Eg+ Worldwide
2 15 27 5 1
Janka Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i jakie są wymagania?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 144 dni.

Czy w firmie Eg+ Worldwide są regularne szkolenia pracownicze?

A+ Nowy wpis

Pracowałam jako QA specialist przez parę miesięcy i niestety z uwagi na przeprowadzkę musiałam zrezygnować. Praca ta, a w szczególności niesamowici ludzie pozostawili po mnie tak pozytywne wspomnienia, że, aż musiałam udać się tutaj i napisać parę słów. Jak przychodziłam do tej pracy to oczywiście wgooglowałam opinie. Trochę mnie one przeraziły, bo te 2/5 za dobrze nie wskazuje. No, ale udałam się na rozmowę i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Niesamowicie przyjazna atmosfera, widać, że zależy im również na twoim rozwoju, bo zadawali mi masę pytań odnośnie mojej wizji przyszłości. Nie wypowiem się za inne teamy, ale mój był bardzo pomocny. Odpowiadał na każde durne pytanie, każdą wątpliwość. Ja pracowałam na umowę zlecenie, ale to dlatego, że chciałam mieć luźniejsze godziny pracy i nie zależało mi na umowie o pracę. Jednak wiem, że była ona cały czas możliwa. Do tego mają pyszną gorącą czekoladę i różnorodność kateringów. Jedynym minusem dla kogoś może być to, że firma nie ma wielu poziomów awansów. W pewnym momęcie już nie da rady iść wyżej. Ale to również powoduje, że nie ma jakieś wywyższania. Także w skrócie - ja polecam eg+.

Andrzej

Powiedzcie czy trudno przejść rekrutacje w firmie?

Agata Nowy wpis
@Andrzej

Składałeś CV? Jak przebiegała rekrutacja? Opiszesz swoje doświadczenia z Eg+ Worldwide?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pracowniczka EG+

Cześć, pracuję w EG+ ponad 2 lata. Praca tutaj jest wymagająca, dużo się dzieje co dla mnie jest na plus ponieważ nie chciałabym pracować w miejscu gdzie bym czuła, że się cofam. EG+ daje szansę, żeby się rozwijać (w tym też popełniać błędy). Atmosfera sprzyja współpracy, ludzie są pomocni. Ogólnie moim zdaniem jest tutaj po prostu fajnie. Tak, że jak wstajesz z łóżka to chętnie tu idziesz. Ciągle coś się dzieje, trzeba umieć być elastycznym, ale nie zostaje się pozostawionym samemu sobie. I jest się z kim wspólnie pośmiać :). Ludzi jest coraz więcej. A na rozmowie rekrutacyjnej to myślę, że można po prostu otwarcie o wszystko zapytać i sprawdzić reakcję.

Tak2Nie1
Sowa
@Pracowniczka EG+

A jak się rozwijasz? Są programy? Ścieżki rozwojowe indywidualne? Czy tylko angielski jak wszędzie? Jak robię to samo dzień w dzień to też się rozwijam bo robię to coraz lepiej i nie takiego rozwoju szukam.

Pracownik eg+

Cześć, Jestem tak zaskoczona opiniami, że postanowiłam dodać swoją. Pracuję w eg+ w dziale Client Service od ponad 3 lat. Zespół w którym pracuję się rozwija i z 1 osoby w teamie jest 6 ( dlatego też wiele ogłoszeń o pracę wcale nie wynika z tego, że ktoś odchodzi). Pracy jest sporo (moim zdaniem specyfika branży), ale dzięki temu nie ma nudy. Ponadto pracujemy po angielsku, co dla mnie jest wielkim atutem możliwości szlifowania swoich umiejętności językowych. Dla mnie firma na plus. Polecam przyjść na rozmowę zamiast czytać opnie osób, które chyba pracowały bardzo krótko ;)

Nat

Dzień dobry czy ktoś z Was zna adres mailowy, pod który można wysłać swoje CV? Pozdrawiam

Tak2Nie

Maryjanna
@Nat

Zalewaja pracuj.pl ogloszeniami do Client Service, tam sa drzwi obrotowe, ludzie odchodza albo po dwoch tygodniach albo max 3 miesiacach. Junior Project Manager w dziale Client Service. Lol. Lepsze warunki sa w McDonalds :-) (usunięte przez administratora) to Ty przychodzisz do biura na 12 godzin. W koncu po kolei wszyscy trzaskaja drzwiami i zaczyna sie od nowa. Nadgodziny za darmo. No ale Twoje przelozone pracuja tam od 10+ lat, musza kredyty spacic, strategia nie przewiduje trzymania dobrych (ani zadnych) pracownikow lecz ich wymiane na kolejnych naiwnych za kolejne trzy miesiace. Jak juz wszyscy trzasna tymi obrotowymi drzwiami. Aaaach, to wcale nie jest "agencja reklamowa" czy co tam jeszcze ale zwykle głupo-korpo klik klik codziennie to samo :-) Powodzenia :-) PS uwazaj co i komu mowisz, zadaniem HRu to wylowienie jak najbardziej zdesperowanej i dajacej soba manipulowac osoby do pracy. Potem regularne donosicielstwo.

Tak12Nie1
@Maryjanna

Ile trwała Twoja przygoda z Eg+ Worldwide? Mówisz, że prawie wszyscy dość szybko rezygnują z pracy w tej firmie, stąd moje pytanie o Twój staż w tej firmie. Czy jesteś jednym z długoletnich pracowników, czy także zrezygnowałeś z pracy u nich? Dodatkowo powiedz proszę, jakie warunki zatrudnienia zaproponowane zostały Ci na rozmowie kwalifikacyjnej, który skłoniły Cię do rozpoczęcia współpracy z tym pracodawcą? Ta kwestia na pewno będzie ważna dla osób interesujących się współpracą z tą firmą.

Agata

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Eg+ worldwide? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy? Jakieś zmiany zaszły w ciągu ostatniego roku? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Tak17Nie

Malina
@Agata

Najłatwiej dostać się poprzez staż, po stażu umowa o dzieło lub pracę na czas określony. Z podwyżkami w dziale produkcji kiepsko. Kiedyś dużym atutem była możliwość robienia swoich projektów na boku. Teraz podobno pracy jest już więcej. Na pewno jest to dobry start (sporo osób chętnie pomoże w nauce) ale nie miejsce na poważnie.

Agata

@Marchewa z Twojego komentarza można wywnioskować, że firma eg+ worldwide nie ma problemów z zatrudnieniem osób bez doświadczenia, świeżo po studiach, prawda? Czy polecasz studentom czy absolwentom aplikację tam? Mają szansę nauczyć się tam zawodu?

Anna
@Agata

Wszystko zależy na jakie stanowisko chcesz się rekrutować. Sporo osób w firmie z działu produkcji (digital) zaczynało jako stażyści z bardzo małym doświadczeniem lub w ogóle bez. Jeżeli jest ogłoszenie o poszukiwaniu stażystów warto aplikować bo na 90% zostaniesz u nich później na dłużej z umową o pracę :)

@Agata

Mnostwo osob po studiach albo jakis starzach, albo krotkich innych episodach. Ale nie warto sie tutaj zasiedziec bo lata beda zmarnowane w dluzszej perspektywie. Wielkiej kariery tez nie zrobisz, jest tam sporo dinozaurow uwiazanych chyba kredytem bo jecza i siedza tam ... a moze sa zbyt leniwi by cos zmienic... mentalnosc leminga.

@Anna

Z ta umowa o prace to nie tak kolorowo jak pisze Anna, chyba ze na czas okreslony. Najchetniej by przedluzali w nieskonczonosc czasowki. Troche tak jak u Januszow biznesow.

Agata

@potwierdzam, a co powiesz o atmosferze pracy lub o warunkach zatrudnienia? Czy można liczyć na jakieś dodatki od pracodawcy? To będą przydatne informacje, dla osób które są zainteresowane pracą w tym miejscu.

potwierdzam

Potwierdzam, bardzo dobra firma na start w branży digital i mediowej. Bardzo dużo osób pracuje na stażu lub jako junior i zostaje tam na dłużej. Jednak z biegiem czasu projekty są dosyć monotonne, a o podwyżkę i awans dosyć ciężko, wtedy można rozejrzeć się za inną firmą i mieć już doświadczenie w CV.

Agata

@Anna to bardzo dobra i ciekawa informacja dla osób zainteresowanych stażem w firmie eg+ worldwide. To uczciwe, że można liczyć na zatrudnienie i na pewno przyjemniej podejmuje się taki staż z perspektywą, że jest szansa zostać w firmie dłużej. Podepnę się do pytania użytkowniczki @Julia. Czy staż jest płatny? Pewnie to istota informacja dla studentów.

anonymous
@Agata

Ja zaaplikuje w wakacje na staz i dam znac

Julia

Czy staż jest płatny? Jeżeli tak jaka jest stawka?

Tak10Nie

Marchewa

Ta firma moze jest dobra dla ludzi po studiach, ale doswiadczona osoba, ktora pracowala dla wielu korporacji bedzie w szoku.

Tak16Nie

ryś

Może na stronie firmy ta oferta się znajduje, warto też sie zainteresować jeżeli jesteś zainteresowany nią , poki co szybko poszukuja Front-end Developera

Gość

Chodzi o ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisku specjalista ds. porównywania materiałów wielojęzycznych (z opisu wymagań wynika, że taka osoba w mniejszym lub większym stopniu miałaby zajmować się tym, czym zajmuje się korektor/proofreader). Ogłoszenie ukazało się na portalu Pracuj.pl.

Gość

Czy ktoś wie, ile zarabiają w tej firmie korektorzy (z doświadczeniem)? Zastanawiam się, czy wysłać CV.

trzezwy

Sevik. Widac, że robisz PR dla nich a nie dajesz obiektywna ocenę. W zadnym ogloszeniu nie ma mowy o opiece medycznej wiec tutaj sie wyłożyłes....

Tak5Nie

Zostaw opinię o Eg+ Worldwide - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie