Halantex Sp. z o.o.

Przyszowice

Opinie o Halantex Sp. z o.o.

Sylwia

ja nie wiem, jak można takie bzdury wypisywać i kogoś oczerniać. zniesławienie dużo kosztuje i niestety za człowiekiem wyrok się ciągnie. ja w tej firmie pracowałam 3 lata, potem zaszłam w ciążę i mam nadzieję, że miejsce na mnie czeka. z wypłatami NIGDY nie było problemu, zawsze były na czas. pracę tam gorąco polecam, bo jest i ciekawie i jest świetna atmosfera.

Mag

Nie! jeszcze raz nie!!!! Rotacja pracowników, zero szacunku, bałagan i syf. Towar gnije, śmierdzi a laski muszą to sprzedać. Żal mi tych ludzi, szczęście że nie muszę tam pracować. PAMIĘTAJ!!!! lepiej być na bezrobotnym niż pracować w firmie Halantex.

NIE

NIE POLECAM NAWET WROGOWI TEJ FIRMY!

Aria

Nie polecam, zero szacunku dla pracownika. Wypłaty raz są na czas raz nie, brak perspektywy na rozwój i awans, cały czas rotacja pracowników.

Zostaw opinię o Halantex Sp. z o.o. - Przyszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halantex Sp. z o.o.