counter
2 107 118 5 1
Berek001

Co tu dużo mówić. Nie polecam. Praca średnia, bez perspektyw, słaba płaca - o ile w ogóle płacą, patrzenie na ręce co się robi. Brak struktury co skutkuje brakiem awansu. Jak podwyżka to o jakieś 100pln. Chaos.

Xyz
@Berek001

Nie płacą,potwierdzam, przetestowane na własnym przykładzie.... Niestety, miesiąc pracy a kasy brak

Kierownik
@Berek001

Koledzy nie wykonaliście zadania na umowę o dzieło.Nie przyszliście do szkoły tylko do pracy.Za naukę to wy powinniście zapłacić a nie firma wam

Ah
@Kierownik

Kierownik pewnie jeszcze dostał wypłatę. LOL. Ciekawe jak będzie śpiewał jak sam nie dostanie.

kierownik
@Ah

Kto poważnie traktuje prace nie ma problemu z wynagrodzeniem.Nie zdarzyło mi się mieć nie wypłaconego wynagrodzenia a pracuje kilka lat.Firma docenia zaufanych ludzi a nie lubi kombinatorów i niedouczonych.Jeśli aplikujesz do pracy to miej swiadomość tego, że pracodawca Ciebie poważnie traktuje i tego oczekuje od Was. Młode pokolenie nie tą drogą....

Mother of Dragons
@kierownik

No sorry ale bezczelność, po roku 1 7 mcach pracy odeszła z firmy bo nie dostałam wypłaty za miesiąc styczeń, nie mam jej do tej pory. Solidnie wykonywała moje obowiązki do ostatniego dnia. Ale pierniczenie w komentarzu powyżej......

Marcin
@Mother of Dragons

Marcin 20 lat firma funkcjonuje i takiego obiboka i krętacza nie miała firma.Nie przepracowałeś nad trzech tygodni a licząc twoje spóźnienia to nawet tydzień nie wysiedziałeś w firmie.Jak Twoja opieka nad babcia ? Co z Twoim wyciętym wyrostkiem ? Co tam jeszcze kręciłeś ? Cyniczny !!!!

Mother of Dragons Nowy wpis
@Marcin

Ja w R sofcie pracowałam 1 rok i 7 mcy, bierzesz mnie za kogoś innego, ale to normalne na tym forum

Ah Nowy wpis
@kierownik

Tomku skończ już. Jesteś jedynym który został z kadry. Wszyscy poszli gdzie indziej.

Śmieszne Nowy wpis
@Marcin

20lat? W KRS to tak, ale faktycznie dużo mniej, tj. od 2015. Bazując na doświadczeniu opinii i klientach innej firmy. Nieprawdaż? Już 'kadra' zapomniała jak WSZYSCY nie mieli wynagrodzenia przez dwa miesiące? No chyba że były wyjątki...

Kierownik Nowy wpis
@Ah

Nie ma ludzi niezastąpionych .Praca wrze .Zmiany tylko na dobre wychodzą .Nowa krew, nowe pomysły ..a swoją droga to żyjecie cały czas firma.Jestescie gdzieś indziej a sentyment pozostał..,,kilku pracowników którzy odeszli nadal współpracują z firma.

Ytuh

No to znów level up. Ale cyrk.

Aall

A komentarze tutaj to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu. Piękne podsumowanie jak w tej formie traktuje się człowieka. Takie rzeczy powinny pozostać w firmie a nie być wyciągane na forum. Dajcie już spokój z ubliżaniem wszystkim na około drodzy Państwo Prezesi. Pokora, pokora i jeszcze raz pokora. Bo być może ten cytowany przez was koronaswirus i was wykosi. A zło wyrządzone innym wraca. Jedni nazywają to karma inni sprawiedliwością boską. Niemniej jednak wraca.

ROMEK

Gośka nie wypowiadaj się za wszystkich.Dziękuj ludziom , którzy dali Ci pracę na rok czasu z kompetencjami jakie posiadałaś.Nie mamy problemów z wypłatą wynagrodzeń. Dobrze, że komentarze są cenzurowane bo są niesprawiedliwe i nieprawdziwe.

TakNie1
@ROMEK

Dobrze że szefowa wie komu jeszcze zalega, można się pogubić w tych komornikach i wezwaniach do zapłaty

Głos sprawiedliwości
@ROMEK

To Gosi też nie wypłacili do tej pory? No masakra w takim razie.

Mother of Dragons
@ROMEK

Podszywanie się pod inną osobę jest ok?

sarah
@ROMEK

Dobre, czytam i oczom nie wierzę, dać komuś pracę a potem mu nie płacić to jest mistrzostwo świata, i jeszcze się tym chwalić na goworku, dobre:) cza nie mieć instynktu samozachowawczego już żeby coś takiego napisać :) dowcip roku

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PRAWDZIWY ROMEK

Chciałbym Gosiu zaznaczyć, że oczywiście poniższy wpis nie jest mój.

Tak2Nie

Jak jest z awansem w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.?

Haha
@Pytanie

nie ma czegos takigo

głos sprawiedliwości
@Haha

Awansu, co mówić o awansie jak takich podstawowych rzeczy jak pensja nie ma , z czym do ludzi, takie firmy powinny upadać

głos sprawiedliwości

Nie płacenie pracownikom należnej pensji wynikającej z zatrudnienia jest w tej firmie sposobem na biznes w tej firmie, jakie to słabe

Bolek

Dostałem maila .Kto to namierza ? Wiecie ?

Bolek

Ktoś z Was dostał info o zaprzestaniu komentowania ? Czy ten portal jest inwiligowany ? O co chodzi ?

Niki

Bez wątpienia COVID-19 wywarł istotny wpływ na społeczeństwo między innymi przez przeniesienie życia codziennego do internetu. Jak można zaobserwować odciska to negatywne piętno na jego użytkownikach, pojawia się coraz więcej negatywnej energii a wręcz agresji. Mam więc propozycję dla wszystkich negatywnie naładowanych: Mamy maj, względnie ładną pogodę, natura pobudza się do życia. Może w tak pięknym okresie przyszła pora na zmianę, może dla odmiany jesteście w stanie napisać coś pozytywnego...? Może jakieś pozytywne informacje o R-SOFCIE, może jakieś przemyślenia, może kogoś spotkało coś pozytywnego? Każdy z Was kontynuuje dreptanie a może sprint po swojej ścieżce kariery, podzielcie się pozytywną energią, którą zyskaliście u kolejnych pracodawców. Piszcie w swych licznych postach. Oby były tak liczne jak te negatywne...! :) Jak widać firma jest mocno komentowana, powstało nam tu mocno oblegane i aktywne forum, korzystajmy z tego pozytywnie!

Żenua
@Niki

Och, czyżby i tu wkradła się polityka... Niby demokracja, ale zdanie masz mieć takie jakie prezes narzuci;-) Może warto zastanowić się nad tym co ludzi boli/bolało? Opinie adekwatne do stanu faktycznego. Ale tu tylko usuwa się te 'niewygodne', po to aby zostawić to dobre wrażenie. W rzeczywistości słabo, tak jak ten koniak... (Który zresztą usunięto)

@Niki

Ale szanowni Państwo nie dają powodu do komentowania pozytywnie.

Anka

Musisz się pogodzić z tym ze firma nie chciała dalej z Tobą współpracować. wylewając tyle łez na portalu świadczy jak Ci było tam dobrze.Niech takie portale nie stają się pudełkowate.

Tak1Nie11
@Anka

Chęć współpracy to jedno, a nie wypłacanie pieniążków jak kogoś już nie ma to drugie. Więc skończcie już oczerniać byłych pracowników wystawiając sobie sami świadectwo jak traktujecie ludzi. Każdemu z byłych pracowków chodzi tylko o to, że nie dostał wypłaty, nic więcej, nic personalnego.

Bolek

Ja szukając pracy nie kieruje się takimi portalami.Zawsze zwolniony pracownik ma pretensje a konkurencja podsyca tematy.Ludzie miejcie swój rozum i nim się kierujcie. Firma jest znana i bardzo polecana studentom.Decyzja należy do każdego z nas gdzie chce pracować.

@Bolek

Marna próba wybielenia się przez pracodawcę. Konkurencja nie ma nic do personalnych pojazdach po byłych pracownicach. Właścicielka pokazała klasę i tyle. A studenci przychodzili bo mieli się od kogo uczyć...

Berek
@Bolek

No właśnie.. studentom... Bo oni przychodzą na miesiąc czy dwa i im nie musicie płacić

Roman

Raczej tu działa koknkurencja a nie pracownicy a tym bardziej właściciele. Nie sądzę że w firmie pracują czy pracowali tacy (usunięte przez administratora) którzy by tak pisali a Pani /Pan Prezes na pewno by tego tak nie pozostawiała ( ił) .Powodzenia !

Tak1Nie1
@Roman

Nie zmienia to faktu ze wygląda to nieprofesjonalnie.

M
@Roman

Taaaa....

Yyy

Pani złożyła wypowiedzenie i odeszła do innej firmy. Pan, który pełnił role kierownika poszedł w jej ślady po niespełna miesiącu. Nie widzę tu wylewania żali przez pracowników a jedynie żal i rozgoryczenie właścicielki.

Była pracowniczka

Dorabianie się na nie płaceniu pracownikom to droga donikad. Ten Titanic już długo nie popłynie.

Deanerys

Piękną sobie laurkę tutaj Państwo wystawiają ,gratuluję. Będzie to napewno bardzo dobrze odebrane przez potencjalnych pracowników czy kontrahentów.

Tak12Nie
Aall

Widzę, że wpisy obnażające prawdziwe oblicze firmy są usuwane. Kierownictwo (usunięte przez administratora) najpierw krzyk że kogoś wywalili a teraz usuwanie wpisów. A w rzeczywistości nikt nie został wywalony. Ludzie sami poodchodzili bo się im nie płaci za wykonaną pracę.

Tak5Nie
Sayori
@Aall

Dokładnie, nic dodać nic ująć

Jasiek

Firma ma mnóstwo klientów,same poważne kontrakty.... a na wypłaty dla pracowników (a tych coraz mniej) brak kasy. A co do wysokości wypłat to chyba obie strony umowy podpisywały i nikt raczej nie żąda więcej niż powinien zgodnie z taką umową otrzymać w przewidzianym terminie.

Tak6Nie1
Kaia

Za grube ryby stoją za firma i możemy tylko sobie ponarzekać.

berek

Konorawirus doprowadza niestety do rynku pracodawcy i będą mogli sobie wybierać i płacić ile chcą.Znajoma mówiła co dzieje się w urzędach pracy.Nie ciekawie to wyglada.A Pani Renata wybudowała rezydencje w konstancinie godna zobaczenia i w jakim sąsiedztwie......Musi to wszystko utrzymać i, co tam wasza pensja .Pozwoli jej tylko zatankować luksusowy samochód na dojazd do firmy !

TakNie2
Pracownica

Czytam różne wpisy i o żadnym pracodawcy pracownicy nie piszą dobrze.Odrobina klultury i szacunku dla ludzi dzięki którym mogliście żyć, stać was było na kredyt, wakacje itd...a to ze dłużej nie chcą z Wami pracować to pamiętajcie ze od Was są już młodsi, wydajniejsi i bardziej kreatywni.Takie życie !

Tak1Nie8
Zainteresowana
@Pracownica

Czyli wychodzi na to, że lepiej zatrudnić studenta bo za grosze będzie pracował, niż kogoś z doświadczeniem, bo będzie chciał godnie zarabiać, zgodnie z doświadczeniem i stażem?

@Zainteresowana

To zupełnie nie o to chodzi, firmę od lat budowali doświadczeni ludzi, studenci byli uzupełnieniem ponieważ mieli się od kogo uczyć. W tym momencie dwie kluczowe osoby odchodzą i jest to przedstawiane w taki sposób żeby ludzie myśleli że zostali zwolnieni a prawda jest taka, że to jest duży cios dla właścicieli i negatywnymi wpisami oczerniającymi innych chcą się dowartościować.

Zainteresowana
@Były pracownik

Jeśli tak to wygląda to nie dzieje się chyba w firmie najlepiej. czyli nikt nie został zwolniony?

@Zainteresowana

Oczywiście, że nie ludzie sami odeszli. Jedni bo mieli dość inni bo nie wypłacano im wynagrodzenia. Mimo wszystko akurat pracownicy wobec właścicieli zachowali się bardzo w porządku czego nie można powiedzieć o drugiej stronie. Co do wpisów o kredytach czy wakacjach to cóż nie ma czym się chwalić skoro pracownik musi brać kredyt a wakacje do nie jakiś przywilej tylko prawo. Osoby które teraz opuszczają firme maja po kilkanaście tygodniu zaległego urlopu. Zreszta podczas urlopów tez byli pod telefonem i mailem wiec o czymś to świadczy.

Tak11Nie
berek
@Pracownica

Prosze pamietać, ze nie każdego zastąpicie praktykantami, ani stażystami. Szczególnie jezeli chodzi o taką tematykę państwa systemów

Tak4Nie

Sami przypisujecie dobie kompetencje a czy je macie to inni to oceniają.Ludzie nie odchodzą sami a ci którzy odchodzą to nikt nie walczy o nie. Pewnie nie są tacy wybitni.;-) Takie czasy dobrzy odchodzą a jeszcze lepsi przychodzà.Naszczeście największa(usunięte przez administratora) odeszła i z tego cieszy się cała załoga .

TakNie6
obecny

Dziwne. Pracuje w firmie juz kilka lat i nie doznałem żadnych podobnych sytuacji.Albo się opierdalacie albo robiliście lewe interesy. Jednego (usunięte przez administratora) bo przekombinował.

Tak1Nie2
Haha
@obecny

To (usunięte przez administratora)dalej. Kolejne kilka lat. Ciekawe czemu tyle ludzi na raz odeszło pracusiu. Pewnie przez dobrobyt.

@Haha

Dodam że ludzi kluczowych, bardzo kompetentnych, pracujących od lat i wkładających w prace całe serce. Ale to jakby rzucać perły przed wieprze.

Tak5Nie
@obecny

Tobie życzę z całego serducha żebyś nie musiał się tak stresować czy na rachunki i podstawowe kwestie będziesz miał, bo tu się zapomina o przelewach. Choć lizusowstwa to faktycznie nie dotyczy.

@obecny

Wyp...doliliście? Ludzie sami odeszli. I to tacy, którzy tyle lat stali za Wami murem. Tak się kończy kombinowanie i nieudolna gra. A lewe interesy to robi tylko jedna osoba w tej firmie, szkoda, że nietykalna.

Zostaw merytoryczną opinię o R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 107 ocen.