GW Sprinkler Sp. z o.o.

Opinie o GW Sprinkler Sp. z o.o.

Gregor

Nie polecam, ten pracodawca nie trzyma słowa, po okresie próbnym proponują wynagrodzenie mniejsze niż było uzgodnione na rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo długo zalegają z podpisaniem Umowy. Praca cały czas na wyjazdach, cały czas mieszają pracowników, nie dają skończyć budowy, rzucają na inną, bałagan i chaos na budach i w biurze. Wynagrodzenie dość niskie.

GWS2017
@Gregor 03.07.2017 10:20

Szanowny Panie Proszę o dowody na poparcie swoich słów lub ich wycofanie. Jeżeli to nie nastąpi, kieruję sprawę na drogę prawną. Został Pan odsunięty od wykonywanych zadań ze względu na: 1. brak umiejętności współpracy z innymi pracownikami i firmami podwykonawczymi 2. jazdę samochodem po Wrocławiu pod prąd z prędkością ponad 100km w terenie zabudowanym 3. brak samodzielności i niską kulturę pracy Efektem zwolnienia są takie opinie, a te wprowadzają w błąd i są dla nas krzywdzące. Ma Pan czas do 7 lipca, jeśli Pan nie zamieści sprostowania, kieruję sprawę na drogę sądową. Zarząd

Zainteresowany pracą

Dlaczego Witek nie polecasz?

Witek

Nie polecam!

dojny1

Ważne, żeby wszystko mieć na piśmie...

Zostaw opinię o GW Sprinkler Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GW Sprinkler Sp. z o.o.