Miłosz Tucholewski Biksbit

Kraków

Miłosz Tucholewski Biksbit

Opinie o Miłosz Tucholewski Biksbit

Antoni

Na wątku nie pojawiły się żadne konkrety dotyczące pracy w firmie Biksbit. Jakie są wasze odczucia? Czy to godny polecenia pracodawca? Co możecie powiedzieć na temat zarobków? Możliwe jest uzyskanie premii, skorzystanie z benefitów? Każda informacja będzie cenna.

Powiecie coś o swojej pracy w Biksbit? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

ok

Biksbit Kraków jest OK

antybiksbit

do Wszystkich Pokrzywdzonych przez tą firmę! Kontaktujcie się ze mną antybiksbit@wp.pl każde info jest bardzo ważne! trzymajcie się!

brawo bolek

Zgadzam się z powyższym przedmówcą!

bolek

Masakra!

stary
@bolek 30.06.2016 13:24

Zalezy który bo jest ich kilka

Zostaw opinię o Miłosz Tucholewski Biksbit - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miłosz Tucholewski Biksbit