Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

santaclaus

Czy ktos wie ile nieobecnosci nieusprawiedliwionych mozna miec w holiconie?

Hejka, mam pytanie powiedzcie mi proszę czy test po szkoleniu jest bardzo trudny, czy w miarę ok? Czy np. w trakcie jego pisania można się z kimś porozumieć, żeby ktoś coś komuś podpowiedział??? Chodzi o konsultanta ds. obsługi infolinii w Poznaniu;)

ktty kat

ja - 2012-03-22 20:13:19 cz ktoś zna login i hasło do strony z materiałami szkoleniowymi?są dostępne tylko w pracy na ich komputerach i musisz mieć swój osobisty obozowy nr dk

cz ktoś zna login i hasło do strony z materiałami szkoleniowymi?

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Benny

many - 2012-03-14 08:51:25 byly konsultant tego projektu - 2012-03-13 22:36:41 Powyższą wypowiedź popieram w 100%. Nic dodać, nic ująć.a ja nie popieram. Autor w 30% wyolbrzymia w 60% kłamie dorabiająć swoje chore teorie i pisząć o rzeczach, które nie miały miejsca. 10% zaledwie jest zgodne z prawdą. Widać człowiek wyleciał z pracy za analne podejście do swoich obowiązków i teraz się odgrywa.Maksymalnie 10% to tu jest nieprawdy...

byly konsultant tego projektu

Powyższą wypowiedź popieram w 100%. Nic dodać, nic ująć.

Bruno

A czy można się jakoś z Tobą skontaktować żeby swobodnie pogadać?

je meen

Bruno - 2012-03-12 20:14:03 Niekoniecznie bo mogli np. pracować dla tych firm wcześniej, a nie w chwili obecnej, a to już zasadnicza różnica..Pracują dalej dla tych firm. Sam pracuje na infolinii CP

2Bruno

Bruno - 2012-03-12 19:52:06 Przepraszam, czy ktoś może mi powiedzieć, czy oni rzeczywiście pracują dla takich firm jak Netia i Cyfrowy Polsat bo chwalą się tym w prasie?Jeśli się chwalą w prasie to chyba mówią prawdę ?

locoloco

kasa jakas 750 mew moze przelecieć na jeden 3600 mrówczy czas

A czy ktoś wybiera się teraz na rozmowy do Poznania? Jak wygląda kwestia szkolenia? Ile trwa i w jakich jest godzinach?

Anty Anty Terek

I kto to mówi?

terek

an - 2012-03-05 15:14:27 piszesz tylko o cyfrowym polsacie czy ogólnie o wszystkich działach... bo to znacząca róznica...Zdanie pytające kończy się w ogóle znakiem zapytania a nie wielokropkiem to też znacząca różnica. To miejsce zakłada możliwość wypowiedzenia się każdego na temat firmy w której pracował i nie potrzeba do tego być pracownikiem każdego z działów, bo one nie różnią się od siebie ani trochę na każdym liczy się sprzedać i jakość. Jak na dział rekrutacji coś kiepsko z twoją wiedzą

an

Maciej

Pracowałem w holiconie około miesiąca, na Cyfrowym Polsacie. Największym plusem w tej pracy są ludzie do niej uczęszczający, naprawdę w przeważającej większości skorzy do pomocy i kontaktowi. Koordynatorzy również w porządku. O premię podobno ciężko, choć te marne grosze jakie oferują na premie nie motywują do jej uzyskania. Odszedłem szybko, ponieważ panowie z Cyfrowego Polsatu chcieli abym po 2 tygodniach pracy umiał już dobrze i prawidłowo sprzedawać, co przy moim braku wcześniejszego kontaktu z tematem infolinii było po prostu niemożliwe. Zaczęli mi robić pod górkę, robić testy (podobne do tych który zdawałem po szkoleniu), to stwierdziłem że daje sobie spokój. Za taką stawkę nie było sensu się męczyć. Ciekawe doświadczenie, choć chwilowe. Pracę mimo wszystko odradzam, przesadne wymagania w porównaniu do otrzymywanego wynagrodzenia.

anonimowy

xx - 2012-02-24 18:53:51 Nikt nie zmusza nikogo do pracy po tyle godzin, był to świadomy wybór tej osoby.Dział Rekrutacji mógłby wreszcie przestać umieszczać tutaj swoje własne wypowiedzi i usuwać te niepochlebne? To się już nudne robi z waszej strony. A do pracy po 14 godzin to zmuszają wpisując takie godziny w grafiku choć dana osoba się na to nie zdeklarowała a potem nie chcą tego zmienić taka jest prawda i świadomy wybór Holiconu, który ciągle narzeka, że nie ma ludzi choć nikogo to raczej nie powinno dziwić.

xx

an

ale czy ktoś Cie zmuszał do pracy 14 godziny , (poważnie pytam )?

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.