eg+ worldwide

Opinie o eg+ worldwide

Agata

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Eg+ worldwide? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy? Jakieś zmiany zaszły w ciągu ostatniego roku? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

ryś

Może na stronie firmy ta oferta się znajduje, warto też sie zainteresować jeżeli jesteś zainteresowany nią , poki co szybko poszukuja Front-end Developera

Gość

Chodzi o ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisku specjalista ds. porównywania materiałów wielojęzycznych (z opisu wymagań wynika, że taka osoba w mniejszym lub większym stopniu miałaby zajmować się tym, czym zajmuje się korektor/proofreader). Ogłoszenie ukazało się na portalu Pracuj.pl.

Gość

Czy ktoś wie, ile zarabiają w tej firmie korektorzy (z doświadczeniem)? Zastanawiam się, czy wysłać CV.

trzezwy

Sevik. Widac, że robisz PR dla nich a nie dajesz obiektywna ocenę. W zadnym ogloszeniu nie ma mowy o opiece medycznej wiec tutaj sie wyłożyłes....

Zostaw opinię o eg+ worldwide - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eg+ worldwide