Execon One Sp. z o.o.

Opinie o Execon One Sp. z o.o.

obserwatorWatku

Lena mowisz o oddziale Warszawskim? Jak tam jest z projektami, mozna zmieniac, czy raz sie trafia do jednego na rok. Jaki jest klimat pracy? W ofertach jest tyle technologii, jest sie niby czego uczyc.

Edyta

@Lena wspominasz o tym, że z firmy odchodzi wielu pracowników. Czy dotyczy to któregoś działów szczególnie? Piszesz też, że firma zatrudnia niedoświadczonych studentów. To ważne, że mają tu szansę na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych. Według Ciebie nie mogą liczyć na pomoc w zdobywaniu nowych umiejętności. Czy ktoś z pozostałych pracowników firmy również ma takie wrażenia? Jednak Execon ITS w treści ofert pracy oferuje możliwość rozwoju oraz szkoleń, a także szkoleń wewnętrznych w ramach Akademii Execon.

Lena
@Edyta

Dotyczy to całości, bo odchodzą pracownicy z różnych projektów i zajmujący w firmie różne stanowiska. Pierwsze doświadczenia są ważne, owszem, ale powinni mieć się od kogo uczyć, a nie mają, bo ilość pracy uniemożliwia jakkolwiek więcej umiejącym osobom regularne pomaganie innym i ich douczanie. Podejrzewam, że ilość "lajków" pod powyższymi opiniami na ten temat mówi sama za siebie i nie pochodzi od osób nie mających pojęcia o temacie. Execon sporo oferuje w ogłoszeniach, jeżeli masz wątpliwości co do tego, co się w nich zawiera możesz przekonać się na własnej skórze ;)

borczas
@Edyta

Jest taki szczególny dział, a raczej był. Ostał się tylko jego kierownik... W tej firmie nadal znajdziesz dużo przyjaznych osób, z którymi przyjemnie spędzisz czas w pracy, ale niestety czasem wystarczy jeden matoł żeby rozwalić dobry zespół. Niektórzy PM'owie z kolei obiecują klientom złote góry, a potem wszystko ASAP, na wczoraj. Niestety brakuje dobrych kompetencji na tych stanowiskach.

Lena

Firma stale zmienia się...na gorsze. Jedyną prawdziwą zaletą byli ludzie, którzy firmę tworzą, a raczej tworzyli, bo masowo zaczęli z niej odchodzić. Prawdą jest, że zdarza się tam mobbing, że zarząd przymyka oko na informacje, które wymagają interwencji, że w pracowników się nie inwestuje i ich nie docenia. Panuje bardzo duża nieuczciwość, nierówne traktowanie na wielu płaszczyznach. Brak doświadczonych osób mogących uczyć licznie zatrudnianych studentów, którzy są zdani na siebie. Wiele słabych sytuacji świadczących o poziomie pracodawcy, niestety bardzo niskim. Nie polecam.

Edyta

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Projektant/programista Java w Dziale Integracji i Systemów B2B. Co możecie podpowiedzieć osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy? Czy w firmie Execon ITS zaszły w ostatnim czasie zmiany, o których powinni wiedzieć potencjalni pracownicy?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Execon One Sp. z o.o. na stanowisko Java Backend Developer? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
yh

Firma na wyciśnięcie pracownika i wymiana na świeżego. A raczej świeżego studenta, doświadczonych ludzi tam ze świeczką szukać. Nie inwestują w rozwój pracowników, projekty prowadzone są chaotycznie i często dopiero interwencja zarządu pozwala wyjść na prostą. Nie polecam

wdfv

@ja tak się sklada ze na tym forum każdy ma prawo do tego żeby się wypowiedzieć nie uważasz? ważne żeby to było w temacie a ze jest to forum na temat pracy i pracodawcy i o warunkach wiec nie widze w tym nic dziwnego tak na prawde nie wiem o co chodiz

dramat- 10 opini i ani jednej o pracodawcy. Jak nie macie nic do powiedzenia to sie nie odzywajcie. Wasza opinia na temat obecnego rynku pracy naprawde nikogo nie obchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Execon One Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Execon One Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Execon One Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Execon One Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Execon One Sp. z o.o.