Opinie o Impel Enterprises Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Enterprises Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Enterprises Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Enterprises Sp. z o.o. w Poznań

kkkk

Tak jak większość tutaj opinii NIE POLECAM TEJ FIRMY, chyba że jesteś osobą mało myślącą, bez perspektyw i godzisz się na poniżanie bo nie możesz mieć swojego zdania, ale zdania i mądrości mądrej tej ludzkiej opartej na prawie. Kiedyś pracowałem w ochronie w magazynie, dowódcy zmiany nie mają pojęcia, nie znają przepisów prawa, poniżają ludzi tych z ochrony i tych których sprawdzają. Dziwie się tym pełnomocnikom firm (dla których świadczone są usługi IMPEL) odpowiedzialnym za ochronę, że wyrażają, pozwalają na takie rzeczy. Przyznaję rację tym którzy tutaj piszą, że umowy zlecenia IMPEL sporządza tak, że nie wiadomo o co tam chodzi. Przyznaję rację tym którzy opisują, że zawsze nie zgadza im się wypłata. Byłem, przeżyłem i jeszcze raz NIE POLECAM.

Nie wszystkie pieniądze są wypłacane? W jakim sensie? Jeśli tak jest to co w zasadzie składa się na całość tego wynagrodzenia? podstawa to na pewno ale co jeszcze? Chyba o premii nikt ostatnio nie pisał?

Czy firma Impel Enterprises Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

NIEPOLECAM Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, wyrzucają każdego niewygodnego dla nich pracownika czyli każdą osobę która widzi że firma kombinuje, nie wypłaca wszystkiego, wprowadzają w błąd obiecując przed podpisaniem umowy a kiedy pytasz o spełnienie obietnic wylatujesz a na twoje miejsce jest zatrudnionych 3 nowych niepełnosprawnych pracowników. Firma bazuje na wykorzystywaniu grupy pracowników z grupą niepełnosprawności oraz na studentach - czyli dwie grupy które będą siedzieć cicho do wypłaty i łykać obietnice i zwodzenie kadry.

Naton123 Nowy wpis

Witam wszystkich. Mam pytanie, jak pracuje się w biurze firmy Impel? Atmosfera? Współpraca, oczekiwania, wynagrodzenie, wsparcie współpracowników, wyplacalnosc i długość współpracy? Dzięki.

Czy w Impel Enterprises Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Impel Enterprises Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Iwona

Ktoś na forum pisał o tym, że pracownicy mogą mieć pewne nieścisłości względem uprawnień, czy to prawda? Jeśli tak to o jakie konkretnie chodzi i jakie konsekwencje do dziś mogły z tego wynikać? Zmieniło się coś w tym zakresie? Z tego co widzę od ponad połowy roku żadna opinia się nie pojawiła.

Uczciwy.

Nie warto zatrudiać się w tej firmie Impel.Firma (usunięte przez administratora) pracowników na wynagrodzeniu.Podsuwa Umowy niekorzystne pracownikom.Załatwia uprawnienia pracownikowi pod pretekstem 3 letniej pracy zmuszanej dzięki którym osoba ma uprawnienie lecz nie ma pojęcia o przepisach.Czyli sztuka.Czym badziej nie ogarnięta tym lepsza do pracy.

BYŁY

Tak jak większość którzy mieli styczność z IMPEL w Poznaniu NIE POLECAM tej firmy, to informacja dla przyszłych pracowników i klientów. A te pozytywne opinie to z pewnością są od menadżerów, i tyle w temacie.

Iza
@BYŁY

A dlaczego nie polecasz? Długo tam pracowałeś? Nie widzisz żadnych plusów?

Jakie są warunki zatrudnienia w Impel Enterprises Sp. z o.o.?

nnnn

biorą wszystkich

ttt

raczej nie polecam tej firmy, tylko raz zgadzała mi się wypłata

iwo

Kiedy przeprowadziłem się do Poznania zmieniłem firmę na impel i jestem bardzo zadowolony

nnnn
@iwo

A gdzie to jest, że jesteś taki zadowolony., podaj adres bo ja też chcę być zadowolony w tym Impelu bo na razie jestem nie zadowolony tak jak więkrzość

@nnnn

A Ty pod jakim adresem siedzisz? Może opinia zależna od stanowiska tak w sumie? Twoje jakie jest?

Krzysztof

Niezbyt ciekawa firma. Lepiej rozglądać się dalej.

Julia
@Krzysztof

Piszesz, że Twoim zdaniem praca w Impel Enterprises Sp. z o.o. nie jest interesująca. A co konkretnie masz na myśli, chodzi Ci o samą pracę, czy może brak możliwości rozwoju? Rozwiń proszę.

Przemysław
@Julia

Umowy zlecenia wypisywane przez pracownika on Blanca bez terminów rozpoczęcia i zakończenia pracy. Nieprawdziwe godziny pracy w ogłoszeniach. Zamiast umowy o pracę dwie zleceniówki na godziny podstawowe i nadgodziny. Brak 100% za święta i % za nocki. Gdzie jest Inspekcja pracy? Już dawno powinna tu zrobić kontrolę.

Jagna
@Przemysław

Zgadzam się w 100% ani umowy ani profesjonalnego podejścia. Dla studentów proponują stawkę 18zl netto za godzinę. Co jest nielegalne. Rok 2022 stawka min. 19.70zl. Na pytanie dlaczego tak a nie inaczej - usłyszałam odpowiedz "trzeba się z firmą podzielić"

@Jagna

Co.XD No to skoro tak trzeba się podzielić o chyba też dzień pracy można firmie oddać na wyłączność? ;p Naprawdę taka stawka jest nielegalna? Czyli wystarczy po prostu to zgłosić i tyle?

Czy w Impel Enterprises Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Wyłącznie po 2 śmieciowe zleceniówki zamiast umowy o pracę na okres próbny. Jedna śmieciówka na godziny podstawowe a druga na nadgodziny. Wieczne uciekanie od kosztów normalnej umowy. Tylko do Inspekcji pracy zgłosić taką firmę. Chyba trzeba upaść na głowę żeby pracować u kombinatorów.

Wojtek

Najchętniej podpisane in blanco 2 śmieciówki wystawione na 2 różne firmy. Jedna na godziny podstawowe a druga na wieczne nadgodziny. Zamiast umowy o pracę na okres próbny dają 2 śmieciowe zlecenia. Jest to niezgodne z prawem pracy ale przecież można jak oni inaczej ująć nazwę stanowiska pracy i lawirować dalej. Zatrudnienie się w takiej firmie to nieszczęście.

Oferują umowy śmieciowe

Wiem tylko że dzwonisz o pracę i już przez telefon zniechęcają do pracy zamiast zachęcać tłumacza się ale pani na pewno nie będzie miała jak dojechać a badania itp pani nie miła przez telefon

Koma
@Marek

Z pretensjami spadaj do rządu,to nie Impel wciąż zwiększa koszty pracy dla pracodawców.

@Koma

Ale skoro robią coś niezgodnego z prawem pracy jak tak on wyżej wspomniał, to też chyba jest coś po ich stronie nie tak. Czy się mylę?

Damian

@dominik o jakich kłamstwach mówisz ?

Dominik

Omijać grupę mobilną 8 umów zero urlopu same kłamstwa same zlecenia niepolecam

Czy w Impel Enterprises Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Iwona

Nie ma bonów ani paczek. Nic.

kaska

witam pracuje w impel od trzech miesięcy chwaliłam sobie na początku ale jak się okazało to masakra praca super ale zarobki i kierownictwo do du co chwile cos im nie pasuje to zaduzo towaru to wymyślanie ze noga od stolu brudna wszyscy zadowoleni tylko nie szefostwo nie wiedza naczym praca polega

Korona

Nie polecam tam pracować. Kierownictwo w ustawkach z brygadzistami, nie ma z kim poważnie porozmawiać. Machlojka goni machlojke. Żenada. I jedno wielkie zlodziejstwo.

Xx

(usunięte przez administratora) na umowie jest najniższa krajowa a obiecują dużo więcej..

Impel pkp Poznań firma dno. Przyjmują recedywistow nie weryfikuja osób zatrudnionych. Kordynatorzy porażka firma nie wypłacalna. Przyjmuja takich co tylko umieją katować ludzi. Napuszczanie na siebie pracowników i sianie plotek to standard

Lisek

Jest koszmar. Ludzie pracują w upalne dni i nie ma zmiłuj się, nawet wody nie dadzą, a gdzie tu mówić o krótszym dniu pracy. HORROR!!!! Powinien ktoś coś z tym zrobić. Wiadomo że jak się wyrobisz wcześniej to powinni pozwolić na krótszy dzień pracy w te upały.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Enterprises Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Impel Enterprises Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Enterprises Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Enterprises Sp. z o.o.?

Impel Enterprises Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Głogowska 157 lok. 22
    60-126 Poznań

Impel Enterprises Sp. z o.o.