Opinie o Altera Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altera Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altera Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altera Sp. z o.o. w Bydgoszcz

xyz

Nie polecam pracy w biurze rachunkowym Altera. Jest to start-up , który jest niestabilny na rynku. Główny dowodzący p. Arkadiusz po mimo że stwarza wrażenie osoby kompetentnej nie umie kierować tak dużym zespołem ludzi. Nie umiejętnie gospodaruje zasobami finansowymi. Większość zespołu to ludzie młodzi bez większego doświadczenia. Praca tam polega na "fajnej zabawie" bez większej kontroli. Po mimo ambitnych planów nie wróże firmie dobrze. Niestety brak doświadczenia w prowadzenia tak dużej firmy , która rozrosła się w szybkim czasie zbiera żniwa.

Brak kompetencji od samego początku przyjmowania pracownika, zero szkoleń, obiecują prowizję (której nie ma !) kadra kierownicza sama potrzebuje szkoleń !!! Nie chce  się rozpisywać i oczerniać po prostu nie polecam jako pracodawcy. Muszą się sami najpierw nauczyć zarządzać ludźmi

Jakie są warunki zatrudnienia w Altera Sp. z o.o.?

pseudonim Nowy wpis

jednoetapowa rozmowa kwalifikacyjna, która przebiega na fajnym poziomie, lecz obietnice dotyczące warunków pracy/obowiązków/wsparcia składane w trakcie przez rekruterów to słowa rzucane na wiatr. Kto pracował ten wie - ogólne rozczarowanie, nerwówka i (usunięte przez administratora) za przyzwoleniem szefa

Firma Altera Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Asystent/-ka. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

zima Nowy wpis

Pracownicy maja do wyboru umowa o pracę lub b2b, ale nie ma co psuc nerwów, najlepiej szukać dalej

Wolf Nowy wpis

Polecam omijać szerokim łukiem. To jakaś porażka. Ciągla rotacja księgowych, za rok odeszło więcej niż 30 osób. Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) W rozmowie rekrutacyjnej obiecują dużo czego, ale to jest kłamstwo. Pensja jest mizerna w porównaniu z wymaganiami.

klient1234

Witam, mówiąc krótko altera to chaos. Nie dotrzymane obietnice, brak terminowosci, trudny kontakt, reakcja biura pojawia się w podbramkowych sytuacjach, ciagłe zmiany księgowego NIE POLECAM i uprzedzam wszystkich!!!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Altera Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa?
logo firmy Serwisant rowerowy

Start up co ma swoje plusy i minusy. Młoda kadra, naprawdę w porządku ludzie, bardzo w porządku podejście do pracownika. W porządku pensja, praca hybrydowa/zdalna zależnie od potrzeb. Mogę polecić.

Zadowolony pracownik

Altera to najlepsze miejsce do pracy. Atmosfera jest cudowna, można liczyć na pomoc zarówno kadry zarządzającej, jak i pracowników. Praca pozwala się rozwijać, często dostaje się ciekawe dodatkowe projekty do wykonania. Zdanie pracownika się liczy. Na tą chwilę nie wyobrażam sobie pracy gdziekolwiek indziej.

xyz

Firma młoda z dużym potencjałem i zaufaniem do Pracownika. Każdy ma głos i może się wypowiedzieć. Firma nastawiona na ludzi z otwartą głową - chętnych szukać nowych rozwiązań i stale się uczyć więc pracy jest sporo - również nad samym sobą. Jeśli nie jesteś chętny do nauki to po prostu zginiesz. Na minus fakt, że firma jest młoda więc poszukuje ścieżek dotarcia tam gdzie chce co powoduje sporą ilość zmian a czasem jest męczące gdy jest ich zbyt wiele w jednym momencie. Na kolejny duży plus to ludzie, którzy ją tworzą - naprawdę pomocni, z fajnym poczuciem humoru, z którymi fajnie jest spędzić czas również prywatnie. Team jest mega!

Firma z bardzo otwartym podejściem do ludzi. Można się wiele nauczyć, gdyż jest to młoda firma i wciąż się rozrasta. Wymagająca, ale w pozytywnym sensie. Wymaga szczerości, daje szczery feedback, nie boi się podejmować decyzji i nie trwa to tygodniami. Podczas pracy dużo się uczę, głównie na szkoleniach wewnętrznych, ale też zdarzają się zewnętrzne. Słucha pracowników i wdraża ich pomysły. Czasami chciałabym już na szybko, ale część wymaga przygotowań technicznych. Na minus - 2 razy zmienił się kierownik zespołu księgowego. Mimo, że decyzja była słuszna, chciałabym aby ktoś był na stałe w tej funkcji. Poza tym polecam, zespół super, od koleżanki obok poprzez inne działy, wsparcie ekspercie po szefową i szefa. Pomocni, zabawni, ludzcy..

Zadowolony pracownik

Polecam Altera! miejsce pracy dla ludzi, którzy chcą się dużo nauczyć, lubią wyzwania i są ambitni. Każdy może liczyć tutaj na pomoc innych. Chce się tutaj przychodzić :)

Ktos

Jedyny plus to praca zdalna, nic poza tym....ludzie wraz z leaderem to porażka, pomijając brak pomocy, a jeśli takowa była to upokarzanie przy wszystkich i obdarowaniem i oczernianie za plecami, choć sami wiedzę mają uboga. Ze względu na rotację-zmiany przydzielonych klientów którym też dawało do myślenia dlaczego taka rotacja. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Altera Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Altera Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Altera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altera Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Altera Sp. z o.o.
  • Grunwaldzka 4 lok. 10