Opinie o R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. w Lublin

berek

Konorawirus doprowadza niestety do rynku pracodawcy i będą mogli sobie wybierać i płacić ile chcą.Znajoma mówiła co dzieje się w urzędach pracy.Nie ciekawie to wyglada.A Pani Renata wybudowała rezydencje w konstancinie godna zobaczenia i w jakim sąsiedztwie......Musi to wszystko utrzymać i, co tam wasza pensja .Pozwoli jej tylko zatankować luksusowy samochód na dojazd do firmy !

Pracownica

Czytam różne wpisy i o żadnym pracodawcy pracownicy nie piszą dobrze.Odrobina klultury i szacunku dla ludzi dzięki którym mogliście żyć, stać was było na kredyt, wakacje itd...a to ze dłużej nie chcą z Wami pracować to pamiętajcie ze od Was są już młodsi, wydajniejsi i bardziej kreatywni.Takie życie !

Zainteresowana
@Pracownica

Czyli wychodzi na to, że lepiej zatrudnić studenta bo za grosze będzie pracował, niż kogoś z doświadczeniem, bo będzie chciał godnie zarabiać, zgodnie z doświadczeniem i stażem?

@Zainteresowana

To zupełnie nie o to chodzi, firmę od lat budowali doświadczeni ludzi, studenci byli uzupełnieniem ponieważ mieli się od kogo uczyć. W tym momencie dwie kluczowe osoby odchodzą i jest to przedstawiane w taki sposób żeby ludzie myśleli że zostali zwolnieni a prawda jest taka, że to jest duży cios dla właścicieli i negatywnymi wpisami oczerniającymi innych chcą się dowartościować.

Zainteresowana

Jeśli tak to wygląda to nie dzieje się chyba w firmie najlepiej. czyli nikt nie został zwolniony?

berek
@Pracownica

Prosze pamietać, ze nie każdego zastąpicie praktykantami, ani stażystami. Szczególnie jezeli chodzi o taką tematykę państwa systemów

obecny

Dziwne. Pracuje w firmie juz kilka lat i nie doznałem żadnych podobnych sytuacji.Albo się opierdalacie albo robiliście lewe interesy. Jednego (usunięte przez administratora) bo przekombinował.

Była pracowniczka

Dodam że ludzi kluczowych, bardzo kompetentnych, pracujących od lat i wkładających w prace całe serce. Ale to jakby rzucać perły przed wieprze.

Katarzyna

Oj, to szkoda... :( Czy taka sytuacja pierwszy raz miała miejsce, odkąd byłaś zawodowo związana z R-SOFT STUDIO, czy wcześniej już podobne przypadki miały miejsce? Czy próbujesz w jakiś sposób starać się o odzyskanie należnego wynagrodzenia?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Pytajnik

1.Czy firma oferuje jakieś benefity? 2. Czy praca jest zorganizowana? Jest prowadzona w jakieś metodyce? Scrum? 3. Czy firma próbuje zatrzymać pracownika?

była pracowniczka
@Pytajnik

1.Benefity? jakie benefity 2. w jakimś stopniu napewno :) większym lub mniejszym 3. Firma nie próbuje zatrzymac pracownika

Fajnie przeczytać tyle pozytywnych komentarzy ! A zastanawia mnie, czy firma inwestuje w pracowników wysyłając na szkolenia ?

OdpOdp
@Karolina

Nie

Czy R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

R-SOFT STUDIO

Od wielu lat współpracujemy w zakresie praktyk i staży z lubelskimi uczelniami. Często najbardziej zaangażowane osobę stają się częścią naszego zespołu, a ich czas pracy dostosowany jest do grafiku na uczelni.

Kolega

Marcinie a może nie znalazł byś się w takiej sytuacji gdybyś był fair w stosunku do pracodawcy... bez komentarza pozostawimy to w jaki sposób zakończyłeś współpracę i jak potraktowałeś osoby, które szły Ci na rękę np w kwestii Twojego czasu pracy. Nie wspomnę już niejasnościach w kwestii Twojego stanu zdrowia. Zanim kogoś oczernisz spójrz na siebie i zastanów się czy Ty postąpiłeś uczciwie. Co do CV to rzeczywiście nie masz co wpisać ponieważ nie przepracowałeś nawet całego okresu próbnego... śmiało możemy każdemu odradzić współpracę z takim pracownikiem.

Jaka atmosfera jest między działami w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.?

R-SOFT STUDIO

Dbamy o to aby atmosfera w firmie była bardzo dobra, zgrany zespół od zawsze był jednym z naszych najważniejszych priorytetów. Nie wprowadzamy też atmosfery konkurencji miedzy działami czy pracownikami, każda osoba ma swój wkład w działalność i rozwój firmy. Staramy się też "świętować" najdrobniejsze sukcesy i stwarzać okazje do integracji. Zachęcamy do śledzenie naszego profilu w mediach społecznościowych.

Atmosfera pracy jest bardzo dobra, nikt ze sobą nie konkuruje a wręcz przeciwnie, wszyscy są bardzo pomocni a wśród ludzi nawiązują się fajne przyjaźnie. Firma nie jest duża więc każdy każdego zna.

Pawł

Firma z bardzo dużym potencjałem. Jestem pełen podziwu i uznania dla ludzi, którzy ją tworzą.Bardzo dobre warunki pracy, bardzo dobre wynagrodzenie.Jednego czego nie lubią to ściemy.Jak chcesz pracować solidnie to też solidnie jesteś traktowany. Polecam

Opinia
@Pawł

Potwierdzam, jeśli ktoś się stara, pracuje dobrze i solidnie jest tak samo wynagradzany, po podwyżkę nie trzeba chodzić i prosić. Są też od czasu do czasu premie, w zależności od ilości zamkniętych projektów.

Wojtek

Obawiałem się odbywania praktyk w tej firmie ale została mi polecona przez uczelnie. I nie żałuje. Na szczęście żadna z opinii się nie potwierdziła. Dużo się nauczyłem, atmosfera fajna, bardzo koleżeńska. Szefostwo na luzie. Została mi zaproponowana dalsza współpraca. Mój czas pracy jest dopasowany do zajęć na uczelni. Z płatnościami nie miałem problemu jak na razie.

Mirosław
@Wojtek

Co konkretnie należy do Twoich obowiązków w R-SOFT STUDIO, ciężko było się wdrożyć w pracę? Fajnie, że jesteś zadowolony z praktyk i dodatkowo dostałeś propozycję dalszej współpracy, dobrze że firma nie zamyka drogi studentom.

Wojtek
@Mirosław

Jestem developerem, ciężko nie jest ponieważ mam wsparcie kierownika oraz kolegów z działu.

Czasami trzeba naginać własny grafik dla firmy o ile chce się pracować.

Możecie opisać świeżą sytuację R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Random

Administratorze, warunki pracy są tragiczne (usunięte przez administratora) Atmosfera jest beznadziejna. Ciągle mijanie się z rzeczywistością kadry kierowniczej

@Random

Jako pracodawca od zawsze dbamy o dobrą atmosferę, bardzo dużo rozmawiamy z pracownikami, wspólnie cieszymy się z sukcesów i organizujemy imprezy integracyjne. Dobry klimat w pracy tworzą przede wszystkim sami pracownicy, my tylko pomagamy im pokazując, że preferujemy postawy koleżeństwa, wzajemnej pomocy i współpracy. Nie ma u nas współzawodnictwa a każda osoba jest częścią zgranego zespołu. Co do warunków pracy - zapraszamy do naszego biura każdą zainteresowaną osobę, można ocenić czy jest aż tak tragicznie jak opisuje to Random.

Sprawdzający

test_ czy nie zostanie opinia usunięta automatycznie

Helmut

Idealnie to z pewnością nigdzie nie będzie. Na siłę też nikt nie trzyma a firma chce być dobrym pracodawcą.

Moja praca w tej firmie zakończyła się tak szybko jak się zaczęła. O wszystko trzeba walczyć:wielmoznie prosić o wolne, biegac za swoimi finansami. Co można otrzymać bez problemu? Więcej pracy!

@Ania

Na początku roku tworzone są plany urlopowe i staramy się ich trzymać, nie wszystko da się przewidzieć ale wszelkie przesunięcia konsultujemy z pracownikami. Nie ma też problemu z jednodniowymi urlopami z dnia na dzień jeśli komuś coś wypadnie, nawet na okresie próbnym. Być może za krótko Pani pracowała żeby się o tym przekonać.

Czy mógłby ktoś polecić firmę R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Lol

Brak mocnych stron(usunięte przez administratora)

Zeus

Ciągła rotacja pracowników wiele mówi o firmie

żadana_nowość
@Zeus

rotacja w branży IT to w dzisiejszych czasach standard, szczególnie jeśli chodzi o programistów, tak się dzieje w większości firm

Paulina

Dużo mówią, obiecują jednak gorzej z dotrzymaniem słowa. Z całego serduszka odradzam.

Grzesiek

Mam nadzieję, że dobrze się tu pracuje i dlatego nie piszecie. Mam zamiar aplikować.

Uuuu. ..l

Brak perspektyw rozwoju...(usunięte przez administratora)

Aktualność

W ramach Europejskiego Tygodnia Innowacji, w dniu 8 listopada 2017 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, odbędzie się II Forum Cyfryzacji Województwa Lubelskiego.

Gośćmi konferencji będą przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji, którzy szczegółowo przedstawią zagadnienia związane z wymaganą elektronizacją Zamówień Publicznych w Polsce, których termin wdrożenia przez jednostki administracji publicznej przypada na połowę kwietnia 2018 roku.

Zaproszeni prelegenci omówią techniczne aspekty działania centralnej E-Platformy, wyjaśnią merytoryczne i legislacyjne kwestie dotyczące poruszanego zagadnienia oraz przybliżą nowe regulacje w sprawie ochrony danych osobowych, które wejdą w życie 25 maja 2018 roku (RODO).
Dzięki temu będą Państwo mieli okazję zyskać wiele cennych informacji na temat elektronizacji Zamówień Publicznych, z wiarygodnego i rzetelnego źródła.

Obecni na konferencji konsultanci firmy R-Soft Studio chętnie udzielą informacji dotyczących naszego autorskiego rozwiązania, pozwalającego na pełną elektronizację zamówień publicznych, którego zakres działania skonsultowany został z kompetentnymi specjalistami z tej dziedziny.

Proponowane przez naszą firmę rozwiązanie umożliwia zarówno obsługę dokumentacji elektronicznej jak i ich rejestrację, procedowanie i późniejsze archiwizowanie.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się pod adresem http://etilubelskie.pl/rejestracja/.
Zarówno udział w konferencji jak i rejestracja są całkowicie bezpłatne.

Jako firma wspierająca przygotowanie i organizację konferencji serdecznie zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 91 ocen.

R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.