Pytanie Nowy wpis

Czy firma IBCS Poland w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Rafał Nowy wpis
@Pytanie

Wszystkie szkolenia są finansowane przez firmę. Podejście do nich jest decyzją pracownika.Uczestnictwo w szkoleniach wiąże się z podpisaniem przez strony umowy o podnoszenie kwalifikacji.

Wtajemniczona Nowy wpis

Zwróćcie uwagę, że gdy przy innych firmach jest masa komentarzy, to głównie negatywnych i kilka na obronę. Tutaj cisza, nie ma żadnych opinii, bo po prostu nie ma na co narzekać. W firmie większość osób pracuje ponad 10 lat, to o czymś świadczy. Z zarobkami lepiej lub gorzej (jak wszędzie), ale za dobrą pracę jest się wynagradzanym. Wypłaty zawsze na czas i według jasnych kryteriów wyliczających wynagrodzenie. Firma ma siedzibę w Nowym Sączu, oddział w Warszawie i zgadza się na home office w dowolnym miejscu. Prezes swoim usposobieniem wprowadza przyjazną atmosferę, zawsze kulturalny, uśmiechnięty i grzeczny. Z każdym porozmawia i zawsze znajdzie czas.Taki styl udziela się pozostałym ludziom, a to przenosi się na zadowolenie klientów.

Mike Nowy wpis
 Rekomendacja

Nikt nic nie napisał o IBCS, więc po kilku miesiącach pracy postanowiłem napisać coś od siebie. Przed rozpoczęciem współpracy sam sprawdzałem informację w internecie. Firma godna polecenia dla osób które są dojrzałe zawodowo i wiedzą po co przychodzą do pracy. Niska presja w stosunku do innych firm. Rodzinna atmosfera i życzliwość pomiędzy współpracownikami. Poukładana firma, rozsądnie podejmująca decyzje ale mało innowacyjna. Bardzo dobra pozycja na rynku w obszarze specjalizacji. Plusem są ludzie i atmosfera. Minusem trochę sporo dodatkowych administracyjnych czynności na co dzień. Polecam.

kasia87

tak jak myślałam, pracownicy z tak wysokiej półki z branży IT, raczej nie będą się chcieli za bardzo stać wylewni w internecie. a szkoda, bo chciała się dowiedzieć więcej o potencjalnym zatrudnieniu w waszej firmie. liczę że jednak się obudzicie i napiszcie coś więcej, głównie o wynagrodzeniach, pozdrawiam cieplutko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o IBCS Poland - Nowy Sącz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

IBCS Poland