OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.
counter
3 130 202 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Dalszy ciąg złej opini o firmie.Kontrakt który trwa od 1 września 2019 r wszyscy pracownicy zatrudnieni w firmie nie mają odprowadzanych składek na ZUS oczywiście pracownikom te składki są potrącane z pensji A nie ,piszę nie prawdę były odprowadzone składki w zeszłym, roku za 3 miesiące słownie trzy Śmiech

Tak2Nie

Od początku rozpoczęcia pracy w tej firmie łamane są prawa pracownicze bajerowanie ludzi obiecankami ignorowanie ustaleń wynegocjowanych przez związki wszelkie propozycje pracownicze związane z ustabilizowaniem sytuacji nie są brane pod uwagę.A wisienką na torcie jest fakt brak przelewów wypłaty 10 czerwca i opłat na ZUS

ZLECENIOBIORCA
@Pracownik

Obawia się, że to już końcówka tej Firmy ...

Darek Nowy wpis
@ZLECENIOBIORCA

Dokładnie rok temu było to samo, wypłata opóźniona zus też. Najlepiej powiadomić spółka matke czyli Czechów. Pieniądze się w końcu znalazły.

Agusia Nowy wpis
@Pracownik

Witam serdecznie ja również pracuje w tej firmie czy to oznacza że w ogóle nie ma opłat za zus. Jestem w ciąży i się zaczęłam bać że zostanę bez złamanego grosza

Robi

Pracodawca ten nie opłaca skladek do ZUS lub ma wielkie opóźnienia z ich opłaceniem...

Jarek
@Robi

Tak. Coś w tym jest. Miałem problem w przychodni.

Darek
@Jarek

Z wyplatami też jest problem... Nie dostalem

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marta

Jak tam Pani Prezes zamkniemy rok 2019, ile będzie na minusie?

Tak8Nie
Marta

Proponuję przeczytać, że zrozumieniem znaczenie słowa, którym się posługujesz, albo przeczytać co oznacza Nick. Ja tam mogę być nawet salcesonem, dobrze mi z tym :). Jem za swoje :). Odpowiedź lepiej na pytanie bo ciekawa jestem, ile poszło na Vimed i tym podobne :).

Simona

Ktoś tu zanik zaczął wydawać pieniądze firmy na V-Med tez nie grzeszył szczuplutka figura... a później zdziwko, ze rok zamknięty na -600tys.

@Simona

No właśnie nie pamięta wół jak cielęciem był... No tak kuracja odchudzająca + wszystkie zabiegi związane z odchudzaniem w Vimedzie do tanich nie należą, no ale jak Firma płaci to można szalec...

Golonka

Widzę, że nie dowiemy się na jakim minusie zamknięty będzie rok, trudno poczekamy aż dane będą dostępne w KRS. Ciekawa jestem czy z uśmiecham na twarzy cze ze łzami w oczach przekazałaś tym w Czechach, że straciłaś kontrakt w Tychach a może udajesz przed Nimi, że nic na ten temat nie wiesz, ale wierzę w Ciebie i nowe kontrakty :). Zostawiając za nimi tematy służbowe zastanawiam się, które poroże gubi Twój mąż bo ja zatrzymałam się na czwartym .....

Kobieta
@Simona

No właśnie zaczęła się odchudzać po 40 w dodatku na koszt firmy i już zapomniała, że jak wcześniej wchodziła na wagę to wyświetlał sie komunikat "wchodzić POJEDYNCZO"!.

Gosia
@Marta

Monika daj sobie spokój, Ty i nick? Przecież nie byłaś w stanie nauczyć się nawet podstaw angielskiego, powiem więcej nie znasz żadnego języka! Nie nauczyłaś się nawet jeździć samochodem i za wszystko obwiniasz innych. Nie chciałaś się uczyć niczego, bo tak jest wygodniej. Jesz za swoje? Zasiłek jest od nas wszystkich, to z naszych podatków jesz!

TakNie5
@Gosia

Moja Droga, komuś zwracasz uwagę a sama podszywasz się pod Gosię - hipokryzja w Twoim stylu. Masz jakieś dziwne i nieprawdziwe informacje... jak można zdać maturę z języka angielskiego na 68% nie znając podstaw (bo ja zdałam ustną i pisemną)?. O jakim zasiłku piszesz, bo odkąd uwolniłam się od "najlepszej" Pani Prezes to od dnia 20.12.2017 r. jestem zatrudniona na podstawie umowy o pracę?. Co do prawa jazdy to fakt nie mam go do dnia dzisiejszego, ale nie wstydzę się tego bo nie mam czego się wstydzić... Mogłaby się wstydzić gdybym: 1. zdradzała męża, 2. okradała firmę w której pracuję tzn. odchudzała się na jej koszt, nosiła sukienki, które widnieją w kosztach firmy jako odzież robocza nosiła drogie torebki, okulary, walizki itp. które rozliczałabym opisując "upominek dla potencjalnego klienta" i mogła bym tak wymieniać, ale niestety portal ma ograniczenia w ilości znaków... Może pochwalisz się w jaki sposób rozstałaś się z Firmą Coor?. Ja popracuję nad zrobieniem prawa jazdy a tu naucz się proszę jak wyceniać kontrakty abyś na starcie nie musiała do nich dopłacać, może wystarczy Ci wtedy na zapłatę Zusu w terminie... A w wolnej chwili popracuj nad relacjami z ojcem... może po tylu latach warto mu wybaczyć całą krzywdę, którą Ci wyrządził... czasem warto... Może ty powinnaś dać sobie spokój... Gazela Biznesu a umowę wypowiedziało Ci co najmniej 20 osób w tym cały dział finansowy...i nikt nawet moi wrogowie (Twoim zdaniem) nie powiedzieli na Twój temat ani jednego dobrego słowa...Na sukces trzeba sobie zapracować ciężką pracą a nie ilością wysłanych sms... Życzę sukcesów najlepiej takich jak ostatnio w Tychach...

Co to za zdjęcia?

Masz może to zdjęcie?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.?

Praca

Brak kontaktu ze strony firmy co z moim przelewem

@Praca

Napisz do Czechów, do przełożonego pani Prezes.

Angelika

W poniedziałek miną 3 tygodnie jak nie otrzymałam wypłaty. Firma nic sobie z tego nie robi.

@Angelika

Napisz do przełożonego w Czechach od Pani Prezes od razu będzie przelew.

Tak4Nie

Nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) Problem z dostarczaniem bieżących produktów, opóźnienia w dostawie, ciagle wymówki. Rzekomy brak kontaktu z kadrami w celu wyjaśnienia wysłania przelewu, problem z wysłaniem potwierdzenia przelewu przy zapewnieniach ze przelew został wykonany. Z ta firma nie da się normalnie współpracować, (usunięte przez administratora)

Katarzyna chempinska

Bardzo przepraszam napisałam to w emocjach pieniądze doszły na czas

Tak1Nie2
Katarzyna chempinska

Poproszę wypłatę albo pójdę do sądu pracy

Tak5Nie1

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.?

Tak1Nie1
Ona
@Pytanie

Obecnie w tej firmie więcej jest umów zleceń niż umów o pracę więc raczej ciężko. Zależy pewnie od kontraktu i jego wyceny (jak na starcie kontraktu sa na minusie i muszą dokładać to nie ma co liczyć na umowę na czas nieokreślony ).

Tak1Nie1
@Ona

To nieciekawie. Myślałam, że zatrudniając się w OKIN FACILITY z czasem bez większego problemu będzie można otrzymać umowę o pracę. Miałam jeszcze dopytać o chyba jedną z najważniejszych kwestii, a mianowicie o zarobki w tej firmie. Uważasz, iż są one adekwatne do ilości pracy?

OlciA
@Barbara

Nie są adekwatne.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 204 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.?

TakNie3
Martyna

@Arzczi a mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego oszukiwania ludzi?

Arzczi

Uwaga na tą firmę oszukują i wykorzystujay ludzi uwaga a najbrdziej uwaga arturka łysego

Tak6Nie2
@Arzczi

Na forum musimy uszanować regulamin i nie wymieniać pracowników po imieniu. Czy możesz przytoczyć sytuację ,w której jak twierdzisz ,firma oszukuje?

Arzczi

To jest najgorsza firma jaka jest prezez fsłszywa a arturek dupek idiota i (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
@Zuzanna
@Arzczi

Panie Tomaszu proszę o usunięcie wpisu inaczej musimy przekazać Pańskie IP do adresata wpisu.

TakNie3
Arzczi

Łysy arturek to dupek (usunięte przez administratora) ludzi uwaga

Tak3Nie1
Alicja

Odeszłam i firma potraciła kontrakty... ciekawe czemu? Ogólnie nie polecam...

Tak10Nie
James
@Alicja

I tak sie będzie kręciło. Raz lepiej raz gorzej, ale będzie. Niech się uczą na własnych błędach i wyciągają wnioski.

Gosia
@Alicja

bo te kontrakty zawaliłaś!

Tak4Nie7
K.L.M
@Gosia

Pani Prezes i myśli Pani, że uwierzymy w to, że to Gosia a nie Pani ?.

Gienek
@K.L.M

Wracajcie do firmy. Pomóżcie zarządowi bo nie daje rady. Trzeba ich wesprzec????

Tak7Nie
Alicja
@Gosia

Ha ha miło mi, ze uważasz, ze mam taki wpływ- rok po moim odejściu tracisz kontrakty i uważasz, ze to moja wina :D chyba czas, żebym zawaliła Blue City :D!

Tak8Nie
@Alicja

Zanim zawalisz Blue City to weź się proszę za PZL Świdnik :).

Tak5Nie1
@Monika

Chyba, że już to zrobiłaś :).

Piotrek
@Monika

PZL to akurat udany kontrakt :)

Tak1Nie3
Artur
@Piotrek

Nie ma takiego kontaktu, którego nie da się stracić ;) a ktoś się bardzo o to stara...

@Piotrek

Dokładnie, tak jak pisze Artur. Nie twierdzę, że to zły kontrakt, pytanie tylko, czy klient jest zadowolony, czy niebawem (chyba, że już to zrobił) zaprosi innych do przetargu.

Monis
@Alicja

Gratuluję Pani Prezes utraty kolejnego kontraktu :).

@Monis

@Monis Piszecie o sprawach, które nie są istotne dla osób zainteresowanych pracą w OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.. Skoro aktywnie wypowiadasz się na forum, mam nadzieję, że opowiesz mi o tej firmie od strony zatrudnienia. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Są możliwe bonusy? Benefity? I najważniejsze czy zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę czy zlecenie? Dziękuję.

roczek
@Barbara

Barbaro, ale Ciebie to nie interesuje. Zasada jest przecież inna: 1. Oczernić firmę. 2. Złożyć jej propozycję zapłaty w zamian za usunięcie maili oczerniających firmę. 3. Jak firma nie płaci, to dzwonicie do niej osobiście z propozycjami kolejnych haraczy, i to z różnych numerów a potem z ukrytych.

Blue City

Pa pa :)

Tak7Nie
obecny

Obserwuję od jakiegoś czasu wpisy odnośnie Pani Prezes, kontraktów, wszystkich mądrości zawartych w tych bredniach!!! Tak naprawdę, to wszystko jedna wielka bzdura. Ludzie zróbcie sobie samoocenę, wszyscy którzy piszą te bzdury są warci zera, sami nie wierzycie w to co przekazujecie. Dziwię się, że tacy jak Wy mogą normalnie funkcjonować, chodzić po tym świecie, patrzeć sobie w oczy a co najciekawsze w lustro. Nie masz odruchów wymiotnych jak się widzisz w odbiciu lustra pisząc te kłamstwa poniżej? Bo ja mam jak widzę Wasze ryje, dlaczego ryje? Bo świnia ma więcej honoru, ogłady, kultury etc. Przepraszam, nie będę obrażał świnek bo nie wart jesteś tego porównania jeden, drugi, kolejny... Wiem jak jesteśmy traktowani i jak wynagradzani przez Panią Prezes i jakie zaplecze socjalne posiadamy. Nie mogę nic zarzucić firmie Okin jak i Pani Prezes. Narzędzia z najwyższej półki, wynagrodzenie na czas, spokojna praca bez ganiania, dziwnych poleceń, wymagań. Nigdzie nie ma tak dogodnych warunków pracy jak w Firmie Okin. Pani Prezes dziękuję za wszystko a jednocześnie przepraszam, że tkwię w tym towarzystwie.

Tak1Nie12
Arturoek
@obecny

Hahahaha ale się uśmiałem. Gorszego steku bzdur dawno nie czytałem. Zaplecze socjalne jakie !? Medicover ??? To jest standard we wszystkich firmach !! Człowieku ogarnij się i zobacz co oferują inne firmy. Wszystko co tu ludzie piszą o Pani Prezes to cała prawda i człowieku ogarnij się ... Odchodzą z tej formy z dnia na dzień kierownicy ... W sumie już nie ma kto odchodzic ..???????????? bo ludzie z wykształceniem i jakąkolwiek wiedzą już odeszli i mają się bardzo dobrze w nowych firmach, a co najlepsze wszyscy mamy że sobą kontakt i całe grono koło 50 osób może potwierdzić wszystkie te wpisy. Firma tonie ... Można patrzeć jak to wszystko się kończy ... Dobrze że Nas już tam nie ma !

Tak9Nie
Lizus
@obecny

A ile, ty pracujesz w tej Firmie, 3 miesiące czy pół roku?

Basia

100 % racji.

Basia

Żal mi Cię człowieku...

Tak2Nie
ktoś
@Arturoek

Kierownicy z jakiego działu? No może serwisu sprzątającego bo w innym skrzydle kierownicy to czysty żart:):):). Poza roszczeniami brak prawdziwej wiedzy.

Jadwiga
@obecny

No tak... narzędzia z najwyższej półki a firma zamknięta z wynikiem na koniec 2018 r. - 663 733, 08 zł. Gratuluję!!!.

Jadwiga
@Arturoek

Masz rację firma tonie finansowo. Wystarczy zobaczyć sprawozdanie finansowe, wynik: - 663 733, 08 zł.

Monia
@Arturoek

masz tak dobrze i żyjesz starą firmą? Kiepsko ci idzie i tyle.

@Monia

Kiepsko to idzie, ale Firmie. Fantastyczny wynik za 2018 r.

Nowy
@obecny

O "narzędziach z najwyższej półki " to już pani prezes mówiła na spotkaniu, więc proszę się nie powtarzać

Zostaw merytoryczną opinię o OKIN FACILITY PL Sp. z o.o. - Warszawa

OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.