GroMar Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o GroMar Sp. z o.o.

firna

Nie polecam współpracy z firmą. Utrudniony kontakt a nawet jego brak (czasami trzeba dzwonić non stop żeby odebrali telefon), przygotowanie umowy zajęło im prawie pół roku, gołosłowni. Ostrzegam wszystkich którzy chcą podjąć współpracę z tą firmą.

zinformatyzowany

Idąc do GroMaru trzeba liczyć się z tym, że będzie dużo pracy i wiele okazji do wykazania się. W zamian dostaje się godziwe wynagrodzenie, dobrą atmosferę i rewelacyjne szefostwo. Prawdopodobnie najlepsza firma w swojej branży, dzięki czemu pracuje się dla największych w Polsce i jest co wpisać w CV. Jedyną wadą jest długi przebieg niektórych procesów wewnętrznych.

mala

Jedna z lepszych firm!! Czyste zasady, super szefostwo polecam :)))

Zostaw opinię o GroMar Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GroMar Sp. z o.o.