ENPIRE Transport - Warszawa

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENPIRE Transport - Warszawa

Pani Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Wiam jak jest z pracą na stanowisku agent celny?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pani

Dzień dobry, dziękujemy za przedstawione pytanie. Na obecnym etapie rozwoju Agencji Celnej, zadaniem Agenta Celnego jest oferowanie i realizowanie usług celnych dla naszych klientów z branży TSL. Osoba na omawianym stanowisku będzie miała także za zadanie poszerzenie oferty usług celnych, określając tym samym kolejne etapy długofalowego rozwoju Agencji. Informujemy, iż w chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Agenta Celnego. Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji. Szczegółowy opis stanowiska wraz z możliwością aplikacji dostępny jest na portalu pracuj.pl naszej organizacji.

HR
Były pracownik
 Pytanie

Jeżeli ktoś chce sprawdzić rzetelność firmy i jaką ma opinię na rynku to polecam wpisać nazwę firmy na większości popularnych grup transportowych / przewoźników na FB, tam po kilku wpisach znajdziecie odpowiedź czy warto pracować w ENPIRE :) Nie rozumiem ogłoszeń o pracę, które tak zachwalacie. Byłem odpowiedzialny za rekrutacje (usunięte przez administratora). Ogólnie to firma ma super PR i marketing bo to trzeba przyznać, pierwsze wrażenie na rozmowie też jest niesamowite... ale wystarczy, że pracownik przyjdzie pierwszy dzień do pracy i bańka pryska, zwłaszcza po pierwszym spotkaniu z Managerem oddziału. Dział Handlowy to dział telemarketingu,(usunięte przez administratora)I tak się życie tam toczy... wynagrodzenie ? Standardowe. Premia ? Taka sama jak w większości firm spedycyjnych, tylko tutaj jesteś pozostawiony sam sobie. Ogólnie z perspektywy czasu, zmiana firmy na inną niż ta byłą najlepszą moją decyzją. Ale każdy musi sam się przekonać,(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

@HR

Użytkowniku "HR" - dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Uważamy, że przedstawione w niej informacje nie są zgodne z prawdą. Panujące w warszawskim oddziale ENPIRE Transport standardy i dobre praktyki wskazują na brak słuszności przedstawionej opinii. Wierzymy, że nasze ponad 10-letnie doświadczenie z branży TSL oraz zespół świetnych pracowników stanowią najlepszy dowód na rzetelność firmy, nie tylko jako pracodawcy, ale także jako firmy spedycyjnej. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej kandydat otrzymuje komplet informacji na temat stanowiska pracy i oferowanych warunków zatrudnienia. Każdy pracownik podejmujący zatrudnienie również wie, z jakimi obowiązkami wiąże się praca na danym stanowisku. Jako pracodawca niezmiennie, każdego dnia dokładamy starań, by dbać o satysfakcję zawodową naszych pracowników i partnerską współpracę. W związku z tym, przedstawiona opinia jest nieprawdziwą.

Kasia Nowy wpis
Pracownik
@ENPIRE Transport - Warszawa

A ja pracuję w Warszawskim oddziale już dłuższy czas i uważam, że komentarz @HR jest bardzo krzywdzący i kłamliwy. Rozumiem, że być może z kimś się nie dogadałeś, ale nie musisz wylewać tu takiego jadu. Uważam, że firma bardzo o nas dba, a manager oddziału jest sympatyczny i bardzo pomocny. Nigdzie się nie wybieram, zostaję w Enpire żeby pracować i się rozwijać. I każdemu polecam to miejsce. :)

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w ENPIRE Transport - Warszawa dogadują się między sobą?

....
Były pracownik
@Pytanie

Brak integracji, cisza, brak rozmowy na inne tematy niż praca tylko wynik się liczy, bo o niczym innym nie warto rozmawiać tylko w tej sprawie pracownicy rozumieją się bez słów telepatycznie.

Pracodawca

@....

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię. W naszym oddziale dbamy o to, by pracownicy mieli przestrzeń do odpoczynku i relaksu w specjalnie do tego przygotowanej strefie, duża przestrzeń biurowa zapewnia również idealne warunki, by wykonywać swoje obowiązki w ciszy i skupieniu. Ze względu na sytuację pandemiczną dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych pracowników, zapewniając możliwie optymalną ochronę, w tym również odpowiedni dystans oraz inne niezbędne środki ochrony.

były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

W oddziale warszawskim panuje przyjemna atmosfera. Gdy tylko potrzebowałam pomocy mogłam śmiało pytać. Jeśli dana osoba nie potrafiła mi pomóc od razu kierowała mnie do specjalisty, z którym rozwiązywaliśmy problem. Dodatkowym plusem była swoboda w działaniu przy jednoczesny skupianiu się na celu. Bardzo miło wspominam rozmowy z przełożonym oddziału, który poświęcał mi i projektowi znaczną część swojego czasu, a także wspierał w działaniach. Serdecznie pozdrawiam cały warszawski team :)

Pracodawca

@były pracownik

Dziękujemy bardzo za tak miłą opinię. :)

anom
Były pracownik

masowo zatrudniają a po próbnym zwalniają

Pracodawca

@anom

Dziękujemy za opinię, odnosząc się do niej należy podkreślić, że okres wdrożeniowy w naszej organizacji wiąże się z pracą sprzedażową ukierunkowaną na założony wynik. Przypisane są do tego przedstawione pracownikowi cele i zadania. Oczywistym jest, że nie każdy pracownik odnajdzie się na tym stanowisku i sprosta przedstawionym oczekiwaniom. Jednakże na co dzień, jako pracodawca dokładamy starań, by współpraca z nowo zatrudnionymi osobami była jak najbardziej efektywna i satysfakcjonująca dla obu stron. Stąd, nie jesteśmy w stanie zgodzić się z przedstawioną opinią.

ktoś kto pracował
Były pracownik

Pracowałam w Enpire Warszawa i muszę przyznać, że ta praca przerosła moje najśmielsze oczekiwania :) Gdyby nie to, że moja przyszła praca jest dużo bliżej mojego miejsca zamieszkania to nigdy nie decydowałabym się na zmianę. Panuję bardzo rodzina atmosfera, wszyscy są przemili i pomocni. Sama wielokrotnie doświadczyłam wielkiej pomocy ze strony dużo bardziej doświadczonych ludzi. Z czystym sumieniem mogłabym polecić tę pracę każdemu kto chciałby się rozwijać i stawia na samorealizację. Szefostwo nie zamyka żadnych horyzontów, to ty sprawdzasz sam siebie i polepszasz swoje umiejętności w danej dziedzinie, a wszyscy tylko dopingują. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników oraz Kierownictwo :)

Anonim
Kandydat
 Pytanie

Witam, na jaką podstawę może liczyć Asystent spedytora może liczyć w Enpire ?

Pracodawca

@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Uprzejmie informujemy, że warunki zatrudnienia ustalamy indywidualnie w zależności od umiejętności i kompetencji pracownika oraz ustalonego zakresu jego obowiązków. Dodatkowo cenimy znajomość języków niestandardowych, takich jak język francuski, hiszpański, włoski.

Nowy
 Pytanie

Widzę że firma poszukuje spedytora. Prosze o opinie firmy czy można popracować wiele lat,czy jest wsparcie handlowca,czy firma jest wyplacalna?Jaka jest opinia na transie przetoznikow.

Pracodawca

@Nowy

Tak w związku ze stałym rozwojem firmy w tym na rynki zagraniczne powiększamy zespół. Stabilność pracy i finansowa to jedna z naszych podstaw jak również terminowość wynagrodzenia. Dział handlowy w pełnym zakresie współdziała z działem spedycyjnym. Zapraszamy do złożenia swojego CV i dołączenia do #ENPIREteam

Michał

(usunięte przez administratora) brak stabilizacji, sporo zwolnień. Oddziały się otwierają i zamykają

1
Wiktoria
@Michał

@Michał pracujesz w ENPIRE? Na ich stronie są co prawda ogłoszenia o pracę ale do kilku miast w całej Polsce, co może nie oznaczać rotacji pracowników. Ktoś teraz aktualnie pracuje w firmie i może powiedzieć jak wygląda sytuacja?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ENPIRE Transport - Warszawa?

Pracodawca

@Pytanie

Oczywiście laptop, telefon oraz dla najlepszych auto służbowe.

Pracodawca

 Aktualność
Za nami aktywny weekend mikołajkowy! Tym razem pomagaliśmy w przygotowaniu i obsłudze charytatywnego dogtrekkingu! Przebyliśmy też na rzecz piesełów 9 km trasy!
anonim

ENPIRE Łukasz Wojciechowski to firma która uczyła, szkoliła, nagradzała za ciężka pracę i była w niej świetna atmosfera - to się skończyło już Dawno. (usunięte przez administratora) wyjścia integracyjne są w biurze aby zaoszczędzić kasę, system premiowy może i był najlepszy ale dwa lata temu, teraz każda firma w Warszawie dalej więcej kasy.(usunięte przez administratora)

Pracodawca

@anonim

Dziękujemy za przesłaną opinię. Od początku działalności firmy staramy się dbać o pracowników, coraz lepsze warunki socjalne oraz atmosferę w miejscu pracy. Spotkania integracyjne to zarówno wyjazdy ogólnofirmowe, wyjścia plenerowe lub spotkania w biurze, dbamy o ich różnorodność dając wszystkim możliwość wyboru, bo gusta i preferencje są różne. System premiowy zawsze dawał i daje możliwości wysokich zarobków, w zależności od zaangażowania pracowników.

Pracodawca

 Aktualność
Kolejna impreza integracyjna (tym razem z okazji Halloween) ENPIRE Warszawa zakończona pełnym sukcesem! Ładowaliśmy baterie przy dobrej muzyce, jedzeniu, grach i dyskusjach ;)  #pracujznami
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ENPIRE Transport - Warszawa? 

Pracodawca

@Pytanie

W naszej firmie premie uznaniowe ustalane są dla każdego indywidualnie w zależności od rodzaju pracy, stanowiska danej osoby i jej osiągnięć :)

Była spedytorka

Miałam okazję pracować w tej firmie, jednak z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam przeprowadzić się do innego miasta. Bardzo dobrze wspominam pracę w Enpire, można się wiele nauczyć od pozostałych spedytorów. Firma daje możliwości rozwoju, a pracownika wykonującego dobrze swoją pracę potrafią naprawdę docenić. Poza tym atmosfera w pracy mówi sama za siebie, ludzie są bardzo uprzejmi i służą pomocą w każdej sprawie. Dla mnie największe plusy to wypłata zawsze na czas i dogodna lokalizacja bo sama korzystałam z komunikacji miejskiej.

Wiktoria
@Była spedytorka

A w jaki sposób doceniają dobrych pracowników? Są przeznaczone dla nich jakieś premie, czy też dodatkowe profity od ENPIRE? Z góry dzięki za odpowiedź!

xior
@Wiktoria

jest większy procent dla najlepszych, auta służbowe albo nagrody za rekord, więc jak ktoś jest dobry to może nieźle zarobić

Były pracownik

Większość opinii wygląda jakby pisała je jedna osoba :-) co do Enpire to faktycznie atmosfera w pracy jest ok, częste wyjscia grupowe sponsorowane przez firmę ale jeśli chodzi o samą spedycje to tak - procenty ze sprzedaży są średnie, na takim samym poziomie, jakie oferuje pewna "optimalna" firma która zatrudnia wszystkich jak leci. Prowizja jest wypłaca dopiero po 2 miesiącach, sprzęt to stare poleasingowe laptopy które są powolne, a o zaległe pieniądze trzeba się upominać, bo sami z siebie nie chcą płacić.

1
Pjoter

Firma prężnie rozwijająca się, dająca ogromne możliwości awansu. Zespół zgrany, szef jest normalnym człowiekiem a nie tyranem patrzącym na ręce. Z wieloma rzeczami można się dogadać i załatwić. Nie ma problemu z wypłatą, urlopem, benefitami. Wszystko jest na czas. Bardzo nowoczesne biuro, dobre połączenie z resztą miasta. Zdecydowanie na tak jeśli chodzi o miejsce pracy, rozwoju oraz budowania swojej ścieżki kariery zawodowej.

P

Pracuję w oddziale warszawskim od roku. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Enpire jako pracodawcę. Firma daje pełną swobodę działania i dużą przestrzeń do rozwoju osobistego. Świetna atmosfera i zgrany zespół, wygodne, duże i nowoczesne biuro. Uczciwe wynagrodzenie i wsparcie ze strony przełożonych w każdej sytuacji.

Mariusz

Pracowałem w tej firmie. Niestety z przyczyn rodzinnych musiałem zmienić prace. Świetna atmosfera, młody i bardzo ambitny zespół. Polecam każdemu ten wybór firmy :)

Dominika

Wiecie coś o pracy w firmie? Czy trudno dostać się do was?

1
pracownikk
@Dominika

w biurze świetny klimat i dobrzy specjaliści - co do trudności, to pewnie wszystko zależy od konkretnego człowieka i tego co umie

Pracodawca

 Aktualność
Szybka rekrutacja NeedForSPEEDytor po raz pierwszy w Warszawie!
Dołącz do enpireteam, jako spedytor międzynarodowy lub handlowiec i rozwiń swoją karierę.

Akcja Need for SPEEDytor w stolicy skierowana jest do Ciebie, jeśli:
- masz doświadczenie w transporcie, spedycji lub call center, sprzedaży, obsłudze i pozyskiwaniu klienta 
- jesteś komunikatywny, lubisz wyzwania i chcesz być najlepszy
- znasz bardzo dobrze jeden język obcy.

Zapraszamy Cię na szybki, nieformalny i BEZSTRESOWY proces rekrutacyjny tzw. speed recruitment.

Zgłoś się tutaj https://bit.ly/2INqfX4 

Spotkajmy się we wtorek 25 lub w środę 26 czerwca w  biurze przy Alejach Jerozolimskich 172
O godzinie poinformujemy Cię w rozmowie telefonicznej.

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Warszawa - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ENPIRE Transport - Warszawa