Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k.

Białystok

Opinie o Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k.

honorowa

Uważam, że nawet nie warto tam wysyłać swoich dokumentów .. od razu, jak się tam wejdzie wszystko widać, jak na dłoni ... dawno nie widziałam takiego cyrku!

lola

praca w tej firmie to dno i trzy metry mułu... odejście było najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć

maska

Zdecydowanie praca dla osób które nie chcą mieć życia prywatnego. Jeśli masz rodzinę, to możesz jej nie mieć, lub rodzina nie będzie miała Ciebie. Stres i praca po godzinach to norma. Zarobić można nieźle o ile oddasz się firmie bez reszty i będziesz bić brawo szefowi nawet kiedy nie ma racji. Atmosfera słaba, ale w miejscu gdzie pracują same kobiety zawsze będą plotki i zazdrość, takie jesteśmy ;) trzeba się przyzwyczaić i pogodzić z tym. Ja już tam nie pracuję i nie żałuję.

biedra

Nikomu NIE ŻYCZĘ pracy w tej firmie. Jedyne na co możecie liczyć to bardzo niemiła atmosfera, ciągłe narzekanie prezesa i współpracowników. Plotkowanie i naśmiewanie się z innych jest na porządku dziennym. Nikt niczego nie wytłumaczy, nie pomoże, każdy traktuje siebie jak przeciwnika. Na początku wszystko wydaje się piękne- umowa o pracę, służbowy telefon, laptop, wizja awansu, ale po jakimś czasie zrozumiesz, że to wszystko nie jest warte straconych nerwów. Tak jak napisał ktoś wcześniej- wszystko jest na pokaz... NIE POLECAM!!!

kropka

REKRUTACJA w tej firmie jest regularnie co 3-4 miesiące. Zwróć uwagę na to jak często poszukują.... jak na tak małą firmę to dosyć spore zapotrzebowanie na pracowników. W zależności od tego jak długo nowa osoba wytrzyma na swoim stanowisku lub na jak długo musi tam pozostać, ze względu na sytuacje finansową. Wszystko jest na pokaz i pod publikę. Choć jest garstka osób, które upodobały sobie życie w poniżaniu kolegów z pracy, dopingowaniu szefa w upadlaniu innych i do naśmiewania się z innych kolegów, nie skupiając się na pracy tak bardzo jak na naśmiewaniu się i poniżaniu innych. Większość czasu spędzanego w pracy polega na wysłuchiwaniu poetyckich wywodów szefa o tym ... jak bardzo nienawidzi swoich pracowników, swojej firmy i pracy samej w sobie, która jest dla niego przykra - jak sam twierdzi. Mianowicie, rotacja pracowników jest ciągła ze względu na wyzysk i poniżanie. Dziewczyny na stanowisku ASYSTENTKI zajmują się noszeniem, pakowaniem, myciem i przestawianiem płytek, bądź stojaków z płytkami, czy paczek. Obiecują Ci "złote góry", a bardzo szybko wychodzi jaka jest rzeczywistość, atmosfera i to jak traktuje się pracowników. Zero szacunku, wyrozumiałości, życzliwości, szczerości i prawdomówności. To co wykonasz jest nie widoczne dla nich, ale wiecznie jest wszystkiego mało - za mało. Pracuj bez przerwy, bez końca i bez życia prywatnego. Nawet jak pracujesz bez przerwy to masz nie odpowiedni wyraz twarzy. Najważniejsza jest firma, która i tak Ci za nic nie podziękuje, nie doceni, a w dodatku oskarży i pociągnie do odpowiedzialności za zadania, które nawet nie leżą w Twoich kompetencjach. Wystarczy, że podpiszesz umowę - skazujesz się na życie w ciągłym stresie, poniżeniu, stracisz poczucie własnej wartości. Jedyne o czym będziesz marzyć po rozstaniu z firmą - jak najszybciej zapomnieć i zacząć żyć. NIE POLECAM.

Zostaw opinię o Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k.