Antoni Nowy wpis

Witam. Czy wątek ten odwiedzają może osoby, które mają jakiekolwiek informacje o pracy w firmie Biksbit? Tak na dobrą sprawę to chciałem ustalić jakie warunki zatrudnienia aktualnie oferuje ten pracodawca. Ktoś będzie tak uprzejmy i na ten temat coś napisze? Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek prawdziwe i rzetelne informacje.

Igor Nowy wpis

@bolek proszę napisz dlaczego masakra ?

anonim Nowy wpis
Klient

Odradzam współpracę z Panem Miłoszem Tucholewskim. Pomimo wcześniejszych ustaleń odnośnie szkolenia, za które zobowiązał się zapłacić otrzymując fakturę, zaczął się powoływać na dziwne artykuły z pp i wycofał się z transakcji. Niesłowny i nieuczciwy przedsiębiorca.

Gutek Nowy wpis

Mnie się wydaje, że jesli ktoś podchodzi poważnie oraz z zainteresowaniem do tego co wykonuje to nie ma siły, będzie zadowolony!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gienek

Polecam! Firma w którą wkłada się swoje serce. Wszyscy się starają, żeby wszystko było jak najbardziej OK. Wzajemne zrozumienie i bycie fair to priorytety w firmie.

Antoni

Na wątku nie pojawiły się żadne konkrety dotyczące pracy w firmie Biksbit. Jakie są wasze odczucia? Czy to godny polecenia pracodawca? Co możecie powiedzieć na temat zarobków? Możliwe jest uzyskanie premii, skorzystanie z benefitów? Każda informacja będzie cenna.

Powiecie coś o swojej pracy w Biksbit? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

ok

Biksbit Kraków jest OK

antybiksbit

do Wszystkich Pokrzywdzonych przez tą firmę! Kontaktujcie się ze mną antybiksbit@wp.pl każde info jest bardzo ważne! trzymajcie się!

brawo bolek

Zgadzam się z powyższym przedmówcą!

bolek

Masakra!

stary
@bolek

Zalezy który bo jest ich kilka

Zostaw merytoryczną opinię o Miłosz Tucholewski Biksbit - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Miłosz Tucholewski Biksbit
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mieczykowa 22 lok. 10