Opinie o Trafnie Inwestuj Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Trafnie Inwestuj Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trafnie Inwestuj Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trafnie Inwestuj Sp. z o.o. w Kraków

xxx

omijać z daleka ...

@xxx

11 lat temu firma faktycznie była inna, jednak od 2014 roku wszystko się zmieniło. Każdy się uczy i to normalne, że 1,5 roku po otwarciu firmy właściciele mieli dużo niższe kompetencje niż teraz po ponad 12 latach.

Kasia Nowy wpis
@xxx

Z czego wynika ta opinia? :O

lol Nowy wpis
@xxx

Możesz napisać o co chodzi? Zastanawiałem sie nad aplikowaniem tam.

Małgorzata

Poważnie nie ma tutaj szans na rozwój? Skoro firmę prowadzą młode osoby, powinno im zależeć na podnoszeniu kwalifikacji zespołu. Czyli to taka praca na chwilę? Jak w takim razie wygląda kwestia umowy, zarobków?

@Małgorzata

Obecnie nie poszukujemy kandydatów. A co do zarobków, to wszystko zależy od kompetencji danej osoby. Jest to branża finansowa, więc kluczową umiejętnością jest tutaj matematyka. Jeśli ktoś nie lubił w szkole tego przedmiotu, to powiem z góry, że dużo nie zdziała, o ile w ogóle rozwiąże zadania na rozmowie kwalifikacyjnej. Wynika, to z tego, że przy kredytach hipotecznych należy Klientowi bardzo dokładnie przeanalizować każda opcję, aby ominąć wszystkie zbędne koszty bankowe. Firma pozyskuje Klientów z poleceń, więc samemu nie trzeba ich szukać, ale ci poleci Klienci muszą być bardzo zadowoleni i być wręcz pod wrażaniem umiejętności matematycznych Eksperta.

Sylwia
@Grzegorz

A to jakiego rodzaju zadań można się podziewać na tej rozmowie? Ile czasu jest na rozwiązanie? Bo chodzi mi o to, że dla kandydata może to być jednak lekki stres w takich warunkach, wracacie też uwagę na tego typu zachowania jak właśnie podatność na stres?

@Kinga
@Sylwia

Zależy na jakie stanowisko. Na asystenckie wystarczy policzyć 20 lat to ile miesięcy albo policzyć 2% z 200 000 zł, jednym słowem szkoła podstawowa. Jednak na stanowisko Eksperckie, to jest już wyliczanie sumy ciągu geometrycznego czy procent składany, więc szkoła średnia. Ale to co robią właściciele, to jest już jakiś kosmos. Jakieś estymacje wielomianów programowane z VB za pomocą Excela poprzez przeróżne makra (programowanie), ale my dostajemy już tutaj gotowe narzędzia. Grzegorz jest w końcu po matematyce stosowanej na AGH-u. Wszystko po to, żeby zaoszczędzić Klientowi przy kredycie hipotecznym dosłownie każdą możliwą złotówkę.

Anon Nowy wpis
@Małgorzata

Liczyłem że firma oferuje opcje rozwoju, gdzieś widziałem ich ogłoszenie i liczyłem że firma inwestuje w pracowników aby podnosić kompetencje.

Sylwia

Dzień dobry. Kiedyś brałam udział w rekrutacji w Państwa firmie (rok 2020). Nie udało się niestety, ale czy planują Państwo otworzyć nowe stanowiska pracy? Pozdrawiam

Anon Nowy wpis
@Sylwia

A jak wyglądała rekrutacja? Masz jakieś informacje o konkretnych pytaniach albo stawkach jakie mogą zaoferować?

Beata

Pracują tam przemili ludzie, myślę że bez odpowiedniej motywacji finansowej nie było by tak fajnego zespołu. Jak dla mnie super.

Olga
@Beata

A możesz coś więcej o zarobkach?

@Patrycja
@Olga

Pracuję już tutaj 4 lata i wszystko zależy od Twoich kompetencji matematycznych i umiejętności miękkich. Szczegółów nie mogę zdradzić, ale rozstrzał jest bardzo duży. Jak masz jedno oraz drugie i zostaniesz Ekspertem, to będziesz w szoku. Firma bardzo mocno docenia ludzi ambitnych, więc nawet jak na początku Twoja wiedza nie jest za duża, to będą Cię uczyć, więc trzeba tylko chęci, by zarobki szybko rosły. Jak z kolei będziesz (usunięte przez administratora) marudzić lub co gorsza działać na szkodę Klienta, to zwolnią się od razu.

Jarosław
@@Patrycja

Mocno docenia? To znaczy daje wysokie premie? To miałaś na myśli? Możesz zdradzić chociaż jakie są widełki zarobków?

@Jarosław

Premie na średnim poziomie i nie zawsze.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Trafnie Inwestuj Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
kol

Firmę prowadzą młode osoby.Jeśli chcecie się "rozwijać" lepiej poszukać czegoś innego, ponieważ tu szybko osiągniecie sufit.

@kol

No faktycznie. Firmę prowadzą młode osoby, bo mają obecnie po 38 lat (można sprawdzić w KRS-ie firmy) . Zatem jak jak widać młodość jest rzeczą względną. Ale bardzo miło z Pana/Pani strony za taki komplement w naszą stronę. A co do rozwoju w naszej firmie, to wszystko zależy od kompetencji danej osoby. Myślę, że samodzielni Eksperci są bardzo zadowoleni ze swoich wynagrodzeń, z resztą po przeczytaniu tej opinii bardzo się śmiali, widząc jak daleko autor(ka) opinii jest daleki/-a od prawdy i dziękują za poprawę humoru.

ktoś

Bardzo przejrzyste zasady pracy, wynagrodzenie na czas, miła atmosfera pracy. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Trafnie Inwestuj Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Trafnie Inwestuj Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trafnie Inwestuj Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Trafnie Inwestuj Sp. z o.o.
  • Prof. Bartla 19 lok. 24
    30-389 Kraków

Trafnie Inwestuj Sp. z o.o.