Opinie o Insinex Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Insinex Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Insinex Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Insinex Group Sp. z o.o. w Kraków

Czy w Insinex Group Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Co jaki czas w Insinex Group Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

DK Nowy wpis

Wszystko zależy od zaangażowania pracownika, jego wyników i czy kształci się w ramach przygotowanego profilu stanowiska, które obejmuje. Jest to podstawa, lecz nie patrzymy 0:1. Każdy taki przypadek staramy się rozpatrywać indywidualnie. DK

Matrioszka

Praca okej, zarząd też bardzo w porządku. Praca z klientami jak to praca klientami, zdarzają się lepsze i gorsze dni, więc powiedziałbym, że standardowo. Jest wsparcie między pracownikami, więc atmosferę też tutaj lubię.

Jan
@Matrioszka

Wiele słów na forum padło o dobrych warunkach pracy, pomocnych przełożonych, szkoleniach, zdrowych relacjach pomiędzy zatrudnionymi, czy racjonalnych celach, ale brakuje tu mimo wszystko konkretów, czyli liczb. Jakie jest oferowane nowo zatrudnionemu wynagrodzenie?

JanCiekawski
@Jan

Po co tutaj pisać, skoro firma podaje wszystkie widełki w ogłoszeniach rekrutacyjnych na rocketjobs.

@JanCiekawski

Może on jakiś sceptyczny jest co do ogłoszeń? Widziałam sytuacje, gdzie wciskali kit z widełkami i dopiero na rozmowie inaczej to wychodziło. Czyli tutaj wszystko co deklarują w ofertach zawsze się zgadza z rzeczywistością?

JanCiekawski Nowy wpis
@Małgorzata

Kiedy byłaś na rekrutacji i na jakie stanowisko w dziale handlowym? Rozumiem, że dostałaś ofertę?

Mmm

Praca bardzo okej, są wyniki i cele jak to przystało na każdą firmę która do czegoś dąży.

@Mmm

A jakie główne cele tu stawiają. Ogólnie to firma ma jakąś swoją istotną misję, do której serio skrupulatnie dąży czy rzucają raczej puste słowa po marketing z tym?

Brałeś udział w rekrutacji do Insinex Group Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Nikodem

Na jakich umowach zatrudniacie pracowników? Umowa zlecenie, o pracę, B2b?

bigtitis blondi
@Nikodem

Ogólnie na wszystkich, zależy co się bardziej opłaca tobie i im

Władca Piekieł
@Nikodem

Ja jestem zatrduniony na umowie o pracę .

Sutonator

Ja pracuje od początku na b2b

Boxdel
@Nikodem

ja mam zlecenie bo jestem studentem 5 roku (jestem dogadany, że jak skończę studia przechodzę na UoP).

@Boxdel

A jak długo już tu pracujesz? Na 100% jesteś pewny, że po studiach będziesz chciał tu zostać?

Boxdel
@Małgorzata

tak, póki kasa się zgadza i idę do przodu ze skillsami to będę siedział

Miki

Pracuje dla Insinexu już 5 miesięcy, cały czas idę ścieżką rozwoju. Mam ciągły dostęp do szkoleń, wsparcie od góry i koordynatora. Na tę chwilę piątka z plusem.

fhu mt

Dobre kampanie, dobre wyniki - mogłoby być tylko trochę taniej :P no ale wiem, że za jakościową pracę trzeba zapłacić.

Zazdrosny

Składałem CV do nich, byłem na rozmowie ale nie niestety nie dostałem pracy. Rozmowa była rzeczowa, prowadził ją Prezes (dość niespotykane) z fajnym podejściem, dość długa bo trwała blisko 45 minut.

Dominik

Zmotywowany dobrą współpracą, chętnie oceniam pracę bardzo pozytywnie. Dlaczego? Wszyscy jesteś równo traktowani. Czasem jest wyjątkowo dużo pracy, to fakt. Mamy jednak z góry ciągłe wsparcie. Posiadamy dostęp do dodatkowych kursów. Ciężko nie zauważyć, że rozwijamy się cały czas, pod kątem i materiałów do pracy które posiadamy czy dodatkowych zaawansowanych szkoleń z usług które posiadamy w ofercie.

Adrian Meble

Jako klient współpracę oceniam bardzo dobrze. Na samym początku Pan Daniel zaproponował mi spotkanie, gdzie przedstawił mi rekomendowane rozwiązania do moich potrzeb. Widać, że im zależy osiągać jak najlepsze wyniki.

Pracoholiczka ;)

z Insinexem współpracuje od ponad roku w zakresie kampanii SEO/SEM. Ze współpracy jestem bardzo zadowolona. Liczę na kolejne wzrosty.

Irena
@Pracoholiczka ;)

Super. A jak to się przełożyło u Ciebie na wyniki?

Pracoholiczka ;)
@Irena

Pozycjonowanie w sumie na początku szło ciężko ale opiekun mi wytłumaczył kiedy i jakie efekty możemy osiągnąć i w sumie pokryło się z jego słowami bo dopiero po jakiś 7-8 miesiącach pozycje na najważniejsze frazy były w top5. Kampanie sem to jest rozwiązanie idealne dla tych, którzy nie są zbyt cierpliwi (chociaż z tego co mi mówili w Insinexie nie polecają opierać swojej sprzedaży tylko na seo)

@Pracoholiczka ;)

Też tak myślę, w ogóle pomyśl co by to było, gdyby nam prąd odcięli i internet... I nagle firmy są jak "bez rączek i nóżek", no ale to najczarniejszy scenariusz tego co się dzieje na świecie... A jakie frazy kluczowe miałaś? Ogólnie to rozumiem, że w google się przebiliście a jak np w edge?

Czy urlop w Insinex Group Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Handlowiec

Tak jest płatny na zasadach jak przy umowie o pracę, nawet jeśli jesteś zatrudniony na umowę zlecenie czy b2b możesz liczyć na płatny urlop w normalnym wymiarze.

Byłem w Insinex na rozmowie rekrutacyjnej. Całość trwała 25 minut. Zostało mi przedstawione wszystko, od zakresu obowiązków po warunki finansowe. Bardzo transparentna rozmowa. Jestem pozytywnie nastawiony do pracy - czekam na decyzję. Pozdrawiam, Tomek K.

Bożena

Wszystkie opinie pozytywne, pracownik może liczyć na podwyżki i benefity, czy jest to przede wszystkim uzależnione od wydajności pracownika?

Polecam

Współpracę z firmą Insinex oceniam na 6 z +, niestety da się dodać maksymalnie 5 gwiazdek. Do tej pory miałam okazję współpracować z kilkoma agencjami przy obsłudze kampanii płatnych dla mojego gabinetu. Z Insinex współpracuje od kilku miesięcy i póki co mam wrażenie, że zmiany nie będą już potrzebne. Z najważniejszych rzeczy jakie mogę wymienić z współpracy: 1. dobre doradztwo i profesjonalne podejście 2. przejrzyste i zrozumiałe raporty (dobry kontakt z opiekunem) 3. zdecydowanie najlepsza jakość usług w tym obszarze spośród naprawdę kilku najbardziej znanych agencji w Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Insinex Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Insinex Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Insinex Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Insinex Group Sp. z o.o.?

Insinex Group Sp. z o.o.