Opinie o Iconity Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Iconity Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iconity Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iconity Sp. z o.o. w Katowice

EloPablito

Pracowałem ponad rok. Jeśli chodzi o zespół są bardzo pomocni i zawsze można liczyć na wsparcie. Co do prezesa jest wymagający ale to jego rola ale tez zawsze Ci pomoże i napewno jest sprawiedliwy. Jeżeli znasz się na swojej pracy to naprawdę jesteś w stanie tutaj świetnie sie odnaleźć, (i zarobić) jeżeli sie uczysz to wiele sie tu nauczysz. No w pracy nie zawsze jest kolorowo ale tak jest wszędzie czasami zadania są trudne ale one tez czegoś cie uczą. No ja wspominam Iconity bardzo dobrze i z perspektywy czasu myśle ze było warto . Tez czasami byłem „zdenerwowany” ???? ale to buduje charakter. Ktos na innym stanowisku może mieć nie zadania i inaczej myśleć, ale uważam ze trochę przesadzone są komentarze tez miałem pod górkę a mimo wszystko świetny czas i ludzie. Ja polecam każdemu spróbowac bo fajna firma I pozdrawiam ????

dev Nowy wpis
@EloPablito

Widać bardziej wpasowałes się w to co potrzebowała firma. Wielu z byłych pracowników ma bardzo przeciwne doswiadczenia. Jedyna prawda taka że pracownicy zazwyczaj są fajni i między sobą się dogadują. Każdy sam oceni jak spróbuje ale po to portal żeby doradzać. Ty polecasz i ok, wielu byłych pracowników serdecznie odradza a każdy sam zdecyduje. Fajne jest też to że nikt nie czuł się chętny w ostatnim czasie chwalić firmę aż pojawiły się szczere opinie i nagle pozytywy się sypią w odpowiedzi. Coz..

Severinel

Bajzel i mnóstwo projektów na raz to fakt (chociaż trzeba przyznać, że jak ktoś umie to wszystko ogarnąć, to nauczy się o wiele więcej niż w innych firmach) ale ten problem staje się błahy gdy weźmie się pod uwagę cudownych ludzi jakich można tutaj poznać. Szef natomiast stosuje twardą miłość, ale nadal jest to pewnego rodzaju miłość. Jak się ma trochę oleju w głowie i argumenty to szef zazwyczaj ostatecznie przyzna rację.

dev
@Severinel

Severinel jak problem może być błahy skoro większosc ludzi jest bez sensownego doświadczenia co znaczy że nikogo ta nauka na dlużej nie przekonuje. Jak by tyle szło się nauczyc to firma rosłaby sama w sobie i inwestowala w tych co już się nauczyli a nie zatrudniala studentów wciąz i wciąz. Widać nie bardzo ta nauka przekonuje pracowników i nie bardzo daje skutki. A szef ma być wodzem kompetentnym i slownym nie kochać jakaś miłością, choć jeśli to jedyny argument to może i dobrze że czymś slodzisz beczke dziegciu

Severinel
@dev

Moim zdaniem przekonuje, dlatego jak się nauczą wystarczająco dużo, to szukają innej firmy. I dobrze. Nawet sam szef uważa, że firma jest dobrym miejscem na start.

Severinel Nowy wpis
@dev

A o "błahym problemie" - nie chodzi o ich doświadczenie, tylko ludzi samych w sobie

dev Nowy wpis
@Severinel

Jedno jest prawda że firma dobra na start żeby coś wpisać do CV - problemu z dostaniem się nie ma bez trudu studenci rozróżniający zmienna i stała się załapią. Zawsze czegoś się nauczy a przede wszystkim gdziekolwiek się potem nie idzie to praca wydaje się poukładana i spokojna. To nie zawodowka jednak a podobno IT, ale wśród IT to taki trochę Amazon dla pracowników fizycznych. Na papierach i banerach fajnie, ale każdy oddycha z ulga wychodząc. Nie wszystko załatwia fajni ludzie na pokładzie a szefostwo tak się ludzi

Co jaki okres czasu w Iconity Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dev

Sami chcielibyśmy wiedzieć

Severinel Nowy wpis

3-6 miesięcy, ale trzeba mieć argumenty. Jak ktoś nie tu pracował i nie umie odpowiedzieć na to pytanie, to chyba nigdy nie próbował

deweloper

Firma istnieje tylko żeby wyciągać fundusze i puszczac je między zależnymi spółkami zarabiając dla prezesa. Pracownicy robią dobrą minę do złej gry wszyscy ogarnieci spadaja jak tylko ogarną że rozwój to obietnica bez pokrycia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Iconity Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
dev2

Dramat nie polecam

Irena

Firma oferuje usługi informatyczne oraz tworzy własne rozwiązania elektroniczne. Iconity projektuje platformy webowe, aplikacje mobilne i własną elektronikę. Poniżej zostawiam link do rekrutacji. https://iconity.pl/kariera/ Chętnie przeczytam opinie od pracownika firmy, jak wygląda praca w tej firmie, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

FrontDev
@Irena

Z tego co mi wiadomo to jest ciągłe ciśnienie na efekty, niema czasu by zapoznać się z danym zagadnieniem oraz technologiami. Szkolenia wewnętrzne są tylko na papierze. Rzucają ludzi po różnych umowach aby urwać trochę grosza a pracownik ma potem problem np. przy wzięciu kredytu. Widełki płacowe nieadekwatne do stanowisk czyt. jawny wyzysk. Zastanowiłbym się trzy razy nad pracą w tej firmie.

Zazu
@FrontDev

@Irena Zależy, na co liczysz. To co pisał @FrontDev ma rzeczywiście miejsce. Większość tego, czym chwali się firma, to tylko marketing oderwany od faktów - od produktów po podejście do pracowników. Problemem jest nawet elastyczny czas pracy (przyjście o innych godzinach niż narzucone), nie mówiąc o pracy zdalnej, wynagrodzeniu, realnych szkoleniach i tak dalej.. Odradzam, chyba że na studiach ktoś chce sobie cokolwiek dorobić i wpisać w doświadczenie, bo na papierze wszystko tam wygląda cudownie. Należy się jednak liczyć, że będzie się robiło co chwilę w innym projekcie, co innego, nieraz bez przygotowania - opakowane w "możliwość rozwoju". Co kto lubi

Karol

@ktg wiec nie ma w ogóle opcji na przejście na zdalne?

@Karol

Teraz dla niektórych jest, ale bez jakiś określonych zasad, nawet gdyby były to zmieniałyby się jak wszystko co chwilę tutaj

Beata
@ktg

Cześć, czyli rozumiem, że niektórzy pracownicy mają w Iconity możliwość pracy w trybie home office. A możesz napisać, na jakich stanowiskach jest taka opcja? Albo w jakim dziale?

@Beata

Nie ma takiej opcji już

Robert

@ktg Możesz podzielić się informacjami jak pracuje się teraz kiedy pandemia tak zmieniła nasze funkcjonowanie?

@Robert

Bez większych zmian, szefostwo nie przepada za pracą zdalną, woli mieć na wszystko oko ;)

ktg

Rzadko kiedy spotyka się tak fajny zespół i szefostwo. W firmie panuje świetna, przyjazna, rodzinna atmosfera. Chociaż czasami przed pracownikiem stawiane są wymagające wyzwania, to zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie, nigdy nie jest pozostawiany sam sobie. Zakres obowiązków jest zbieżny z ogłoszeniem, wynagrodzenie adekwatne + benefity od pierwszego miesiąca. Można elastycznie dobierać swój czas pracy, wyskoczyć coś załatwić w ciągu dnia, ważne, żeby sumarycznie godziny się zgadzały i praca była wykonana na czas. Szefostwo jest naprawdę w porządku, panuje polityka otwartych drzwi więc zawsze można podejść, dopytać, porozmawiać i liczyć na wsparcie nawet Prezesa.

Weronika
@ktg

A jakaś ocena warunków zatrudnienia? Atmosfera OK, wiadomo, że ważna. Ale jak z wynagrodzeniami (.NET Developer)?

Olgierd

Z naszą wydajnością nie jest dobrze więc firma musi cisnąć!

FDev

Duże wymagania i częste zmiany zadań, wynagrodzenie też raczej nieadekwatne

Filip

Miałem nadzieję na jakieś wskazówki a tu cisza i zastanawiam się jak wyglada rekrutacja?

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

anomingal

Świetna firma. Super atmosfera, ciekawe i rozwojowe projekty, szkolenia wewnętrzne - bardzo przydatne merytorycznie.

Nazgulątko

Firma zajmuje sie szerokim spektru zagadnień, wykonując prace z zakresu tworzenia i utrzymania oprogramowania, analizy potrzeb klienta czy projektowania i implementacji rozwiązań sprzętowo-programowych. Umożliwia to rozwój na wielu płaszczyznach, co w połączeniu z dobrą atmosferą i zwinną metodyką pracy stanowi o jej atrakcyjności. Polecam.

admin

Nie ufamy plotkom na temat 3Soft Consulting Sp z o.o.. Dodaj rzetelną i szczerą opinię na temat tego pracodawcy. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Iconity Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Iconity Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iconity Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iconity Sp. z o.o.?

Iconity Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Cicha 20
    40-116 Katowice