Molnlycke Health Care

NIP: 5422588828 KRS: 0000186273

Molnlycke Health Care

Opinie o Molnlycke Health Care

Pomocny

Byłem dwukrotnie na rozmowach kwalifikacyjnych. Rozmowy bardzo nieprofesjonalne prowadzone w typie Pana i parobka. Nie dowiadujesz się zupełnie niczego na temat warunków pracy oraz sposobu pracy. Obiecują, że dadzą odpowiedź w ciągu tygodnia po czym nawet nie raczą oddzwonić i powiedzieć, że dziękują za udział w rekrutacji w której brało w sumie udział 4 osoby. Nie polecam.

Jolanta

Firma Molnlycke Health Care, jeszcze niedawno poszukiwała osób do pracy na stanowisku operatora produkcji oraz przedstawiciela handlowego. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji na te stanowiska? Moglibyście podzielić się swoją opinią o tym miejscu pracy? Wasze zdanie może mieć istotny wpływ na decyzję o podjęciu pracy przez zainteresowane osoby pracą w firmie Molnlycke Health Care.

liroy
@Jolanta 21.05.2018 12:13

Ph-jestes wspierajacym przedstawicielem, 2 woj, 0 samodzielnosci, nie jest to lz, lecz otwarte-w ogloszeniu jest inaczej, umowa przez posrednika. Chirurdzy. apteki i lekarze, o pieniadzach sie nie dyskutuje-zalezne od dosw i umiej, testy na start. kierownictwo-zalezy, kto ci sie trafi. Uwazam tak rozbudowany proces rekrutacyjny za włąsciwy, lecz dla prestizowego stanowiska w renomowanej firmie na posade np pm sprzetowego albo brand manager ale zwyklego ph w farmacji? ja nie polecam. Auta niezle. Prace dostalem ale szybko odszedlem do konkurencji.

Jolanta
@liroy 27.11.2018 14:13

Twoja opinia zawiera wiele przydatnych informacji dla potencjalnych kandydatów. Napisałeś, że zdecydowałeś się odejść z tej pracy - jakie były główne powody Twojej decyzji? Może warto było jeszcze dłużej popracować.

hey hey

Kiedyś to szukali kandydatów na przedstawicieli handlowych ds. opatrunków medycznych, ale ostatnio nie pojawiła się żadna oferta. Wiecie jakie mają średnie zarobki? Z góry dzięki za odpowiedź

liro
@hey hey 07.12.2015 02:31

brak pytan o wynagrodzenie, ustawiana rekrutacja.

Zostaw opinię o Molnlycke Health Care - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Molnlycke Health Care