Euro-strada sp z o.o.

Radzyń Podlaski

Opinie o Euro-strada sp z o.o.

janku

Witam od czerwca wspólpracuję z firmą i jest ok.

cycko
@janku 15.12.2017 09:36

Konkretnie gdzie? Chyba że to wpis samej Eurostrady.

Bobek 2016

Poprostu walek nie placa za wykonane zlecenia :-( :-( :-(

Liwice
@Niepewny 28.04.2017 13:55

Opinii jest mało? Przeczytaj powyższe. To praca na mieście? Z własnym, samochodem, paliwem iczasem?

Tom
@Liwice 29.04.2017 08:51

a czy moge prosic o kontakt? Moj mail to tomek220170@gmail.com

jurooo

Słodkie p...nie i nic więcej. Kręcą od samego początku. Szkoda czasu i newów.

Hanys

To prawda w woj.slaskim ta sama sytuacja nie placa za wykonane uslugi klopoty klopoty klopoty.odradzam wspolpracy z ta firma

carloss

Firma Euro-strada sp z o.o. Radzyń Podlaski nie reguluje swoich zobowiązań. Mimo wielu rozmów i korespondencji z premedytacją nie chce zapłacić za dostarczone produkty. Odradzam współpracy z tym podmiotem!!!

mmm

Firma zawsze się spóźniała z wypłatą należności. Mam problem z odzyskaniem należności. Nie wywiązują się z umowy, samemu trzeba załatwiać materiał co jest niezgodne z umową. Zostałem oszukany już przy podpisaniu umowy gdzie zapewniano mnie o bardxzo wysokich zarobkach a okazało sie, że nawet 1/10 tego nie dało się zarobić. Szczerze odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą "spółką".

wolo kim
@mmm 18.11.2015 12:57

Gdzie pan śwkadczył usługi, czy może pan zostawić do siebie kontakt?

Zostaw opinię o Euro-strada sp z o.o. - Radzyń Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-strada sp z o.o.