OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.

Jola

Pomidoro

Skaza

Nie polecam ....Kierowniczka z Wrocławia wynosi się ponad pracownika nie daję do słowa dojść Tylko milczeć i robić i oczywiście kłaniać się księżniczce ???? firma przez dobraną kadrę pracowników czyli kapusiow i dupolizusow kierowniczki pogrąża się i chyba Tylko Ukraina będzie pracować w czeskiej firmie Okin.jesli ktoś ceni sobie nie tylko pracę ale również atmosferę nie polecam !

Ninja

Pracowałam w tej firmie w Wrocławiu ... Totalnie masakra Kierowniczka stronnicza tylko się wywyzsza nie miłą jak już pokazała się po tygodniu to nawet worki do odkurzaczy nie przywiozła .Nie polecam.duzo bym jeszcze pisała.

K

Firma przede wszystkim zaczyna przygode na polskim rynku. Na rynku czeskim ma twarda pozycje. Pani Prezes jest wyrozumiala i kompetentna. Odpowiedzialny dobór specjalistów, przemyślane decyzje. Atmosfera w firmie jest dobra. Myślę, że ma szanse na dalszy rozwój.

Drakula
@K 22.09.2017 22:30
Firma przede wszystkim zaczyna przygode na polskim rynku. Na rynku czeskim ma twarda pozycje. Pani Prezes jest wyrozumiala i ko...

Przygody, przygody są takie ekscytujące.

Okok

Jest ok! :)

bob

dziadostwo pracuje 2 miesiące bez umowy ......a teraz czekam na wypłate

sprawiedliwie

No,no, aż jedna gwiazdka! Też dobrego słowa o firmie nie powiem.

Jerry

Zgadzam sie z wypowiedzią Chmury. 100% racji.

Juppas
@Jerry 03.09.2016 09:49
Zgadzam sie z wypowiedzią Chmury. 100% racji.

a ile zarabia technik obsługi budynków ?

Ddhhdd
@Juppas 04.09.2016 16:08
a ile zarabia technik obsługi budynków ?

Ok 2500-4000 netto zalezy od doświadczenia wyksztalcenia i zakresu obowiazkow na danym stanowisku

chmura

Szefowa ma złą opinię z poprzednich firm, chociaż nie oskarżoną ją oficjalnie to oszustka, manipulantka i specjalistka od mobbingu.

nibo
@chmura 13.03.2016 17:38
Szefowa ma złą opinię z poprzednich firm, chociaż nie oskarżoną ją oficjalnie to oszustka, manipulantka i specjalistka od mobbi...

mozesz cos wiecej powiedziec na ten temat ?

Pracus
@chmura 13.03.2016 17:38
Szefowa ma złą opinię z poprzednich firm, chociaż nie oskarżoną ją oficjalnie to oszustka, manipulantka i specjalistka od mobbi...

Bardzo kompetentna osoba. Wie jak zarzadzac firma. Szanuje pracownika.

Zostaw opinię o OKIN FACILITY PL Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.