NORDIPOL ZENON HEIMOWSKI P H U

Gdynia

Opinie o NORDIPOL ZENON HEIMOWSKI P H U

Prawda.

"Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213. § 1. k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu"

janke

teraz nie ma sesnu isc na studia skoro jako Płytkarz/Kafelkarz możesz zarobić dwa razy więcej niż jako ppomoc biurowa, oni bardzo cenią sobie to, że ktoś ma fach w ręku.

Zostaw opinię o NORDIPOL ZENON HEIMOWSKI P H U - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORDIPOL ZENON HEIMOWSKI P H U