ENPIRE Transport - Warszawa

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENPIRE Transport - Warszawa

Pani Nowy wpis
Kandydat

Wiam jak jest z pracą na stanowisku agent celny?

Nowy wpis

@Pani

Dzień dobry, dziękujemy za przedstawione pytanie. Na obecnym etapie rozwoju Agencji Celnej, zadaniem Agenta Celnego jest oferowanie i realizowanie usług celnych dla naszych klientów z branży TSL. Osoba na omawianym stanowisku będzie miała także za zadanie poszerzenie oferty usług celnych, określając tym samym kolejne etapy długofalowego rozwoju Agencji. Informujemy, iż w chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Agenta Celnego. Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji. Szczegółowy opis stanowiska wraz z możliwością aplikacji dostępny jest na portalu pracuj.pl naszej organizacji.

HR

Jeżeli ktoś chce sprawdzić rzetelność firmy i jaką ma opinię na rynku to polecam wpisać nazwę firmy na większości popularnych grup transportowych / przewoźników na FB, tam po kilku wpisach znajdziecie odpowiedź czy warto pracować w ENPIRE :) Nie rozumiem ogłoszeń o pracę, które tak zachwalacie. Byłem odpowiedzialny za rekrutacje (usunięte przez administratora). Ogólnie to firma ma super PR i marketing bo to trzeba przyznać, pierwsze wrażenie na rozmowie też jest niesamowite... ale wystarczy, że pracownik przyjdzie pierwszy dzień do pracy i bańka pryska, zwłaszcza po pierwszym spotkaniu z Managerem oddziału. Dział Handlowy to dział telemarketingu,(usunięte przez administratora)I tak się życie tam toczy... wynagrodzenie ? Standardowe. Premia ? Taka sama jak w większości firm spedycyjnych, tylko tutaj jesteś pozostawiony sam sobie. Ogólnie z perspektywy czasu, zmiana firmy na inną niż ta byłą najlepszą moją decyzją. Ale każdy musi sam się przekonać,(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@HR

Użytkowniku "HR" - dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Uważamy, że przedstawione w niej informacje nie są zgodne z prawdą. Panujące w warszawskim oddziale ENPIRE Transport standardy i dobre praktyki wskazują na brak słuszności przedstawionej opinii. Wierzymy, że nasze ponad 10-letnie doświadczenie z branży TSL oraz zespół świetnych pracowników stanowią najlepszy dowód na rzetelność firmy, nie tylko jako pracodawcy, ale także jako firmy spedycyjnej. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej kandydat otrzymuje komplet informacji na temat stanowiska pracy i oferowanych warunków zatrudnienia. Każdy pracownik podejmujący zatrudnienie również wie, z jakimi obowiązkami wiąże się praca na danym stanowisku. Jako pracodawca niezmiennie, każdego dnia dokładamy starań, by dbać o satysfakcję zawodową naszych pracowników i partnerską współpracę. W związku z tym, przedstawiona opinia jest nieprawdziwą.

Kasia Nowy wpis
@ENPIRE Transport - Warszawa

A ja pracuję w Warszawskim oddziale już dłuższy czas i uważam, że komentarz @HR jest bardzo krzywdzący i kłamliwy. Rozumiem, że być może z kimś się nie dogadałeś, ale nie musisz wylewać tu takiego jadu. Uważam, że firma bardzo o nas dba, a manager oddziału jest sympatyczny i bardzo pomocny. Nigdzie się nie wybieram, zostaję w Enpire żeby pracować i się rozwijać. I każdemu polecam to miejsce. :)

Czy pracownicy w ENPIRE Transport - Warszawa dogadują się między sobą?

....
@Pytanie

Brak integracji, cisza, brak rozmowy na inne tematy niż praca tylko wynik się liczy, bo o niczym innym nie warto rozmawiać tylko w tej sprawie pracownicy rozumieją się bez słów telepatycznie.

@....

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię. W naszym oddziale dbamy o to, by pracownicy mieli przestrzeń do odpoczynku i relaksu w specjalnie do tego przygotowanej strefie, duża przestrzeń biurowa zapewnia również idealne warunki, by wykonywać swoje obowiązki w ciszy i skupieniu. Ze względu na sytuację pandemiczną dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych pracowników, zapewniając możliwie optymalną ochronę, w tym również odpowiedni dystans oraz inne niezbędne środki ochrony.

były pracownik
@Pytanie

W oddziale warszawskim panuje przyjemna atmosfera. Gdy tylko potrzebowałam pomocy mogłam śmiało pytać. Jeśli dana osoba nie potrafiła mi pomóc od razu kierowała mnie do specjalisty, z którym rozwiązywaliśmy problem. Dodatkowym plusem była swoboda w działaniu przy jednoczesny skupianiu się na celu. Bardzo miło wspominam rozmowy z przełożonym oddziału, który poświęcał mi i projektowi znaczną część swojego czasu, a także wspierał w działaniach. Serdecznie pozdrawiam cały warszawski team :)

@były pracownik

Dziękujemy bardzo za tak miłą opinię. :)

anom

masowo zatrudniają a po próbnym zwalniają

@anom

Dziękujemy za opinię, odnosząc się do niej należy podkreślić, że okres wdrożeniowy w naszej organizacji wiąże się z pracą sprzedażową ukierunkowaną na założony wynik. Przypisane są do tego przedstawione pracownikowi cele i zadania. Oczywistym jest, że nie każdy pracownik odnajdzie się na tym stanowisku i sprosta przedstawionym oczekiwaniom. Jednakże na co dzień, jako pracodawca dokładamy starań, by współpraca z nowo zatrudnionymi osobami była jak najbardziej efektywna i satysfakcjonująca dla obu stron. Stąd, nie jesteśmy w stanie zgodzić się z przedstawioną opinią.

ktoś kto pracował

Pracowałam w Enpire Warszawa i muszę przyznać, że ta praca przerosła moje najśmielsze oczekiwania :) Gdyby nie to, że moja przyszła praca jest dużo bliżej mojego miejsca zamieszkania to nigdy nie decydowałabym się na zmianę. Panuję bardzo rodzina atmosfera, wszyscy są przemili i pomocni. Sama wielokrotnie doświadczyłam wielkiej pomocy ze strony dużo bardziej doświadczonych ludzi. Z czystym sumieniem mogłabym polecić tę pracę każdemu kto chciałby się rozwijać i stawia na samorealizację. Szefostwo nie zamyka żadnych horyzontów, to ty sprawdzasz sam siebie i polepszasz swoje umiejętności w danej dziedzinie, a wszyscy tylko dopingują. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników oraz Kierownictwo :)

Anonim
Kandydat

Witam, na jaką podstawę może liczyć Asystent spedytora może liczyć w Enpire ?

@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Uprzejmie informujemy, że warunki zatrudnienia ustalamy indywidualnie w zależności od umiejętności i kompetencji pracownika oraz ustalonego zakresu jego obowiązków. Dodatkowo cenimy znajomość języków niestandardowych, takich jak język francuski, hiszpański, włoski.

Nowy

Widzę że firma poszukuje spedytora. Prosze o opinie firmy czy można popracować wiele lat,czy jest wsparcie handlowca,czy firma jest wyplacalna?Jaka jest opinia na transie przetoznikow.

@Nowy

Tak w związku ze stałym rozwojem firmy w tym na rynki zagraniczne powiększamy zespół. Stabilność pracy i finansowa to jedna z naszych podstaw jak również terminowość wynagrodzenia. Dział handlowy w pełnym zakresie współdziała z działem spedycyjnym. Zapraszamy do złożenia swojego CV i dołączenia do #ENPIREteam

Michał

(usunięte przez administratora) brak stabilizacji, sporo zwolnień. Oddziały się otwierają i zamykają

Wiktoria
@Michał

@Michał pracujesz w ENPIRE? Na ich stronie są co prawda ogłoszenia o pracę ale do kilku miast w całej Polsce, co może nie oznaczać rotacji pracowników. Ktoś teraz aktualnie pracuje w firmie i może powiedzieć jak wygląda sytuacja?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ENPIRE Transport - Warszawa?

@Pytanie

Oczywiście laptop, telefon oraz dla najlepszych auto służbowe.

Aktualność
Za nami aktywny weekend mikołajkowy! Tym razem pomagaliśmy w przygotowaniu i obsłudze charytatywnego dogtrekkingu! Przebyliśmy też na rzecz piesełów 9 km trasy!

ENPIRE Łukasz Wojciechowski to firma która uczyła, szkoliła, nagradzała za ciężka pracę i była w niej świetna atmosfera - to się skończyło już Dawno. (usunięte przez administratora) wyjścia integracyjne są w biurze aby zaoszczędzić kasę, system premiowy może i był najlepszy ale dwa lata temu, teraz każda firma w Warszawie dalej więcej kasy.(usunięte przez administratora)

@anonim

Dziękujemy za przesłaną opinię. Od początku działalności firmy staramy się dbać o pracowników, coraz lepsze warunki socjalne oraz atmosferę w miejscu pracy. Spotkania integracyjne to zarówno wyjazdy ogólnofirmowe, wyjścia plenerowe lub spotkania w biurze, dbamy o ich różnorodność dając wszystkim możliwość wyboru, bo gusta i preferencje są różne. System premiowy zawsze dawał i daje możliwości wysokich zarobków, w zależności od zaangażowania pracowników.

Aktualność
Kolejna impreza integracyjna (tym razem z okazji Halloween) ENPIRE Warszawa zakończona pełnym sukcesem! Ładowaliśmy baterie przy dobrej muzyce, jedzeniu, grach i dyskusjach ;)  #pracujznami

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ENPIRE Transport - Warszawa?

@Pytanie

W naszej firmie premie uznaniowe ustalane są dla każdego indywidualnie w zależności od rodzaju pracy, stanowiska danej osoby i jej osiągnięć :)

Była spedytorka

Miałam okazję pracować w tej firmie, jednak z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam przeprowadzić się do innego miasta. Bardzo dobrze wspominam pracę w Enpire, można się wiele nauczyć od pozostałych spedytorów. Firma daje możliwości rozwoju, a pracownika wykonującego dobrze swoją pracę potrafią naprawdę docenić. Poza tym atmosfera w pracy mówi sama za siebie, ludzie są bardzo uprzejmi i służą pomocą w każdej sprawie. Dla mnie największe plusy to wypłata zawsze na czas i dogodna lokalizacja bo sama korzystałam z komunikacji miejskiej.

Wiktoria
@Była spedytorka

A w jaki sposób doceniają dobrych pracowników? Są przeznaczone dla nich jakieś premie, czy też dodatkowe profity od ENPIRE? Z góry dzięki za odpowiedź!

xior
@Wiktoria

jest większy procent dla najlepszych, auta służbowe albo nagrody za rekord, więc jak ktoś jest dobry to może nieźle zarobić

Większość opinii wygląda jakby pisała je jedna osoba :-) co do Enpire to faktycznie atmosfera w pracy jest ok, częste wyjscia grupowe sponsorowane przez firmę ale jeśli chodzi o samą spedycje to tak - procenty ze sprzedaży są średnie, na takim samym poziomie, jakie oferuje pewna "optimalna" firma która zatrudnia wszystkich jak leci. Prowizja jest wypłaca dopiero po 2 miesiącach, sprzęt to stare poleasingowe laptopy które są powolne, a o zaległe pieniądze trzeba się upominać, bo sami z siebie nie chcą płacić.

Pjoter

Firma prężnie rozwijająca się, dająca ogromne możliwości awansu. Zespół zgrany, szef jest normalnym człowiekiem a nie tyranem patrzącym na ręce. Z wieloma rzeczami można się dogadać i załatwić. Nie ma problemu z wypłatą, urlopem, benefitami. Wszystko jest na czas. Bardzo nowoczesne biuro, dobre połączenie z resztą miasta. Zdecydowanie na tak jeśli chodzi o miejsce pracy, rozwoju oraz budowania swojej ścieżki kariery zawodowej.

P

Pracuję w oddziale warszawskim od roku. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Enpire jako pracodawcę. Firma daje pełną swobodę działania i dużą przestrzeń do rozwoju osobistego. Świetna atmosfera i zgrany zespół, wygodne, duże i nowoczesne biuro. Uczciwe wynagrodzenie i wsparcie ze strony przełożonych w każdej sytuacji.

Mariusz

Pracowałem w tej firmie. Niestety z przyczyn rodzinnych musiałem zmienić prace. Świetna atmosfera, młody i bardzo ambitny zespół. Polecam każdemu ten wybór firmy :)

Dominika

Wiecie coś o pracy w firmie? Czy trudno dostać się do was?

pracownikk
@Dominika

w biurze świetny klimat i dobrzy specjaliści - co do trudności, to pewnie wszystko zależy od konkretnego człowieka i tego co umie

Aktualność
Szybka rekrutacja NeedForSPEEDytor po raz pierwszy w Warszawie!
Dołącz do enpireteam, jako spedytor międzynarodowy lub handlowiec i rozwiń swoją karierę.

Akcja Need for SPEEDytor w stolicy skierowana jest do Ciebie, jeśli:
- masz doświadczenie w transporcie, spedycji lub call center, sprzedaży, obsłudze i pozyskiwaniu klienta
- jesteś komunikatywny, lubisz wyzwania i chcesz być najlepszy
- znasz bardzo dobrze jeden język obcy.

Zapraszamy Cię na szybki, nieformalny i BEZSTRESOWY proces rekrutacyjny tzw. speed recruitment.

Zgłoś się tutaj https://bit.ly/2INqfX4

Spotkajmy się we wtorek 25 lub w środę 26 czerwca w  biurze przy Alejach Jerozolimskich 172
O godzinie poinformujemy Cię w rozmowie telefonicznej.

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Warszawa - Warszawa

ENPIRE Transport - Warszawa