counter
2 21 82 5 1
Karol

O co chodzi z pieniędzmi ? Nie wypłacili wam wypłat ?

P Nowy wpis

Zapraszam osoby poszkodowane, pomogę w odzyskaniu należność. 519.691-471

Karol

O co chodzi z pieniędzmi ? Nie wypłacili wam wypłat ?

@Karol

Dokładnie tak nie wypłacili !!!

Mało kto
@Alex

Czyta komentarze, zasada działania polega na zastępowaniu podwykonawcy następnym podwykonawca, proszę sobie darować firmy windykacyjne jedynie sąd, wierzycieli jest mnóstwo

@Mało kto

Zbieram osoby na pozew zbiorowy chętny?

HoHo
@Alex

Mówimy o podwykonawcy czy pracowniku? Czy jeszcze biuro funkcjonuje?

@HoHo

Podwykonawcy

podwykonawca
@Alex

Na co Wy liczycie? Na cuda? Tu cudu nie będzie. Nie ma pieniędzy i nie będzie. Osoba, która nadal pracuje jako podwykonawca musi liczyć się z tym, że za chwilę będzie w tej sytuacji co jej poprzednicy. Czyli co najmniej kilkadziesiąt tysięcy w plecy. Jeżeli poprzednikom nie zapłacili to Wam zapłacą? Odpowiedzcie również sobie na to pytanie. Firma jest bankrutem, nie płacąc swoich zobowiązań od wielu miesięcy.

HoHoHo Nowy wpis
@podwykonawca

Jesteś w błędzie nie od miesięcy tylko od lat, model działania jest prosty podwykonawca podmieniany jest na kolejnego podwykonawcę, nie bawcie się w żadne firmy windykacyjne, sąd to cień nadziei.

Rexu Nowy wpis
@Karol

Nie wyplacili na 15 tys

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Wiecie czy Euro-strada sp z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Alex
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

Witam,czy ktoś próbował odzyskać pieniądze przez firmę windykacyjną lub sądownie . Może jest ktoś chętny do pozwu zbiorowego ? ??jest ktoś komu już udało się odzyskać pieniądze.....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kacper

Czy zdarzają się u was wewnętrzne awanse?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Euro-strada sp z o.o.?

Były współpracownik
@Pytanie

Niestety ja otrzymałem informację, że pieniędzy nie ma i nie będzie. W sumie to faktury na kilkanaście tysięcy, a nie były to wszystkie rozliczenia. Szczerze udzielono mi odpowiedzi, że mogę sobie iść do Sądu. W tej sytuacji życzę nowym podwykonawcom i pracownikom zapłaty za ich pracę.

Wiktor

Przestaliście korzystać z forum czy to dlatego, że dobrze się pracuje?

Jakie wartości są cenione w Euro-strada sp z o.o.?

kulam

Ok wpis poszedł. Mialem wrazenie, że zablokowany. eurostrada@t.pl nie działa nie da rady wysłac e-maila.Prosze o hulajacy ... Pozdr pracownik

Lbn .

Ku przestrodze. Właśnie nie dawno zakończyłem współpracę z tą dziadowską firma. Ludzie uważajcie ta firma ma nie samowity talent do kłamstw. O kasę trzeba się upominać a póżniej to wogole nie płacą mi nadal są winni kasę.

szkoda
@Lbn .

Szkoda że ludzie nie czytają poniższych opinii przed nawiązaniem współpracy, model działania jest prosty, nikt nie zastanawiał się dlaczego firma korzysta wyłącznie z podwykonawców?

Lbn.
@Lbn .

Brawo. Firma euro-strada wypłaciła nam wszystkie należności. Brawo.

ku przestrodze

Dla przyszłych podwykonawców, jeżeli nie chcecie utopić pieniędzy nie zgadzajcie się na płatność z odroczonym terminem, nie użyczajcie własnego paliwa, może być tak że dopłacicie do interesu albo wyjdziecie na zero. Model działania firmy to znaleźć naiwniaka który pojeździ za darmo i za sześćdziesiąt dni zmienić na kolejnego.

Anakaj
@ku przestrodze

Zapraszam do kontaktu jest juz nas sporo. Wierzyciele.eurostrad@interia.pl

@ku przestrodze

Jezdze dla nich 2 lata I jakos do tej pory problemow z rozliczeniem nie bylo. Widac ze jestes jednym z tych frajerow ktorzy licza na prosty wysoki zarobek. Brak slow.

ciekawy
@Jojo

w jakim województwie jeździsz to znaczy pracujesz ?

@Jojo

Może jest "frajerem" który liczy na zarobek wg umowy. Czyli twój jest trudny skoro wypłacają, czym ta praca się różni? (usunięte przez administratora) wszystkich na prawo i lewo, sam jestem w stanie wskazać 3 firmy którym zalegają ponad 100 tyś.

xxx
@Jojo

Też pracuję dla nich. Od dłuższego czasu. Opóźnienie zdarzyć się może wszędzie. Jednak rozliczają się. Świat nie jest idealny i chyba w żadnym interesie tak nie jest. Co do gościa, który stracił 80 tys. - ile tych faktur? Za pół roku? Czy może wydałeś pieniądze, których jeszcze nie zarobiłeś? Czekam na zapowiadany program w TV. Dajcie znać kiedy będzie.

@Jojo

Proszę o podanie kontaktu chciałbym się dowiedzieć o tej firmie jak płacą itp

@Poszukiwacz

A ja proszę o podzielenie się informacjami co wynagrodzeń w Euro-strada . Dajcie znać!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 576 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Poszukiwacz

Witam. Czy ktoś był podwykonawca tej firmy jak to się ma ceno czy płacą od zgłoszenia czy stale pobory. Jakim samochodem trzeba dysponować ewentualnie jakie pozwolenia trzeba mieć chce pracować dla nich jako podwykonawca.

@Poszukiwacz

Dzień dobry, czy dowiedziałeś się, jak to wygląda? Jeśli tak, to daj znać, czy warunki zaoferowane przez Euro-strada odpowiadały Ci? Są stosunkowo przyzwoite?

@Alicja

Właśnie nie znalazłem żadnych informacji

Henry

Każdy ma prawo napisać swoją opinię ale wiem jedno, że dobry pracownik nie narzeka!!

CHY

JOJO CHYBA SIEDZI W BIURZE NA WYSZYNSKIEGO I DOSTAJE PIENIĄDZE ZA TO ZEBY DOBRE ZDANIE PISAC O FIRMIE.... HA HA HA OCZYWISCIE NIE PRAWDZIWE ZERO POJĘCIA O FAKTORINGU, ZERO POJECIA O DZIAŁALNOŚCI I NAWET NIE CHCE WSKAZAC GDZIE JEŹDZIŁ. JAKOS LUDZIE POSZKODOWANI PRZEZ W/W FIRMIE SKONTAKOWALI SIĘ BEZ PROBLEMU NIKT NIE MIAŁ TAJEMNICY GDZIE JEZDZIŁ ITD JEDYNIE JOJO I INNI KTORYM NIBY TAK DOBRZE IDZIE NIE SĄ W STANIE SIĘ UJAWNIĆ TYLKO PISAC BZDURY.....

ciekawy

W kwestii udowodnienia, że osoby które chwalą współpracę niech podadzą do siebie kontakty telefoniczne bo wypisywanie anonimowo pochlebnych komentarzy nie jest wiarygodne co do zasady. Te osoby nie mają się przecież czego obawiać.

raf

Witam, Proszę o opinię na temat firmy od osób które były podwykonawcami w zakresie sprzątania po wypadkach. Pozdrawiam

rogix
@raf

daj se spokuj z tą firmą (usunięte przez administratora) ja popłynołem na 80tys przez tych oszustów

Onnn
@rogix

Witam jeśli jest Pan zainteresowany, będę składał przeciwko ten firmie pozew o zapłatę jeśli Pan jeszcze nie złożył Ni z A to uczynić jako zbiorowy pozew kilka osób już o tym poinformowałem. W razie pytań proszę o pozostawienje kontaktu

nick
@Onnn

Prosze o kontakt, eurostrada@t.pl

@rogix

Na jakim rejonie jezdziles ze tyle zarobiles. Miales chyba po 10 wyjazdow dziennie. Jak czytam te niektore opinie to smiac mi sie chce z takich leszczy.

@Jojo

W dużym mieście 10 wyjazdów dziennie to żaden rekord, specjalisto.

janku

Witam od czerwca wspólpracuję z firmą i jest ok.

cycko
@janku

Konkretnie gdzie? Chyba że to wpis samej Eurostrady.

rogix
@cycko

chyba tak mnie oszukali na 80 tyś i wielu innych :(

Euro
@rogix

Gdzie pan świadczył usługi?

@rogix

(usunięte przez administratora) chlopie 3 po 3. Skoro masz problem z fakturami to jest cos takiego jak faktoring kase masz odrazu a firma sobie sciaga z wierzyciela.

@rogix

Zeby na tyle poplynac to przy max obrotach musiales 1,5 roku jezdzic za friko... wiec albo piszesz bzdury albo jestes takim frajerem.

@Jojo

Widać że nie masz pojęcia o faktoringu, ta firma jest niewypłacalna.

mmm

Firma zawsze się spóźniała z wypłatą należności. Mam problem z odzyskaniem należności. Nie wywiązują się z umowy, samemu trzeba załatwiać materiał co jest niezgodne z umową. Zostałem oszukany już przy podpisaniu umowy gdzie zapewniano mnie o bardxzo wysokich zarobkach a okazało sie, że nawet 1/10 tego nie dało się zarobić. Szczerze odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą "spółką".

wolo kim
@mmm

Gdzie pan śwkadczył usługi, czy może pan zostawić do siebie kontakt?

@mmm

Wychodzi sloma z butow I podstawowe wyksztalcenie....

Alicja

Obecnie firma Euro-strada nie zatrudnia nowych osób, a może wiecie, czy na najbliższy czas pracodawca planuje powiększyć zespół? Może rotacja jest bardzo mała, a nowe osoby zostają na dłużej? Już długo nie pisaliście nic o warunkach zatrudnienia, dlatego też zapraszam Was do dyskusji.

xyz

Jeśli jest tak źle jak tutaj piszą to czemu firma funkcjonuje od kilku lat na rynku i ma lojalnych pracowników współpracujących po kilka lat. Ciekawe o co tutaj tak na prawdę chodzi ? czyżby konkurencja ?

anonymous
@xyz

Żadna konkurencja jestem w stanie przedstawić wykaz faktur oraz korespondencję z firmą, oraz rozmowy tel. Z Panią prezes w których jasno wynika że kręci i przyciąga płatności. Jest nas już kilka osób poszkodowanych , w przeciągu kilku msc będzie się pan/ pani mógł przekonać iż nie jest to konkurencja. Po wyrokach sądowych i jeszcze w tym roku w emisji programu tv.

kupens
@anonymous

Zapraszam do kontaktu eurostrada@t.pl, kilku to było może kilka lat wstecz :0

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-strada sp z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Euro-strada sp z o.o.
2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • PYSZNIAŃSKA