Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.

Kitka

Pracowałam kilka lat w Netto i bardzo dobrze wspominam ten okres. W porównaniu z innym białostockimi firmami zarobki są tam na wysokim poziomie. Ja ceniłam sobie luźną atmosferę, bardzo fajnych ludzi oraz dobre godziny pracy i lokalizację firmy. Fajnie jest widzieć, że firma dalej tak dynamicznie się rozwija

@Kitka

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy :-)

Czy na dzień dzisiejszy górne widełki pensji dla stanowiska specjalista ds. eksportu to 8k? Pytam, bo rok temu właśnie tyle maksymalnie podawali i nie wiem ile teraz to wynosi, tym bardziej, że chciałbym wiedzieć zanim złożę dokumenty. Proponowana jeszcze jest premia, proszę o napisanie jak ona jest naliczana i czy wypłacana jest każdego miesiąca.

kandydat

rozmowa rekrutacyjna z prezesem dla mniej odpornych może skończyć się bardzo złym samopoczuciem, nie jest to standardowa rozmowa o doświadczeniu, poprzednich pracodawcach i kompetencjach. Zamiast tego przez godzinę słucha się wywodów pana prezesa o jego osiągnięciach i spostrzeżeniach na życie - próbujesz coś powiedzieć - od razu odbicie piłeczki na temat jego poglądów. Dodatkowo pojawiają się przytyki na temat kandydata, kąśliwe uwagi niezwiązane z głównym celem rozmowy. Przebieranie w kandydatach by znaleźć "ideał" (prawdopodobnie kogoś, kto będzie zblizony osobowościowo do prezesa) mimo, że ma się odpowiednie kwalifikacje i szczerą chęć do pracy. Radzę uważać z aplikowaniem i oszczędzić sobie stresu.

Nowy wpis

@kandydat

Bardzo dobra uwaga i cenna rada dla przyszłych kandydatów. Osobowość i jej wzajemna kompatybilność to podstawa jedności mentalnej teamu Ceramiki Netto i niewątpliwe źródło jego sukcesu. Pozdrawiam

Nowy wpis

Dziękuję w imieniu Prezesa za słowa otuchy i komplementy potwierdzające słuszność raz obranej drogi karawany wśród piasków pustyni i ujadania psów. Opinie osób fired but still without fire... tylko to uwiarygodniają. Dziękujemy. Ps. Od mobingu są sądy, a nie leczące kompleksy wpisy.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k.? Jakie są progi premiowe? Dodali 20 września na Praca.gov.pl ogłoszenie na stanowisko Kasjerka.

Aktualny pracownik

Takie opinie od byłych pracowników mogą być nieprawdziwe i są. System premiowy jest oficjalny, a do tego jasny i zrozumiały dla wszystkich pracowników.

Julia
@Aktualny pracownik

A powiedz mi czy kwestia i wysokość premii jest wpisana w umowie? Dla mnie to bardzo ważne, a też chce się starać o pracę kasjerki

@Julia

Wysokość premii jest wpisana w umowie. W naszej firmie nie ma stanowiska kasjerki :)

ghghjh
@Aktualny pracownik

Kłamstwo. W umowie podstawa + premia "uznaniowa". Jest regulamin wynagradzania, ale nie jest on oficjalny, firma zatrudnia poniżej 50 pracowników, więc nie musi taki być. Prezes w zależności od okoliczności potrafi w ciągu roku zmienić zasady wyliczania premii. Do tego sam system jej wyliczania jest dość skomplikowany, liczy Excel, ale nie wiadomo dlaczego to i tamto...

aktualny pracownik
@ghghjh

Nie mogę się zgodzić co do braku informacji o systemie premiowania, jest on jasny. Jeśli opanowało się, podstawy matematyki to nie można mieć problemu z wyliczeniem.

@aktualny pracownik

Premie uzależnione są od samych wyników pracy, czy może wpływ na nie mają też inne czynniki? Na przykład staż pracy albo frekwencja? O ile to nie tajemnica handlowa :)

Jeśli chodzi o tę kwestię to informuje uprzejmie iż premie są progresywne zgodnie z ciągiem geometrycznym, acz na pewno nie jak w zwykle spotykanym (o ile w ogóle) z ciągiem arytmetycznym. :)

@Pracodawca

To wszystko ujęte jest w jakiś regulamin, z którym można się zapoznać przed zatrudnieniem? Nie chciałbym bym być negatywnie zaskakiwany wysokością premii przy każdym przepracowanym miesiącu.

Witam, system premiowy uzależniony jest od wyników pracy jak w każdej firmie. Jest jasny i czytelny dla każdego pracownika jak i osoby, która ubiega się o pracę. Pozdrawiam

A
@Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.

Absolutnie nic bardziej mylnego. Właściciel nie może przestać myśleć jak obciąć pracownikom premie.

@A

Jak będziemy rekrutować no nowe stanowiska, radziłabym po prostu przyjść na rozmowę i się wszystkiego dowiedzieć bezpośrednio u źródła. Tak jak wspomniałam system premiowy jest jasny i klarowny dla pracowników jak i osób, które o pracę się ubiegają. Pozdrawiam

Grzegorz Nowy wpis
@Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.

Ma Pani informacje, jakie kwoty z tego systemu premiowego dochodzą miesięcznie do pensji zasadniczej takiego specjalisty ds. eksportu? To, że od czego one zależą, to już Pani pisała, ale sprawa się bardziej rozchodzi o kwoty. Tym bardziej, że sugeruje się powyżej skłonność do zmiany warunków premiowania, i to w dodatku na niekorzyść pracowników.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie, ale tą kwestię jak i wszystkie inne reguluje stosowna ustawa, a my postępujemy zawsze z literą i duchem prawa. Pozdrawiamy

Office Manager

spotkanie trwało półtorej godziny i polegało na słuchaniu, jaki prezes jest cudowny, mądry, jakie zdobył nagrody i jaki ma iloraz inteligencji

trudno mówić o pytaniach - bo to pytania w stylu - kim są pani rodzice?

Emila

Czyli człowiek jak najbardziej na szkolenia może liczyć, to świetnie, że nie zostaje pozostawiony sam sobie. Jakiś czas temu firma dodała ofertę dla Specjalisty ds. eksportu. Widełki sprzed 2 lat to raczej już pewnie nieaktualne. Z 4,5-8 tyś jak to teraz wygląda? Ponad 10 razem z prowizjami będzie?

@Emila

Dzień dobry, w naszej firmie przeprowadzane są różnego rodzaju szkolenia, ponadto mamy bardzo zgrany zespół, który zawsze służy pomocą. Przy każdym z ogłoszeń podawane są widełki, jednakże na ten moment nie prowadzimy rekrutacji. Gdy będziemy ponownie poszukiwać kandydatów, zapraszamy na rozmowę na której udzielimy wszystkich informacji. Pozdrawiam

Czy w Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k. są szkolenia zewnętrzne?

A w ogóle są szkolenia? I jak przygotowują nowe osoby do objęcia obowiązków zaraz po zatrudnieniu?

Ceramika

Tak, w Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k. oferujemy naszym pracownikom możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych. Cenimy rozwój naszych pracowników i inwestujemy w ich umiejętności oraz wiedzę. Nasze szkolenia zewnętrzne są dostępne dla pracowników, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności, zdobyć nową wiedzę lub rozwijać się zawodowo. Zapewniamy wsparcie w rozwoju kariery i zachęcamy naszych pracowników do korzystania z tych możliwości edukacyjnych.

Ceramika

Dziękujemy za Twoje zapytanie dotyczące naszych praktyk onboardingu i szkoleń dla nowych pracowników. Tak, jesteśmy dumni z naszego kompleksowego programu onboardingu, który pomaga nowym pracownikom w łatwym włączeniu się do naszej firmy. Program ten obejmuje zarówno elementy formalne, jak i praktyczne szkolenia. Onboarding dla Nowych Pracowników: Nasze szkolenia onboardingowe dla nowych pracowników obejmują wprowadzenie w naszą firmową kulturę, wartości i cele. Nowi pracownicy uczą się o naszych produktach, procesach oraz standardach jakości. Przedstawiamy również strukturę firmy, zasady obowiązujące w miejscu pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego. Staramy się stworzyć przyjazne i wspierające środowisko pracy od samego początku.

@Ceramika

Aha. Czyli nie jest to skok na główkę w nieznane wody i albo przeżyję, albo ... ? Spoko :) Wyjaśnijcie jeszcze proszę, jakie praktyczne szkolenia bym przechodził, jako sprzedawca w jednym z salonów płytek i gdzie dalej można przejść lub awansować?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Na stanowisku sprzedawca zapewniamy szkolenia związane z: Produktami Ceramicznymi: Zapoznanie się z różnymi typami płytek ceramicznych, ich właściwościami, zastosowaniami i trendami w branży. Dodatkowo jeżeli zaistnieje potrzeba doszkolenia z obsługi Klienta czy też technik sprzedaży nasz zespół chętnie służy wsparciem. Dążymy do tego, aby każdy pracownik był pewny i kompetentny, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość obsługi naszych Klientów. Aktualnie nie poszukujemy nowych pracowników na stanowisko sprzedawcy.

Dla studentów też nie widać ofert praktyk (zdaje się, że kiedyś firma współpracowała z Politechniką Białostocką w tej kwestii). Czy ktoś może wie coś na temat ewentualnych praktyk studenckich lub staży? Czy firma planuje ponownie pojawić się na akademickich targach pracy, jak w zeszłym roku?

Ceramika

Dziękujemy za Twoje zapytanie dotyczące ofert praktyk studenckich i staży w naszej firmie. Obecnie nasza firma nie prowadzi programów stażowych ani praktyk studenckich, i nie planuje rozpoczęcia współpracy z Politechniką Białostocką w tej kwestii w najbliższym czasie. Chociaż nie mamy aktywnych programów praktykowych, doceniamy Twoje zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zalecamy śledzenie naszej strony internetowej oraz oficjalnych mediów społecznościowych, ponieważ to tam będziemy publikować wszelkie aktualne ogłoszenia dotyczące możliwości zatrudnienia. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z braku dostępności praktyk i staży w naszej firmie. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy dostępni, aby pomóc. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Ci powodzenia w poszukiwaniu odpowiednich możliwości rozwoju zawodowego.

Lolek

Dobra atmostera.

@Lolek

Ciekawe co piszesz .... Tylko dlaczego w tym roku jest tak dużo zmian na stanowiskach PH (dotyczy to każdego regionu)....

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się również w języku angielskim?

Jeśli rekrutujemy na stanowisko wymagające znajomości języka angielskiego to część rozmowy przeprowadzamy w tym języku.

Mark

Dobrze wspominam

@Mark

Po wcześniejszych negatywach aż ciekawa jestem co takiego dobrze tu wspominasz. Dasz znać?

Markus

Brak własnego życia nawet po pracy, należy być pokornym i wykonywać polecenia podwładnych. Zbyt luźna atmosfera, wchodzenie na życie prywatne.

@Markus

W jakim kontekście wchodzenie w życie prywatne? I czemu niby nie ma życia po pracy?

W Szczecin Ul.Wł.Ostoi-Zargòrskiego 1 Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawczyni. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Ceramika NETTO

Jak wskazuje nazwa naszej firmy zajmujemy się produkcją płytek ceramicznych. Nie posiadamy żadnego oddziału w Szczecinie. Nie jesteśmy marketem spożywczym

Adrian
@Ceramika NETTO

Obecnie jakieś przyjęcia są do firmy?

Józef

W Szczecinie nie ma firmy pod nazwą Ceramika NETTO

@Józef

Oj no, pomylił się chłopak a wy się czepiacie. :/ A często się to zdarza, żeby firma była z inną mylona?

Dela

Firma wydaje się być atrakcyjnym miejscem pracy. Szkoda tylko, że pomimo zapewnień, nie przekazują informacji zwrotnych po rozmowach kwalifikacyjnych.

Mieczysław
@Dela

A mogłabyś napisać jak przebiega u nich taka rozmowa rekrutacyjna? Pytają szczegółowo czy raczej zadają jakieś ogólne pytania?

heniek
@Mieczysław

pytają szczegółowo i zadają pytania

Barbara
@heniek

jakieś przykładowe pytania jesteś w stanie sobie przypomnieć i napisać, o co pytali??

heniek
@Barbara

opowiadasz o sobie i co robiłeś w poprzedniej firmie

Helena
@heniek

I to wszystko? To ile trwa to wszystko? Takie coś to można przez telefon załatwić, a tam trzeba do firmy jechać specjalnie?

Haha
@Helena

Tak pracować też można przez telefon

Tralka

Trudna atmosfera pracy, nie polecam

Czesław
@Tralka

Z jakiego względu trudna? Wcześniej były zupełnie inne opinie o luźnej atmosferze i dobrych zarobkach. Nie rozumiem, coś się zmieniło?

Wzs
@Czesław

Było też wcześniej wiele negatywnych opinii, które zostały zgłoszone i usunięte. Atrakcyjność pracy w Netto jest powierzchowna i tylko na początku, po krótkim czasie okazuje się, że jest dużo stresu, brak szacunku do pracownika i ruletka pt "w jakim humorze będzie prezes". Zarobki to zupełnie inna kwestia, potrafiły być naprawdę dobre, ale bywały miesiące bez premii, a sama podstawa za ilość pracy i nerwów była zdecydowanie nieadekwatna. Zresztą wystarczy sprawdzić jak dużo ogłoszeń o pracę zamieszcza Netto utrzymując podobną ilość pracowników a pisząc cały czas "o rozwoju".

@Wzs

Brzmi to niepokojąco. :( A z jakiej przyczyny trafiały się te wspominane miesiące bez premii? Zła praca czy coś z zewnątrz?

Lolek

Bardzo w porządku firma

Planuję aplikować na stanowisko Audytor do firmy Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Dzień dobry. Nie prowadzimy rekrutacji na takie stanowisko. Zapewne chodzi o markety NETTO :-) Aktualne oferty pracy znajdują się tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/biuro-handlowe-netto-plus-sp-z-o-o-sp-k,7709

Obecnie firma Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k. poszukuje na stanowisko Facility Manager. Czy ktoś składa CV?

Nie rekrutujemy nikogo na takie stanowisko. Po raz kolejny zbieżność nazw firm Netto :-)

Kitka

@Kitka

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy :-)

Bogdan

Polecam. Pelen profesjonalizm Pana Rafała i Pana Kamila, bardzo dobra jakość płytek, Miła atmosfera

Tak, jak najbardziej prowadzimy wewnętrzne rekrutacje

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k. - Białystok

• Jak się pracuje w Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.