Opinie o Nomeno sp. z o.o. sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nomeno sp. z o.o. sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nomeno sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nomeno sp. z o.o. sp. k. w Warszawa

kriss

tragedia, nie polecam , kilkumiesięczne opóźnienia w pensjach, zlewka na pracowników , wciskają kit że jak w rodzinie a okazuje się że właściciel firmy gra na uczuciach pracowników po to by ich wykorzystywać, brak szacunku do ludzi i wieczna dziura finansowa.

prezes
@kriss

kriss - a skąd informacja od Ciebie, że pensje są wypłacane z kilkumiesiącznym opóźnieniem ?? Czy aby firmy Ci się nie pomyliły (?)

Anomowy

Podpisuję się pod powyższym wpisem. Bardzo niejasne zasady współpracy, opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń, niedotrzymywanie warunków umowy. Kompletne niedocenianie pracowników, nawet tych o kilkuletnim stażu. Nie warto...

Cieszę się że znalazłem tą stronę, mogę napisać parę słów o byłym pracodawcy (choć parę może być mało). Nie polecam podjęcia pracy w w/w firmie, duże opóźnienia w wypłatach wynagrodzenia, kiepskie zarządzanie- bez pomysłu na teraźniejszość, czy przyszłość. Obiecywanie klientom na początku złotych gór, (przez Twoją osobę), później rzeczywistość jest inna. Bardzo emocjonalne podejście do rozwiązywania większości spraw, wręcz mszczenie się na osobach które mają coś do powiedzenia. Jedyną wartością tej firmy są ludzie, którzy ostatnio chętnie odchodzą. Osoby zatrudnianie mają obiecywane gruszki na wierzbie, a po 2 miesiącu pracy potrafią ocenić już Twoją pracę, i podziękować za współpracę. Wysokie plany sprzedażowe, tak by pracownik zarobił jak najmniej, a firma jak najwięcej. Zero wyrozumiałości oraz wsparcia. Jeżeli jesteś z branży, zasięgnij opinii z rynku... .

Kris

Wartością tej firmy są ludzie, którzy ją tworzą i doceniają jej zalety ale i tolerują wady. W dużej większości to ludzie, którzy są w tej firmie od samego początku i z tego co wiem nigdzie się nie wybierają. Z tymi "bez wartości" już się rozstaliśmy lub się sprzedali do konkurencji z nadzieją, że zostaną docenieni za to tylko że są..a takimi wpisami próbują się tylko dowartościować... Powodzenia w nowej firmie - czas ochronny kiedyś minie i tutaj ???????????? Pozdrawiam Prezes

Kriss
@Kris

Wady tolerować można było do pewnego czasu, a jest ich zdecydowanie więcej niż zalet. "W Większości to ludzie, którzy są w tej firmie od samego początku i z tego co wiem nigdzie się nie wybierają"- to że są od początku po dziś dzień, nie świadczy o tym że akceptują to co w firmie się dzieje, wielokrotnie na zebraniach czy osobiście były poruszane tematy które zostały zapominane. Każdy z pracowników prowadzi, bądź prowadził rozmowy z konkurencyjnymi firmami, i ma to "z tyłu głowy". Czas ochrony w nowych firmach na pewno nie mija tak jak w firmie Nomeno po 3 miesiącach, to po pierwsze, po drugie, nie ważne ile czasu minie w nowej firmie, ważne jest jedno- że jest na nią pomysł i jasno określone warunki współpracy które nie zmieniają się co kwartał/półrocze, nikt nikogo nie wprowadza w błąd (poczynając już od rozmowy kwalifikacyjnej). I min. dzięki temu, można skupić się na sprzedaż, osiągać cele oraz być dumnym z decyzji którą się podjęło. Spać spokojnie. Również powodzenia.

Anomowy
@Kris

Nazywając swoich byłych, wieloletnich pracowników ludźmi "bez wartości", to pokazywanie jak niewielką wartość mają dla pana ludzie. Mam tu na myśli ogół... Czy nauczył się pan czegokolwiek po rozstaniu z nimi? Chyba nie, skoro wypowiada się pan w ten sposób. "Tanio swojej skóry nie sprzedadzą" - tak, zdecydowanie lepiej pracować dla idei i pochwał, bo przecież dzięki nim zapewnimy stabilną przyszłość nam i naszym rodzinom.

miro

nie dziwie sie im wcale, trzeba znac troche rynek i branże w jakiej chce siepracować, wiec normalne ze wolą znalesc kogos z doswiadczeniem kogos kto zna podstawy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Nomeno sp. z o.o. sp. k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o Nomeno sp. z o.o. sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nomeno sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nomeno sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Nomeno sp. z o.o. sp. k.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Aleja Jerzego Waszyngtona 100A
    04-015 Warszawa