Opinie o Altertechnika

Witam, w ofertach na stronie nie mogę doszukasz się tegorocznych stawek a ze trzy lata temu ktoś tu wspomniał o 32 zł dla spawacza. Jeśli wtedy tak było to jakie podwyżki mogły nastąpić w przeciągu tego całego czasu?

Mateusz

Dobra firma. Panowie Szymeon bardzo dbają o pracowników.

Obecny pracownik
@Mateusz

Kto dba o pracowników i jaki sposób? Golenie pracowników z pieniędzy to nie jest dbanie o ich dobro. Płock to stan umysłu a nie miejsce do pracy!!!

Płacą Ci za to?

Danuta

Czemu od razu mieliby płacić za pozytyw? Trochę wyrozumiałości i akceptacji dla czyjejś opinii. ;p Albo może chciał wrzucić to tak jak dziś, że pierwszego kwietnia, ale coś mu nie wyszło? ;)

to ja
@Mateusz

tak dobra firma problem mają tylko te osoby co nie mogą utrzymać pieniedzy w portwelu stale piwko setka i winko osoby nie pijące są stale zadowolone czy to nie jest dziwne dlatego warto się zastanowić jak to jest naprawdę jeśli nie chcesz pracować to nigdzie miejsca nie znajdziesz a jeśli jesteś sumienny pracowity firma napewno cię wynagrodzi

Matełus
@Mateusz

Zmieniam zdanie o firmie.Nie polecam

Haha
@Mateusz

Z daleka od tych pracodawców(nawet ta nazwa tutaj nie pasuje).Cwani na swoją stronę, aż wręcz bezczelne.

@Matełus

Po jakimś roku Ci się zdanie zmieniło? Opowiesz w takim razie jak te miesiące tutaj przebiegały, że mogło dojść do zmiany opinii? Co w warunkach zatrudnienia się zmieniło? jakie miałeś na start?

Oooo Nowy wpis
@Mateusz

Sorry ale chyba nie wiesz co piszesz, kto tam dba o pracownika, brak szafek na swoje zeczy jedzenie śniadania na kolanie bo nie ma żadnej kantyny i co najważniejsze znęcanie się nad nowo zatrudnionymi młodymi ludźmi przez innych pracownikow a jak piszesz do przełożonego to cię zlewa a i jeszcze ma pretensje że wysyłasz mu wiadomości przez SMS a w tej firmie to tylko na gębę się załatwia żeby nie było żadnego sladu sprawy czy informacji że się coś dzieje. Zatrudniają młodych ludzi każą podpisywać weksle in blanco później ja,a płacić kary. Z ich umowy która podpisujesz nie ma żadnych korzyści tylko długi zostają. Nigdy w życiu praca w takim miejscu jak dla mnie to ludzie bez kręgosłupa moralnego ale jak ta mówią Pan Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy i na nich przyjdzie pora.

Zbyszekakadraculajestdebeściak Nowy wpis

Ogólnie to polecam firmę , stawki spoko warunki też okej i wypłacalność jak najbardziej w porządku. Te negatywne opinie to chyba konkurencja napisała. Polecam samemu sprawdzić. L

Danuta Nowy wpis
@Zbyszekakadraculajestdebeściak

Wypłacalność w Twoim przypadku zawsze na czas? A co do warunków możesz szerzej się odnieść? Właśnie tak jak zwróciłeś już uwagę różnie pisali, więc ciekawa jestem jak konretnie było u Ciebie skoro tak chwalisz

Nie!!!

Dostaniecie umowę skonstruowaną przeciwko sobie samemu.Kara za to kara za tamto.A wisienką na torcie jest weksel in blanco, który jest dolączony do umowy.Weksle miały być w Polsce zakazane,niestety nie są i firmy dalej je wykorzystują.Jak tutaj.nie pozdrawiam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Altertechnika Sp. z o.o. Sp. K.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca dla Spawacza 141?

Altertechnika Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje osoby na stanowisko Spawacz 135/136 w mieście Gdańsk. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Były titu ritu

Dajcie sobie spokój z pracą u nich. Wyzysk na ładne oczy. Na początku kolorowo sprzyjają w oczy a później jak przychodzi do rozliczeń ciężko. Praca na umowę zlecenie, jakby ciężko było dać umowę o pracę tymczasową. Najwięcej do swojej kieszeni a pracownikowi marne grosze, zero podwyżki dopiero jak do muru przyprze się. Jak ciężko być pracodawcą, który szanuje pracowników i nie nakłada kar za zerwanie umowy to najlepiej nim nie być.

Grażyna
@Były titu ritu

Ale jednak dla studentów taka umowa zlecenie jest super opcją- w ogóle firma daje jakieś szanse studentom, czy absolwentom technikum na staż czy praktyki, czy nie zawracają sobie tym głowy?

Hej polecam tą firmę, uczciwe rozliczenia za uczciwą stawkę. W zasadzie można się dogadać z nimi bez problemu.

TIGowiec

32 zł dla spawacza przy spawaniu rurociągów na prefabrykacji które idą najprawdopodobniej pod rtg bo docelowo będą wysyłane na orlen. Czysty wyzysk.Jeśli by jeszcze były w miarę noclegi to bym to rozważył,ale gościu mówi że pokoje 3 osobowe. W łazience 3 prysznice i 2 kible.Grubo.

Zuzanna
@TIGowiec

Te 32 zł to brutto, tak? I żadnych premii?

Mike

Nie polecam

@Mike

krótko i na temat :) a coś jeszcze ? nie polecasz, czyli rozumiem pracownik/były pracownik? czy tak po prostu piszesz żeby oczernić firmę?

Kukuku

Teraz szukają osoby do biura. Ciekawe za jaką stawkę. Niech wróci ta osoba, która ogarniała wiele i była kiedy tylko była potrzebna. Z nią można było się dogadać bez problemu.

Maria
@Kukuku

Witaj Możesz napisać w jakim mieście szukają osoby do biura?

Kukuku
@Maria

Płock

Mateusz

Nikt nie jest uważany lepiej czy gorzej chyba że będziesz olewac pracę to szefostwo będzie olewac ciebie bo to działa w dwie strony. Karma wraca

Witam jestem miło zaskoczony tym pracodawcą, w szczególności jako uczciwego pracodawcę. Oczywiście nie ma przeginania, czyli alko bo za to karzą. Jednak jak wykonujesz swoją pracę sumiennie to może być. Praca w zależności od projektu im cięższy tym stawka wyższa

Krystian

Nawiązując do poprzedników, potwierdzam, że stawki są mierne, brak płynności i wieczne problemy zwłaszcza przed zbliżającym się dniem wypłaty wynagrodzenia. Serdecznie nie polecam i bardzo mnie cieszy, że wyrwałem się stamtąd.

@Krystian

Brak płynności dobre dobre hahahahahahaha uśmiałem się , dzień przed wypłatą problemy kolejny raz się uśmiałem . Reasumując kiedy był brak płynności , pracownicy zawsze na czas mają płacone. Problemy dzień przed wypłatą owszem zdarzają się , lecz sami pracownicy nie rzetelni tak to nazwę robią afery koperkowe i tyle w tym temacie. A nie zaraz pracodawcę oczerniać i obwiniać.

@Felek

Płacą ci za pisanie tych komentarzy, czy po prostu nudzisz się w domu ?

@Krystian

Nudzi się to pewnie Tobie. Ciągniesz dalej komentowanie by wylać swoje żale czy po prostu musisz się uczepić czegoś. Nawiązując do pierwszego komentarza Twego odnośnie stawek miernych, od razu sam dałbyś swojemu pracownikowi jakbyś prowadził firmę , który jest świeży wyższe stawki krzywdząc innych a taki człowiek nie zna się na robocie bądź osobie , która po CV ma doświadczenie lecz nie znasz pracownika od razu dajesz nie wiadomo ile za godzinę krzywdząc tym samych pracowników z którymi pracujesz już jakiś czas. Idąc tą drogą reszta pracowników mogłaby po prostu się zwolnić gdybyś tak sam zrobił. Zanim napiszesz coś rozważ daną kwestie w każdym aspekcie, co sam byś zrobił na miejscu swojego pracodawcy jak sam byś był właścicielem firmy, wtedy komentuj. Sądząc po Twojej wypowiedzi jesteś płytki i jako pracownik sam rewelacyjny nie jesteś. Wiele oczekujesz lecz na już niż najpierw się wykazać na robocie.

@Felek

Napisałem jeden obiektywny komentarz na temat tej spółki, bo zezwala na to ten portal, a Ty 09.06 w przeciągu 20 minut pojawiłeś się pod prawie każdym innym komentarzem, więc klej wary i więcej pokory.

Dodo

Lux petarda , polecam

Debeściak

Czytając opinie wnioskuję ,że ta cała agencja bo firmą nazwać niemożna to jedno wielkie dno.pozdr.dla fachowcow

Zbigniew
@Debeściak

Ciekawi mnie, jak aktualnie wygląda praca za ich pośrednictwem. Ktoś z Was w ostatnim czasie aplikował może i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami? Chętnie się czegoś dowiem.

Bartek
@Zbigniew

Praca w altertechnice jest spoko zawsze można się dogadać bezproblemowo. Każdy dostaje umowę. Wypłaty na czas. Zaliczka raz w tyg. Jedziesz w delegację od nich dostajesz naprawdę fajne warunki mieszkaniowe. A stawki owszem są ustalane indywidualnie dla każdego bo nie dostanie osoba co nic nie robiła w jakimś zawodzie tyle samo co osoba co pracuje już kilka czy kilkanaście lat

@Debeściak

Jeśli ktoś się tytułuje fachowcem , niech udowodni , że nim jest w pracy a nie pisząc komentarze na gowork :) to o niczem nie świadczy .

kara
@Debeściak

Zawsze są dwie strony medalu...

Kubus

Pozdrawiam całe biuro :) kniotom mówie stanowcze nie , mam na myśli tych co tak oczerniają firmę a sami są nie lepsi .

Jakie wartości są cenione w Altertechnika Sp. z o.o. Sp. K.?

Felek

Sumienność , punktualność, prawdomówność, rzetelność.

Felek

Pracowałem dobre kilkanaście miesięcy , polecam polecam polecam. W każdej firmie są jakieś niedociągnięcia, jedne mniejsze drugie większe. W tej nie można narzekać serio, tylko głupi bałwan i obibok będzie narzekał. Szkoda tylko , że jedna osoba odeszła i nie wróciła. Tylko to jest jakiś tam mankament. Pieniądze spoko , ubrania robocze dają , jak cos trzeba pomogą. Jak ich dany pracownik będzie traktował i miał podejście z szacunkiem takie i firma będzie mieć do danego pracownika.

Prawnik

Zgadzam sie z moimi przedmowcami to nie firma tylko piekarnia i kolko rolnicze

@Prawnik

Piekarnia i kółko rolnicze hmmmm ciekawe porównanie, lecz gdzie tu jakiś wspólny idiom autorze komentarza?

zainteresowany

Podpowiedzcie czy agencja ma w swojej ofercie prace za granicą czy jedynie w kraju?

Żona

Altertechnika to kompletne dno!!!! Umowy śmieciowe albo jej brak, stawki na gębę, nie może Ci się nic przytrafić, bo oni zwolnień nie tolerują ani zgłoszonej niedyspozycji i to wcale nie z powodu używek.... mąż wylądował w szpitalu z bardzo poważna choroba...jak wyszedł to nie dość, że nie wyplacili mu całości pieniądzy to jeszcze okazało się że w międzyczasie go zwolnili o czym nikt go nie poinformował. Biorą ludzi spod sklepu, bo już Ci co potrafią więcej od nich uciekają....Nie mają już żadnego dobrego fachowca. Szkoda na nich czasu. Nie polecam

@Żona

Nawiązując do Pani wpisu w którym przytacza Pani nieprawdę w stosunku do naszej firmy oświadczam, że każda z naszych osób współpracujących jest zatrudniana w oparciu o umowę, zwolnienia lekarskie są w systemie, więc nie ma możliwości "nie tolerowania zwolnień" Takim wpisem obraża Pani osoby, które znają się na fachowości swojej pracy a nasi klienci są zadowoleni z wykonania projektu w którym uczestniczą, Pozdrawiam Altertechnika

Stefan
@Żona

Może warto się zastanowić czy faktycznie pani mąż jest fachowcem czy poprostu bajerant i dlaczego wraca do agencji stale czyżby już go wszędzie znali

Zostaw merytoryczną opinię o Altertechnika - Warszawa

• Jak się pracuje w Altertechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Altertechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altertechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!