Mobipol Sp.J.

Wrocław

Opinie o Mobipol Sp.J.

Iwona

Pracujesz w Mobipol Sp.J.? Chętnie dowiemy się co lubisz w swojej pracy. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Jakie benefity oferuje pracownikom? Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które rozważają dołączenie do firmy.

sa

Fajnie, że można liczyć na zarobki przekraczające te 2 tysiące złotych @grasik, bo jeszcze są do tego jakieś premie.

smarownik

Mobil, kiedyś to były OLEJE! Teraz to tanie goowno lane w polskim lotosie! Tylko nieliczne oleje Mobil na polski rynek pochodzą z blendowni francuskich lub niemieckich, reszta to syfisaty lotos! Do tego oleje Mobil to zaraz po castrolach najcześciej podrabiane olej na rynku polskim!!!

Zostaw opinię o Mobipol Sp.J. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobipol Sp.J.