EURONAFT – TRZEBINIA Sp. z o.o.

Trzebinia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o EURONAFT – TRZEBINIA Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURONAFT – TRZEBINIA Sp. z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@łón, jesteś pracownikiem EURONAFT – TRZEBINIA Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy w tym miejscu? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Podziel się swoją opinią z przyszłymi kandydatami.

ghytrw

Panowie co wy tak narzekacie ja jak mi sie w firmie nie podoba to po prostu odchodze do innej firmy i nie mecze sie ani nie narzekam jak stara baba a wam proponuje zebyscie przeszli do orionu albo do dolnoslaskich lini autobusowych jak zrobice na lokomotywie jednym ciurkiem 60 godzin i do domu wracacie na wlasny koszt i wlasnym transportem bo te firmy nie gwarantuja samochodow i w miesiacu jestescie w domu z tydzien to jest suksec a zarobki z od 6 tys do 8 tys a godz w miesiacu zrobicie min 250 do 300 godz to powiedzie czy to sa dobre zarobki

łón
@ghytrw 20.11.2016, 11:10
Panowie co wy tak narzekacie ja jak mi sie w firmie nie podoba to po prostu odchodze do innej firmy i nie mecze sie ani nie...

yyy.....250 razy 40 to jest 10000....skad wzioleś taka stawke....aaaaa z trzebini to by sie zgadzało...

tylko
użytkownik zarejestrowany

W końcu ważne dla mnie jest to, czu oprócz dobrej podstawy zarobków są jeszcze jakieś premie? Dzięki

Szukasz pracy?

sam nie pomogę

co jest panowie i panie....popuszczone do gaci bo łysy i borek wylądowali na bocznicy za to ze chcieli godziny wywalczyc...a wam tyłki obsczypało i boicie sie wstawic za nimi bo wam tez to grozi....sam im nie pomoge a wy nie jestescie potomkami tych dzielnych ludzi co walczyli o wolnosc wasza i nasza.....tchórze !!!

łón

poczekajmy jeszcze chwilkę jak NOWI dostaną umowy na stałe.....''bedzie bedzie zabawa...''

załoga

spoko...4 godziny w aucie-13 na maszynie-4 godziny w aucie razy 15 słuzb= 4500 wypłaty jak dostaniesz premie

chętny

pytanie do kierownika.....czy i za ile zatrudni pan maszyniste dwutrakcyjnego z uprawnieniami rewidenta?....pytanie do załogi jak wyglada praca w trzebini?

zawiedziony

Najgorsza firma w branży kolejowej. Juz nawet w CTL maja lepiej dno totalne. Nie polecam

maszynista

4500 klocka za 260 godzin poza domem...szału nie ma

admin

Wiesz coś na temat firmy EURONAFT – TRZEBINIA Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o EURONAFT – TRZEBINIA Sp. z o.o. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURONAFT – TRZEBINIA Sp. z o.o.