Opinie o Karo Elektro Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Karo Elektro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Karo Elektro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karo Elektro Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

O jakie pomówienie chodzi?

Elżbieta

A jak wygląda praca w innych zespołach? Też jest luzik czy trzeba się napracować?

Jak sie dowiem kto sie pode mnie podszywa tutaj to zobaczy swoje zasrane wczesniejsze wcielenie. POCAHONTAZ

Józek

Wypłata jest zawsze na czas(wszystko idzie na konto razem z nadgodzinami), od razu dostaje się umowę o pracę, robi się 8h nadgodziny są dla chętnych, ale są płacone wg wyliczonej stawki z umowy(8h+2h), od poniedziałku do piątku, soboty rzadko zdarzają się pracujące chyba ze termin goni ale to tez tylko chetni, nikt ci nie karze wtedy przyjsc do pracy, nikt nad Toba nie stoi i nie mówi zebys robił szybciej az będzie się lało(usunięte przez administratora). Dostaje się odzież roboczą kiepskiej jakości, wszystkie potrzebne narzędzia. Praca jak to na budowie, raz jest lżej, raz ciężej, ale nie można powiedzieć że człowiek wykończy się fizycznie. O podwyżki trzeba się upominać a i tak rzadko się ją dostanie. Bez nadgodzin kasa taka o, z nadgodzinami tez kokosów nie ma, biorąc pod uwagę że wszystko z roku na rok idzie w górę i ceny za produkty w polsce. Przeżyć się da i coś tam odłożyć, ale o kupnie mieszkania to można pomarzyć

Okradziony
@Józek

Ja mam wiecznie mało. Ja tylko podpieprzam do kierownika.

@Anżej
@Okradziony

To typowe tam

Dżery
@Józek

PP ile ci zapłacili za tom opinie? Wszyscy co cie znajom wiedzom ze to ty pisales. Nie zapomnij zakupow zrobic i w zembach przyniesc.

Robol
@Dżery

Zaś jakiś łaskawy kierowniku ja na kolegę doniosę. Kierowniku on ma zupy, a ja nie. Kierowniku on ma lepszą zupę. Poobijany się jeszcze trochę, okradasz firmę i kolegów. Na zdrowię tobie i twojej rodzinie.

Jak zawsze jeden drugiego (usunięte przez administratora) i myśli że będzie git. Czas który poświęca na latanie do kierownika poświęcił by pracy, przez co nie (usunięte przez administratora)by innych. Inni muszą za niego robotę zrobić, a on bierze wypłatę.

To na co się tak skarżą kierownikowi? I co z tego mają realnie?

Robol
@Andrzej

Jak jesteś pracownikiem to chyba wiesz. I wiesz co masz z tego realnie.

Czy po rozmowie w Karo Elektro Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Wdrożeniowiec systemu ERP
INITIUS Projekty Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Karo Elektro Sp. z o.o.?

kox

jedna zmiana - na lepszą prace :)

Julia

A jakie problemy dokładnie, jakieś opóźnienia, czy co? Możesz napisać, jaką miałeś umowę jako podwykonawca i jak długo współpracowałeś z firmą? Może stawka zależy właśnie od tego, jak ktoś pracuje dłużej to zwykle firmy oferują jakieś podwyżki.

Czy Karo Elektro Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

odpowiedź

Karo Elektro Sp. z o.o. nie zapewnia żadnych dodatków pozapłacowych. Nie ma nic, nawet dofinansowania wypoczynku.

Cześć, powiedz mi proszę co sądzisz o wynagrodzeniu w Karo Elektro? Od czego jest tu zależna pensja i ile można realnie zarobić? Liczę że powiesz mi coś na ten temat, będę wdzięczny.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Karo Elektro Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Roman

W tej firmie nikt nie mówi po angielsku, a i z poprawną polszczyzną jest problem. Zresztą czego się spodziewać jak 80% załogi to mieszkańcy okolicznych wiosek.

Czy pracownicy w Karo Elektro Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

nie

Jaro

Wypłata podzielona na podstawę + premie, premia wypłacona w całości co miesiąc, chyba że idziesz na L4 to jest ucinana w proporcjach długość (usunięte przez administratora) do długości miesiąca.

@Jaro

dobry zart tylko do 1 kwietnia daleko !

Witold
@www

Nie zgadzasz się z Jaro, więc napisz jak według Ciebie wygląda wysokość wynagrodzenia i system premiowy. Czy pracodawca oferuje pakiet socjalny z prywatną opieką lekarską lub dofinansowanie do wakacji? Dodaj proszę swój komentarz.

@Witold

wynagrodzenie to kpina a z premia sie jeszcze nie spotkalem...

Procent

Płacą regularnie i na czas. To najważniejsze.Poza tym Pracowników maja serdecznie gdzieś. Kiepska atmosfera i praca głównie w Katowicach i Krakowie. No i to było by na tyle. Generalnie kilka rzeczy drobnych zmienić i naprawdę było by ok. No ale cóż jak to mówią pewne rzeczy lub ludzie nigdy się nie zmieniają. A szkoda.

Radek

@Zbigniew Może idealnie nie jest ale firma jest dobrym pracodawcą, więc nie narzekaj.

Kowal

Karo Elektro - dobra firma, miałem z nią do czynienia. Z rozmów ze stałymi pracownikami, wynika że co jakiś czas dostają podwyżki, mają zapewniony socjal. Fachowcy chwalą powyższą firmę, są tam doceniani i kierowani na doszkalanie przez kierownictwo. Pracownicy dostają wypłatę na czas.

Zbigniew
@Kowal

Straszne kłamstwa, opinia pisana na zamówienie Jakbyś naprawdę rozmawiał ze stałymi pracownikami to byś wiedział, że na podwyżkę czeka się latami, socjalu nie ma żadnego. Fachowcy uciekają z tej firmy do konkurencji bo w tej firmie są traktowani jak popychadła. Szkoleń nie ma w ogóle, nawet jak są dostępne darmowe. Pracownicy dostają wypłatę na czas. - to jedyny plus.

Insztalator

Dobra Firma współpracuję od 6 miesięcy i bez żadnych zarzutów. Złego słowa nie powiem. Patrząc się na całokształt jest ok.

Witold
@Insztalator

Jakie największe plusy pracy w "Karo Elektro" mógłbyś wymienić? "Patrząc się na całokształt jest ok", czyli jest jednak coś, co wg. Ciebie nie jest w porządku w pracy? Doprecyzujesz swoją opinię? Dzięki.

Bolo

Jakieś informacje o ofercie pracy w firmie może ktoś posiada?

Grajek

Prowadzi rekrutacje dają od 14-16 zł netto na rękę. Umowa o prace z tym,że nie pełna kwota. Masz podstawy koło 2000 + premia 700 zł. I wychodzisz te 2500 jakoś. Za nadgodziny płaca normalnie bez dodatków

Agnieszka
@Grajek

A pracujesz może wciąż jeszcze obecnie w Karo elektro? Naisałeś, że firma prowadzi rekrutacje - czy jest to dość stały stan, czy po prostu zdarza się to od czasu do czasu, gdy na przykład jakaś osoba odejdzie i zwalnia się miejsce? Napisz proszę, jak to teraz wygląda w Karo elektro.

@Agnieszka

Już nie pracuje, nie dają podwyżek a konkurencja płaci więcej. Zatrudniają bo ludzie odchodzą. Każdy szanujący sie elektryk nie będzie robił za 2500zł Podstawy. Ceny idą w górę a zarobki stoją

Agnieszka
@Grajek

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź! Może w firmie dojdzie kiedyś do zmian w tej kwestii - wszak wynagrodzenie to jeden z najważniejszych czynników przy podejmowaniu pracy. A czy wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego mają jakieś szanse w rekrutacji do pracy w Karo elektro?

Adept

Cześć wszystkim ! Jest dużo pracy w Krakowie ? Rozmawiałem z kimś z karo przez telefon i proponują 14-16 zł na rękę, można coś więcej wyciągnąć w tej firmie czy to maks co dają? Jak umowy ? Wszystko dają jak należy ?

Maro

Praca na budowie w Krakowie porażka. Mała kasa. Odradzam!

@Maro

16zł na rękę na start to chyba aż tak źle nie jest. Pełne świadczenia + jakieś wczasy pod gruszą. I normalna umowa o prace a nie lewizna. Ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą?

Pedros
@Grajek

Hmm... Dziwny ten Twój wpis. Z 1 strony piszesz bardzo szczegółowe informacje o wynagrodzeniach w tej firmie , i w tym samym zdaniu pytasz czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą.

@Pedros

Użyj głowy to zrozumiesz czemu pytam. Może np dlatego,że przyjąłem się niedawno a chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa na podwyżki i czy wyczynem jest tu mieć te 3000 podstawy /3500 po jakimś czasie. Jak inne budowy ludzie itp

Pedros
@Grajek

Bardzo nie lubię jak mi pisze o używaniu głowy ten co ją ma tylko po to by mu nie nasikali do szyji. Czekaj na podwyżki buahahaha

@Pedros

Nie znasz a oceniasz .. ;) brawo ty! Długo pracujesz i wiesz,że podwyżek nie ma? Czy tylko tobie nie dali ?

Tomasz

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobra firma. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Karo Elektro Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Karo Elektro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Karo Elektro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karo Elektro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karo Elektro Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Legionów 93
    43-300 Bielsko-Biała