Order Group Sp. z o.o.

Opinie o Order Group Sp. z o.o.

Olaf

Mega! Pozytywnie i profesjonalnie! Polecam!

Jan

Super atmosfera, super praca! Naprawdę wiele można się nauczyć! Zdecydowanie polecam!

Adam F.

Brałem udział w rekrutacji i muszę przyznać że bardzo sprawnie, aż do tego stopnia, że zaproponowano mi spotkanie rekrutacyjne tego samego dnia co otrzymany telefon. Jedna z dziwniejszych rozmów rekrutacyjnych w jakich brałem udział. Standardowo 2 osoby: jedna od HR ( prawie nic nie powiedziała przez całą rozmowę) oraz druga techniczna. Rozmowa polegała głównie na ponownym przerobieniu ankiety (!) którą się wypełniało przy wysyłaniu aplikacji oraz zwykłych opowieściach co i jak. Odpowiedź o wynikach 'rekrutacji' miałem otrzymać po 2-3 tygodniach. Odpowiedź z serii ctrl-c ctrl-v znalazła się po ponad miesiącu, gdy się o nią upomniałem. Polecam jak ktoś chce zmarnować czas.

Andrzej

Pracodawca godny polecenia. Wyrozumialy i ludzki. Sporo się mozna nauczyc. Projekty tez ciekawe.

Konrad

podobno biorą nierentowne projekty, a później obcinają wynagrodzenie programistom? Może to ktoś potwierdzić kto ich zna?

Karol

Nie po to człowiek kończy studia, żeby dostawać tak marne propozycje...

Janek

Jezu kto tu rekrutuje... Kultura zostawiona w domu.

Zostaw opinię o Order Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Order Group Sp. z o.o.