Opinie o Okin Facility PL Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Okin Facility PL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okin Facility PL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okin Facility PL Sp. z o.o. w Warszawa

Jak w Okin Facility PL Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@Odi

Czemu niby? Czy przypadkiem one nie motywują i wydajność nie poskakuje wtedy?

Polecam Nowy wpis

Warta polecenia, stabilne zatrudnienie, fajna ekipa.

Józek Nowy wpis
@Polecam

To by tłumaczyło, dlaczego ostatnie ogłoszenie firmy, na które trafiłem jest sprzed czterech lat, gdy Pracownik Techniczny ds. Utrzymania Obiektu był potrzebny. Ale po prawdzie, to jakie są szczegóły tej stabilizacji, w sensie pensji oraz umowy? Mi zależy na umowie o pracę na czas nieokreślony.

Czy po ostatnich zamianach w firmie i budowy/odbudowy działów są prowadzone rekrutacje? Jeżeli tak, to gdzie mogę je znaleźć?

Praca Nowy wpis
@Adam

Chyba nie prowadzą aktualnie żadnej rekrutacji, nie słyszałem nic w kadrach czy na stronie.

Nie polecam pracy w OKIN. Straszny bałagan, nawet na wykładzinę ich nie stać. Bród i (usunięte przez administratora) w biurze. Firma bez jakiejkolwiek struktury operacyjnej, managerowie stłamszeni przez zarząd. Nie ma decyzyjności. UWAGA! Na rozmowie tego nie mówią, ale kilometry prywatne jak i dojazd do pracy jest płatny 1,18 zł za km. Prawie jak taksówka. Także firma sobie jeszcze zarabia na pracownikach. Pierwszy taki przypadek w mojej karierze. Obiecują procedury i zasady, ale nic takiego tam nie funkcjonuje. Zdecydowanie odradzam, oderwani od realiów rynkowych - ogromne oczekiwania, ale firma nie chce inwestować!

Justyna
@pracownik

Co, ale za co pracownik płaci te 1,18 zł?? Firma ma jakiś transport firmowy i za to trzeba płacić? To jakiś bus jeździ od pracownika do pracownika, czy samochodami dowożą? I taka stawka, to miesięcznie ile trzeba oddać firmie, mniej więcej to jest 50 zł? 100 zł? Więcej?

@Justyna

Nie, to dla techników za służbowe auta. Za każdy kilometr płacisz. Godziny słabe, nie ma opcji wyrobić się w 8 godzin

Xxx Nowy wpis
@pracownik

To jak płacą za nadgodziny, zgodnie z kodeksem pracy? Zresztą i tak nie zostawałbym dłużej w pracy, bo jako świeżo upieczony tata wolę ten czas przeznaczyć dla żony i dziecka.

Czy wiecie coś o wyjazdach do centrali do Czech? Chodzi mi o pracę jako HR Specialist, bo widziałam ogłoszenie, gdzie napisali, że trzeba mieć regularny kontakt z właśnie centralą. Ale tylko maila i telefon, czy też osobiście trzeba tam jeździć? A jak tak, to jak często, ile razy w miesiącu??

opinio

Nie bierz tej pracy! Poprzednia dziewczyna nie wytrzymała i się zwolniła. Kontakt z czechami to ty będziesz miała na temasie i to tylko po to, aby utrudnić pracę. Oni wcześniej nie mieli kadr i finansów, więc teraz próbują coś ulepić. Bałagan jak nie wiem, cudem wynagrodzenia wychodzą

Klementyna
@opinio

Wow serio, aż tak? Ale to jak nie mieli tu wcześniej kadr i finansów, to teraz te działy sa budowane od zera, czy zatrudniają pojedynczych ludzi, którzy mają pracować w tym obszarze? Czy jest też bałagan w dokumentacji pracowników i jak ktoś potrzebuje dokumentu od pracodawcy, to go nie ma lub nie da się go znaleźć?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Okin Facility PL Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w Okin Facility PL Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Cztery lata temu szukali kogoś na stanowisko pracownika technicznego ds. utrzymania obiektu. Wiecie, czy często poszukują kogoś na to stanowisko? Szukam właśnie dodatkowej pracy na weekendy, takiej jak ta. Wiecie w jakich godzinach się tutaj pracuje? ;-) Widzę, że wymagane jest prawo jazdy. Czy jest to w takim razie praca mobilna?

Patrycja

Czy firma zatrudnia osoby z niepełnosprawnością? Jeśli tak, to czy traktują z szacunkiem takich pracownikow? czy zwalniają po jakims czasie bo sobie nie radzisz? będę wdzięczna za odpowiedzi :)

@Patrycja

A o jakie stanowisko w ogóle pytasz? Ogólnie to pracodawcy często uważają za opłacalnych ludzi z orzeczeniem, bo dostają za nich pieniądze. Pytanie, czy jeśli biorą takie osoby, to czy zakład jest dostosowany, bo to chyba nie jest zakład pracy chronionej?

@Patrycja

Bardzo dobrze traktują. Sam jestem takim pracownikiem i jest nawet zatrudniony rekruter pełniący również rolę opiekuna dla osób z orzeczeniem!

natalia

Gdzie w Warszawie są obiekty obslugiwane przez Okin Facility?

Pojawiła się oferta pracy na Specjalista Ds. Rekrutacji w firmie Okin Facility PL Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Damianek

to bzdura, teraz zatrudniam tylko swoich znajomych

@Damianek

Tak? Czyli to była jakaś nieprawdziwa oferta? Gdzie można ją zobaczyć tak właściwie? Ciekawa jestem opisanych warunków

SD

Brak takich możliwości

Okin
@SD

No właśnie brak dla zwykłych pracowników

Barbara
@Okin

a co to znaczy "zwykły pracownik"? mam rozumieć że są tam też "niezwykli pracownicy"... jak się takim stać? :)

Hej Arkadiuszu. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to zwracam uwagę na firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Anna.

Barbara
@Anna

No dobra ale wątek nie jest o firmie o której wspomniałaś więc to takie spamowanie według mnie. Wiesz coś o benefitach tutaj? Skąd wiesz ze firma ich nie lubi? Przecież takie dodatki z socjala są zawsze na plus dla pracowników.

Odi
@Barbara

Dla pracowników tak a dla firmy niekoniecznie.

@Odi

Czemu niby? Czy przypadkiem one nie motywują i wydajność nie poskakuje wtedy?

Pyt

Dzień dobry, czy warunki pracy w firmie poprawiły się? Czy pracodawca wywiązuje się ze swoich obowiązków wobec pracownika?

ciekawy

ktoś ciągle usuwa wpisy, płacą mu za to. bezsens.

Olena

Proszę o nieusumanie wpisów

Maciek

A jak rozwiazujecie problemy?

Klient

Proszę o nieusuwanie wpisów.

Jan
@Klient

Twoja prośba nie zostanie wysłuchała. Ktoś nad tym pracuje.Bezsens!!!

Jan

Nie ma sensu pisanie opinii o tej firmie bo są natychmiast usuwane. Ktoś bardzo się boi w tej firmie naszych opini. Govorku po co więc istniejesz jak to ma tak przebiegać.

Muzyk

Firma nie rzetelna wobec swoich pracowników ,nie rejestrują ,nie wypłacają należnych wypłat za wykonaną usługę ,ręka rękę myje.Omijać z daleka lub zastanowić się dwa razy czy za darmo opłaca się tam pracować .

jola
@Muzyk

masz rację

Klient

Kto teraz zarządza firmą?

@Klient

No właśnie...

Dobra rada

Szanowni Państwo, Proponuję sprawdzić na ZUS PUE czy Firma odprowadzać składki do ZUS. Jeżeli nie mają Państwo ZUS PUE to wystarczy podejść do najbliższej jednostki ZUS lub wystosować do nich zapytanie. Zawsze to lepiej zareagować na czas gdyby okazało się, ze Firma jednak nie płaci...niz dowiedzieć się jak będzie za Późno

Edyta

Teraz są przyjęcia do okin, powiedzcie mi proszę czy aplikować tam czy nie. Nie chciałabym dostać pracy, za którą nie będzie wypłaty na czas albo nie będzie zusów zapłaconych. Czy na serio ta prezeska się tak "bawi" i zawala robotę? Niech ktoś potwierdzi z pracowników czy wszystko tam jest ok z płatnościami. Jest covid, ja zostałam bez pracy, a wyżywić rodzinę trzeba. Czytam stare i nowe komentarze i cały czas się tu przewija temat niepłaconych zusów, albo brak wypłat na czas. Gdyby była to jedna opinia to bym jej nie brała pod uwagę bo może ktoś po złości pisać, ale tyle informacji z różnych lat i różnych miesięcy to jest zastanawiające.

NiePolecam
@Edyta

Odradzam bo Zusow na pewno nie będzie mieć Pani zaplaconych. Myślę, zwcześniej czy później firma upadnie...

Zostaw merytoryczną opinię o Okin Facility PL Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Okin Facility PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Okin Facility PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okin Facility PL Sp. z o.o.?

Okin Facility PL Sp. z o.o.