Mundo enterprise.eu

Płock

Mundo enterprise.eu

Opinie o Mundo enterprise.eu

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maciek

Ja osobiscie zakladam sprawe wlascicicelowi Mundo,i robie na dniach doniesienie do prokuratury,mam dowody na to ze robi oszustwa finansowe i dziala na szkode pracownika oraz skarbu panstwa.

Czy w firmie Mundo enterprise.eu w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

OszustówPonowniePrzedSąd

Uwaga na oszustów z Mundo Enterprise.eu ,mnie oszukali na 700zł,sprawa ponownie jest na policji i ponownie bedzie w Sądzie.Chce zeby staneli tez przed prokuraturą,za zatrudnianie na czarno,oszustwa finansowe,działanie na szkode skarbu państwa,( dlatego czekam az mnie pozwą,jesli nie to ja to zrobię,sprawe nagłasniam nawet w TVP ,Zajmie sie nimi ponownie PIP,Urzad Skarbowy oraz inne instytucje.Sprawy konsekwentnie nie odpuszcze,złodziejstwo i oszustwa są prawnie karane.Pieniadze oddadzą i to z odsetkami.

Mundo

Szanowny Panie Kub... (czyli Spawacz, Franz, Złodzieji przed Sąd , Damian w jednej osobie) Bardzo dziękujemy za Pańskie opinie o naszej firmie, ale straszenie nas Sądem po uzyskanym niekorzystnym dla Pana wyroku jest co najmniej dziwne. Dziwne jest również to , że chce się Panu wypisywać te bzdury i kalumnie, mimo że wyrok zapadł latem 2017 roku. Minęło już sporo czasu i wydaje mi się, że czas pogodzić się z porażką. No chyba że chce Pan , żebyśmy wystąpili do prokuratury z wnioskiem o ściganie w związku z naruszeniem naszych dóbr, jakim jest nasze dobre imię. Serdecznie pozdrawiam i życzę większego opanowania w przyszłości.

Damian

Banda oszustów,nie polecam tej firmy,mnie oszukali finansowo ale na każdego przyjdzie pora w Sądzie,jutro jade do Skarbowego z doniesieniem ze zatrudniaja na czarno,nawet PiT nie dostałem

Franz

Uwqzajcie!!!Zdala od MUNDO ostrzegam wszystkich bo swoich pieniedzy nie zobaczycie.

Złodzieji przed Sąd

Zgadzam się ze spawaczem,Mundo nie wypłaca wynagrodzenia,myśle ze to kwestia czasu kiedy Ci (usunięte przez administratora) znikną z rynku

Spawacz

Pracowalem w Mundo i chce przestrzec wszystkich a zwlaszcza spawaczy, pracujecie i ani zlotowki nie dostaniecie za swoja prace,zadnej umowy,mnie oszukali na bardzo duza kwote,zatrudniali na czarno,sprawe kieruje do PIP,Urzedu Skarbowego i na Policje.

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w Mundo enterprise.eu? Taka informacja będzie pomocna.

Ciekawy .

Czy ktos pracował lub pracuje w tej firmie tzn .mundo-enterprise.eu Prosze o kilka słów .Bo doszły mnie słuchi ze oni maja jakieś powiązania z Floto ???

rysiek

To zaplacili czy nie ?? bo zaplacili ale nie wiesz czy dostaniesz...

Feliks

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

niepokorny

Najlepiej pytać kolegów, którzy tam pracują lub pracowali. I Tak z każdą firmą tym bardziej anonimowo. W internecie można napisać wszystko.

Wypłatybrak

Business Partners z siedzibą w Łodzi bo z Płocka już nikt z żadną firmą współpracować nie chce.

Znów to samo

http://m.krs-online.com.pl/msig-5339-376910.html teraz uważajcie na nową firmę. Nazwiska te same!!!

Oszukany

Co za niespodzianka! Oddział w Katowicach prowadzi słynna z wielu płockich firm prezes Olga Mazurowska Mendoń. Kłamca i naciągacz. Markę sobie w Płocku wyrobiła to teraz na Śląsku naiwnych szuka...

Jaro

jak im dowalili kary po 5000 za pijaków to nic dziwnego że chcą weksle. Ja robie tam 4 miesiiące i kasa jest zawsze na czas i cała co do grosza.

uważajcie na tą firmę kręcą z umowami a pużniej karzą podpisać nie wypełniony weksel kturym cię szantażują jak chcesz odejść UWAGA

pompernikus

Stawki może nie powalają ale kasa jak pracowałem zawsze była na czas i do złotówki.

mag
@pompernikus 22.06.2016 13:29

ttttttaaaaaa na czas czyli k...jak do 15miało być(to już późno) a i po 25 bywało

Jacek

Ja tam nie narzekam, kasa na czas i to jest najważniejsze. A, tylko nie lubią pijaków hahaha. Jak ktoś nie chla to firma ok.

True
@Jacek 21.02.2016 19:34

Hahh czyli jak nie lubią pijaków to jak mogą patrzeć w lustro ..hahah

My wiemy.

Równie dobrze na budynku siedziby tej firmy mogła by wisieć nazwa np.''Flota -bis ''

Ha

No to przecież patent na to żeby nie powiązani firmy z Płockiem bo nikt już z tymi wyzyskiwaczami współpracować nie chce. Adres w Wawie za 30 zł miesięcznie można kupić. Poczytaj w necie kto tam był wcześniej Panią Prezes i kto widnieje w zarządzie i wszystko Ci się poukłada.

Daje do myślenia ?

A jak to jest że firma na portalach dla spawaczy i monterów podając siedziba w Warszawie / Jakiś prywatny adres /a kontak w Płocku ?

Zostaw opinię o Mundo enterprise.eu - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mundo enterprise.eu