Opinie o R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.

pracodawca

W ramach Europejskiego Tygodnia Innowacji, w dniu 8 listopada 2017 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, odbędzie się II Forum Cyfryzacji Województwa Lubelskiego.

Gośćmi konferencji będą przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji, którzy szczegółowo przedstawią zagadnienia związane z wymaganą elektronizacją Zamówień Publicznych w Polsce, których termin wdrożenia przez jednostki administracji publicznej przypada na połowę kwietnia 2018 roku.

Zaproszeni prelegenci omówią techniczne aspekty działania centralnej E-Platformy, wyjaśnią merytoryczne i legislacyjne kwestie dotyczące poruszanego zagadnienia oraz przybliżą nowe regulacje w sprawie ochrony danych osobowych, które wejdą w życie 25 maja 2018 roku (RODO).
Dzięki temu będą Państwo mieli okazję zyskać wiele cennych informacji na temat elektronizacji Zamówień Publicznych, z wiarygodnego i rzetelnego źródła.

Obecni na konferencji konsultanci firmy R-Soft Studio chętnie udzielą informacji dotyczących naszego autorskiego rozwiązania, pozwalającego na pełną elektronizację zamówień publicznych, którego zakres działania skonsultowany został z kompetentnymi specjalistami z tej dziedziny.

Proponowane przez naszą firmę rozwiązanie umożliwia zarówno obsługę dokumentacji elektronicznej jak i ich rejestrację, procedowanie i późniejsze archiwizowanie.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się pod adresem ;http://etilubelskie.pl/rejestracja/.
Zarówno udział w konferencji jak i rejestracja są całkowicie bezpłatne.

Jako firma wspierająca przygotowanie i organizację konferencji serdecznie zapraszamy!

pracodawca

Dziękujemy bardzo za uwagę, serwis GoWork umożliwia nam publikacje aktualności, więc korzystamy z tej opcji. Oczywiście zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebook, gdzie można znaleźć więcej informacji i wiadomości.

Gdzie jest moje 1mln?

Niby portal do opiniowania... ale, że pracodawca się reklamuje i zamieszcza informacje codzienne? Chyba od tego jest strona firmowa. Trochę to nieprofesjonalne, ale każdy radzi sobie jak może...

pracodawca

Najlepszym dowodwem świetnej atmosfery w firmie jest to, że pracownicy chcą spotykać się także po godzinach :)
W pierwszy weekend września ekipa honorowych biegaczy z R-Soft Studio ruszyła w deszczu, spełniać marzenia 18-letniego Mateusza.

Mimo niesprzyjającej, jesiennej pogody Monika, Tomek, Mariusz, Kamil i Gabriel dali z siebie wszystko w biegu o nazwie Lublin Business Run. Liczył się tylko jeden cel: uzbierać pieniądze na protezę dla Mateusza, która umożliwiłaby mu normalne życie.

Ponad 80 drużyn z lubelskich firm wzięło udział w charytatywnej akcji, z której opłaty startowe przeznaczone zostaną na nowoczesną protezę nogi dla 18-latka spod Chełma. Cel został osiągnięty, ponad 40 tysięcy złotych zostanie przekazane na sfinansowanie urządzenia, które pomoże chłopakowi zrealizować swoje marzenia. Mimo deszczu i chłodu, atmosfera na mecie była bardzo gorąca.

Firma R-Soft Studio zajęła 24 miejsce, spośród 84 drużyn, które wzięły udział w biegu.

Jak widać nasza R-Softowa ekipa wykazuje się energią i zapałem nie tylko w pracy. Naszym dzielnym biegaczom gratulujemy tak dobrego wyniku. Byliście świetni!!

POLTELMED – Polska Platforma Telemedyczna

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała dofinansowanie dla projektu „Stworzenie serwisu usług telemedycznych wybranych problemów profilaktyki zdrowia z zakresu otolaryngologii” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego Działanie 3.7. Wzrost konkurencyjności MŚP.

Jest to jeden z pierwszych efektów realizacji ustaleń, wynikających z wielogodzinnych, merytorycznych rozmów przeprowadzonych podczas konferencji „XXIV Pacific Voice Conference”. Platforma powstaje przy współpracy z najwybitniejszymi specjalistami w zakresie otolaryngologii w Polsce, związanymi z Katedrą i Kliniką Otolaryngologii Akademii Medycznej w Warszawie.

Telemedycyna jest najnowocześniejszą dziedziną nauki, wspomagającą służby zdrowia. Świadczą o tym przesłanki zarówno ekonomiczne, jak i etyczne: telemedycyna umożliwia przede wszystkim ograniczenie kosztów opieki zdrowotnej oraz wyrównanie szans dla wszystkich pacjentów. Dzięki telemedycznym rozwiązaniom, możliwość dotarcia z usługą medyczną nie jest ograniczona terytorialnie. Wymaga od odbiorcy jedynie dostępu do komputera.

pracodawca

R-SOFT eRada- system dla nowoczesnego Radnego

R-SOFT eRada to nasz autorski program służący do zarządzania sesjami Rady, Zarządu oraz Sejmiku. System umożliwia elektroniczne głosowanie, obsługę posiedzeń, planowanie porządku obrad oraz zdalny dostęp Radnych do materiałów potrzebnych na sesję.
To innowacyjne rozwiązanie usprawni pracę zarówno Radnych i jak i Biur Rady. System R-SOFT eRada pozwoli na oszczędność pieniędzy i czasu na wydruki, a jego obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://erada.rsoftstudio.pl/

mała mi

Firma nie za duża co dla mnie jest plusem, każdy się zna, pracownicy nie są traktowani jak liczby w tabelkach albo kolejna pozycja na fakturze od klienta tak jak w pseudokorporacjach, które wynajmuja ludzi jako tanią siłę roboczą. Nie polecam jednak osobom mało kreatywnym i bez ambicji.

praktykant

Odbywałem praktyki w tej firmie, jestem zadowolony. Przede wszystkim atmosfera spoko, kierownictwo fajne, można się dużo nauczyć, wszyscy bardzo pomocni.

Mick

W mojej ocenie zarobki niezbyt wysokie(usunięte przez administratora)

Alan

No cóż... niezła fantastyka powyżej. Fakty są zgoła inne. (usunięte przez administratora)Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi...

staż

Jestem w firmie niestety tylko na stażu. Zupełnie rzeczywistość nie pokrywa się z tym co piszecie negatywnego o firmie.Pełny profesjonalizm !

wspolnota

Bardzo dziekuje osobom, ktore sie tak troszcza o dobro firmy . Doceniamy i dziekujemy ;-) ;-)

Niko

Pracuje od niedawna i nie jest tak źle, opóźnienia w pesjach jeśli są to 2-3 dniowe, na brak pracy nie można narzekać, firma oferuje też karty multisport. Uwag co do wyposażenia biura nie można mieć, biura są nowoczesne, sprzęt nowy, każdy ma swoje miejsce pracy, szafkę. Wszystko tłumaczą w sumie co i jak więc atmosfera bardzo spoko.

Filip
@Niko 05.07.2017 19:32

Porządny pracodawca placi w terminie...

Student

Czy nadal jest tam bez zmian?

Anon

Praca w przestarzałych technologiach. Zastany kod. Kiepskie wyposażenie stanowiska pracy. Oszczędności na wszystkim. (usunięte przez administratora)

muniek

Mega sprawa, że w końcu widzę ofertę także dla kobiet. Ja akurat facetem jestem, ale wkurza mnie to, że najczęściej chcą zatrudniać samych mężczyzn.

mikij

w końcu część płci pięknej też ma wykształcenie w kierunku informatycznym - chociaż zwykle wcale nie są piękne takie panie ;)

Lewicz

Hej, muszę wam powiedzieć, że R-Soft studio zaskoczyło mnie pozytywnie. Szukają programisty lub programistki i już w ogłoszeniu zaznaczają że może to być praca dla kobiety, co uwierzcie mi- nie zdarza się często. Wykształcenia wymagają wyższego licencjackiego ale teraz to nie jest problem. A wynagrodzenie to postawa + premie projektowe.

Zostaw opinię o R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.