SILBERFORM

Kraków

Opinie o SILBERFORM

Szymon

Firma zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Miałem przyjemność spotkać się z panem W., który przeprowadzał finalną rozmowę rekrutacyjną. Nie jest to wielka korporacja - co należy uznać za plus. Niestety i mówię to z perspektywy czasu odrzuciłem propozycję. Może jeszcze będzie okazja się spotkać. Nie mniej jednak jeśli macie okazję aplikować to gorąco polecam.

car

Poszukuje opinii o tym pracodawcy Złożyłem aplikacje i dostałem odpowiedz z zaproszeniem na rozmowę dlatego szukam jakiś opinii jak tam sytuacja firmy Jak pracownicy ja postrzegają Chyba ktoś tam już pracuje ?? Pozdrawiam

Ray
@car 24.02.2016 15:41

I co dostales sie?

Ray

wyslij CV a sie dowiesz...zapraszamy

Zostaw opinię o SILBERFORM - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILBERFORM