Euro-strada sp z o.o.

Radzyń Podlaski

Euro-strada sp z o.o.
2 7

Opinie o Euro-strada sp z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Euro-strada sp z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Ciekawy

Jak aktualnie układa sie współpraca z tą firma ?

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radzyń Podlaski.

Co nowego w Euro-strada sp z o.o.? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

pytanie
@Administrator 03.04.2018 09:46

Płacą cokolwiek, komukolwiek?

janku

Witam od czerwca wspólpracuję z firmą i jest ok.

Euro
@rogix 26.02.2018 19:48

Gdzie pan świadczył usługi?

raf

Witam, Proszę o opinię na temat firmy od osób które były podwykonawcami w zakresie sprzątania po wypadkach. Pozdrawiam

rogix
@raf 23.01.2018 13:12

daj se spokuj z tą firmą (usunięte przez administratora) ja popłynołem na 80tys przez tych oszustów

Jak wygląda praca w Euro-strada sp z o.o.? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Weteran

Współpracuje z firmą prawie od samego poczatku, na początku były problemy ..teraz chyba firma wychodzi na prostą bo zaległości z wyplatami nie ma.

Bobek 2016

Poprostu walek nie placa za wykonane zlecenia :-( :-( :-(

Tom
@Liwice 29.04.2017 08:51

a czy moge prosic o kontakt? Moj mail to [email protected]

jurooo

Słodkie p...nie i nic więcej. Kręcą od samego początku. Szkoda czasu i newów.

Hanys

To prawda w woj.slaskim ta sama sytuacja nie placa za wykonane uslugi klopoty klopoty klopoty.odradzam wspolpracy z ta firma

carloss

Firma Euro-strada sp z o.o. Radzyń Podlaski nie reguluje swoich zobowiązań. Mimo wielu rozmów i korespondencji z premedytacją nie chce zapłacić za dostarczone produkty. Odradzam współpracy z tym podmiotem!!!

mmm

Firma zawsze się spóźniała z wypłatą należności. Mam problem z odzyskaniem należności. Nie wywiązują się z umowy, samemu trzeba załatwiać materiał co jest niezgodne z umową. Zostałem oszukany już przy podpisaniu umowy gdzie zapewniano mnie o bardxzo wysokich zarobkach a okazało sie, że nawet 1/10 tego nie dało się zarobić. Szczerze odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą "spółką".

wolo kim
@mmm 18.11.2015 12:57

Gdzie pan śwkadczył usługi, czy może pan zostawić do siebie kontakt?

Zostaw opinię o Euro-strada sp z o.o. - Radzyń Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-strada sp z o.o.