Opinie o Okin Facility PL Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Okin Facility PL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okin Facility PL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okin Facility PL Sp. z o.o. w Warszawa

Patryk

Interesuje mnie praca w firmie, powiedzcie czy warto składać cv?

Brawo Okin Brawo!

No, no, widzę, ze dobrze się bawicie w tym Okinie. Żeby narobić strat na poziomie 660tys zł, to trzeba naprawdę umieć się dobrze zabawić :D to akurat potraficie!

Brawo Okin, brawo!

Dobrze się tak bawicie, żeby rok zamknąć ze strata 663tys PLN to naprawdę trzeba się umieć zabawić! :D

Mar....

Ze strony technicznej możemy podziękować za wspólny czas i bardzoo dobre warunki pracy, niestety przykro że coś się kończy. Współpracownicy porażka, wypłaty i warunki pracy godne.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Okin Facility PL Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Gosc

Za doprowadzenie do takiej sytuacji w firmie odpowiada tylko jedna osoba. Ale może coś się zmieni.

@Gosc

Niestety, nie liczyłabym, że coś się zmieni.

obecny

Dodam tylko jedno, żałuję że dałem się wciągnąć w tą całą komedię, już za późno żeby zmienić decyzję a dostałem taką szansę od Pani.

Jarek

Co tam w firmie slychac? Zmienili juz zarzad?

Zośka
@Jarek

Zarządu nie zmienili, ale nie ma już firmy w Katowicach na ul. Konduktorskiej 33 ponieważ, wszystkie osoby tam pracujące zwolniły się. Pani Prezes nie ma odwagi zmienić danych kontaktowych na stronie internetowej i dalej ukrywa ten fakt...

Jarek
@Zośka

Czyli jakos kręci sie biznes.

Antos
@Jarek

Jakoś, ale niestety nic pozytywnego. Są kontrakty, które będę tylko do 30.06 2019 r., są też takie, gdzie ogłoszono przetarg więc też nie wiadomo co będzie dalej.

zwiadowca
@Zośka

Dlaczego Pani Prezes już nie chodzi taka duma po Blue City?

@zwiadowca

Ciężko stwierdzić może wyszedł na jaw projekt "budowa domu" albo jakiś inny "przekręt"....

Alicja
@zwiadowca

Bo zaraz przewali ten kontrakt :) Pracownicy przestali w końcu milczeć i głośno mówią jak jest- to nie może pozostać bez echa! Tylko „Praga”, mimo wielu skarg wszystkich pracowników udaje, ze nic nie widzi.. dlaczego? O to już trzeba zapytać pana VT lub MJ :) Lody same się nie chcą kręcić ;)

Olx

Dokładnie tak!!! Świadczą przecież o tym te wszystkie, poniższe wpisy :), szkoda, że przewaga negatywnych.

Rew
@Olx

Może to jedna i ta sama osoba je pisze. Uważam że na tle innych firm OKIN wypada całkiem nieźle.

@Rew

Oby jedna i ta sama osoba pisała te opinie bo osobiście znam 11 osób, które odeszły z tej "fantastycznej firmy" i żadna z nich nawet gdyby chciała to na temat zarządu dobrego słowa powiedzieć nie może. Obecna Pani Prezes ma bardzo poważny problem z odejściem pracownika. Każda osoba, która sama złoży wypowiedzenie jest traktowana beznadziejnie, podejrzewana o wiele dziwnych rzeczy (każdy mierzy swoją miarą jak to się potocznie mówi).

@Tym

Tym a Ty piszesz pod siebie czy ktoś Ci kazał? Zobaczysz jak Ci się przyjdzie z tego tłumaczyć przed sądem, już widzę te łzy i udawane drgawki. Twoje IP to nie wszystko co pozostawiłeś w sieci.

@Paweł

Łzy i udawane drgawki to nie moja specjalność, proszę mnie nie straszyć. Nie mam się czego obawiać więc jestem spokojna.

Udawane drgawki
@Paweł

Proponuję aktualizację listy kontaktów na stronie internetowej :)...

Kiedys było inaczej
@Paweł

Widzę prawda w oczy kole, ale fakty są takie, że wszystkie osoby, które pracowały na stanowiskach kierowniczych, główna księgowa, kadrowa przed przyjsciem pani Prezes dziś już nie są pracownikami lub są na okresie wypowiedzenia, przypadek?. Nie wspominając o tych, których sama Pani Prezes zatrudnila a i oni bardzo szybko się zwolniły. Nie było by w tym nic zlego, gdyby nie fakt, że do rozstan tych doszło w bardzo nieprzyjemnie atmosferze. Spora część z tych osób, aby dorwać do końca okresu wypowiedzenia korzystała z zwolnienia lekarskiego. Zastanawiające jest to, że w jednym czasie wypowiedzenie złożyła główna księgowa, kierownik biura/młodsza księgowa, specjalista do spraw kadr i płac i jej asystentka a na stronie internetowej dalej widnieją jako osoby do kontaktu.

Karola
@Kiedys było inaczej

Generalnie to skoro tym osobom to nie przeszkadza to dlaczego Ciebie to tak bardzo dotyka? Najlepiej byłoby gdyby wszyscy zajęli się własnym życiem i nie wypisywali bzdur w Internecie... jest to conajmniej dziecinne... To, że niektóre osoby nie mogą zapomnieć o tej firmie to znaczy, że w pewnym stopniu żal im, że odeszły. Bo przecież o krzywdach ludzie szybko zapominają.

Kiedyś było inaczej
@Karola

Karola, Nie wiem czy tym osobom to nie przeszkoda ... fakt jest taki, że nie są już one pracownikami Firmy więc nie powinno się ich danych umieszczać na stronie internetowej jako osób do kontaktu ... przyznasz, że strasznie to nieprofesjonalne !!!. Mogę się jedynie domyślać, że jest to zrobione po to, aby ukryć ten fakt, bo rzeczywiście strasznie to słabe i zastanawiające, że w jednym czasie odchodzę tak ważne dla Firmy osoby... Wystawianie opinii w internacie i w miejscu do tego przeznaczonym nie jest dziecinne, ale wprowadzanie przez Panią Prezes zakazu kontaktu i rozmów pracownikom z byłymi pracownikami już tak. Najłatwiej napisać, że każda negatywna opinia to bzdura, ale niestety w tym przypadku zamiast bzdur są to niestety fakty i godzi również w tym miejscu zauważyć, że wszystkie opinie na temat tej Firmy, pojawiły się w momencie kiedy obecna Pani Prezes przejęła władzę ...

Pomocny człowiek
@Kiedyś było inaczej

Wpisy już dawno powinny zniknąć ze strony , ale co zrobić jak w tej firmie w chwili obecnej nikt nie ma informacji o RODO, to jest ciężkie naruszenie ... No ale fakt trzeba jakoś tuszować fakt że trzy ważne osoby naraz odeszły ... I odeszły nie bez powodu ...

@Pomocny człowiek

Ale nie zniknęły... PREZES UODO poinformowany.

No okin no

Pracowałam w Katowicach. Nie polecam omijajcie ta firmę wielkim łukiem. Zaczęłam 28.02 br.dzień szkoleniowy odbywal się w godzinach 21-2 w nocy. Było nas 11 osób a już 01.03. Zostaly 3 osoby. Obiekt znajduje się w Altusie jest to silownia przy hotelowa. Jest to ogromny metraz do sprzatania. 3 zmiany po 7h. Ćwiczący maja dostęp 24/h. Brak miejsca żeby zejść (usunięte przez administratora)

No okin no
@No okin no

Obiecuja zlote góry. 3 miesiące umowa zlecenie potem umowa o pracę karnety paczki świąteczne. Nikt nie przetrwa 3 miesiący

Kris
@No okin no

Muszę powiedzieć, że ja przetrwałem... Nie ma tak źle, jak niektórzy piszą.

ToJa
@Kris

Jak się jest rodziną, albo znajomym szefowej to się przetrwa ;)

Ozi
@No okin no

Widzę, że niezłe żarty z ludzi sobie robią bo o paczkach na święta nikt nie słyszał, a co do kierowniczki hmm to cóż można wymagać od osoby, która nie ma odpowiedniego wykształcenia, nie skończyła ani jednego kursu, jak zarządzać ludźmi ...

Dyrektor operacyjny
@Ozi

Szkoda czasu i energii dla tej firmy. Kolejna osoba odchodzi z zespołu ...

spec
@Dyrektor operacyjny

Wielka szkoda... Bez wsparcia technicznego będzie gorzej.

Ona
@Dyrektor operacyjny

Ile to już osób odeszło w ostatnim czasie...?

@Ona

Już nie niebawem nie będzie miał kto odejść... nie ma już nawet głównej księgowej i osób , które mają dłuższy staż niż obecna Pani Prezes. Wszcy się zwolnili lub są na okresie wypowiedzenia.

SiSenioraSeniorita

To firma znajomych krolika ;) przynajmniej wszystko zostaje w rodzinie...

SIS
@SiSenioraSeniorita

No tak wszystko zostaje w rodzinie :). Widzę, że Firma przegrała kolejny przetarg w Skawine i miejmy nadzieję, że w Chorzowie też straci...

@SiSenioraSeniorita

W prywatnych firmach takie rzeczy to normalność, sieci franczyzowe żabka czy mc Donalds nawet życzą sobie, aby to właśnie mąż z żoną razem prowadzili i poświęcali się wspólnemu biznesowi.

Bi

Masz racje z tym porównaniem do Żabki czy McDonalds, podobna specyfika- wszystko szybko i marnej jakości.

Tym

Poświęcali się wspólnmu biznesowi... niestety, ale ten duet nie wie co to znaczy poświęć się dla dobra firmy...

@SIS

nie przegrała, tylko nie będzie utrzymywać nierentownych kontraktów.

Kamilq
@Paweł

No tak, skoro nie da się z tego projektu sfinansować innego np. "Vimed-odchudzanie Pani Prezes" to rzeczywiście nie warto go utrzymywać.

W porządku, niesty nie buduje domu na koszt firmy, nie odchudzam się za pieniądze spółki, nie prowadzę podwójnego życia i mój mąż nie musi płakać w rękaw innym osobom :).

Tom

Trzy słowa o firmie..żal, żenada wstyd.

RazDwaTrzyKiciuniaCzyToTy?
@Tom

Dodam tezy kolejne: kumoterstwo, nepotyzm, manipulacja...

Henio
@RazDwaTrzyKiciuniaCzyToTy?

Jak wszędzie ale tragedii nie ma. Wyplaty na czas.

J+R
@RazDwaTrzyKiciuniaCzyToTy?

Z tym kumoterstwem i manipulacja to masz rację! A szczególnie z Ukraina.

HGW

Firma totalny dziad. Nie polecam.

Kobieta

Pracowałam w tej firmie na siłowni Altus w Katowicach. Duża powierzchnia, dużo pracy a mało ludzi i niska stawka . Przełożona była wymagająca, ale jak przeszło co do czego, to nie wstydziła się pomóc . Miała podejście do ludzi, jak trzeba pochwaliła albo upomniała. Zawsze zrównoważona i spokojna. Obecnie pracuje w innej firmie i przełożona jest przeciwieństwem Bani Barbary . Kobieta niezrównoważona emocjonalnie. Pieniędzy mam więcej, ale atmosfera jest okropna.

Alonso
@Kobieta

Też pracowałem w firmie okin facility na siłowni w katowicach 3 miesiące. Praca masakra nie warta tych pieniędzy. A co do pani Barbary U. Niestety pomyliłem śię co do jej osoby dlatego zrezygnowałem z pracy.

MAGENTA
@Alonso

Czy możesz bardziej szczegółowo opisać/ocenić pracę Pani Barbary i rozwinąć ostatnie zdanie?. Pani Barbara otrzymała pracę w Okin tylko dlatego, że jej córka jest tam zatrudniona i myślę, że to wiele wyjaśnia i tłumaczy.

@Alonso

Szacunek i sprawiedliwe traktowanie pracowników to podstawa, a dobra atmosfera, pomimo złych warunków płacowych może mieć pozytywny wpływ na pracowników.

Franek

Brak karnetów na baseny, czy prywatnej opieki medycznej, wczasów pod grusza, integracji.

Barbara
@Franek

Rozumiem, że tych elementów brakuje Ci w OKIN FACILITY PL. Czy jednak mimo wszystko jesteś w stanie wymienić jakieś pozytywy wynikające z pracy w tym miejscu? Twoja wypowiedź zostanie dostrzeżona przez osoby, które myślą nad aplikowaniem do tego pracodawcy. Może chociaż wynagrodzenie jest na wysokim poziomie?

Franek
@Barbara

Myślę że wynagrodzenie nie odbiega od standardów. Natomiast brak benefitow wpływa negatywnie na wizerunek firmy na rynku pracy.

FraMa

Uważam, że tylko ludzie zakompleksieni wpisują negatywne opinie. Najpierw trzeba pokazać co się umie, a dopiero później sprawiedliwie ocenić, czy zarobione pieniądze nie parzą w dłonie. Dla ludzi, którzy naprawdę ciężko pracują - zarobki- szału nie ma, ale jak już kiedyś pisałam bardzo dużo zależy od ludzi którzy negocjują umowy z inwestorem. Ale cóż taki Alonso może o tym wiedzieć.

Kw

Atmosfera jest dobra a wszystko dzieki wspolpracy z gronem specjalistow.

ByLaobiedh

Moje sugestie dla OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.: Ta firma to jakiś Żart. Z przewodnicząca na czele. Posłuchajcie co mówi o innych bo to samo będzie mówić o was jak odejdziecie. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Reset
@ByLaobiedh

Myślisz, że Pani Kierownik M. sama odejdzie?. Która firma zatrudnia poza OKINem na takie stanowiska osoby bez wykształcenia oraz wiedzy dotyczącej zarządzania podległym personelem. Ciężko bez żadnych inwestycji (szkolenia, kursy, etc.) ze sprzątaczki zostać dobrym kierownikiem o czym świadczą negatywne opinie na temat jej zarządzania. Co do Pani Prezes to trudno współpracować z osobą, dla której szacunek dla drugiej osoby nie ma żadnego zaznaczenia a świadczy o tym fakt, że za czasów jej panowania z Firmy odeszło co najmniej 10 osób zatrudnionych na stanowiskach wyższego szczebla i żadna nie rozstała się z Firmą w normalnych, przyzwoitych relacjach, przypadek?

Okti9111

Jeśli ktoś szuka dobrej atmosfery pracy nie polecam Okin. (usunięte przez administratora). Pracowałam na serwisie w nowo otwieranej Ikea w Blue City. P(usunięte przez administratora) nie szanuje polskich pracowników i zwraca się jak do śmiecia nie pracownika . Tylko swoje ukrainki traktuje dobrze. A one Donoszą na wszystko. Traktują Polaków jak coś gorszego od nich.a Na panią (usunięte przez administratora) to już kompletnie brak słów. Zwraca się do człowieka jak do kogoś gorszego od siebie. Patrzy i mówi z pogardą. Dla mnie ta firma nie ma racji bytu.

Pracowałam w tej firmie rok czasu i byłam bardzo zadowolona później miałam przerwę i znów przyjęłam się do tej firmy na Blu citi do sklepu Ikea. Tam zatem no niestety rządzą ukrainki a w tym jedna Nadia która jest brygadzista i POLAKÓW TRAKTUJE JAK SMIECI TYLKO AKCEPTOJE SWOJA NARODOWOSC . nie da się pracować ponieważ Nadia rządzi nawet szefowa. ????

On

Dziwię się, że firma jeszcze funkcjonuje na rynku...

Zostaw merytoryczną opinię o Okin Facility PL Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Okin Facility PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Okin Facility PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okin Facility PL Sp. z o.o.?

Okin Facility PL Sp. z o.o.