Opinie o Mundo enterprise.eu w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mundo enterprise.eu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mundo enterprise.eu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mundo enterprise.eu w Płock

Ślusarz

Ta agencja to największe dno,zatrudnia na czarno i nie wypłaca wynagrodzenia.Ja do dzis czekam na swoja wypłate,w koncu wrzesnia wniosłem im pozew do sądu.

Tomasz
@Ślusarz

Na jakim stanowisku pracowałeś i przez jaki okres czasu? Ciekawi mnie czy inne osoby spotkały się z taką sytuacją. Napisz jak rozwinęła się cała sprawa.

Roman

Tez zostałem (usunięte przez administratora) przez Mundo,nie otrzymałem wynagrodzenia za prace ktora skończyła sie nie z mojej winy.Dziwne ze ta firma jeszcze ma czelność zatrudniać i oszukiwać pracowników

Xx

Kto pracował w fabryce farb w Niemczech??

Wojciech
@Xx

Jesteś zainteresowany praca. Niestety nie znam warunków pracy w fabryce o którą pytasz, ale na stronie http://mundo-enterprise.eu/kariera/oferty-pracy/ jest sporo ogłoszeń rekrutacyjnych. Głównie poszukiwani są pracownicy w spawalnictwie, montażu, izolacjach i budownictwie. Może wybierzesz tam coś dla siebie.

Andriej

Firma nie płacić wyplaty,oszukala mnie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mundo enterprise.eu? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NowywkochanymMundo

Mam pytanie do wszystkich co pracowali w firmie Mundo, otóż 22 kwietnia organizują wyjazd na Holandię warto jechać do nich na robotę, godziwe warunki? Stówaka nie najlepsza ale zawsze więcej się zarobi niż w Polsce......

Uczciwy

Jak mozna pracownikowi nie wyplacic wynagrodzenia nawet za 3 dni,jak mozna nie dac mu umowy i zatrudniac na czarno,"zniszxze tego oszusta z Mundo tak jak prawo.nakazuje,nie odpuszcze Ci oj sie przekomasz z kim zacząleś konflikt,oj nie podaruje Ci tego organy scigania sie Toba zajmą,jutro mam spotkanie w skarbpwce i na policji

@Uczciwy

A Pan znowu swoje przecież to widać że pisze jedna osoba a gdzie pozew zbiorowy skarbówka to Pan straszy kilka lat oświadczam iż w tej firmie wszyscy mają umowy i wypłaty są na czas.Do sądu Pan nie może iść bo przegrał Pan sprawę.Życzę powodzenia????

miki
@Uczciwy

chłopie oni już przegrali setki spraw i nic mają w d...ludzi prawo sądy

monter

Przestrzegam wszystkich monterów,spawaczy itd.Firma jest nie wypłacalna,ja swoje j wypłaty nie dostałem,sprawe kieruje do Sądu

miki
@monter

człowieku piszą o tym od 15 lat a ty tam do roboty poszedłeś, takich jak ty jesz setki albo tysiące-kiedyś to było "Flota Energy", wtedy rządził (usunięte przez administratora) ojciec teraz jeszcze gorszy (usunięte przez administratora) syn takie kozły sku...y meeee

spawacz

Uwaga na rekrutantke o imieniu Ola chyba jest z Katowic, mnie zwerbowala do pracy i nie wyplacila ani zlotowki wynagrodzenia,nawet umowy nie dostalem,sprawa trafila na policje,opisuje ją tez na wszystkich forach.Nie dajcie sie zwerbowac bo zostaniecie oszukani

@spawacz

Witam Pana spawacza bardzo proszę nie oczerniac pracowników bo pisze Pan przez kilka lat to samo zbiorowy pozew się nie pojawił teraz policja bardzo proszę o więcej luzu

Never
@spawacz

WItam Spawacza.Chciałbym się zapytać czy można ubiegać sie o pracę poprzez tą firmę MUNDO otrzymałem maila lecz inna była nazwa pośrednika ale Pani przez tel powiedziała mi że firma nazywa sie Mundo.Nie znalazłem tej firmy wsród pośredników pracy.Agencji więc sie zdziwiłem Ale wreszcie znalazłem Firmę która pochodzi zPłocka normalna jakby świadczyła usługi budowlane lub remontowe.Więc prosze o poradę czy można sie zatrudnic przez Tą firmę czy warto proponują umowę na zxałożenie działalności

Józek

Negatywne wpisy o Mundo są w 100% prawdziwe.Jest 28 stycznia 2019 a ja dalej nie otrzymałem wynagrodzenia,to prawda ze ten własciciel Mundo to oszust .Nie podaruje wam tego złodziejstwa

Mundp jest znane z nieuczciwych praktyk,dziwne ze jeszcze funkcjonują,że jeszcze nikt ich nie przymknął ,znam ich od lat i odradzam wszystkim

Uczciwy

Bzdury pisze ta z biura,o Mundo jest wszedzie glosno ze nie placi wynagrodzenia,wiem bo mnie oszukali,mam na to dowody,ludzie tez mowia na budowach zeby omijac Mundo szerokim łukiem.Uwazajcie na tych oszustow bo zostaniecie bez pieniedzy

Zlodziejstwo jest karane

A dlaczego ludzie czekają 2 miesiące i nie otrzymują wynagrodzenia cwaniaro???Wytłumacz mi to bo sie niedługo przekonasz razem z tym prezesikiem,okradacie pracownika z wypłaty prawda???....Byly takie przypadki prawda mądralo???Czy bedziesz znowu kłamać?

@Zlodziejstwo jest karane

Uwaga firma Mundo wypłaca wszystkim pracownikom wynagrodzenie na czas jeśli ktoś jest zainteresowany proszę zapytać ludzi którzy pracują U nas .Osoba która pisze takie opinie niech się ujawni skoro jest taka uczciwa.Jedna osoba która chce nam zaszkodzić pisze pod różnymi Nickami typu spawacz itp ciekawa jestem gdzie ten pozew zbiorowy.Proszę Pana więcej luzu ☺

Zlodziejstwo jest karane

Ja do dziś nie widze swoich pieniedzy a zwerbowała mnie ta Ola z Katowic,nie odpuszcze i odzyskam moje 700zł ,ten krętacz z Mundo wraz z tą Olą zapłaci za wszystko.Nie wie jak konsekwentny i uparty jestem....

@Zlodziejstwo jest karane

To dlaczego nie podał Pan firmy do sądu?

Milka

Witam państwa serdecznie ja pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i gwarantuję że nie ma żadnych pozwów zbiorowych ani indywidualnych . Pozdrawiam serdecznie

@Milka

Obudż się Kobieto!!!

@Gość

Znam "Prezesa" no będzie ze 40 lat.... I wiem coś na Jego temat , więc nie pieprz głupot

Karol

Najgorsza firma na rynku,w dodatku(usunięte przez administratora) odradzam!

Milka

Od trzech lat takie same wpisy

Oszustów przed Sąd

Spokojnie pozew do Sądu przyjdzie,sprawe waszych oszustw opisałem i wysłałem też do telewizji.

Wszyscy Razem

Jest pozew zbiorowy do Sądu za oszustwa Mundo czekajcie na dalszy rozwój sytuacji.Monterzy,spawacze,budowlańcy

Hanna

@Jacek monter, twój wpis zawiera poważne oskarżenie względem firmy Mundo. Czy możesz szerzej opisać zaistniałą sytuację? Rozumiem, że byłeś pracownikiem tej firmy. Czy zrealizowałeś wszystkie swoje obowiązki wynikające z umowy o pracę? Czy pracodawca nie miał żadnych zastrzeżeń do twojej pracy?

Jacek monter

Mundo to (usunięte przez administratora) nr 1 na rynku w Polsce,mi nie zapłacili ani złotówki,i to prawda ze zatrudniają na czarno

Zostaw merytoryczną opinię o Mundo enterprise.eu - Płock

• Jak się pracuje w Mundo enterprise.eu?

Zobacz opinie na temat firmy Mundo enterprise.eu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mundo enterprise.eu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mundo enterprise.eu
1.4/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Mokotowska 4/6
    00-641 Płock