DASSAULT SYSTEMES SP. Z O.O.

Kraków

Opinie o DASSAULT SYSTEMES SP. Z O.O.

andrzej

no właśnie ważne opinie i czy coś się zmieniło mamy koniec 2017 roku.........

Joanna

@Mea Ty pracujesz obecnie w DASSAULT SYSTEMES? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

Me

@ed chyba pomyliles pracodawcę - Dassault to firma zajmująca się rozwojem oprogramowania i ma w Krakowie centrum R&D.

ed

Jako producent mebli technologicznych rzeczywiście zajmuje wysoką pozycję na rynku, a zobacz, że i tak dobrze się dzieje, skoro nie ma żadnej rotacji wśród pracowników. To znak, że warto się załapać, bo i tak jest szansa na jakies dwuskładnikowe wynagrodzenie.

DSEmployee

Staż jest jak najbardziej możliwy w tej firmie. Na tą chwilę zatrudnionych jest kilku stażystów. Ogólnie polecam tą firmę.

Zostaw opinię o DASSAULT SYSTEMES SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DASSAULT SYSTEMES SP. Z O.O.