Pontoon

Kraków

Opinie o Pontoon

Kasia

Firma ok, wielkosc pracy zalezy od projektow i workloadu w danym okresie, benefity dodatkowe przecietne jak na rynek korporacyjny, mozliwosci awansu nie dla wszystkich. Bonus roczny powyzej sredniej na rynku. Ogolnie polecam dla ludzi szukajacych stablilizacji gdyz firma podchodzi bardzo pozytywnie do utrzymania balansu praca/zycie prywatne.

haha

Tak to prawda, powinniśmy mieć szyld Adecco bo z nimi mamy podpisane umowy, Pontoon to spółka córka która nie ma osobowości prawnej w Polsce

Weronika

W takim razie nie do końca rozumiem @MJ zasadność tego wątku? Skoro Pontoon nie ma osobowości prawej to po co w ogóle użytkownicy zamieszczają tutaj komentarze? Czy ktoś jeszcze dla pewności może to potwierdzić?

Basia

Atmosfera ok, firma nadal się rozwija i ma potencjał o ile będzie transferowanych więcej klientów do SSC w Krakowie. Zarobki jak średnia na rynku chociaż jest i cześć niezadowolonych (odchodzących) którym się wydaje iż na juniorskich stanowiskach powinni zarabiać jak w Niemczech. HR z Adecco na pewno do poprawy.

Weronika

@Nikifor a czy potencjalnie jest szansa na to, żeby docelowo zostać zatrudnionym już przez samą firmę? Niektóre firmy, które korzystają z usług agencji pracy, właśnie w taki sposób poszukuje stałych pracowników. Jak to działa w Pontoon?

MJ
@Weronika 10.09.2017 12:28

Pontoon nie ma osobowości prawnej w Polsce, wszyscy są zatrudnieni przez Adecco

Nikifor

Nie jesteśmy zatrudnieni przez Pontoon tylko przez Adecco! przez to głównie atmosfera psuje się coraz bardziej bo nie da się nic normalnie załatwić!

Weronika

@Nikifor czyli znalazłeś się w takiej sytuacji, w której firma zgubiła Twoje dokumenty? Wiesz, wydaje mi się, że nie powinieneś oceniać warunków zatrudnienia w Pontoon pracując przez agencję pracy. Na pewno jednak możesz powiedzieć coś o samej pracy i atmosferze w firmie - jak wygląda?

Nikifor

Po pierwsze podpisujesz umowę nie z Pontoon tylko z Adecco Benefity to żenada Jazdy z urlopami bo Adecco gubi dokumenty Nie da się nic załatwić bo nie ma nikogo z HR na miejscu Wszyscy normalni ludzie odchodzą

Weronika

@szukam, a jakie stanowisko Cię interesuje? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej jest uzależniony od docelowego stanowiska.

szukam

czy może ktoś powiedzieć jak wygląda rozmowa?

Weronika

@Nika, a jak przebiegła rozmowa, jakie pytania usłyszałaś? I przede wszystkim czy udało Ci się dostać pracę?

Nika

Ania
@Nika 22.03.2017 15:54
Byłam na rozmowie prowadzonej przez jednego z Managerów, bardzo sympatyczna atmosfera i podejście do kandydata...

Przez którego managera, jeśli mogę spytać? :) Jaki był przebieg rozmowy?

A...

Fajna firma z potencjalem, super atmosfera, dobry bonus roczny

Koleżanka

Bardzo fajna atmosfera pracy, stosunkowo młoda firma z dużymi możliwościami dla najlepszych i zarobki powyżej średniej jak na Kraków. Oczywiście jak w każdej firmie tego typu nie da się każdego awansować wiec najwięcej narzekają ci którzy nawet do tego celu nie dążą a maja największe oczekiwania ze względu na staż pracy. Dużo fajnych ludzi i elastyczne godziny pracy.

Ona

Polecam, świetna firma i bardzo pozytywna nie-korporacyjna atmosfera

daniel

@LOL dla najlepszych pracowników zawsze taka możliwość się znajdzie

LOL

Nie polecam, żadnych możliwości rozwoju ani awansu

kandydat

Firma nie robi zbyt dobrego wrażenia jeśli rekrutujący umawiają się na kontakt i informację o przebiegu rekrutacji, a potem cisza. W dodatku pani nie odróżniała administracji kadrowej od działu zajmującego się poszukiwaniem i selekcją kandydatów, które w dużych firmach często są oddzielnymi działami .

zato

pracowałam. Nie polecam.

Krzysztof

Witam czy ktoś moze mi tutaj napisać prawdę i opinie o pracy w pontoon ? Potrzebuje informacji od kogoś kto tam pracował czy pracuje jaka atmosfera czy jest dużo pracy ? Chodzi o siedzibe w Krakowie w orange office parku.

Zostaw opinię o Pontoon - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pontoon