Opinie o Factor Law Sp. Z.o.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Factor Law Sp. Z.o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Factor Law Sp. Z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Factor Law Sp. Z.o.o w Wrocław

zrezygnowana

Firma Knowable próbuje się kreować na super korpo, mówiąc, że korpo nie jest, bo podobno to jedna wielka rodzina. Ciągle wpajane są naczelne wartości, chociaż tak naprawdę jedyna z nich która ma pokrycie w rzeczywistości to hardy souls - zapierdzielal na projekcie, żeby wyrobić kpi, a nawet dziękuję nie usłyszysz . Przez ponad dwa lata w tej firmie jedyne co mnie trzymało to zgrany zespół, który został w świetny sposób rozbity. Dużym plusem były relacje z managerem, który pomimo hejtu i szczucia na niego że strony (usunięte przez administratora) robił wszystko, żebysmy mogli się rozwijać, organizując spotkania zespołowe, szkolenia oraz pokazując nam dodatkowe ścieżki rozwoju dzięki czemu przynajmniej ja czułam się zmotywowana. Niejednokrotnie słyszałam od innych pracowników na projektach, że zazdroszczą mi tego, że byłam w zespole Łukasza. I co zrobiła firma? Firma gdzie kazdy narzeka jak to jest beznadziejnie, ale chociaż stabilnie? Zwolniła naszego przełożonego, nie dając nam słowa wytłumaczenia i rozbila zespół, który był jedynym zintegrowanym w tej firmie. Gdyby nie to, że manager porozmawiał z nami prywatnie, dalibyśmy sobie wmówić, ze sam odszedl. Jak można tak kłamać! Nie wspomnę o tym, jak wygląda zarządzanie. Project managerowie mają wszystko gdzieś, nie mają wiedzy merytorycznej, ciągle słyszy się, że "wrócą z odpowiedzą", a tematy olewaja. People managerowie to w większości osoby które złapały ciepła posadkę za dobre pieniądze i nie robią nic z zarządzaniem ludźmi wspólnego, z wielką łaską wygrają się raz w miesiącu na spotkanie z pracownikiem. (usunięte przez administratora) Pracowałam w kancelariach i innych firmach nie związanych z branżą prawnicza - takiego cyrku przez tyle lat kariery nie widziałam. Pewnie dużo osób odejdzie, informacje szybko się roznoszą, pewnie nikt płakać nie będzie - nikt nie jest głupi i każdy widzi, że firma projektów nie ma i każe nam robić fejkowe dokumenty żeby zabić czas.

Elka
@zmotywowany

Akurat negatywne komentarze na temat knowable pojawiają się tutaj od ponad 2 lat, to pewnie też przez tę jedną zrufastrowana osobę :p w końcu knowable to idealne miejsce do pracy, praca jest rozwojowa, wynagrodzenie na najwyższym poziomie - kto śmiałby coś negatywnego napisać :p

K.

Wysłałam CV pół roku temu bojąc się, że tych niepochlebnych opinii, które tu czytałam. Dostałam się. Na szczęście miło się zaskoczyłam. Praca ciekawa, zespół super a menagerowi wspierający. Płaca porównywalna do innych korpo, choć jak wiadomo, każdy chce lepiej. Zapewne jak to w każdej dużej firmie, trzeba po prostu trafić na odpowiedni czas i odpowiedni team.

@K.

Stoje przed decyzja czy wysyłać CV. Czy możesz napisać cos więcej? Jak wyglądała sama rekrutacja? Czy trzeba się jakoś specjalnie przygotować?

Czy Factor Law Sp. Z.o.o ma ściśle ustalone godziny pracy?

@anonim3

Czemu nie? czyli nie podchodzą do pracownika elastycznie? Mnie to drugi wariant by interesował w momencie gdy musisz się zwolnic wcześniej a potem nie ma pracy żeby godziny nadrobić, co wtedy? I tak siedzisz w pracy żeby je dobić?

Administrator Nowy wpis

Factor Law Sp. Z.o.o szuka kogoś na to stanowisko Specjalista Ds. Umów. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Witajcie, w ofercie dla Analityka ds. Zarządzania Kontraktami piszą o opcji na pracę zdalną. Po jakim czasie jest ona możliwa, czy już na samym początku? Mieszkam poza Wrocławiem a myślę o aplikacji na to stanowisko. Jest tu może ktoś kto się na nim zatrudniał i powiedziałby czy poleca?

Pracownik Nowy wpis

Cześć, jest możliwość pracy zdalnej od samego początku zatrudnienia - ja tak pracuję:)

@K.

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Ciekawa jestem, czy jeszcze w ogóle jest rekrutacja do nich na jakieś. Może jesteś zorientowana w temacie? Plus fajnie byłoby wiedzieć, co ci zaproponowali w kontekście umowy i benefitów.

@Aleksandra

Contract Management. Co jakis czas są rekrutacje. Umowa jak wszedzie. 3 miesiace probne a po tym czas nieokreslony. Stawki podobne jak w innych korporacjach. Wszystkie benefity podobne jak gdzies indziej. Jedynie LuxMed na bardzo wysokim poziomie. Wyższym niż gdziekolwiek słyszałam.

Hanna
@K.

Czyli w sumie co z nim, bo nie wiem co konkretnie oznacza ten jego wysoki poziom? a jeszcze tylko co z atmosferą w takim razie skoro wszystko inne jest bardzo podobne do innych? relacje ludzi jak wyglądają?

Miko
@Hanna

Stawki są żenujące. Opinie pisał chyba jakiś pracownik HRowy. Standardowe stawki w korpo są dwa razy takie. Za LuxMed na wysokim poziome trzeba sobie samemu płacić nie małe pieniądze bo jako pracownik od Haysa nie przysługuje. Knowable to żenada i najgorsza firma w jakiej pracować mi przyszło. Nie polecam.

Bartosz
@Miko

Stawka pozostanie pustym słowem, jeśli nie podasz, ile ona wynosi? Niech każdy sam wtedy oceni. Piszesz, że to Twoja najgorsza praca, nie ma żadnych zalet? A ilość obowiązków, może tych jest mniej lub ludzie w pracy sympatyczni?

enough
@K.

wylali 15% pracownikow nie dajac powodu w Grudniu 2022. Brak klientow, a wcisk ze tak dobrze rosna, przed wylaniem z pracy senior managers oblecieli wszyskit biura zapeniajac "ach jak dobrze idzie" 2 tyg potem wiele osob dostalo odprawe. schizm i tyle a do prawdziwych korporacji to im bardzo daleko. Jak sie podlizuje to sie utrzymasz, ale jak bedziesz sumiennie pracowac i pytania zadawac zwiazane ze wiekszym doswiadczeniem to cie wykopia.

Hanna
@enough

Świąteczna odprawa? ile mogła wynieść, chyba że standardowo i nic ponad stan? z tym brakiem podawania powodu to i tak każdy wiedział, że o brak klientów chodzi? czyli te osoby zostały wybrane losowo czy na jakiej podstawie?

@Aleksandra

Contract Management. Finansowo jest podobnie jak wszędzie. Uważam, ze LuxMed jest na mega dobrym poziomie a reszta podobnie jak w innych korpo. Trafiłam na dobrą managerkę i to może być kluczowe.

@enough

Jak w każdej korpo, co dział to inna atmosfera i zasady. Pracy jest w cholerę i ciężko czasem wyrobić ale niestety tak jest w większości korpo

L
@K.

Ta dobra pensja wg K na contract management to 4,750 brutto także ten...właśnie jestem po rozmowie z tą firmą więc wiem jak płacą. Na contract management mają non stop to ogłoszenie, bo nikt normalny nie pójdzie do pracy za takie psie pieniądze, gdzie w wielu innych korpo już z rocznym doświadczeniem płacą drugie tyle.

Justa
@L

Ale ta kasa to jest pensja startowa na okres próbny? Czy po tym czasie rośnie trochę? Wgl jest tu czas próbny, wdrożenia?

BB
@K.

@K. Contract management to nie jest stanowisko, po pol roku tego nie wiesz? Stanowiska zaczynaja sie od analyst przez associate po manager (i tu surprise, kazdy ma dopisek contract management chyba ze jest MODem). W jakich innych korpo pracowalas/es lub dostalas/es oferte, ze "finansowo jest podobnie"? Akurat finansowo jest słabo, na awans trzeba sobie czekac minimum rok (te mid-year review ma tylko brzmiec i uspokajac nastroje) a sam awans to jest 1-1,5 brutto (lub mniej). Formy rozwoju? Kurs z excela i to jest dostepne dla pracownika bo jesli chodzi o inwestycje w pracownika to jak pokazywanie ciasteczka przez szybe. Sa, ale dla nikogo bo nikt sie nie kwalifikuje. Brak komunikacji, mrzonki i zapewnienia jak jest ok i jak sie rozwijamy a za rogiem zwolnienia na 150 osob. Zapewnienia o mozliwosciach rozwoju i awansu i tych ich mid year review a w rzeczywistosci "nie mozemy cie awansowac tak szybko jak po 8 miesiacach od ostatniego awansu". Ludzie, w tym nawet wieloletni pracownicy, masowo odchodza, tak jest dobrze. A firma pozwala na to zeby doswiadczony pracownik odszedl, zamiast zaoferowac podwyzke. Prawdziwa factory.

Kandydat Nowy wpis
@K.

Czy Factor Law Sp. Z.o.o ma ściśle ustalone godziny pracy?

anonim3

Nie, robisz 40h od poniedzialku do piatku, masz byc na callach itp. ale czy zaczniesz o 7 czy o 10 to nie ma znaczenia dużego.

Gabriela
@anonim3

hmmm...czyli zdarza się praca po godzinach? a napiszesz czy płacą za nadgodziny, czy może są do odbioru?

@Gabriela

Nie ma nadgodzin, nie placa za to chociaz jest potencjalnie opcja manipulowania tymi godzinami (w jednym tygodniu przepracujesz 42h to w kolejnym 38h), ale nie jest to raczej praktykowane zbyt czesto.

@anonim3

Po przejściu pierwszego etapu rekrutacji (rozmowa HR), zrobieniu trwających 3h testów online zostałem poinformowany, że przechodzę do następnego etapu rekrutacji. Rekruterka zaproponowała kilka godzin, zgodziłem się na jakikolwiek termin, tego samego dnia miała oddzwonić z decyzją hiring managera, kiedy odbędzie się trzeci, ostatni etap rekrutacji. Cały dzień cisza. Następnego dnia po moim zapytaniu co dalej z rekrutacją informacja, że jednak nie mogą mnie zaprosić na rozmowę, bo hiring manager nie ma czasu i wybierze kandydata z już umówionych . XD profesjonalizm pełną parą.

test analityczny ( wypełnić formularz google podając różne cechy kontraktu) + test z języka

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Witam, interesuje mnie stanowisko Senior Legal Associate. Zwłaszcza dlatego, że podają w ogłoszeniu możliwość pracy hybrydowej, a taka mnie interesuje. A wiadomo, jak się to dokładnie rozkłada, w sensie praca/dom? Byłbym wdzięczny za szczegóły.

anonim3

Zależy od teamu z tego co mi wiadomo, przeważnie jest to 1-2 dni w miesiącu w biurze reszta zdalnie. Managerowie często pojawiają się w biurach, ale "szeregowi" pracownicy nie mają za bardzo takiego wymogu ani potrzeby. Podejrzewam, że zależnie od teamu to się trochę różni, ale jak mniemam to wszędzie będzie to bardziej praca zdalna niż stacjonarna, bo w biurze zawsze było pusto. Ponadto jak mieszkasz dalej od Wrocławia to możesz dostać pracę zdalną i wtedy w ogóle nie musisz bywać w biurze. Jest to zależne od miejsca zamieszkania.

Jaka macie ocenę z pracy na stanowisku Associate Matter Oversight? Właśnie od jakichś dwóch tygodni na LinkedIn widnieje taka oferta, widzę tez ze już z parę osób się na nią poprzez portal zgłosiło, tutaj jednak od jakiegoś czasu nie pojawiają się już opinie, wiec czy istniałaby szansa na podzielenie się wrażeniami z samej rozmowy? Warto kandydować?

Zależy wszystko od teamu, generalnie jest okej, takie typowe korpo, mozna sie duzo nauczyc, bo robi sie w end-to-end contractingu i przerabia sie caly proces od podszewki, ale praca jest dla niektorych stresujaca i potrafi byc skomplikowana (chociaz zaleznie od teamu/grupy) - ludzie przewaznie spedzaja tu 1-2.5 lat, żeby nabrać fajnego doswiadczenia, ekipa w wiekszosci mloda i nie ma zgrzytow.

zrezygnowana

Strusiowa
@zrezygnowana

Lata mijają a widze że Axiom, Factor czy tam Knowable to dalej ten sam cyrk. Menadżerowie zatrudniani bez żadnego doświadczenia, HRy które rządzą całą piaskownicą, awanse po znajomościach, pijane imprezy, KPI do wyrobienia, płaszczenie się przed klientami. Ależ ja się ciesze, że wyjechałam za granice i zostawiłam to (usunięte przez administratora) za sobą. A najsmutniejsze jest to że pensje są potwornie słabe. Ja wiedziałam że trzeba się zwalniać jak usłyszałam rozmowy o powrocie do biura.

zmotywowany
@zrezygnowana

To ciekawe, że po zwolnieniu jednego managera nagle tyle negatywnych komentarzy zaczęło się pojawiać. Chyba każdy kto myśli samodzielnie, widzi ten jad i hejt ze strony tego kogoś. Człowieku awansowali cię z najniższego stanowiska na managera, ktoś później z tobą pracował, a ty jedyne co potrafisz to wylewać złość. Trochę szacunku byś się nauczył i zaczął doceniać to co dostałeś. Wylewasz z siebie teraz wszystko, psujesz dobre imię każdego, z kim pracowałeś. Może pomyśl następnym razem co robisz i piszesz, bo relacji to ty na pewno nie umiesz budować. Przestań żyć w tej swojej iluzji i skup się na swojej nowej pracy lub szukaniu nowej pracy,

Elka
@zmotywowany

PanPrawnik

Część wszystkim, ostatnio zastanawiam się nad zmiana pracy i interesuje mnie Factor, czy ktos wie co się wydarzyło w grudniu w Factorze i dlaczego zwolnili tyle doświadczonych ludzi którzy długo pracowali na stanowiskach w tej firmie? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Net103
@PanPrawnik

Firma nie zrealizowała założonego planu finansowego. Ogólnie jak się tutaj zagłębić w opinie to nie jest to pierwsza redukcja w historii Factor. Wiadomo jest kryzys i teraz coraz częściej się o tym słyszy, ale sposób w jaki to zostało przeprowadzone, bardzo nie fajny. Nie polecam, mądry polak po szkodzie...

Strusiowa
@Net103

Nawet nie wiedziałam że Factor zaczął zwalniać, wiadomo ile osób i jakie teamy poszły w odstawkę?

Aleksandra

Opowie ktoś coś więcej o stanowisku Legal Manager? Jak wygląda dzień pracy, jakie obowiązki. Chciałabym wiedzieć, bo jeśli znowu pojawi się świeża oferta, to rozważam aplikowanie.

Meghan

Pracowałam dla Knowable dłużej niż spora część Contract Analyst i niestety niewiele dobrego mogę napisać. Na początku wydawało mi się, że firma szanuje ludzi, ale przekonałam się, że zupełnie tak nie jest. Managerowie są kompletnie niekompetentni. Posiadanie własnego zdania traktują jako atak. Nawet uwagi w dobrej wierze, żeby lepiej się w firmie działo są źle odbierane.(usunięte przez administratora) Może ok na pierwszą pracę, jak nic lepszego nie macie, ale uciekajcie szybko stamtąd. Praca tam do niczego nie prowadzi, w dodatku jest żmudna i tragicznie wynagradzana. Wynagrodzenie jest żenujące. Nie warto się upokarzać.

enough

(usunięte przez administratora) i tyle. brak profesjonalnosci. Po pracy 20 lat w kancelariach top 10 w US i Kanadzie mialam nieprzyjemnasc pracowac w Factor.

Danuta
@enough

A mogłabyś napisać czym ten brak profesjonalizmu się objawia? Jak traktują pracowników? Mam chrapkę żeby zaaplikować, ale chętnie poznam więcej szczegółów

do pracowników którzy pracują w Factor od przynajmniej dwóch lat. Jak wygląda wasza pensja? Bo w zeszłym roku rzeczywista inflacja na poziomie 14%, w tym roku artykuły spożywcze i usługi +30% r/r. Dostaliście jakieś podwyżki inflacyjne powyżej 10%? Przestaje mi się uśmiechać pracować dla firmy która tylko podwyższa pensje o 4%. Tylko w tym roku pracowaliśmy całe dwa miesiące za darmo. Cholera jasna.

Kaliber

W Factor Law nie ma dostosowywania pensji do rzeczywistości w Kraju. W firmie robi się kalibracje rynku ale wnioski sa oderwane od rzeczywistości. Inflacja to gwóźdź do trumny. Firma patrzy jakby zapłacić jak najmniej i wycisnać jak najwięcej a jak sobie poradzić z inflacja to niech już każdy z pracowników sam wymyśli. Moja pensja tylko przez ostatni rok spadła o ok 1000 zł na rękę przez inflację. Poza tym ich stawki nie sa dostosowane do rynku i w ogóle nie konkurencyjne. Ja zmieniam pracę.

Thomas

Czy ktos sie orientuje moze jakie sa stawki na stanowisko Senior Legal Specialist?

tuitam
@Thomas

są tylko senior I sami managers. na start 6800 brutto, do kieszeni 4800

Migi
@tuitam

Serio tak mało? A Legal Specialist? Jest stanowisko jeszcze nizej, MOD? Nie wiem czy dobrze usłyszałam, to ktoś jak contract administrator - sprawdzanie dokumentów. Pozniej mozna awansowac na inne stanowiska z tego. Ile taka osoba zarabia?

Lidia
@Migi

To dla Ciebie mało? Słabo się znam na tej branży, ile wg Ciebie powinna zarabiać taka osoba?

Migi2
@Lidia

Po prawie, z angielskim i z doświadczeniem? Biorąc pod uwagę odpowiedzialność związaną z uzgadnianiem warunków umowy, przynajmniej 2x tyle.

Katarzyna
@Migi2

No, a tak z ciekawości jaka odpowiedzialność nad Tobą ciąży i czy nie ma opcji by się jakoś ubezpieczyć w tym temacie? Może warto.

Mmm
@Thomas

Podobno ok 11 brutto

Irena
@Mmm

to na B2B stawka?

J.G.

Opinia dotyczy firmy Knowable. Pracowałam przez 3 msc jako pracownik tymczasowy. Tuż przed odejściem, zdecydowałam się nie przedłużać umowy, menago wysłał mnie na urlop, przysługiwalo mi jeszcze 5 dni. Po czym przychodzi pensja i okazuje się że za ten urlop jeszcze mi ją obniżono, no fantastycznie! Plus były kombinacje, żebym brała urlop jeszcze po zakończeniu umowy, byle wszystko wykorzystać i nie wypłacać ekwiwalentu. Wysyłka sprzętu, tylko na swój koszt, a musiałam wysłać dwie paczki. Agencja wciska kity, że przy każdej umowie podwyżka, guzik prawda, umowa pierwsza 3 msc kolejna na 6 msc a podwyżka ... Dopiero przy magicznym awansie, który oczywiście może nastąpić za jakieś 10 lat. Najszybciej to potrafią wysyłać testy językowe i się upominać o wypełnienie, bo nie ma kto chyba pracować w innym języku jak angielski, za takie pieniądze to niech się nie dziwią. Omijać z daleka, szkoda nerwow, pieniędzy - oczywiście na induction trzeba pojawić się we Wrocławiu. Brak zorganizowania, totalny bałagan. Osoba która się stara nie ma co liczyć że będzie szła w parze z tym jakąkolwiek podwyżka, a totalny obibok dostanie taka sama pensje jak i ty. Żerują na pracownikach tymczasowych, nic więcej.

Hehe
@J.G.

J.G. w Knowable oczywiście, że mozesz awansować, wystarczy wcześniej pracować jako manager w pizza hut a w tedy awans masz w łapie. Lata na studiach prawniczych nie mają znaczenia, niestety. Gratki dla tego zespołu, gdzie jest ten Pan on wie jak awansować. A osoba, która jemu pomogła i dała tyle siana co miesiąc niech się odezwie, czekam na nowe propozycje hehe

Eh
@Hehe

Z-ca kierownika Lidla też właśnie trafiła w managerskie szeregi.

Natalia
@J.G.

Hej. I jak , wypłacili Ci ekwiwalent?

ortografia
@Hehe

Ja bym poczekała na Twoim miejscu na słownik ortograficzny. Patrząc na składnię zdań i ortografię jaką tutaj zaprezentowałeś, nie jestem zdziwiona, że awansu nie otrzymałeś.

Pan Przecinek
@ortografia

A Pani Ortografia zgubiła przecinek przed wyrazem "jaką". Wytykając błędy językowe należy BEZWZGLĘDNIE samemu tych błędów nie popełniać!

@Pan Przecinek

No mi się zdaje że błąd ortograficzny jeszcze nikogo nie z dyskwalifikuje jako dobrego pracownika, nie zgodzisz się? Zwłaszcza że często wymagają innych rzeczy i są rzeczy ważniejsze, właśnie czego szukają w pracowniku tu do tej firmy?

Pan Przecinek
@Aleksandra

Pani Aleksandro, chyba Pani post jest skierowany raczej do Pani Ortografii, aniżeli do mnie. Ale jeżeli już wywołała mnie Pani do tablicy, to oczywiście, że błędy ortograficzne i inne nie dyskwalifikują pracownika, o ile pracownik ten nie pracuje zawodowo z tekstem. W Factor pracuje się na tekstach kontraktów, stąd znajomość zasad poprawnej pisowni jest raczej pożądana.

Nick Cage

Czy Factor Law dopuszcza na wykonywanie pracy (załóżmy miesiąc dwa) zza granicy ?

Jaka jest stawka początkowa w Factor Law Sp. Z.o.o? 11 lutego na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Manager.

Zielonatrawa666

Wydaje mi się ze 13 tyś gross na managera

Lidia
@Zielonatrawa666

Serio tyle na początek? To chyba muszą mieć duże wymagania na to stanowisko?

Cats eyes

Opiszę ciekawą sytuację: Knowable zadzwoniło dzisiaj do mnie o godz. 8:00 rano. Facet pierwsze o co zapytał to oczekiwania finansowe. Jak odpowiedziałam, że zależą od zakresu obowiązków, to z pretensją w głosie stwierdził, że zakres obowiązków był wskazany w ofercie internetowej. Nie wiem dokładnie co to za firma, ale po zapoznaniu się z opiniami na tym forum stwierdzam, że to chyba nie tylko moje wrażenie, że ich zachowanie jest kuriozalne. Zapewne gdybym powiedziała, że będę pracować za minimalną krajową, to by mnie przyjęli, bo tak rozumiem te pytania od razu o oczekiwania finansowe. Wygląda na to, że pracują tam totalnie przypadkowe osoby, bo profesjonalny HR nigdy by takich rzeczy nie odwalał.

anna-maria
@Cats eyes

To forum Factor Law, a nie Knowable.

dyrektor z asystenta
@anna-maria

Jakoś niestety forum Knowable nie ma :)

anna-maria
@dyrektor z asystenta

Oczywiście masz rację, ale nie mieszajmy opinii dwóch różnych firm na forum poświęconym tylko jednej z nich :)

m.
@Cats eyes

ja miałam to samo z Knowable. Jak mnie złapali w drodze w piątek i chciałam się umówić na rozmowę, to się umówili na poniedziałek, ale już nie oddzwonili. Wcześniej zadali mi jedno pytanie o zarobki. Widać za duże oczekiwania skłoniły ich do tego, żeby nawet nie zadzwonić w poniedziałek jak się umówili. Niczym innym jak pieniędzmi nie byli zainteresowani.

Cofi

Średnia ocena firmy 2.3???? No nie wygląda to dobrze... czy mogą się wypowiedzieć osoby pracujące aktualnie? Naprawde tak zle sie dzieje? Warto aplikować?

J.G.
@Cofi

Nie warto, no chyba że lubisz, być (usunięte przez administratora)a po zakończeniu umowy się jeszcze denerwować.

Bluearch

Etap 1 rozmowa z HR po polsku i angielsku. Standardowe pytania Etap 2 rozmowa z managerami - 2 osoby. Mimo braku takiej informacji od HR (informacja była że będzie to tylko rozmowa) zrobiono case study po angielsku z kontraktem z prawa angielskiego na które było 20 minut, potem tłumaczono się że nawet HR o tym nie wie że w trakcie takiej rozmowy odbywa się case study, ale oni i tak je ostatnio robią. Etap 3 - rozmowa z VP Brak informacji zwrotnej jakiejkolwiek po rozmowie (miała być do końca tygodnia w którym była rozmowa)

Olka

A jak wyglada sama rozmowa? Jest jakiś test z angielskiego? W jaki sposób sprawdzają poziom języka?

Nicki
@Olka

Rozmowa jest najpierw z działem HR, następnie z wrocławskim managerem, a następnie z managerem globalnym (nie z Polski) - nie wiem, czy w każdym zespole wygląda to dokładnie tak samo. Rozmowę z HR miałem w połowie po polsku i w połowie po angielsku (część po angielsku dotyczyła omówienia mojego doświadczenia i motywacji do pracy w firmie), rozmowa z managerem wrocławskim była po polsku, a rozmowa z managerem globalnym była po angielsku z uwagi na narodowość managera. Na rozmowach z HR padają standardowe pytania: opowiedz o doświadczeniu, czemu aplikowałeś, czemu odchodzisz z poprzedniej firmy, jakie są Twoje oczekiwania finansowe. Rozmowa z wrocławskim i globalnym managerem to więcej monologu, bo obaj opowiadają o specyfice pracy i zadają Ci pytania ogólne, na zasadzie: czy potrafiłbyś ogarnąć to czy tamto, czy miałeś doświadczenie z tym czy z tamtym, co zrobisz, jeżeli nie wiesz, jak wykonać jakieś zadanie, itp. Nic szczególnego. Tak, jest test z angielskiego, który rozwiązuje się online w domu. Odpalasz link z testem i masz (bodajże) 60 min na rozwiązanie. Wygląda to tak, że masz około 10 tekstów po angielsku (nie pamiętam dokładnej liczby) a pod spodem masz kilka pytań testowych do każdego z nich. Teksty z tego co pamiętam były z różnych dziedzin, raczej nie dotyczyły prawa, ale życia codziennego.

My
@Nicki

Pozdrawiamy gorąco dział HR ;-)

Nicki
@My

Haha, serio? :D To naprawdę wyglądało, jakby pisał ktoś z HR? :D Sorry, nie było to moim zamiarem ;) Opisałem swoje doświadczenia, ale wiem, że nie u każdego tak to wyglądało - ale ja za innych się wypowiadać nie będę. A co tam, ja też dział HR gorąco pozdrowię. Zwłaszcza, że pożegnałem to miejsce już dawno temu ;)

Kate
@Nicki

@Nicki Czy możesz przybliżyć mi jeszcze bardziej rozmowę z managerem? Czy też rozmawiasz po angielsku czy tylko po polsku na temat zadań i tego co jesteś w stanie robić.

Bluant
@Olka

W rozmowie i case study z kontraktu

Zostaw merytoryczną opinię o Factor Law Sp. Z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w Factor Law Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Factor Law Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Factor Law Sp. Z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Factor Law Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Factor Law Sp. Z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Factor Law Sp. Z.o.o
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 3
    50-077 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042