BBS Obserwator

Kraków

Opinie o BBS Obserwator

Zuzanna

Pracujesz jako ankieter dla BBS Obserwator? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy. Jak wygląda Twój typowy dzień? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem do BBS Obserwator swojej aplikacji.

ola

no wlasnie moze byc fajne to stanwoisko pracy tym bardziej, ze masz kontakt z ludzmi telefoniczny, wiec dla osob ktore nie lubia bezposredniego kontaktu z klientem to strzał w dyche

Zostaw opinię o BBS Obserwator - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBS Obserwator