Krzysztof Polkowski Architektura Sp. j.

Opinie o Krzysztof Polkowski Architektura Sp. j.

Ktoś

Pracowałem w tej firmie.... umowa o pracę jest to fakt ale stawka to najniższa krajowa przez pierwsze 3 miesiące potem jakieś 200-300 więc. Bardzo sympatyczna atmosfera, praca na sam początek bardzo dobra ale inż. polecam raczej iść na zlecenie do biuro konstrukcyjnego przynajmniej liczy się czas do uprawnień a i na zleceniówce więcej wyciągniecie na miesiąc nie mówiąc już o tym że aktualnie zlecenie też jest ozusowane

Zostaw opinię o Krzysztof Polkowski Architektura Sp. j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzysztof Polkowski Architektura Sp. j.