Opinie o Hotel Pałac Alexandrinum ****

Nie polecam. Słabe zarobki, robota nudna. Raczej bez perspektyw...

Luna

Polecam . Miła,przyjazna atmosfera. Pracując tam czuję że jestem we właściwym miejscu a to się nie czesto zdarza w tej branży. Wszyscy mają umowy,pieniążki w całości wpływają regularnie na konto.

mika

ojej jak cichutkie, wydawalo by sie ze taki hotel powinien miec sporo komentarzy. no nic moze mi sie uda rozpoczac. jak aktualnie ma sytuacja w w Hotel Pałac Alexandrinum **** ? bo wiem ze poszukuja osob na stanowska Specjalista ds. rozliczeń gastronomicznych, Szef Kuchni, Kierownik Recepcji, Kierownik ds. Gastronomii oraz Kierownik SPA. oferty wydaja sie calkiem niezle i nie powiem ze sama jestem nimi zainteresowana. ale jak tam z zarobkami? z gory dzieki

Zostaw opinię o Hotel Pałac Alexandrinum **** - Warszawa ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Pałac Alexandrinum ****