Euro-strada sp z o.o.
2 20 64 5 1
Lbn . Nowy wpis

Ku przestrodze. Właśnie nie dawno zakończyłem współpracę z tą dziadowską firma. Ludzie uważajcie ta firma ma nie samowity talent do kłamstw. O kasę trzeba się upominać a póżniej to wogole nie płacą mi nadal są winni kasę.

szkoda Nowy wpis
@Lbn .

Szkoda że ludzie nie czytają poniższych opinii przed nawiązaniem współpracy, model działania jest prosty, nikt nie zastanawiał się dlaczego firma korzysta wyłącznie z podwykonawców?

Lbn. Nowy wpis
@Lbn .

Brawo. Firma euro-strada wypłaciła nam wszystkie należności. Brawo.

ku przestrodze

Dla przyszłych podwykonawców, jeżeli nie chcecie utopić pieniędzy nie zgadzajcie się na płatność z odroczonym terminem, nie użyczajcie własnego paliwa, może być tak że dopłacicie do interesu albo wyjdziecie na zero. Model działania firmy to znaleźć naiwniaka który pojeździ za darmo i za sześćdziesiąt dni zmienić na kolejnego.

Anakaj
@ku przestrodze

Zapraszam do kontaktu jest juz nas sporo. Wierzyciele.eurostrad@interia.pl

@ku przestrodze

Jezdze dla nich 2 lata I jakos do tej pory problemow z rozliczeniem nie bylo. Widac ze jestes jednym z tych frajerow ktorzy licza na prosty wysoki zarobek. Brak slow.

ciekawy
@Jojo

w jakim województwie jeździsz to znaczy pracujesz ?

@Jojo

Może jest "frajerem" który liczy na zarobek wg umowy. Czyli twój jest trudny skoro wypłacają, czym ta praca się różni? (usunięte przez administratora) wszystkich na prawo i lewo, sam jestem w stanie wskazać 3 firmy którym zalegają ponad 100 tyś.

xxx
@Jojo

Też pracuję dla nich. Od dłuższego czasu. Opóźnienie zdarzyć się może wszędzie. Jednak rozliczają się. Świat nie jest idealny i chyba w żadnym interesie tak nie jest. Co do gościa, który stracił 80 tys. - ile tych faktur? Za pół roku? Czy może wydałeś pieniądze, których jeszcze nie zarobiłeś? Czekam na zapowiadany program w TV. Dajcie znać kiedy będzie.

@Jojo

Proszę o podanie kontaktu chciałbym się dowiedzieć o tej firmie jak płacą itp

Alicja Nowy wpis
@Poszukiwacz

A ja proszę o podzielenie się informacjami co wynagrodzeń w Euro-strada . Dajcie znać!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Poszukiwacz

Witam. Czy ktoś był podwykonawca tej firmy jak to się ma ceno czy płacą od zgłoszenia czy stale pobory. Jakim samochodem trzeba dysponować ewentualnie jakie pozwolenia trzeba mieć chce pracować dla nich jako podwykonawca.

@Poszukiwacz

Dzień dobry, czy dowiedziałeś się, jak to wygląda? Jeśli tak, to daj znać, czy warunki zaoferowane przez Euro-strada odpowiadały Ci? Są stosunkowo przyzwoite?

@Alicja

Właśnie nie znalazłem żadnych informacji

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Henry

Każdy ma prawo napisać swoją opinię ale wiem jedno, że dobry pracownik nie narzeka!!

CHY

JOJO CHYBA SIEDZI W BIURZE NA WYSZYNSKIEGO I DOSTAJE PIENIĄDZE ZA TO ZEBY DOBRE ZDANIE PISAC O FIRMIE.... HA HA HA OCZYWISCIE NIE PRAWDZIWE ZERO POJĘCIA O FAKTORINGU, ZERO POJECIA O DZIAŁALNOŚCI I NAWET NIE CHCE WSKAZAC GDZIE JEŹDZIŁ. JAKOS LUDZIE POSZKODOWANI PRZEZ W/W FIRMIE SKONTAKOWALI SIĘ BEZ PROBLEMU NIKT NIE MIAŁ TAJEMNICY GDZIE JEZDZIŁ ITD JEDYNIE JOJO I INNI KTORYM NIBY TAK DOBRZE IDZIE NIE SĄ W STANIE SIĘ UJAWNIĆ TYLKO PISAC BZDURY.....

ciekawy

W kwestii udowodnienia, że osoby które chwalą współpracę niech podadzą do siebie kontakty telefoniczne bo wypisywanie anonimowo pochlebnych komentarzy nie jest wiarygodne co do zasady. Te osoby nie mają się przecież czego obawiać.

Tak3Nie

raf

Witam, Proszę o opinię na temat firmy od osób które były podwykonawcami w zakresie sprzątania po wypadkach. Pozdrawiam

rogix
@raf

daj se spokuj z tą firmą (usunięte przez administratora) ja popłynołem na 80tys przez tych oszustów

Onnn
@rogix

Witam jeśli jest Pan zainteresowany, będę składał przeciwko ten firmie pozew o zapłatę jeśli Pan jeszcze nie złożył Ni z A to uczynić jako zbiorowy pozew kilka osób już o tym poinformowałem. W razie pytań proszę o pozostawienje kontaktu

nick
@Onnn

Prosze o kontakt, eurostrada@t.pl

@rogix

Na jakim rejonie jezdziles ze tyle zarobiles. Miales chyba po 10 wyjazdow dziennie. Jak czytam te niektore opinie to smiac mi sie chce z takich leszczy.

@Jojo

W dużym mieście 10 wyjazdów dziennie to żaden rekord, specjalisto.

janku

Witam od czerwca wspólpracuję z firmą i jest ok.

cycko
@janku

Konkretnie gdzie? Chyba że to wpis samej Eurostrady.

rogix
@cycko

chyba tak mnie oszukali na 80 tyś i wielu innych :(

Euro
@rogix

Gdzie pan świadczył usługi?

@rogix

(usunięte przez administratora) chlopie 3 po 3. Skoro masz problem z fakturami to jest cos takiego jak faktoring kase masz odrazu a firma sobie sciaga z wierzyciela.

@rogix

Zeby na tyle poplynac to przy max obrotach musiales 1,5 roku jezdzic za friko... wiec albo piszesz bzdury albo jestes takim frajerem.

@Jojo

Widać że nie masz pojęcia o faktoringu, ta firma jest niewypłacalna.

mmm

Firma zawsze się spóźniała z wypłatą należności. Mam problem z odzyskaniem należności. Nie wywiązują się z umowy, samemu trzeba załatwiać materiał co jest niezgodne z umową. Zostałem oszukany już przy podpisaniu umowy gdzie zapewniano mnie o bardxzo wysokich zarobkach a okazało sie, że nawet 1/10 tego nie dało się zarobić. Szczerze odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą "spółką".

Tak16Nie

wolo kim
@mmm

Gdzie pan śwkadczył usługi, czy może pan zostawić do siebie kontakt?

@mmm

Wychodzi sloma z butow I podstawowe wyksztalcenie....

Alicja

Obecnie firma Euro-strada nie zatrudnia nowych osób, a może wiecie, czy na najbliższy czas pracodawca planuje powiększyć zespół? Może rotacja jest bardzo mała, a nowe osoby zostają na dłużej? Już długo nie pisaliście nic o warunkach zatrudnienia, dlatego też zapraszam Was do dyskusji.

xyz

Jeśli jest tak źle jak tutaj piszą to czemu firma funkcjonuje od kilku lat na rynku i ma lojalnych pracowników współpracujących po kilka lat. Ciekawe o co tutaj tak na prawdę chodzi ? czyżby konkurencja ?

Tak4Nie

anonymous
@xyz

Żadna konkurencja jestem w stanie przedstawić wykaz faktur oraz korespondencję z firmą, oraz rozmowy tel. Z Panią prezes w których jasno wynika że kręci i przyciąga płatności. Jest nas już kilka osób poszkodowanych , w przeciągu kilku msc będzie się pan/ pani mógł przekonać iż nie jest to konkurencja. Po wyrokach sądowych i jeszcze w tym roku w emisji programu tv.

kupens
@anonymous

Zapraszam do kontaktu eurostrada@t.pl, kilku to było może kilka lat wstecz :0

EuroKupa

Szanowni państwo, prosimy o przesyłanie kontaktów e-mailowych, telefoniczny etc. wszystkich "uszczęśliwionych" przez firmę Euro-strada. Jak sami państwo wiecie wezwania do zapłaty i sądy powszechne nie robią na zarządzie wrażenia, mamy znacznie lepszą niespodziankę dla ów "firmy". W kupie siła, zostawiam namiar: eurostrada@t.pl

Alicja

@klaudia, forum służy do tego, by wypowiadali się tu pracownicy. Rozumiem, że osoby w inny sposób związane z firmą mogą być niezadowolone, jednak portal nie jest miejscem na tego typu opinie. Zachęcam do komentowania byłych i obecnych pracowników. Czy jesteście zadowoleni?

Alicja

@xyz, a czy Ty jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Widzę, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat pracodawcy, czy możesz zatem opowiedzieć, jakie pozytywne aspekty zatrudnienia dostrzegasz? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy Euro-strada organizuje szkolenia dla pracowników?

klaudia
@Alicja

Alicja, fakt zatrudnienia to kropla w morzu.... tu głównie chodzi o firmy współpracujące z firma zarówno dostawcy materiałów jak i podwykonawcy którzy podpisują umowę gdzie kazdy ich zapewnia ze pieniadze bedą po ustalonym terminie płątności czyli po 60dniach, przez ten okres kazdy jeździ majac nadzieje ze dostanie kasę, potem wysyłaja kilkaset zł i wciskają kit ze lada dzień bedą pieniadze bo czekają na korzystny dla nich wyrok z fimami ubezpieczniowymi który ma byc za kilka dni, i kolejny miesiac dwa itd przeciagają az ktos nie wytrzyma i nie zerwie umowy, a jak to zrobi szukaja kolejnego naiwnego ktory jezdzi z nadzieja na pieniadze kolejne te 60 dni co podpisal termin platnosci i tak w kółko. Ciekawa jestem czy nie podchodzi to pod przestępstwo celowe i ciągłe wprowadzanie ludzi w błąd oszustwo. ale to wszystko jest do sprawdzenia przez prawników itd. z tego co wiem podobno jest juz kilka osób które będą zeznawać itd które tez zostały z niezapłaconymi fakturami...

On

Witam, jeśli jeszcze jakieś osoby czuja się poszkodowane przez w/w firmę i chcą dołączyć do grupy osób, która w najbliższym czasie będzie składał pozew zbiorowy przeciwko firmie za nie zapłacone faktury, rachunki itd prosimy o kontakt na wierzycieleeurostrad@interia.pl

On
@On

Pomyłka w poprzednim mailu. Poprawny adres to: Wierzyciele.eurostrad@interia.pl

qwerty

a może gość, który pisze te nieprzychylne komentarze jest byłym pracownikiem firmy -skoro powołuje się na jakieś faktury, dlatego podejrzewam, że firma go wyrzuciła i mści się teraz

Inbj
@qwerty

Oczywiście że były współpracownik firmy, to chyba logiczne ... czyzby problemy z myśleniem? Jak by ktoś nie znał sprawy i miał zapłacone wszystkie faktury i itd to by się nie wypowiadal nie mając dowódow, a takie są. A tych osób jest już sporo którym firma nie zapłaciła i nie płaci dalej... Nie msci się tylko ostrzega innych, którzy nie świadomi współpracy z firmą po kilka msc niby dobrej współpracy nie otrzymują wypłaty lub otrzymują cześć należnej wypłaty. A te kilkadziesiąt dni terminu na fakturze które ma firma na zapłatę jest Tylko po to aby podwykonawca myślał że wzYtsko jest ok i pracował a później się okaże że są problemy z ubezpieczyciele itd i tam w kółko te same gadki..

rozsądny

Ponad 2,5 roku współpracuję z tą firmą i nigdy nie miałem większych problemów z płatnościami, chociaż czasami opóźniali się z wynagrodzeniem ale też wiem, że i im też płacą nieregularnie.

anonymous
@rozsądny

Jest Pan podwykonawca ? Czy pracownikiem w biurze, my piszemy o podwykonawcach i firmach które dostarczają materiały itd. Pracownikom biurowym oczywiście płacą bo kto by pracował i obsługiwał wnioski ?? Radzyn jest za mały żeby w centrali nie płacić....

TakNie

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Euro-strada sp z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Ona
@Administrator

Dalej nie płacą, wymieniają podwykonawców których znowu będą zwodzic z kasa 2, 3 msc popłaca a później im będą wciskać kit i nie płacić

Ciekawy

Jak aktualnie układa sie współpraca z tą firma ?

TakNie

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radzyń Podlaski.

TakNie

Co nowego w Euro-strada sp z o.o.? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

pytanie
@Administrator

Płacą cokolwiek, komukolwiek?

TakNie

Jak wygląda praca w Euro-strada sp z o.o.? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Weteran

Współpracuje z firmą prawie od samego poczatku, na początku były problemy ..teraz chyba firma wychodzi na prostą bo zaległości z wyplatami nie ma.

Bobek 2016

Poprostu walek nie placa za wykonane zlecenia :-( :-( :-(

Tak9Nie

Liwice
@Bobek 2016

Jest pan w stanie dać na siebie namiar? W kupie siła, możemy pomóc sobie nawzajem.

Niepewny
@Liwice

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie. Szczerze nie wiem co myśleć...Opini jest mało. Ktoś jeszcze współpracował z nimi ? Każda opinia przydatna

Liwice
@Niepewny

Opinii jest mało? Przeczytaj powyższe. To praca na mieście? Z własnym, samochodem, paliwem iczasem?

Tom
@Liwice

a czy moge prosic o kontakt? Moj mail to tomek220170@gmail.com

jurooo

Słodkie p...nie i nic więcej. Kręcą od samego początku. Szkoda czasu i newów.

Tak8Nie

Hanys

To prawda w woj.slaskim ta sama sytuacja nie placa za wykonane uslugi klopoty klopoty klopoty.odradzam wspolpracy z ta firma

carloss

Firma Euro-strada sp z o.o. Radzyń Podlaski nie reguluje swoich zobowiązań. Mimo wielu rozmów i korespondencji z premedytacją nie chce zapłacić za dostarczone produkty. Odradzam współpracy z tym podmiotem!!!

Tak10Nie

Zostaw opinię o Euro-strada sp z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie