Telepromo

Kielce

Telepromo

Opinie o Telepromo

Agata

Pracuję w tele i nie mam powodów aby narzekać na cokolwiek. Zarobki są bardzo dobre, czas w pracy leci szybko. Zawsze Callcenter kojarzyło mi się ze sprzedażą, a tutaj tak niema, umawianie spotkań jest o wiele prostsze. Polecam pracę każdemu!

ta lub ta

Dno upada oddział za oddziałem, odradzam!!!!

Jokerek

Polecam polecam polecam! Od kilku miesięcy pracuje w zespole Marleny. Trenerka jest wyrozumiala i bardzo pomocna. Minimalna stawka za h to 7zł.Wyrabiam po 9,5 na godz. Więc wypłatę mam solidną. Atmosfera w pracy super. Zachęcam do aplikowania.

anonymous
@Jokerek 04.11.2015 21:05

Praca jest okropna. Kadra Zarządzająca nie wywiązuje się z obowiązków zawartych w umowie. Żenada!!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Telepromo - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepromo