Opinie o Kancelaria Prawna Za 0 ZŁ Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Za 0 ZŁ Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna Za 0 ZŁ Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Za 0 ZŁ Sp. z o.o. w Wrocław

Emi Nowy wpis

Dokładnie tak było ze mną... Jakieś opłaty za subsrybcje i do tego mi naliczyli koszty rozprawy gdzie to ja byłam poszkodowana w wypadku... A teraz jeszcze miesiąc temu dostałam pismo z sądu że auto zastępcze nie jest rozliczone... Po prawie czterech latach,bi wypadek miałam 31.07.2019.. kino w chooj

Poszkodowany

Podpisałem z kancelarią umowę - myśląc że "kancelaria prawna za 0 zł" to kancelaria prawna i pracują tam prawnicy. Walkę o odszkodowanie dla mnie zakończyli gdy ubezpieczalnia zapewniła im zwrot ich wynagrodzenia i zarobku. Pozostała kwota miała być mi wypłacona - niestety ale przywłaszczyli sobie około 70% kwoty która należy się mi, wymyślają różne wersje problemów -*ja sprawdzam i okazuje się że są fałszem to wymyślają następne. Podsumowując - właścicielka firmy wykorzystuje powolność sądów i w ten sposób zatrzymuje nie należną jej część kwoty odszkodowania. W potocznym języku jest to przywłaszczenie ale można nazwać oszustwem lub złodziejstwem.

Nwjc
@Poszkodowany

Czy podjął Pan jakieś kroki wobec kancelarii za 0 zł - ja również padłem ofiara ich tragicznych zapisów umowy - dostałem garstkę zasądzonej kwoty - a jeszcze muszę im dopłacić

Posxkodowana Nowy wpis
@Poszkodowany

Można się z panem skontaktować? Jestem w tej samej sytuacji...

opinia o kancelarii za O zł

Firma to jeden wielki skandal. Wystawiają zawyżone faktury i to adwokat ma sprawdzać czy są zawyżone. Nie opłacają pozwów wynajdując ciągle jakieś idiotyczne zarzuty. Podjęłam się współpracy, straciłam 2 miesiące na analizę i napisanie 40 pozwów, ponosząc koszty wysyłek listów, papier itp. Tak naprawdę to prokuratura winna zająć się tą firmą za oszustwa

Kancelaria
@opinia o kancelarii za O zł

Niestety Pani Mecenas robi podstawowe błędy pisząc pozwy bez analizy akt aby wyłudzić pieniądze za same napisanie pozwów. Szczerze odradzamy innym korzystanie z usług w/w podmiotu.

Czuczu
@opinia o kancelarii za O zł

Teraz zajmują się kierowaniem pozwów przeciwko byłym pełnomocnikom. Nie dość, że wymuszają zwrot pieniędzy za sprawy, które się nie poprowadziło do końca z przyczyn obiektywnych, jak np. zamknięcie działalności, to jeszcze pozywają o to samo. Natomiast z OC adwokatow/radców zgłaszają szkody, często totalnie absurdalne. Ja już wiem co z tym robić i moi koledzy, wobec których ta firemka kieruje pozwy również. Pozdrawiam przy tym młodego Pana Mecenasa - autora tych wypocin, który myśli, że Pana Boga za nogi złapał.

Poszkodowana
@Czuczu

Można się jakoś skontaktować z innymi klientkami kancelarii? Proponuję pozew zbiorowy.

Helena Nowy wpis
@Poszkodowana

A to taki pozew jeszcze nie poszedł? Bo z tego co widzę już od lat tu się skarżą

Karol

gdyby mnie przyjęli do pracy, to ile mógłbym na dziś zarobić???

Czy po rozmowie w Kancelaria Prawna Za 0 ZŁ Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Aleksandra

Podpisałam umowę z nimi w 2017r . Po trzech latach (!) doczekałam się wreszcie finalizacji sprawy - ubezpieczyciel wypłacił na ich konto moje odszkodowanie. Od tej pory 0 kontaktu - nie można się do nich dodzwonić - nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile !!! NIE otrzymałam swojego odszkodowania !!!! Oddaję sprawę do Prokuratora !!!!

@Aleksandra

Dokładnie.Ja też podpisałam z nimi umowę w 2017r. W grudniu 2020r wygrałam rozprawę,a dopiero rok później otrzymałam swoją należność i to nie do końca w pełni wypłaconą. Prowadzą moje dwie sprawy i już mi z pierwszej policzyli na poczet tej drugiej. Okazuje się że z 35% robi się 40% i po opłaceniu rozpraw, biegłych itd zostaje klientowi NIC. Nie polecam. Nie warto.

Iwona

(usunięte przez administratora)!To jedyne słowo pod ich adresem!!!!! Sprawa toczy się 4 lata,po czym z kwoty wynegocjowanej po ugodzie z OC sprawcy-prawie 11 tysięcy złotych,na moje konto trafia 700zl.(siedemset złotych)...i co na to powiecie. Brakuje słów,aby opisać złodziejska działalność firmy Kancelaria adwokacka 0%. Omijajcie z daleka!!!

@Iwona

Zgadzam się z Panią w 100% Omijajcie Kancelarie za 0 zł. szerokim łukiem, jak nie chcecie mieć problemów!!!

Dwa lata temu podpisałam umowę z ta firmą i na chwilę obecną otrzymałam 0 zł. Totalne (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie odpowiadają na emaile i telefony , a jeśli już jest rozmowa telefoniczna, zbywają bez konkretnego wyjaśnienia. (usunięte przez administratora)

Jakie warunki zatrudnienia oferuje ta kancelaria? Bardzo chciałabym się też dowiedzieć, czy to dobre miejsce pracy dla studentów. Organizują praktyki i szkolenia?

Co jaki okres czasu w Kancelaria Prawna Za 0 ZŁ Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

poszkodowany

Z punktu wyjścia -* wolność umów - kancelaria ta to nic innego jak firma w rozumieniu prawa - a nazwa ma na celu wprowadzenie w błąd - wszak oni dopiero wynajmują prawników za dodatkową opłatą zlecającego ! kancelaria może więc ubiegać o podwyżkę nawet co godzinę -

Seba

Radzę omijać kancelarie z daleka. (usunięte przez administratora) którzy nie chcą się rozliczyć

Rozbawiona

Nie wiem jak z pracą w tej firmie, i raczej się nie dowiem. Ostatnio znalazłam ogłoszenie na pracuj.pl. Wszystko fajnie, ale oferowana przez nich stawka wydaje się śmieszna. Cytując ogłoszenie: "umowa zlecenie od 10 zł netto /h po każdym pełnym przepracowanym miesiącu podwyżka 1 zł /h" Poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Za 0 ZŁ Sp. z o.o. - Wrocław

Kancelaria Prawna Za 0 ZŁ Sp. z o.o.
  • Ślężna 112
    53-111 Wrocław

Kancelaria Prawna Za 0 ZŁ Sp. z o.o.