Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

szaloooona

HMM Pracuje w Holiconie w Ostrowie wlkp i powiem ze podoba mi sie tam jest mega atmosfera mili ludzie koordynatorki tez są super pracuje sie dobrze:D chodzę do pracy z przyjemnością

łOnek
@szaloooona

Zgadzam się :)! Alior fajny projekt, jak jest baza, byłem zadowolony z pracy tam, szkoda tylko że musiałem tyle czekac i wydzwaniać o kase... powinni cos z tym zrobic, 20sty to i tak dlugo a nawet wtedy nie było na koncie!!!!!!!111

zz

Piszecie o obrabianiu dupy przez kz a sami robicie teraz to samo... To sie nazywa hipokryzja ;)

dk8888888
@zz

Czyżby ktoś z szanownego i zapracowanego Staffu sie oburzył? Żenada:-)

zz
@dk8888888

Nikt ze Staffu ;) Po prostu żaden z Was nie był w stanie powiedzieć jak pracowaliście tego im prosto w twarz.. Mnie akurat to śmieszy bo tam nie pracuje ale nie mialam problemu z tym zeby im jechac jak mi cos nie pasowalo...

dk8888888
@zz

A skad Ty możesz wiedzieć co było? Nie wiesz... To się nie wypowiadaj:p

prac

Jeśli chodzi o Holicon w Ostrowie to pracę tam wspominam całkiem dobrze. Bywały oczywiście trudniejsze chwile, ale bardzo miło wspominam pracę w Holi:)fajni ludzie, miła atmosfera (mówię także o koordynatorach, szkoleniowcach itd.).

Oferty Pracy

Praca dodatkowa Holicon 2014-09-08 Żródło: Gowork.pl Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie) SZUKASZ DODATKOWEJ PRACY? – TO JEST OFERTA DLA CIEBIE! Jeżeli jesteś osobą otwartą i komunikatywną, Nie boisz się kontaktu z innymi ludźmi, Potrafisz obsługiwać komputer, Jesteś osobą zaangażowaną i nastawioną na rozwój swoich umiejętności PROPONUJEMY CI PRACĘ PRZY TELEFONICZNEJ OBSŁUDZE KLIENTA Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - profesjonalne szkolenie wdrożeniowe - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość el

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
deka

@ona2911: Ja w sumie tez tak mialem w tym miesiacu ale trzeba im oddac ze informowali o opoznieniu... i chyba pomylilas firmy albo znaczenie slowa 'notorycznie' jest Ci obce ;) ja tam pracuje juz ponad rok i to sie zdarzylo pierwszy raz (moze drugi ale nie dam sobie reki za to uciac). Bardziej od glupoty smieszy mnie tylko sianie takich pierdol przez osoby, ktore niestety nie daly rady przeczytac tekstu z kartki tak zeby klient zrozumial..mnie tez sytuacja z ta wyplata wkurzyla ale jak sie komus nie podoba to nie zauwazylem zadnej formy nacisku aby tam pracowac ;) albo cos umiesz robic i nie sciemniasz albo uczysz sie znaczenia pewnych slow i w miedzy czasie idziesz pracowac fizycznie..ja tam wole sobie przez telefon pogadac za 11zl/h niz wykladac towar w sklepie za 8 :P

marcin
@deka

Witam a jak teraz placa w holiconie pracowałem tam 4 lata temu wtedy było 7,50 na reke plus premie

ALA

Maciej
@z

8 zł na rękę jest w Ostrowie, 8,50 w Poznaniu

Również Witam

Są szkolenia, nie dopuszczą Cie do projektu jak nie zdasz egzaminu z wiedzy. Przyjeżdżają też z aliora i ja juz 2 razy miałam warsztaty z banku. Ogólnie może być. Stawka od 8,5 do ok12 zalezy od wyników. ostatnio miałam 10,5 za h.

Mikoś

Ile osób tyle opinii. Zwolnieni - nie lubią, Pracujący - lubią:) Do telemoni, Barb i reszty hejterów zamiast wypisywać o byłych pracodawcach focus na teraźniejszości i obecnym życiu. Skoro Was zwolnili i nie możecie wrócić napijcie się, utopcie smutki i powstańcie z popiołów:) Ja Pracowałem tam 2 lata, bywało różnie... ale zakosztowałem też innych callcenter i co by nie mówić - w Holi było najlepiej. Pozdrowienia z Bydgoszczy dla Holi i całej Ekipy!

kkkkk

Pracowałam w Holiconie na 3 projektach w tym również na obecnym Aliorze. Ogólna żenada, masakra, wstyd i hańba. stare bazy, stare bazy i jeszcze raz stare odgrzewane bazy. nowe bazy robione z kilku starych. kasa względnie, ale można znaleść lepsze. nie polecam . chcecie zarobić, zapraszam do APS

jolo
@kkkkk

Twoja ortografia mówi wiele o Twoim poziomie - dobrze, że udało Ci się 'znaleść' lepsze miejsce ;) a bazy są nowe co jakiś czas. Ostatnio w dwa dni podwyższyłem swój wynik (baza była genialna) i bez spiny mam 11.70zł za godzinę :D

deka

@Roksa: Twoja przenikliwosc i umiejetnosc oceny faktow (ktorych nie znasz) jest doprawdy rozczulajaca :) I skoro juz nie pracujesz to musialas byc naprawde slaba ;) ponadto jesli liczysz ze firma w ktorej pracowalas (a podejrzewam ze nikt do pracy Cie nie zmuszal) zaliczy 'bankruta' to nie chcialbym byc Twoim pracodawca. Bez siania fermentu najwiecej tutaj ludzi ktorych wyrzucili za slabe wyniki albo dlatego ze byli nienachalni intelektualnie wiec polecam najpierw przyjsc a pozniej wydawac opinie ;)

Barb

Banda głupków. W firmie pracują same dzieciaki, banda ludzi, która dopiero co pozdawała maturę, która nie wie co to znaczy być w pracy dlatego też stąd ta nagonka. A najśmieszniejsi sa ludzie, którzy hejtują a ciągle tam pracują. Po co??? Zmień pracę. Nie może być jednak tak źle, jak piszecie, skoro ciągle tam pracujecie. Praca jest bardzo spoko. Siedzisz i rozmawiasz z Klientami. Elastyczny grafik. Pracuję ponad rok i jestem zadowolona. Można zarobić nawet do 12 zł/h za godzinę. Co niektórzy są naprawdę mega żałośni. Dorośnijcie.

Ken
@Barb

Na jakim projekcie pracujesz już ponad rok? Stawka super i to na rękę?

deka

skoro życzysz firmie bankructwa, to co jeszcze robisz w holi skoro to taka kiepska firma? ;) wypłaty nie są na czas? polecam czytanie umowy którą podpisujesz 10go w recepcji. firma ma 10 dni na wypłacenie kasy, więc dlatego wypłatę masz 20go. obecnie potrzebują dużo ludzi, bo projekty się rozrastają, więc jak chcesz zarobić, idź na rozmowę. ja się z holi utrzymuję i lekką ręką zarabiam 2000.

deka

@Melania: Idz spokojnie do Holi. Jest projekt Aliora i mozna isc na bankiera czy cos takiego. 11 z hakiem na reke a pozniej umowa o prace po okresie probny,m. jak dla mnie spoko. ja akurat pracuje przy innym projekcie ale i tak firma daje rade. mieli lekki zakret ale w sumie wszystko wraca do normy qwiec zapraszam.

Melania

Idę na rozmowę do Holicon, warto? mam doświadczenie w banku na obsłudze klienta ale to nie to samo,nie wiem czy zaczynać mam też propozycję do Prowidenta , co mam zrobić?

JA
@Melania

Wracaj do szkoły.

Justa 91

Wiem, że sprzedaż nie jest łatwym tematem i nigdy nie była. Jednak wypowiadają się ludzie którzy na sprzedażowym projekcie zwyczajnie nie byli. Alior to umawianie na kolejny kontakt z bankierem i próba wzbudzenia zainteresowania u Klienta potrzeby konsolidacji zobowiązań lub wzięcia pożyczki. Wysyłamy wnioski i dalej już nic nas nie interesuje...Sprawę przejmują Bankierzy z Alior. Jeżeli chodzi o doradcę klienta ds. ubezpieczeń to chyba musi chodzić o ING, tak mi się wydaje. Niedawno ruszyli w Poznaniu i za bardzo nie wiem jak im idzie. Wiem tylko że sprzedają jakieś ubezpieczenia za 3/5/6/9 złotych miesięcznie. Chyba nie ma dramatu. Czy można się wybić? zależy co masz na myśli, odkąd jestem często są konkursy na koordynatora/audytora/trenera i faktycznie ostatnio można przejść na projekt z umową o pracę gdzie masz wpisanego bankiera. Tam jednak już jest sprzedaż, ale niby ludzie są zadowoleni. Kase lepszą na pewno mają. ok 14 zł/h do łapki

Lara

Wiecie jak to jest... Hejterzy już z racji samego urodzenia i wykształcenia są dyrektorami i kierasami, a wyrzucili ich ze słuchawek :). Jak się ma duże aspiracje to miejcie też twardą dupę, nie będziecie musieli płakac na forach. Praca jest spoko, stawki od 8,5 do 11,70. Od sierpnia mam umowę o pracę, zatem ja też polecam.

Justa 91

Dobrze Gadasz HEH. Ja również polecam ta pracę!!!

HEH

Hehe głupie kłótnie i spory:) Ja pracuję i mi tam dobrze. Precz hejterom:)

Justa 91

Ludzie!!! Jak czytam wasze opinie to mózg się lasuje...Banda Hejterów wywalonych za brak mózgu. Jestem w Poznaniu na Alior od 3 miesięcy i jedyne czego trzeba pilnować to jakość rozmów. Co to znaczy że nie potrafiliście utrzymać zwykłej kultury wypowiedzi i zapamiętać kilku prostych kwestii. Twarda sprzedaż? Ciśnięcie? przecież na tym projekcie nie ma sprzedaży - to polega na umawianiu na "ponowny kontakt" z bankierem, nie bądźcie zatem jeszcze bardziej żałośni niż musicie i nie pogrążajcie się wywodami na anonimowym forum... Brak wody??? co Ty gadasz Cubus, pracowałeś w oddziale na saharze?!?!? wyłata jest na czas od lutego tego roku a wcześniej chodziło o 3 dniowe opóźnienie bo wtedy pracował już mój chłopak. Pozdrowienia z Holi dla wyrzutków!!!

kdk

Co to za Ernest, o którym krążą legendy, a ja nie mam pojęcia kim on jest? :D

Szydera

Kolega z Mickk inteligencją w parze do pracy nie przychodził, a kultury na oczy nie widział. Słaby jesteś, ciekawe czemu taki mądry nie byłeś face to face KrUlu forum zaa monitora?;) pozdrawiam z Holiconu

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.