Opinie o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

....

Morska energetyka wiatrowa - nowy kierunek studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej 23 sierpnia 2019 | rel Udostępnij Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej we współpracy oraz pod patronatem Polskiego Towarzystwa Morskiej Energetyki Wiatrowej uruchomi w roku akademickim 2019/2020, po raz pierwszy w Polsce, studia podyplomowe na kierunku Morska Energetyka Wiatrowa. Słuchacze studiów będą mieli możliwość zdobycia lub pogłębienia wiedzy o morskiej energetyce wiatrowej jako najprężniej rozwijającej się na świecie technologii pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Uruchomienie pilotażowej edycji studiów na tym kierunku związane jest bezpośrednio z oczekiwanym w najbliższych latach intensywnym rozwojem rynku morskiej energetyki wiatrowej w Polsce. W projekcie Polityki Energetycznej Polski do 2040 roku przewidziano realizację morskich farm wiatrowych o łącznej mocy ponad 10 GW, co czyni z Polski potencjalnego lidera branży w Europie. Celem studiów jest przygotowanie profesjonalnej kadry na potrzeby tak dużego rynku. Inwestycja w ten sektor energetyki dodatkowo uzasadniona jest dobrze rozwiniętym w Polsce łańcuchem dostaw dla branży offshore wind, realizującym zlecenia dla projektów morskich farm zlokalizowanych na rynkach zagranicznych, włączając w to budowę światowej klasy jednostek pływających służących do budowy i obsługi farm wiatrowych na morzu, specjalistyczne konstrukcje stalowe, osprzęt elektryczny czy usługi badawczo-pomiarowe. – Jestem przekonany, że czeka nas prawdziwy boom zainteresowania energetyką odnawialną w Polsce. Przed nami najpewniej kilkunastoletni okres olbrzymich inwestycji w morskie farmy wiatrowe, który wymaga przygotowania kadr do tworzenia i obsługi tego typu obiektów. Uruchomione na PG studia podyplomowe są pierwszym krokiem do zapewnienia branży niezbędnych specjalistów - zapewnia Mariusz Witoński, prezes Polskiego Towarzystwa Morskiej Energetyki Wiatrowej, który podpisał z Wydziałem Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej porozumienie dotyczące organizacji studiów podyplomowych Morska energetyka wiatrowa. Program studiów umożliwi zdobycie profesjonalnej wiedzy na temat technologii wykorzystywanych w sektorze, jak również na temat funkcjonowania rynków morskiej energetyki wiatrowej oraz wszystkich aspektów przygotowania i realizacji projektów morskich farm wiatrowych w Polskiej Wyłącznej Strefie Ekonomicznej Morza Bałtyckiego. – Studia potrwają dwa semestry, a ich wykładowcami będą specjaliści z PG oraz firm z sektora energetyki wiatrowej. Oprócz wiedzy związanej z projektowaniem i eksploatacją farm wiatrowych, ich tematyka obejmie między innymi prawne aspekty działania takich konstrukcji. Pierwsza grupa słuchaczy składać się będzie z około 40 osób - precyzuje prof. Marek Dzida, prorektor PG ds. kształcenia i dydaktyki, kierownik Katedry Automatyki i Energetyki WOiO PG oraz studiów podyplomowych. Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest ukończenie studiów magisterskich, inżynierskich lub licencjackich, niekoniecznie politechnicznych. Rekrutacja kandydatów już się rozpoczęła. Dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 15 września 2019 r. Pierwszy zjazd planowany jest na drugi weekend października. – Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej szacuje, iż w ciągu najbliższych 15 lat zatrudnienie związane z rozwojem inwestycji w ten sektor sięgnie kilkudziesięciu tysięcy osób w skali całego kraju. Niezwykle się cieszę, że pierwszy krok w kierunku przygotowania niezbędnych kadr wykonujemy właśnie tutaj, na Politechnice Gdańskiej - zapewnia prezes Witoński. – Mam nadzieję, że nowe studia odniosą podobny sukces, co uruchomiona kilka lat temu specjalizacja Inżynieria ropy i gazu. Osoby z certyfikatem jej ukończenia są poszukiwane na przykład przez firmy z norweskiego sektora wydobywczego - dodaje prof. Janusz Kozak, dziekan Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa PG. rel (PG, PTMEW)

Przodownik Pracy

Chcę wziąć L4 ale nie wiem co powiedzieć lekarzowi bo będę to robił pierwszy raz. Czy jak mu powiem, że nabyłem niepełnosprawność w postaci dwóch lewych rąk do pracy od lenistwa to mi przybije pieczątkę?

Profesor

Czy załoga dostanie wynagrodzenie za miesiąc sierpień w terminie?

Nie

wg4
@Profesor

może się udać uzbierać na wypłaty (3mPLN), jesli EPG rozliczy się za platformy i nie naliczy kar za zerwanie kontraktu oraz bladt puści częściówke za most plus trochę kaski z pożyczki to może się spiąć. Ale generalnie to może być już ostatnia wypłata, październik będzie mega trudny, ogromne ryzyko bankructwa, tak więc wypłaty za wrzesień prawdop. wypłacone będą pod koniec paźdz. i to z funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych - dostaną tylko Ci co mają umowę o pracę. JASNO do wszystkich żebyście zrozumieli: w paźdzeirniku Sąd (zgodnie z prawem) MUSI ogłośić upadłość, nie pomoże żadne ARP, ani PGZ. Dla ST3 tylko obcy inwestor, a tego się nie załatwi w parę tygodni.

Profesor
@wg4

Do październikowej egzekucji przed nami jeszcze dwie pensje, za sierpień i za wrzesień. Na sierpniową jeszcze można liczyć, wrześniowa powiadasz, ze pod duuużym znakiem zapytania... Jak człowiek ma umowę o prace i jest na wypowiedzeniu to przy upadku fundusz Gwarancyjnych Świadczeń Pracowniczych wypłaci zaległe wynagrodzenie?

@Profesor

Zapytałeś ok ! Dostanie tak myślę - nie poróżniaj ludzi i nie pisz w ten sposób - stawiasz ultimatum , pytam komu !!! Chcesz to Ci odpowiem uczciwie , tym nygusom co siedzą na komórkach i wokół hali nic bym nie płacił , i wygonił , jak ławki zlikwidowali to siedzą na drewnie i dalej klepią w telefonik , kto ma im przepowiedzieć do rozumu ! Że w pracy trzeba pracować !!! Realizować zadania , a nie przychodzić na 6.00 i myśleć jak tu zrobić kierowników i mistrzów w hu...... - rozumiesz ???? a o 14.15 gong i na lajcik - chłopie o czym my piszemy !!!

Wielkie)yoł
@!

Teraz to juz za pozno moze byc na to wszystko, jest marazm, ludzie uciekają, brak kasy na podstawowe zakupy i do tego zla fama. Trza bylo lac guma przez plecy od samego poczatku tj od 2017 kiedy zaczątki hu... Ni sie zaczęły i to chyba bez wyjątku. Poza tym są przerysowane zasady i wymagania w stosunku do BHP, mało tego brak zaplecza techniczengo , logistycznego brak jakiegokolwiek własnego sprzętu UTB wszystko z zewnątrz to tez sa ogromne koszty to nie tylko wina ludzi, przyczyn jest wiele. Chciałbym wierzyc ze arp nas podniesie ale po tym jakie firmy i w jakiej kondycji mają to wiara upada. To sa widma panstwowych firm w śpiączce. Tyle.

!

L4 eliminacja i to totalna - tej firmy nikt nie uzdrowi jak nie odpadną L4 , bo za moment zabraknie pracowników , fachowcy odejdą , na spoko , a L4 utopi tą firmę , bo nie będzie komu pracować !!!!! Mocna ręką jak Putin trzeba jebn.....ć i to już teraz i to od kierownika po pracownika !

Aplikowałeś do firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Cierpliwy

odchodzą wartosciowi pracownicy, a ,, nasze stanleye"nawet o tym nie myślą. Firmy zewnętrzne też zacierają rączki. Sytuacja się komplikuje , firma na pewno to przewidziała i mają plan awaryjny. Ludzie którzy odeszli na pewno będą tego żałować.

Stalowy
@Cierpliwy

Plan awaryjny? Jaja sobie robisz? Leżą robią pod siebie nieudacznicy.

monter
@Cierpliwy

Jeżeli chodzi o mnie,to mi pasuje że ludzie się zwalniają. Ma przyjść ARP który też w planach ma redukcje załogi, będzie mniejszy stres. Do tego czasu być może nie będzie już trzeba wprowadzać tego planu redukcji i obniżania stawek. Nie mam zamiaru się zwalniać i stawki też nie mam za wysokiej, to będę spokojnie spał.

@Stalowy

nie bądź śmieszny być może o to właśnie chodzi ,żeby zatrudnić więcej pracowników z firm. oni tak nie chorują i nie ściemniają jak stalaki

stalowy
@pracownik

Od dwóch lat trwa restrukturyzacja i nic nie zrobili i nie bądź śmieszny, że teraz coś się zmieni. Tacy jak Ty do wszystkich gadają tylko ściemniacze i nieroby a Ci ściemniacze i nieroby potrafią pracować ale ślepi i głusi nie są. Najwięksi ściemniacze to pracują w pentagonie a już na pewno są najbardziej niekompetentni. Taki jesteś kozak to powiedz wszystkim na forum co zrobiło ARP ze stocznią. ARP, Mars i itp. są powiązane z ekipą rządzącą i dopóki firma nie zostanie sprzedana to nie przetrwa na rynku, bo nikt nie da kontraktów offshorowych naszemu rządowi. Gościu ta firma została stworzona do offshorów i do niczego innego, jakimiś karmnikami to można zapchać dziurę na miesiąc czy dwa. Od dwóch lat kłamią załogę i robią złudną nadzieję i zwyczajnie nic się nie dzieje. Daruj sobie teksty o Stanleyach, bo już są nudne i Ci którzy wystawiają firmie takie wspaniałe laurki są gorsi bo wprowadzają wszystkich w błąd. Napisz prawdę, że gdyby teraz był duży kontrakt to firma ma kolejny problem-brak rąk do pracy. Wiem, że są firmy z Kaszub ale nie tak to miało wyglądać. Firmie Emmco też płaci zamawiający, kupuje drut i gazy i po co ściemnianie, że jest tak różowo?

@stalowy

Raczej szybko nie będzie nic z offshore dlatego nie ma spiny. Będzie kontrakt to i znajdą się ludzie albo firmy. Jak nie uda im się wyciągnąć firmy, to mogą sprzedać. Na pewno chętny się znajdzie. Nie wiem dlaczego takie gorączkowe zachowanie. Dostaniesz wrzodów facet. Sytuacja jest trudna to może lepiej zmień zakład? Zdejmij z siebie ten ciężar pracy w ST3. Myślę że obydwie strony będą wówczas zadowolone.

Arek
@monter

Typowy wazelina

Beny

Tak se tłumacz

japon
@monter

w ogóle nie rozumiem ludzi, którzy zamieszczają tutaj pozytywne komentarze. Ta firma to bankrut i chociaż byłaby najwspanialsza atmosfera, itd.... to trzeba się liczyć, że kasy nie ma! Redukcja to będzie 100%. NIestety słabo to wygląda, w dodatku zauważcie, że problem polityczny jest wokół Gryfii-strata 30mln, Nauty-strata 51mln i Stoczni Wojennej-strata26mln. Jak wwygląda ST3 ? strata 30mln. W dodatku nie rozumiem po co ktoś tutaj załącza linki do artykułów o polskim offshore, skoro to jest mrzonka na za jakieś 4-5 lat.

Zbigniew były pracownik

Dziady weźcie się do roboty a nie tylko komentujecie jaka jest w tej chwili sytuacja w firmie . Zepsuliscie najlepsza firmę w Szczecinie.

marol

a ludzie codziennie odchodzą... pamiętajcie że firma musi utrzymać 500 miejsc pracy, nie spółki tylko St3. i przypomnijcie sobie że Stocznia też musiała kase oddać. Weszło Arp i dalej wiecie jak było.

Cierpliwy
@marol

A jesteś pewny że to warunek konieczny? czy może są jakieś obejścia prawne itd itd? Nie wiemy dokładnie jak to musi funkcjonować. Najważniejsze że platformy zabierają . Na tym to tylko Trójmiasto by zrobiło kasę. Dobry ruch prezesie.

Loko

Stalowy szkoda nerwów na tych troli, są to osoby z Pisu i jak cały zarząd, każdy wie jak oni prowadzą politykę kłamią i jeszcze raz kłamią oraz okradaja i doprowadzają, do upadku wielkie firmy. Mamy to na przykładzie wypalat oraz jaki szacunek do ludzi maja. Ludzie uciekają sami bo widzą jaki bajzel się zrobił a stać ich na godne warunki pracy i płacy. Nikt nie przyjdzie do tej firmy bo mają wyrobiona już opinie. A te Arp to jedynie kupę może zrobić a podniesie firmę na nogi.

@Loko

Ty loko to Co proponujesz?Ile siedziałaś na d.p.ie w szatni bez pracy i dostawałes kasę? Teraz ta robota też idzie jak krew z nosa i winni są wszyscy. Jest ciężko i niestabilnie ale się trzymamy. Ale co tam loko musi wyzywać wszystkich i podciągać pod politykę. Wiesz co chłopaku ciesz się że nie ta druga opcja rządzi Tak jak prezes powiedział na zabraniu, pewnie by to zaorali i wybudowali osiedla .Proponuję zwolnij się bo firma nie potrzebuje takich mazaków. Nara smarku

Robolunio

z pracy jestem zadowolony, na warunki finansowe nie zamierzam narzekać nie zastanawiam się nad zmianą

Firestarter
@Robolunio

No właśnie. To czy ktoś jest w stanie napisać jakie są najniższe i najwyższe stawki w firmie? Czy ktoś zarabia poniżej np 4200 brutto i powyżej 7 brutto? Bez dodatków funkcyjnych? 10, 15, 20 i więcej brutto ktoś zarabia? Jakie stanowiska?

@Firestarter

Tak - 10,15,20 ta liga co wiesz co dzisiaj mamy ;-)

Wrath

Chyba kwartalnie

@Wrath

Nie Panie nie kwartalnie na miesiąc tyle mają !!!!!!!!! i nic nie robią !!!!!

@LIPA

Dzieci Bilfingera - haha !!!

!

Na wodach Morza Bałtyckiego rozpoczął świadczenie usług przewozu pasażerów najmocniejszy na świecie w pełni elektryczny prom Ellen. Pokonując odległość 22 mil morskich pomiędzy duńskimi wyspami Ærø oraz Fynshav, jednostka ta może przepłynąć 7 razy dłuższy dystans niż jakikolwiek inny prom elektryczny przemierzający wody naszej planety. „Ellen to doskonały przykład tego, jak w przyszłości może wyglądać transport elektryczny. Będzie bardziej czysty i zielony, ale również bardziej efektywny. Ten wspaniały projekt pokazuje zarówno pasażerom, jaki i całej branży, potencjał, jaki drzemie w promach elektrycznych. To projekt Unii Europejskiej, który będzie przykładem do naśladowania w obszarze transportu elektrycznego przez wiele kolejnych lat” – powiedział prezes firmy Danfoss Kim Fausing. „. Elektryfikując skomplikowane maszyny i urządzenia otrzymamy nie tylko redukcję emisji CO2 i innych substancji, ale również wyższą produktywność i efektywność pracy powyższych. Danfoss jest dziś postrzegany jako lider innowacji technologicznych. Nieustannie inwestujemy znaczne środki w nasz biznes, aby mieć pewność, że zawsze będziemy pionierami procesu elektryfikacji” – dodał Fausing. Prezes wskazuje, że przemysł morski na świecie ma bardzo duży udział w emisji gazów cieplarnianych. Transport morski produkuje aktualnie 90 milionów ton CO2 rocznie, co odpowiada 2,5 proc. emisji gazów cieplarnianych na świecie. „Chcemy przyczynić się do polepszenia sytuacji w tym obszarze poprzez obniżenie poziomu zanieczyszczeń i wierzymy, że branże takie jak morska mogą dać odpowiedni przykład. Dzięki solidnemu systemowi Danfoss Editron, E-prom Ellen wzmocni naszą już silną pozycję światowego lidera w obszarze opracowywania i produkcji światowej klasy promów elektrycznych. Szacuje się, że przyczyni się on do zmniejszenia rocznej emisji CO2 o 2000 ton” – dodał wiceprezes Danfoss Editron Kimmo Rauma. Prom Ellen został częściowo wyposażony w Szczecinie przez firmę Spawrem. Montaż kadłuba na pochylni Wulkan Nowy rozpoczął się na początku września 2017 roku. Prom zwodowano 29 września 2017 w Stoczni Szczecińskiej, a następnie przeholowano do Danii, gdzie stocznia Søby Vaerft A/S, główny kontraktujący, zajęła się doposażeniem, rozruchami i próbami morskimi, by w końcu przekazać statek armatorowi. E-prom Ellen napędzany jest przez największy zestaw akumulatorów jaki kiedykolwiek zainstalowano w jednostce pływającej (o mocy 4,3 MWh). Elektryczny układ napędowy Editron Danfossa jest mniejszy i lżejszy od innych porównywalnych układów, gwarantuje niższe koszty operacyjne oraz odznacza się zerowym poziomem emisji. System Editron składa się z dwóch silników napędowych o mocy 750 kW oraz dwóch silników sterujących o mocy 250 kW wykorzystujących technologię synchronicznego silnika reluktancyjnego dowzbudzanego magnesami trwałymi oraz sterowanych przy pomocy falowników DC/AC. Dodatkowo Ellen jest również pierwszym promem elektrycznym, który nie jest wyposażony w awaryjny generator mocy. Oprócz napędu elektrycznego Danfoss Editron dostarczył również system zarządzania mocą umożliwiający w pełni zautomatyzowane sterowanie mocą oraz obciążeniem elektrycznym na promie. Ponadto, firma dostarczyła nabrzeżną stację ładującą oraz ramię ładujące obsługujące akumulatory jednostki o mocy 4,3 MW. Ellen została ochrzczona 1 czerwca przez Christinę Clausen – konsultantkę w Danfoss Communication, będącą również wnuczką Madsa i Bitten Clausenów, którzy założyli firmę 1 czerwca 1933 roku. Ellen mierzy niecałe 60 m długości, około 13 m szerokości i podróżuje z prędkością od 13 do 15,5 węzła. Jego pokład pomieścić może 198 pasażerów w miesiąca letnich, natomiast maksymalna liczba pasażerów podróżujących zimą wynosi 147. Prom może również przewozić 31 samochodów osobowych lub 5 ciężarówek zaparkowanych w otwartej części pokładu. Projekt E-promu otrzymuje wsparcie badawczo-innowacyjnej inicjatywy Komisji Europejskiej o nazwie Horizon 2020 dysponującej środkami w wysokości 80 miliardów euro i stanowi ważny kamień milowy w procesie wprowadzania technologii bezemisyjnych do branży morskiej.

@!

Takie cacka robić ! A nie płakać za wiatrakami !!! Na bank płacą grubo !!!

ktoś z grupy

Pracuje jakiś czas i tyle co mogę powiedzieć to jest okej. Milionów tam nie zarobicie, ale w miarę przyzwoicie jest, firma jest przede wszystkim uczciwa i proponuje dobre i przejrzyste warunki zatrudnienia. Dzisiejsze spotkanie mnie w tym utwierdziło. Facet nie owijał w bawełnę i to mi się podoba. Nie skreślił nas ale też nie daje głowy że będzie super. Mówi natomiast o naszej postawie,że też musimy dać dużo od siebie a nie tylko wymagać. Ta gadka o tych zaległościach w produkcji , to nie była aluzja żeby odrabiać za darmo. Po prostu facet mówi że musimy pracować i wywiązywać się z projektów , bo to podstawa naszej przyszłości. I tu najlepsze ; co dostaje w zamian ? jakiś małolat mówi o ławkach, dlaczego zabrali mu ławki ? wstyd i żenada. Ale z drugiej strony czego można oczekiwać od chłopaka któremu mama pewnie dokłada się do paliwa i fajek. Dlaczego o tym piszę? Bo to ważne,faceci prowadzą poważny temat o przyszłości firmy,naszej sytuacji , wypłatach za które karminy nasze rodziny i spłacamy kredyty . A ten wyskoczył z ławkami. To tylko świadczy o poziomie załogi i widać co jest najważniejsze ! ,,ławka" wstyd i jeszcze raz wstyd. Ciekawe czy on taki mocny w pracy jest skoro ławka jest u niego takim priorytetem. Panowie może trzeba się zabrać do pracy,a nie tylko szkalować dobre imię firmy. O ławkach już nie wspomnę he. Trzeba zmienić postawę i zakończyć te narzekanie,bo to nic nie daje . Po prostu niech każdy robi swoje i to jak najlepiej potrafi ,a jest szansa że będzie lepiej. Przysłowiowa ,, ławka" nie pomoże- tylko zaszkodzi. Pozdrawiam tylko wytrwałych.

@ktoś z grupy

I tu poczytaj ST - to jest ta ekonomia - kolega Ci pisze "ktoś z grupy" to jest to o czym trąbie , a ławki będziesz miał do leżenia jak nie będzie roboty ;-) Tu masz mówili o nygusach i dyscyplinie pracy przełożyć na ludzki język !

....

Trwają prace koncepcyjne nad regulacjami dla offshore wind W Ministerstwie Energii trwają prace koncepcyjne nad założeniami prawnymi rozwoju morskiej energetyki wiatrowej (offshore wind), na morzu może powstać nawet 10,3 GW mocy - napisał minister energii Krzysztof Tchórzewski w odpowiedzi na interpelację poselską. "Prace analityczne, prowadzone w ME, a dotyczące wykorzystania potencjału morskiej energetyki wiatrowej w Polsce, pozwolą z chwilą ich zakończenia na przygotowanie projektu ustawy o morskiej energetyce wiatrowej" - napisał minister. Jak zaznaczył, będzie to projekt rządowy, który będzie przedmiotem konsultacji publicznych i uzgodnień międzyresortowych. Wyjaśnił też, że "intencją Ministerstwa Energii jest stworzenie takich ram prawnych, które w perspektywie wieloletniej pozwolą działać wszystkim zainteresowanym rozwojem sektora morskiej energetyki wiatrowej podmiotom", w tym także lokalnym dostawcom komponentów. "Zmiana regulacji w obszarze przepisów prawa energetycznego powinna wprowadzać nowe rozwiązania systemowe z obszaru funkcjonowania inwestycji OZE na Bałtyku. Projekt ustawy powinien pozwalać na powstanie systemowo uformowanego sektora morskiej energetyki wiatrowej w Polsce" - napisał minister.

....

Te opinie to o byłej już firmie , która nie istnieje Bilfinger Mars Offshore sp.zo.o. ;-)

dalej ...
@....

Dokładnie !

@....

A właśnie przecież nasza firma ma inną nazwę ;-) od kilku lat już !!!! To żaden Bilfinger ;-)

!

Panowie !!! Tak po ludzku - to trzeba podsumować na spokojnie te kontrakty co mamy , podpisane i trzeba je zrobić , bo kary mogą być duże ! Moim zdaniem może smutne ale na kilka lat (2-3) zapomnieć o offshore i królewskich zarobkach ! Uważam ,że jest to czas na zrobienie porządków w firmie oraz przygotowanie do ewentualnego powrotu do kontraktów typu offshore ! Oczywiście po uregulowaniu stanu zadłużenia firmy oraz zniesieniu restrukturyzacji !!! Myślę ,że teraz nasza firma ma czas na przegrupowanie wojska , odstrzału słabych i cwaniaków , oraz niepotrzebnych uważających się za potrzebnych , a zarabiających kupę kasy nic nie robiąc - haha. I po tych operacjach można wrócić do grubych tematów typu offshore ! Z normalną stałą załogą , dobrym nadzorem oraz z planową realizacją zadań kontraktowych. Jest dużo do zrobienia w tym bagienku Shreka !

St
@!

Pitolenie, nie wiesz o czym piszesz. Robota robotą, ale co do nowych kontraktów (zwłaszcza Offshore) nie ma szans, rozejrzyj się, pogadaj z ludźmi z handlowego. Prezes Andrzej niedługo odwiedzi ST3, aby zabrać platformy (zerwać kontrakt), prezes Adam odmówił pracy dla crist. Bladt może zostanie, kasy nie ma i nie ma z czego dosypac/pożyczyć.

@St

Piszę mój drogi kolego o czystej ekonomii , a nie dyskusji z działów handlowych jak piszesz , którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co powinno być i jak powinna ta firma funkcjonować - jak powinna być zaopatrywana itp i itd...... Nie wiem kto tam z handlowego Cię uświadamia ale napiszę Ci ,że słabe masz zródełka . Piszesz ,że platformy jakiś prezes zabierze - no do domu do siebie i sam je wykończy i odda gotowe - chłopie u nas nasza kadra kierownicza i mistrzowie robią je wzorowo , uwierz mi !!! zrobimy je do końca tak myślę , a kasa będzie myślę na spokojnie , potrzeba gdzieś miesiąc lub dwa !!! Jak masz wiarę to uwierz mi !!!

Platoformy były... i w (usunięte przez administratora) po platformach.

St
@!

Jak tam Twoja ekonomia? Krótko dla wszystkich: uciekajcie!

@St

Haha moja ?! - Kolego albo jesteś bardzo młody ,albo wiesz co ...............! Ona nie jest moja !!!! Ona weryfikuje wszystko i wszystkich , albo się opłaca i zarabiasz ,albo jak piszesz uciekasz !!! Masz rozum to pomyśl !!! Ona będzie z Tobą zawsze i z każdą firmą gdzie będziesz jak nie zarobi firma to Ty też nie zarobisz - teraz pomyśl dlaczego nie jest moja ;-) Trzymaj się wszystkiego dobrego !!!!

Loko

Co te trolle za głupoty pierd---Ola. Nowy właściciel nic tutaj nie zrobili, stracili kontrakt na platformy, nie mają na podstawowe rzeczy, zero kapitału, lepiej nie będzie tylko gorzej

Firestarter

Wygląda na to, że nowy właściciel to oddłużanie i szansa na unormowanie sytuacji firmy. Osoby na zwolnieniu lekarskim niech przemyślą wzmożoną kurację i powrót aby pomóc w pracy.

Nie palący

A z ławeczkami super pomysł. Są tacy w tej firmie że 30% dniówki tam siedzieli.

Mk
@Nie palący

Zamiast laweczkami niech zajma sie smieciami..w tej chwili juz sanepid powinien zamknac fabryje..syf i kila...

@Nie palący

A co zdemontowali je ;-)

nie palący
@LIPA

Tak zdemontowal, dużo osób uważa że nie są potrzebne. Dlaczego inni pracują, A palacze biesiaduja !

Wow !
@nie palący

Widzę , że rozum wraca do głowy - leżeli na tych ławkach ,że brzuchy im ciążyły wielcy fachowcy - widzę ,że powoli firma wstaje z kolan !!!! Super !!!

złoty pakiet

Tak czytam Twoje linki i nie wiem o co Ci chodzi. Bredzisz o jakiś złotych pakietach itd itd , że firmy usuwają złee komentarze. Właściwie widzę na tym forum wiele brzydkich i nieprawdziwych wpisów, dodam że bardzo dużo. Może mi wyjasnisz dlaczego nie są usunięte skoro firmy mają takie ,,możliwości"? Widzę że masz jakiś osobisty problem, bo na siłę próbujesz komuś i sobie coś udowodnić. Proszę Przemyśl to wszystko jeszcze raz. Pozdrawiam

LIPA

Haha nie sobie wezmą i czytają co wieczór te komentarze za darmo haha !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spawarek

Ocena zasłużona. Trzeba się napracować, to fakt, ale wysokość wynagrodzenia jest na bardzo wysokim poziomie, firma ma przed sobą świetlaną przyszłość, ale do tego trzeba dobrego pracownika, polecam

@Spawarek

Dokładnie Panie coś za coś - masz rację !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.