Opinie o Factor Law Sp. Z.o.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Factor Law Sp. Z.o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Factor Law Sp. Z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Factor Law Sp. Z.o.o w Wrocław

A jak zmieniają się zarobki podczas takiego awansu?

Jak wygląda ścieżka awansu w Axiom Global Sp. z o.o.?

Axiomita

Awans w dużej mierze zależy od zespołu i od kierującego nim managera. Są zespoły, w których awansuje sporo osób, raz lub dwa razy w roku, a są też zespoły, gdzie tych awansów nie ma prawie wcale. Awans polega na rozszerzeniu dotychczasowych obowiązków (tzn. rzadko "przeskakuje się" z jednego zestawu obowiązków do innego, najczęściej po prostu wykonuje się zarówno stare, jak i nowe obowiązki). Po podziale firmy i wydzieleniu się z niej dwóch firm - Knowable oraz Factor Law - awansów jest mniej i jest je trudniej uzyskać - wcześniej awans zależał od spełnienia kryteriów i pozytywnej oceny managera, teraz zależy również od pozytywnej oceny większej liczby osób. Reasumując - awans jest raczej dla nielicznych i nie należy się na niego od początku nastawiać. Zamiast tego lepiej wynegocjować podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyższą stawkę i lepsze stanowisko. Od stanowiska zależą bowiem "widełki" wynagrodzeń. Najniżej w strukturze jest Analyst i Senior Analyst, wyżej jest Associate I, Associate II i Senior Associate. Większość osób pracuje na stanowisku Senior Analyst i Associate I.

Axiomita

@Administrator, obecnie firma na polskim rynku nie funkcjonuje już pod nazwą Axiom Global. Firma podzieliła się na trzy osobne firmy, z czego w Polsce (we Wrocławiu) istnieją dwie z nich - Knowable oraz Factor Law (ta ostatnia do niedawna funkcjonowała pod nazwą Axiom Managed Solutions (jako marka), zaś w KRS jako Ardent Managed Solutions). Sugeruję uwzględnić ten podział również na GoWork.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Axiom Global Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pracuś

A tak, chyba wiem o kim mowa. Ale jej szefostwo z góry mówiło, ze manager to taki, kogo pracownicy nie lubią. I ona tak potem myślała... No generalnie lotna nie jest

Po przejściu pierwszego etapu rekrutacji (rozmowa HR), zrobieniu trwających 3h testów online zostałem poinformowany, że przechodzę do następnego etapu rekrutacji. Rekruterka zaproponowała kilka godzin, zgodziłem się na jakikolwiek termin, tego samego dnia miała oddzwonić z decyzją hiring managera, kiedy odbędzie się trzeci, ostatni etap rekrutacji. Cały dzień cisza. Następnego dnia po moim zapytaniu co dalej z rekrutacją informacja, że jednak nie mogą mnie zaprosić na rozmowę, bo hiring manager nie ma czasu i wybierze kandydata z już umówionych . XD profesjonalizm pełną parą.

test analityczny ( wypełnić formularz google podając różne cechy kontraktu) + test z języka

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Harley

W zagranicznych biurach axiom jest możliwość pracy zdalnej, czy jest taka możliwość takze w polskim oddziale?

Yolo
@Harley

Dwa, trzy dni w miesiącu.

Jaka umowa obowiązuje w Axiom Global Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

pracowniczka

obowiązuje umowa o pracę, po zakończeniu okresu próbnego wynagrodzenie pozostaje bez zmian, różnica polega na tym że nabywa się prawo do większego zakresu benefitów niż na okresie próbnym

RR

Bardzo kiepska atmosfera, wszystko zależy od koneksji, dogadywania się i kontaktów - wiedza merytoryczna nie ma znaczenia tylko podlizywanie się. Wartości którymi szczyci się firma są tylko fasadą(usunięte przez administratora) Dział HR oraz rekrutacja to jakaś porażka i nieporozumienie.

Weronika

The Financial Times uplasował Axiom na pierwszym miejscu w dziedzinie prawa, w innowacjach w strategii korporacyjnej oraz w innowacyjności w zakresie efektywności działania kancelarii. O firmie wspominał nawet The New York Times. Czy zgadzacie się z taką oceną Axiom Global? Jakie techniki stosuje firma w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi? Czy takie osiągnięcia firmy są potwierdzone konkretnymi działaniami względem pracowników?

@Weronika

Zadnych???? klepiesz copy&paste, a klientom jest to sprzedawane jako korzystanie z zaawansowanych technologii.

PP

Najgorszy HR z jakim kiedykolwiek miałem styczność. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona przez młodych, niedoświadczonych menadżerów. Pytania na rozmowie na poziomie gimnazjum, które nijak mają się do stanowiska, na które się aplikuje. Po rozmowie zapewniają, że odezwą się bez względu na wynik rekrutacji, w praktyce po rozmowie cisza, co z mojej perspektywy jest brakiem kultury, szczególnie gdy zapewnia się kandydata o tym, iż otrzyma informację zwrotną bez względu na wynik rozmowy rekrutacyjnej.

Szymon
@PP

Rzeczywiście, nawet w przypadku negatywnej oceny powinien być odzew, jako że buduje to opinię na temat tej firmy. Przybliżyłbyś/Przybliżyłabyś proszę jakie były te pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Smoku

Firma zmieniła nazwę na Ardent Managed Solutions sp. z o.o. działająca pod nazwą Axiom Managed Solutions. W skrócie - jaka nazwa taka spółka. Dobra dla początkujących. Zarobki średnioprzeciętne, brak możliwości rozwoju, ograniczone możliwości awansu. Dużo pracy polegającej na copy/paste, miliardy bezsensownych procesów, assessmentów, które zabierają czas i niczemu nie służą. Na plus: miła, bezstresowa atmosfera, śniadania, owoce, wyjazdy integracyjne, brak problemów z urlopem.

Danuta
@Smoku

Z tego co widziałam na stronie internetowej spółka Axiom Global ma kilka lokalizacji. W której z nich pracujesz? Poza podstawą macie może jakieś premie, benefity?

Jak wyglądają zarobki na stanowisku contract analyst?

@Anna

Wysokość zarobków zależy zazwyczaj od doświadczenia pracownika, często są to kwestie ustalane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Planujesz aplikować do firmy, czy może jesteś w trakcie rekrutacji? Wskazówki dotyczące tego procesu mogą być istotne dla innych użytkowników forum, dlatego też zachęcam Cię do dalszej aktywności.

Anka
@Anna

4000 brutto, wzrasta jeśli znasz języki albo masz większe doświadczenie.

Stefan
@Anka

Fajnie, że się odezwałaś i podałaś przewidywalne wynagrodzenie. Jeśli chodzi o znajomość języków, o których wspominasz to czy trzeba mieć certyfikaty potwierdzające umiejętności, czy wystarczy znajomość komunikatywna? Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert rekrutacyjnych. Może ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać, czy są obecnie prowadzone przyjęcia, a jeśli tak to jakie stanowiska są do obsadzenia.

@Stefan

Wystarczy znajomość komunikatywna, ale na dobrym poziomie.

Danuta
@Gość

To bardzo dobra wiadomość. Bardzo Ci za nią dziękuję, ponieważ mnie również interesowało to, na jakim poziomie należy znać języki obce, by dostać pracę w firmie Axiom Global. A jak wygląda tam sprawa związana z doświadczeniem? Czy pracodawca zatrudnia osoby, które go nie posiadają? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Danuta

Do wszystkiego Cię przyuczą. Jeśli mówisz po angielsku i potrafisz dobrze wypaść na rozmowie, to na bank robotę dostaniesz

Agata

Fabryka umów, dużo nadgodzin, wyścig szczurów. Zdecydowanie odradzam, chyba że ktoś lubi się ścigać i siedzieć na bezpłatnych nadgodzinach, żeby podlizać się szefowi i wyrobić z przerażającą ilością pracy.

od 4000-5000 netto jako associate w miarę dobrym teamie.

a ktoś sie orientuje jakie tam są zarobki?

Owczarek
@Kasia

Dostosowane do wymagań stanowiska i Twoich umiejętności ;)

staszek
@Owczarek

ok. 4 netto

Weronika

@Ilona, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Pamiętajmy o tym, że ogólne warunki pracy różnią się w zależności od piastowanego stanowiska.

Róża

Firma jest już jakiś czas na wrocławskim rynku, będę wdzięczna za opinie osób które tam pracują lub pracowały. Czy jesteście zadowoleni, czy przeszliście z korporacji czy może z kancelarii czy może jest to Wasza pierwsza praca? Szczególnie chciałabym zapytać jak Axiom wypada w porównaniu z kancelarią? Pozdrawiam i dziękuję za każdą opinię

Ilona

Ktoś wie jakie zarobki na początku?

der

nom racja ze jest u nich spora rekrutacja na chwile obeca tylko mnie bardziej intetesuje to czy sa tutaj oferowne jakies szkolenia w firmie chociazby takie wdrozeniowe? bo dla mnie to jest jednak bardoz istotna kwestia, z gory dziekuje za informacje..

NowAwPracy

Czy ktoś kto tam pracuje bądź pracował, był na szkoleniach za granicą? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Podbijam pytanie, czy ktos orientuje sie ile mozna zarobic jako associate?

Zostaw merytoryczną opinię o Factor Law Sp. Z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w Factor Law Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Factor Law Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Factor Law Sp. Z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Factor Law Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Factor Law Sp. Z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Factor Law Sp. Z.o.o
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 3
    50-077 Wrocław