Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

ciekawy

A może dla odmiany ktoś zamiesci opinię o nt pracy w tej firmie

pracownik

Jest gitara, polecam!

jh

@kamillo może po prostu pracuej sie tam tak dobrze is tabilnie, że ludzie o tym nie psizą? Często tak jest że jak jest dobrze to nie pisza, ale jak sie dzieje źle to jada równo na firme w internecie.

Sławek

Witam P. Picie P.Picie jeśli samochód przyjeżdża z innego oddział zakładamy, że jest wszystko ok, niestety jeśli podczas drogi wyniknie jakaś usterka nie wydamy Panu niesprawnego samochodu, stąd naprawa w samochodzie który u Państwa musi mieć szczególne wymagania, która niestety się przedłużyła i był Pan o tym uprzedzony i poczęstowany napojami, oczywiście mechanicy mieli dwie przerwy normalna rzecz w zakładach pracy, które nie wpłynęły na szybkość obsługi gdyż czekali na zamówione części do tego samochodu,myślę,że większym problemem są przeterminowane płatności Pana firmy,nadmieniam ,iż za ten dzień nie naliczyliśmy żadnej opłatyu a Pan wyjechał sprawnym i czystym samochodem. pozdrawiam.

pit

Tak miałem z nimi do czynienia przed weekendem majowym. Byłem umówiony z P. Sławkiem na wynajem na godz. 9 rano. Przyjechałem punktualnie, a tu ... Okazało się że samochód który chcę wynająć przyjechał dopiero wczoraj z innego oddziału o 16 i teraz jest naprawiany, mało tego przegląd rejestracyjny jest do jutra. Widząc zapał mechaników do pracy, myślę sobie że dziś nie wyjadę! Mimo to czekam. Podczas naprawy mieli dwie przerwy !!! Wychodziłem do tej pory z założenia że klient jest ważny i choćby z tego tytułu mogli to zrobić rotacyjnie. Ale tak się nie stało. W konsekwencji wyjechałem o godz. 15:50. Zapewnienia Pana Sławka były nie prawdziwe ale taki to widocznie jest gość. Przecież wystarczyło ustalić inną godzinę przyjazdu. Co do auta to nie wypowiadam się, liczba usterek była bardzo długa. Pozdrawiam.

prezes

Uwaga na tą firmę. Samochody do klienta wychodzą nie sprawdzone przez serwie. Oby tylko skasować czynsz, a jest on nie mały. A przecież powinni dbać o bezpieczeństwo klienta. Jak się auto zepsuje na trasie z towarem to dopiero jest improwizacja. Z autami zastępczymi też bywa różnie. Bywa, szczególnie w weekendy, że pracownicy z assistance przyjeżdżają jakby "wczorajsi". Co za profesionalizm. Uwaga na kierownika agencji z Rudy Śląskiej, nie wiem co pali ale z rzeczywistością to pen gość za wiele nie ma wspólnego. Infolinia totalne dno. Taka polska rzeczywistość. Nie polecam.

v-ce prezes
@prezes 07.07.2015 22:56
Uwaga na tą firmę. Samochody do klienta wychodzą nie sprawdzone przez serwie. Oby tylko skasować czynsz, a jest on nie mały. A...

Witam P. Prezesie bardzo poproszę o konkrety, bo nie mogę się odnieść do Pana pomówień, czynsz adekwatny do okresu wynajmu, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów którzy niestety nieraz przysparzają nam różnych problemów nie dbając o nasze samochody na zasadzie nie moje to mogę niszczyć, nigdy nie zostawiliśmy kogoś bez pomocy, podkreślam nigdy żaden z naszych kierowców nie był wczorajszy, kierownicy z Rudy robią wszystko aby klient był zadowolony, Panie prezesie nie wiem co Pan pali ale to właśnie ta polska rzeczywistość plotki kłamstwa oszczerstwa a wokół tylko wszyscy święci!Proszę więcej nie obrażać ludzi , którzy na to nie zasługują

konektor

Szukasz pracy i chcesz być pieskiem który aportuje to polecam. Jeżeli odrobinę się szanujesz to podaruj sobie prace w tej firmie. Mialem okazję pracować z tymi ludźmi i wiem że zdepczą każdego bo mają zero poszanowania dla pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej padło wiele deklaracji które nigdy nie doszły do skutku. NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŹĆ OBIETNICĄ I OSOBIŚCIE ODRADZAM TĘ FIRMĘ.

ja

poraszka jak nie wiem ludzi traktuja jak nie powiem co zero zasad juz nie dugo frakine im wszystko zabierze i fracuzi caly ten zlom co tu przytargali beda plakac co z nim teraz zrobic

Zostaw opinię o Petit Forestier Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petit Forestier Polska Sp. z o.o.