Opinie o GW Sprinkler Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GW Sprinkler Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GW Sprinkler Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GW Sprinkler Sp. z o.o. w Warszawa

28-10-2021

Odnoszę wrażenie że w tej firmie wszyscy zajmują się wszystkim i ogólnie jak trzeba informacji to nikt nic nie wie, płatności opóźnione do 1-2 tygodni ciężko uzyskać informację kiedy zapłacą. Ogólnie całość jest na rozczarowująca. Taka piękna czekolada a jednak już zepsuta.

Czyli teraz pracownicy mają pracę czy obecnie są na jakiś urlopach? Odnośnie pensji to, który dzień miesiąca jest dniem wypłaty?

Konik

Powiem wam tak, nie z jednego pieca chleb jadłem wszędzie sytuacje zmuszają ludzi do różnych decyzji. Zastanów się jeden z drugim co piszecie nikt nikogo nie zmusza do pracy ,chcesz pracujesz nie chcesz nie pracujesz- proste. Niech każdy założy firmę i zobaczy jakie to kolorowe. Pozdrawiam wytrwałych.

Iza
@@Obecnie

A na jakich zasadach są te współprace z podwykonawcami prowadzone? Zaczęłam się zastanawiać, czy to o czym piszesz to nie może być zwiastun jakiejś cięższej sytuacji w firmie np., daj znać co myślisz. Zwolnienia się zdarzają ludzi?

28-10-2021

monterzy
@28-10-2021

Witam. Dostałem propozycje montaży jako podwykonawca dla tej firmy. Proszę o opinie. Jak wygląda współpraca z kierownictwem na budowach. Czy wywiązują się z terminami odbiorów i płatności ?

@monterzy

Zależy od kierowników i budów. Były problemy z płatnościami w terminie, jednak teraz już się wszystko wyprostowało.

KONTRAHENT
@@Obecnie

NIC SIE NIE WYPROSTOWAŁO, WISZĄ NAM 14 TYS. ZŁ OD PONAD 220 DNI. NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ BO SĄ W TRAKCIE POSTEPOWANIA JEDNOCZEŚNIE RESTRUKTURYZACYJNEGO I UPADŁOŚCIOWEGO.

Grażyna
@KONTRAHENT

To oficjalne że jest postępowanie upadłościowe? Wiadomo co z pracownikami? Im też zalegają wypłaty? Jakie to kwoty i ile osób czeka na pieniądze? Może ktoś dać znać?

Pracownik Nowy wpis
@Grażyna

Pracodawca nigdy nie spóźnił się z wypłacaniem pensji. Pensje zawsze są na czas. Firma jest w postępowaniu restrukturyzacyjnym, a nie upadłościowym.

Julita Nowy wpis

Sytuacja z wynagrodzeniami jest dalej stabilna? Przeczytałam, że firma ogłosiła stan upadłości, natomiast na stronie głównej są ogłoszenia o pracę i zachętą do kontaktu. Chodzi o stanowisko montażysty. Chodzi mi o pracę dla syna po skończonej szkole. Firma chętna jest do zatrudnienia młodych ludzi? Wymagane jest doświadczenie czy istnieje możliwość przejścia szkoleń w firmie i znalezienie pierwszej pracy?

Nikos Nowy wpis

nie polecam . Odeszli nawet Ci co byli mocno zaangażowani w budowy i pracę od monterów , projektantów i kierowników . Upierdliwie długie podpisywanie podpisywanie umów z kontrahentami. Zapisane w umowach premie to fikcja.

Konik

Grażyna
@Konik

Dużo tu było wpisów o problemach z płatnościami... Wiesz coś może na ten temat? Poprawiło się? Firma wypłaca wynagrodzenia w terminie?

@Grażyna

Firma nigdy nie miała problemów z wypłatą wynagrodzenia. Problemy były z opłaceniem podwykonawców, gdy Generalni opóźniali przelewy lub z opóźnienia prac montażowych (codzienność na budowie), ale nie ważne jak źle by było WYPŁATA zawsze była i jest na czas

Iza
@@Obecnie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GW Sprinkler Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Smerf

To trudny pracodawca. Wyciskają jak najwięcej się da z pracownika - który i tak usłyszy, że nie spełnia ich standardów i oczekiwań - w zamian za 300 złotych premii raz w roku.

@Smerf

Premie są adekwatne do wyników pracownika. Natomiast co do pensji to kwestia indywidualna. Jeżeli ktoś jest dobry i umie rozmawiać, to Zarząd nie ma problemu z podniesieniem płac. Natomiast sama branża budowlana do łatwych nie należy, atmosfera na budowie przy realizacji, a w biurze to dwa różne światy. W biurze atmosfera pracy jest w porządku, warunki też. Natomiast na budowach, wszystko zależy od firm które się tam znajdują.

Krzysztof
@@Obecnie

Są tu z góry wszystkim znane zasady premiowania, czy jest to kwestia umowna? A co do atmosfery na budowach, to dlaczego zależy ona od firm zewnętrznych, chodzi o to, że nie wiadomo, z jakimi charakterami będzie się miało do czynienia?

Pytający o obecną sytuację

Jak tam atmosfera w pracy po "ucieczkach" pracowników??? Nie wiem czy składać CV czy szukać innej opcji??

m
@Pytający o obecną sytuację

@justyou następnym razem zastanów się proszę ile chaosu i zamieszania robisz wszystkim osobom aktualnie kandydującym.

takitryskoc
@Pytający o obecną sytuację

tak mi się zdaje ze nikt nawet nikomu łba nie urwał po powrocie tychże uciekinierów.

Ktoś
@Pytający o obecną sytuację

Firma to brak słów nie płaca za faktury. Spóźnienia prawie miesięczne za wynagrodzenia śmiech na sali chcą mieć zrobiona robotę a maja pracowników ze wszystkim gdzieś … śmiech na sali firma.

V
@Ktoś

Co zabawniejsze - wielu narzeka, a nikt się nie zwalnia. Za słabi na rynku czy może jednak nie jest tak tragicznie jak się wydaje?

@Ktoś

Te spóźnienia zdarzają się miesiąc w miesiąc czy są to raczej jakieś takie wyjątkowe sytuacje? Udało się jak dotąd wszystki wypłaty otrzymać czy w dalszym ciągu są jakieś problemy?

@V

Firma nigdy nie spóźniła się choćby o jeden dzień z wypłatą. Może w chwili obecnej na rynku opinia nie jest najlepsza, jednak firma o pracowników dba.

@Karolina

Jeżeli firma spóźniłaby się choćby o jeden dzień z wypłatą pracownik ma prawo zwolnić się z firmy z winy pracodawcy. Z tym się wiąże wypłata wszelkich świadczeń i zobowiązań. Wypłaty są na czas, a często i szybciej.

Edi

Polecam dla osób ambitnych oraz pragnących ciągłego rozwoju. Firma stopniowo nakłada obowiązki na pracownika tym samym podnosząc kwalifikacje i wiedzę w zakresie wykonywanego zawodu. Nikt nie jest zwalniany za błędy i pomyłki, pod warunkiem że potrafi wyciągać wnioski i unikać podobnych sytuacji.

Grigorij
@Edi

Nie rozśmieszaj mnie. Rotacja pracowników non stop. Właściciel firmy ma za dużo słony w butach i taki z niego specjalista w prowadzeniu firmy, jak sprzedawca klapek Kubota na rynku na Targówku w Wwie. Do tego shsby technicznie. Tylko pierdzielić farmazony potrafi o firmie i chodzić z rurką do instalacji tryskaczowej w kolorze czerwonym opowiadając jak to pięknie są malowane u nich na produkcji. Wiem co piszę, pracuje u czołowego generalnego wykonawcy w Polsce

Hm
@Edi

Uważam, iż wielkim przejęzyczeniem byłoby powiedzieć, że pracują tam tytani intelektu.

Pedro

A czy teraz są jakieś szanse na prace w firmie? Słyszałem również sporo dobrego o firmie.

Szukający pracy

Co dzieje się w tej chwili w GW Sprinkler, że tak dużo ludzi odeszło/odchodzi z pracy??

m
@Szukający pracy

dociera do ciebie choc trochę że takim pytaniem podszywasz się pod wszystkich potencjalnie rekrutowanych przez firmę w tym momencie? rozumiesz choć trochę jak nie profesjonalne jest pytać o to w tym miejscu i w tak niewybredny sposób? co mają pomyśleć rekruterzy, mający otwarte procesy z potencjalnymi kandydatami? (żeby była jasność, na te pytania odpowiedź mi nie potrzebna

Tomasz
@m

Publiczne forum służy osobom, które zdają pytania na temat zatrudnienia, więc raczej nikt się pod nikogo nie podszywa. Czy Ty także szukasz zatrudnienia i przeszedłeś proces rekrutacji? Jeśli tak napisz jak on przebiegał.

Martyna

Czy to prawda ze ostatnio jest duża rotacja pracowników ?

Oleh
@Martyna

Tez slyszalem, ze bardzo duzo osob juz tam nie pracuje.

GWS2017

Szanowny Panie Proszę o dowody na poparcie swoich słów lub ich wycofanie. Jeżeli to nie nastąpi, kieruję sprawę na drogę prawną. Został Pan odsunięty od wykonywanych zadań ze względu na: 1. brak umiejętności współpracy z innymi pracownikami i firmami podwykonawczymi 2. jazdę samochodem po Wrocławiu pod prąd z prędkością ponad 100km w terenie zabudowanym 3. brak samodzielności i niską kulturę pracy Efektem zwolnienia są takie opinie, a te wprowadzają w błąd i są dla nas krzywdzące. Ma Pan czas do 7 lipca, jeśli Pan nie zamieści sprostowania, kieruję sprawę na drogę sądową. Zarząd

Zainteresowany pracą

Dlaczego Witek nie polecasz?

Witek

Nie polecam!

dojny1

Ważne, żeby wszystko mieć na piśmie...

Zostaw merytoryczną opinię o GW Sprinkler Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GW Sprinkler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GW Sprinkler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GW Sprinkler Sp. z o.o.?

GW Sprinkler Sp. z o.o.