawiam. Atmosfera była sztywna i niezbyt przyjazna. Przyszedlem na spotkanie nastawiony pozytywnie, a wyszedłem z zupełnie odmiennym zdaniem. Po spotkaniu nie otrzymałem żadnego feedbacku, pomimo umówionego tygodniowego terminu. W moich oczach nie świadczy to dobrze o przyszłym pracodawcy. Przyjąłem inną ofertę i jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy ;).

ta
@po rozmowie

Niestety ale miałam podobne doświadczenie. Najpierw szybka rozmowa na telefon kiedy mogłabym pojawić się na rozmowie. Do samego biura miałam problem z trafieniem - firma zmieniła nazwę i dopiero w recepcji mnie uświadomiono. W 'biurze' w recepcji czekałam z kilka minut zanim ktokolwiek się pojawi - nie chciałam chodzić po i tak małym biurze. Gdy ktoś się w końcu pojawił to był wielce zdziwiony że tego dnia jest rekrutacja. Pierwszy Pan z którym przebiegała rozmowa - atmosfera fatalna, wyglądało to tak jakby siedział tam z przymusu zaś połowa pytań była tendencyjna i nie związana ze stanowiskiem. Druga osoba która przyszła potem była już bardziej serdeczna. Nie mniej - wrażenie bardzo słabe.

Maria
@po rozmowie

Szkoda, że Twoje doświadczenie z procesem rekrutacji w firmie Voicepin.Com Sp. z o.o. nie były pozytywne. Jak wyglądała sama rozmowa? Na jakie stanowisko aplikowałeś i czy pytania były z nim związane? Może na forum jest osoba, która ma odmienne doświadczenia i chciałaby się nimi podzielić z użytkownikami.

Olgierd

Świetnie rozwijająca się firma. Aż chce się w takim miejscu pracować

Maria

Po komentarzach jakie są tu widoczne z roku 2016 widać, że Voicepin.Com jest bardzo dobrym pracodawcą. Jak sytuacja wygląda dziś? Czy dalej pracuje Wam się korzystnie w tej firmie? Jaka panuje tu atmosfera? Jakim pracodawcą teraz jest Voicepin z Krakowa?

Entalpia

Super klimat, ciekawe zadania. Firma prężnie się rozwija , międzynarodowe projekty ciekawa technologia, nie ma na co narzekać :p kasa jak trzeba - praca to sama przyjemność! !!

VoicePIN.com

Wysyłajcie CV, do teamu można dołączyć zawsze. :) Zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Voicepin.Com Sp. z o.o. - Kraków

Voicepin.Com Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Krakusa 11
    30-535 Kraków