counter
1 43 89 5 1
Eryk

Najbardziej złodziejska firma w Polsce moim zdaniem. Nikt mnie tak w życiu nie (usunięte przez administratora) finansowo jak Mundo. Do dziś nie widzę moich pieniędzy za moją ciężka pracę spawaczs a minęło już ponad rok

Tak8Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Mundo enterprise.eu?

Były pracownik Nowy wpis

Firma nie wypłaca wynagrodzenia,ostrzegam wszystkich mam na to z 10 dowodów oraz świadków

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mundo enterprise.eu? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Eryk

Tak8Nie
Aneta
@Eryk

Odzyskujesz w jakiś sposób te pieniądze od Mundo? Zgłaszałeś gdzieś tę sprawę? Czy odpuściłeś?

Marta Nowy wpis
@Eryk

Proszę więcej napisać

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Uwaga

Teraz rekrutują jako Bussines Partners Sp. z o.o. Spójrzcie w KRS

marta
@Uwaga

Czy to pewna informacja ?

Spawacz

Uwaga na tą agencje, jest głośno o tym Mundo na innych portalach, kuszą stawkami ale nie zobaczycie swoich pieniedzy, w dodatku nie dają umowy więc robisz na czarno

marta
@Spawacz

Czy ta Firma to jedno i to samo co BUSINESS PARTNER SP. Z O.O., PŁOCK ? Ktos cos moze powiedziec wiecej o tej firmie .

Tak7Nie
spawacz

Uwaga ta pseudo firma zatrudnia na czarno i nie wypłaca wynagrodzenia

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 209 dni.

Jak jest z awansem w Mundo enterprise.eu?

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

TakNie2
Olaf

Te wpisy z nie wyplacaniem wynagrodzenia są w 100 procentach prawdziwe Mundo też nie zapłacili mi za pracę (usunięte przez administratora)

Ślusarz

Ta agencja to największe dno,zatrudnia na czarno i nie wypłaca wynagrodzenia.Ja do dzis czekam na swoja wypłate,w koncu wrzesnia wniosłem im pozew do sądu.

Tomasz
@Ślusarz

Na jakim stanowisku pracowałeś i przez jaki okres czasu? Ciekawi mnie czy inne osoby spotkały się z taką sytuacją. Napisz jak rozwinęła się cała sprawa.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 418 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mundo enterprise.eu?

Tak1Nie1
Roman

Tez zostałem (usunięte przez administratora) przez Mundo,nie otrzymałem wynagrodzenia za prace ktora skończyła sie nie z mojej winy.Dziwne ze ta firma jeszcze ma czelność zatrudniać i oszukiwać pracowników

Gość

Włącze sie w dyskusje bo ta naganiaczka Milka tez bedzie zeznawac w prokuraturze kogo Mundo oszukalo i czy moje dowody na och przekrety sa prawdziwe a są glupi beszczelny babsztylu.Dlaczego zatrudniała mnie wasza firma na czarno i dlaczego nie otrzymałem wynagrodzenia? Dlaczego nie placi pan pracownikowi jego wypłaty miesiącami w koncu sprawa musi trafic do Sądu Pracy oczywiscie poszkodowany tzn pracownik nie mogłl sie bronic i jechac 500km na sprawe bo lezał w szpitalu.Pozatym to sa duze koszty .Niech pan przyzna ze jest pan oszustem i zlodziejem ty wielki szefie Mundo?No przyznaj tu na forum ze wszystkim pracownikom wypłaciles ich pieniadze i wszyscy dostali tez umowy.Ze płacisz pod stołem i dzialasz na szkode skarbu panstwa.Przyznaj oszuście jestes zlodziejem i nim zostaniesz,wszyscy o Tobie na budowach mowią,ja swoich pieniedzy nie otrzymalem,zobaczysz juz niedlugo jak prokurator wysle do Ciebie pismo wraz z skarbowką,odwolanie do Sądu Najwyzszego juz wysłałem złodzieju i terax nawet z Canady przylece na sprawe bo chce Cie zniszczyc tak jak prawo polskie nakazuje.

@Gość

Przykro mi ale na niektóre choroby nie ma lekarstwa

Tak1Nie3
Rafal
@Gość

Pracowałeś w mundo a teraz nagle w Kanadzie jesteś? XD dobry (usunięte przez administratora) jesteś Cb

Sebastian
@Rafal

A Ty pracujesz w firmie i mógłbyś się wypowiedzieć na jej temat? Interesuje mnie na jakie umowy o pracę można liczyć. Są stabilne i długoterminowe, czy raczej na początek zlecenie?

Xx

Kto pracował w fabryce farb w Niemczech??

Tak1Nie3
Wojciech
@Xx

Jesteś zainteresowany praca. Niestety nie znam warunków pracy w fabryce o którą pytasz, ale na stronie http://mundo-enterprise.eu/kariera/oferty-pracy/ jest sporo ogłoszeń rekrutacyjnych. Głównie poszukiwani są pracownicy w spawalnictwie, montażu, izolacjach i budownictwie. Może wybierzesz tam coś dla siebie.

TakNie1

Andriej

Firma nie płacić wyplaty,oszukala mnie

Tak2Nie1
NowywkochanymMundo

Mam pytanie do wszystkich co pracowali w firmie Mundo, otóż 22 kwietnia organizują wyjazd na Holandię warto jechać do nich na robotę, godziwe warunki? Stówaka nie najlepsza ale zawsze więcej się zarobi niż w Polsce......

TakNie4
Uczciwy

Jak mozna pracownikowi nie wyplacic wynagrodzenia nawet za 3 dni,jak mozna nie dac mu umowy i zatrudniac na czarno,"zniszxze tego oszusta z Mundo tak jak prawo.nakazuje,nie odpuszcze Ci oj sie przekomasz z kim zacząleś konflikt,oj nie podaruje Ci tego organy scigania sie Toba zajmą,jutro mam spotkanie w skarbpwce i na policji

@Uczciwy

A Pan znowu swoje przecież to widać że pisze jedna osoba a gdzie pozew zbiorowy skarbówka to Pan straszy kilka lat oświadczam iż w tej firmie wszyscy mają umowy i wypłaty są na czas.Do sądu Pan nie może iść bo przegrał Pan sprawę.Życzę powodzenia????

Tak1Nie2

miki
@Uczciwy

chłopie oni już przegrali setki spraw i nic mają w d...ludzi prawo sądy

monter

Przestrzegam wszystkich monterów,spawaczy itd.Firma jest nie wypłacalna,ja swoje j wypłaty nie dostałem,sprawe kieruje do Sądu

miki
@monter

człowieku piszą o tym od 15 lat a ty tam do roboty poszedłeś, takich jak ty jesz setki albo tysiące-kiedyś to było "Flota Energy", wtedy rządził (usunięte przez administratora) ojciec teraz jeszcze gorszy (usunięte przez administratora) syn takie kozły sku...y meeee

spawacz

Uwaga na rekrutantke o imieniu Ola chyba jest z Katowic, mnie zwerbowala do pracy i nie wyplacila ani zlotowki wynagrodzenia,nawet umowy nie dostalem,sprawa trafila na policje,opisuje ją tez na wszystkich forach.Nie dajcie sie zwerbowac bo zostaniecie oszukani

Tak12Nie

@spawacz

Witam Pana spawacza bardzo proszę nie oczerniac pracowników bo pisze Pan przez kilka lat to samo zbiorowy pozew się nie pojawił teraz policja bardzo proszę o więcej luzu

Tak5Nie
Never
@spawacz

WItam Spawacza.Chciałbym się zapytać czy można ubiegać sie o pracę poprzez tą firmę MUNDO otrzymałem maila lecz inna była nazwa pośrednika ale Pani przez tel powiedziała mi że firma nazywa sie Mundo.Nie znalazłem tej firmy wsród pośredników pracy.Agencji więc sie zdziwiłem Ale wreszcie znalazłem Firmę która pochodzi zPłocka normalna jakby świadczyła usługi budowlane lub remontowe.Więc prosze o poradę czy można sie zatrudnic przez Tą firmę czy warto proponują umowę na zxałożenie działalności

Zostaw merytoryczną opinię o Mundo enterprise.eu - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mundo enterprise.eu
1/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mokotowska 4/6