FL Tax - Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o.

Opinie o FL Tax - Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o.

Karolina

Aktualnie trwa rekrutacja do firmy na stanowisko Konsultant Podatkowy oraz Starszy Konsultant Podatkowy. Co możecie doradzić osobom zastanawiającym się nad aplikacją? Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju mogą liczyć w FL Tax?

we

hej wlasnie widze ze akutrat na ksiegowowa pojawila sie oferta jakis czas temu bo pameitam ze ktos pytał o to stanowisko wymagany jest 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (mile widziane doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe)

Zostaw opinię o FL Tax - Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FL Tax - Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o.