Asistera Poland Sp. z o.o

Opinie o Asistera Poland Sp. z o.o

Aneta

@Adpolecasz innym pracę w Asistera Poland. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda sama praca, czy też warunki zatrudnienia? Co doradziłbyś osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?

Ad

Ja jestem pracownikiem technicznym i bardzo sobie chwalę zarówno atmosferę jak i warunki umowy. A to dopiero 3 miesiące :) Polecam

Aneta

Nie było tutaj do tej pory żadnych informacji na temat tego jakim pracodawcą jest Asistera Poland Sp. z o.o. Ktoś z Was jest obecnie pracownikiem firmy? Bardzo chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda praca w niej oraz czego mogą spodziewać się osoby zainteresowane aplikacją.

łukasz

Nie chce odwracać uwagi @m jak to nazywasz ale wydaje mi się, że za bardzo wyolbrzymiasz te ich poczynania bo, przecież oni nadal są firmą, która świadczy usługi IT związane z oprogramowaniem i doradztwem więc nie nazwałbym tego wyłudzaniem danych..

Maciej Rutecki
@łukasz 18.10.2016 21:59

Zwykli spamerzy i tyle. Wypisanie się z ich alertu nie działa, bo po krótkiej przerwie znowu dostaję spam. Szkoda że GIODO rzadko reaguje na pojedyncze skargi, a głównie na zbiorowe zgłoszenia, bo to co robią podpada pod paragraf. Wysyłanie reklam mimo braku zgody na nie i w ogóle na przetwarzanie danych osobowych bez zgody jest przestępstwem i to najlepiej opisuje poczynania tej firmy... Na stronie filttr.pl, która jest serwisem spamującym bez opamiętania nie ma dokładnego adresu do korespondencji (tylko e-mail), co nie jest zgodne z Ustawą. Jest jedynie opis reklamacji dla usługobiorcy. Podpisuję się pod opinią imieniem i nazwiskiem. Może administratorzy tego spamu mają resztki przyzwoitości i odpowiedzą (skoro mają mnie w bazie, to chyba nie będzie to problem, prawda?).

m

ta cała asistera i conectis od którego wysiorbała dane wszędzie pilnują by conajmniej co drugi post był odwracający uwagę. Tak naprawdę to zwykły wyłudzacz danych - prawdopodobnie miał być to super-profeszonal startup z powiadomieniami o pracy w IT. Niestety wyszło jak wyszło - machniom danymi i papranie w necie tymi słodkimi postami. Żałosne to, bo jeżeli coś dastanę nawet od nich, to poprostu traktuję jako spam i potencjalne wyłudzenie mojej atencji. Boję się wejść na ich stronę - skoro siorbnęli mnie jako dane agregowane to wiadomo co będzie gdy jakąś zgodę dodatkowo nieopatrznie klepnę?

totamak

Te wypisywane słodyczą opinie są na temat Asistera Poland Sp. z o.o czy FILTTR? Bo już się pogubiłem :)

Zostaw opinię o Asistera Poland Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asistera Poland Sp. z o.o