Projekt & Parking Serwis Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Projekt & Parking Serwis Polska Sp. z o.o.

Zbyszek

Bandyckie metody - wyłudzanie pieniędzy od klientów sklepu, zero barierek, ale lotna brygada czeka w pogotowiu. Już zainteresowaliśmy tym media, zobaczymy.

Grażyna

W Poznaniu również beznadziejna obsługa w biurze, jak i w terenie. Kilka tygodni mieli nieczynne urządzenie do pobierania biletów. Przy Biedronce na ul. Książęcej jest darmowe 60 min. Dzisiaj zaparkowałam ok 12 a po 15 minutach znalazłam mandat w wysokości 80 zł. Pan, który dał mi ten mandat z ironicznym uśmiechem na twarzy powiedział, że urządzenie działa właśnie od dzisiejszego dnia. Takich osób jak ja było dużo więcej, niestety porozumienie się z kimkolwiek graniczyło z cudem. Napisałam skargę i reklamację do Biedronki.pl (właściciela terenu mają przecież monitoring i będą widzieć ile czasu przebywałam na tym parkingu) i firmy projekt-parking czekam na odpowiedź mandatu nie mam zamiaru płacić, ponieważ nie wiem za co. Żenada

kasiajaw
@Grażyna 04.12.2017 13:55

Pani Grażyno, jestem w podobnej sytuacji - byłam na zakupach, mam paragon, nie wzięłam biletu darmowego z parkomatu i dostałam opłatę dodatkową. Mojej reklamacji firma Projekt Parking nie uznała. Proszę o informację na maila kasiajaw@op.pl jak Pani sprawa została załatwiona.

miktomas

masakra pracownicy i kontakt

kierowca

Nie aktualna strona firmy. W Kutnie w soboty nie płaci się za parkowanie, ha,ha,ha

Ktoś tam

Nędzna firma, Pracuje w niej banda nieprofesjonalnych osób i tyle. Mam nadzieję, że niebawem padnie jak przystało na padakę.

nosal

firma rozwijająca się, popieram politykę firmy, dalej odnoszą sukcesy - cieszę się ich szczęściem

ktoś

I nadal nie aktualna strona firmy. Koszalin obsługuje już inny operator, ha,ha,ha.Znów się chwalą czymś co stracili.

obserwator

No a popis swoim umiejętnościom i sprawności urządzeń dali po koncercie 16.02.2016. Na parkingu panika, super popisali się. To że to ich taka pierwsza inwestycja nie usprawiedliwia takiej fuszery. A może nie trzeba było się brać za coś o czym się nie ma pojęcia.

obserwator

W tej firmie to ktoś ma problem z kalendarzem ,bo maja 2016 roku to jeszcze nie było a oni już działają z wyprzedzeniem. Przeszli na jasną stronę mocy, ha, ha,ha.

obserwator

Nie aktualna strona firmy, ha,ha,ha . Firma nie obsługuje juz strefy w Namysłowie

ktoś

i już nie pracuję w firmie

wow

do ktosia...ha,ha,ha....

ktoś

Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolony-super.Oby istniała jak najdłużej,a marudzić kto gdzie indziej nie tu.

kierowca

Oczywiście powyżej chodzi o wyjaśnienia do specyfikacji w przetargu w Kutnie

kierowca

Firma nie ma pojecia o ilości znaków. Podali do urzędu ze posiadają 9 znaków D-44 no niestety jest ich 8. Ul. Barlickiego 2 szt. Narutowicza 1 szt. Kilińskiego 1 szt. Sienkiewicza 1 szt. Miła 1 szt. Teatralna 1 szt. Plac Wolności 1 szt. To w sumie 8 a do urzędu podali 9 szt. I taka informacja zostala wpisana do wyjaśnień specyfikacji przetargowej. Czyli miasto w wyjaśnieniach wpisali nieprawdę. Jakie to będzie miało znaczenie w procedurze przetargowej?. Jak widac w tej firmie pracują sami geniusze co do 10 zliczyć nie potrafią. Żenada

kierowca

Super firma, ha,ha,ha. w tym roku stracili trzy miasta Łowicz, Stargard i Opole ( tylko do końca roku) a w minionym Jelenią Górę.

kierowca

dlaczego w dniu 01.07.2015 na stronie firmy widnieje informacja, że firma jest operatorem strefy w Łowiczu skoro mija się to z prawdą. Przecież operatorem jest firma z Grudziądza.

obserwator

Od co najmniej dwóch lat obsługa pracowników biurowych poniżej krytyki. Zero wiedzy na temat prawa ruchu drogowego. Żenada. W całym tym kutnowskim interesie pozostał tylko jeden mądry kontroler, bo ludzie wiedzący o czym rozmawiają odeszli.

Anarch

Omijać tę firmę szerokim łukiem. W normalnym kraju taka firma nie powinna istnieć.

czarnula

Każda osoba, która bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (art. 267. § 1 Kodeksu karnego).

Aga

Firma do kitu. Fałsz, fałsz i jeszcze raz fałsz. (usunięte przez administratora)

wcale nie zdziwiony

Zajrzyjcie na parking do Kutna. Nowa pani kierownik parkuje nie płacąc za parking a przecież uchwała rady miasta od grudnia się nie zmieniła i ją z tego nie zwalnia. ( czy miasto o tym wie, że taki proceder ma miejsce) Lewa naklejka mobiletu na szybie i wciska ciemnotę , że płaci przez telefon a mobilet nieaktywny. Czyżby kontrolerzy dostali polecenie, że maja mijać jej samochód, bo oczywiście mijają go wielkim kołem, No widać gołym okiem, że są równi i równiejsi.miesiąc darmowego parkowania to jakieś 150 zł w kieszeni chyba wszyscy by tak chcieli. Trzeba coś z tym zrobić.

zainteresowana

Jeszcze gorzej jest w Wieluniu.Pani Kierownik uważa się za wszech wiedzącą. Jest faworyzowana przez managera z Poznania i przez to zarabia ogromne pieniądze. Inni kierownicy w oddziałach robią to samo a wynagrodzenie różni się o prawie tysiąc złotych. To przecież kpina.Nie polecam pracy w tej firmie. Tylko kasa, kasa a pracownika maja w dupie. Dobrze maja tylko (usunięte przez administratora) i kapusie. Niestety nie każdy taki jest.

ktoś

Firma do kitu mają pracowników głęboko w (usunięte przez administratora) i na dodatek płacą grosze obiecują premie podwyżki nagrody ale kokosy zbierają biura bynajmniej biuro w piotrkowie. Pani kierownik z piotrkowa to ma się chyba za boga z tego co się orientuję wyleciała z ogromnym hukiem z urzędu miasta i ta kobieta jest nie dostępna i nie przyjemna jest chamska nie zna przepisów prawa takich jak ustawy o ochronie danych osobowych i cały czas zastanawiam się czy nie złożyć doniesienia do prokuratury na tą panią za wyciek informacji poufnych danych osobowych. UWAGA NA TĄ FIRMĘ

Anna

Firma ma w (usunięte przez administratora) pracowników w oddziałach. Zarabiają tam psie pieniądze a wymagania takie jakby płacili przynajmniej krocie.Traktują ludzi jak śmieci., Nie możesz mieć własnego zdania, bo jesteś na cenzurowanym.Sama obłuda i fałsz.

SLum

Chyba sama nie pracowałas w tej firmie. Nie, nie płacą dobrze. Płacą marne grosze i to prawie na każdym stanowisku. Ubrania robocze są z fatalnych materiałów przemakają. Szkoda pisac o tej firmie.

Zostaw opinię o Projekt & Parking Serwis Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projekt & Parking Serwis Polska Sp. z o.o.