Molnlycke Health Care

Molnlycke Health Care
4 8

Opinie o Molnlycke Health Care

Jolanta

Firma Molnlycke Health Care, jeszcze niedawno poszukiwała osób do pracy na stanowisku operatora produkcji oraz przedstawiciela handlowego. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji na te stanowiska? Moglibyście podzielić się swoją opinią o tym miejscu pracy? Wasze zdanie może mieć istotny wpływ na decyzję o podjęciu pracy przez zainteresowane osoby pracą w firmie Molnlycke Health Care.

hey hey

Kiedyś to szukali kandydatów na przedstawicieli handlowych ds. opatrunków medycznych, ale ostatnio nie pojawiła się żadna oferta. Wiecie jakie mają średnie zarobki? Z góry dzięki za odpowiedź

Zostaw opinię o Molnlycke Health Care - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Molnlycke Health Care