ADM POLAND Sp. z o.o.

Opinie o ADM POLAND Sp. z o.o.

Kaśka

Moim zdaniem pracuje się dobrze. Generalnie większość osób pracuje zdalnie. Na plus mogę wymienić codzienny kontakt z językiem angielskim, pomocny przełożony oraz elastyczne godziny, na pewno można się wiele nauczyć choć ostrzegam, że praca jest dynamiczna.

Ann
@Ewa

to drugie :)

AR team

Pracuję w obszarze PTC i mogę bardzo polecić ADM. Fajna atmosfera pracy, bardzo dużo możliwości rozwoju i awansu również w innych obszarach GBS. Ciekawe projekty usprawniania procesów, wdrażania systemu SAP. Współpraca z biznes partnerami z całęgo świata. W tej chwili praca wyłącznie zdalna w planach praca hybrydowa.

Karol
@True

@True Jest też dofinansowanie do wypoczynku, dostajemy paczki świąteczne, jest Kafetreia MyBenefit, gdzie co miesiąc dostajemy punkty do wykorzystania (można w połowie opłacić kartę Multisport), no i fakt butelka oleju i majonez ????

ADM Pracownik
@Łysoń

Tak, ADM zwraca koszty w wysokosci 75% nakladow na kursy ACCA / CIMA lub podobne kwalifikacje. Biorac pod uwage ze nie sa to tanie kwalifikacje uwazam ze jest to calkiem pozytywny benefit wyrozniajacy akurat ADM na tle innych organizacji. Wiele osob skorzystaly z tej sciezki rozwoju wykorzystujac ten program. ADM posiada zreszta certyfikat CIMA oraz ACCA Approved Employer co dowodzi ze faktycznie realnie wspiera studentow tych kwalifikacji.

Marcin Nowy wpis

Witam. Na ile zmian pracuje się na produkcji w Szamotułach?

Nowy wpis

@Marcin

@Pracodawca Dzień dobry, praca zmianowa w zakładzie produkcyjnym w Szamotułach zależy od działu - są to dwie zmiany lub system czterobrygadowy (trzy zmiany).

Marcin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Na ile zmian pracuje się w ADM w Szamotułach na produkcji?

J

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. logistyki. Firma oczekuje od kandydata dobrej znajomości języka angielskiego. Co to znaczy? Czy poziom B2 będzie wystarczający? Wymaga się od pracownika, aby miał chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Wnioskując, można liczyć w tym miejscu na awans? Jeśli tak, to po jakim czasie od zatrudnienia? Myślę nad aplikacją w to miejsce.

@J

Zapraszamy do aplikowania, ADM jest firmą międzynarodową, dlatego specjalista w zespole logistycznym powinien swobodnie komunikować się w języku angielskim (zarówno w mowie, jak i piśmie). Podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy odbywa się w oparciu o ustrukturyzowane plany rozwoju.

MF
@ADM POLAND Sp. z o.o.

Dzień dobry, a czy ta możliwość rozwoju przekłada się bezpośrednio na ścieżkę kariery. Tzn mam na mysli awans. Jeśli tak, mogą państwo przedstawić jak to wyglada w logistyce?

Nowy wpis

@MF

@Pracodawca Zachęcamy wszystkich pracowników do otwartej komunikacji z bezpośrednim przełożonym o aspiracjach zawodowych. Raz w roku jest czas podsumowań i planowania nowych celów. Zachęcamy także do zaplanowania szkoleń czy kursów dodatkowych, które ADM finansuje aż do 75%. Awans zależy od wielu czynników, osiągnięcia pracownika są indywidualnie rozpatrywane pod kątem awansu.

Jakie narzędzia pracy zapewnia ADM POLAND Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pracodawca

Dziękujemy za pytanie. Telefon komórkowy jest jednym z narzędzi, jednak nie jest przypisany do każdego stanowiska i jego obecność wynika bezpośrednio z potrzeby biznesowej.

VP
@@Pracodawca

Handlowcy mają komórki? Dodatkowo też auto służbowe? Z samochodu można korzystać po godzinach pracy? Można to ustalić z przełożonym?

@VP

Wszyscy handlowcy posiadają telefony komórkowe, natomiast samochód służbowy, tylko w przypadkach, gdy jest to narzędziem niezbędnym do wykonywania pracy i jest związane z częstymi podróżami w celach biznesowych

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADM POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Junior Controller? Podziel się swoimi wrażeniami!
Emma

Hej, powiedzielibyście, że teraz w firmie jest stabilnie? Czasy ciężkie, więc chciałabym mieć stałą pracę, nie ukrywam. Jak rotacja wygląda? Zwłaszcza dział controllingu mnie interesuje, szukają tam juniora. Podobno 2-4 dni z biura się pracuje, ta liczba dni jest do dogadania? Wiadomo, junior pewnie na początek musi się wdrożyć, ale ciekawi mnie jak to dalej wygląda. Stawki są do negocjacji w trakcie rozmowy czy mają ustalony sztywny budżet?

@Emma

Cześć dzięki za pytanie, 2 dni (poniedziałek i wtorek) obligatoryjnie pracujemy z biura, reszta tygodnia zdalnie. Budżet rekrutacyjny jest sprawiedliwie dopasowany do stawek rynkowych oraz wynagrodzeń w zespole.

YP
@ADM POLAND Sp. z o.o.

Ooooo...to fajnie, że tak są od razu dwa dni z początkiem tygodnia, a reszta z domku, dla mnie spoko rozwiązanie :) A co do stawek, to nie ma szans, żeby chociaż poznać ogólne widełki płacowe w firmie? No i czy w każdym zespole poza wynagrodzeniem można uzyskać inne dodatki finansowe np. premie?

Natalka

Dlaczego to zmienili na 3 dni? No i niezależnie od stanowiska, wszyscy muszą być w biurze obowiązkowo trzy razy w tygodniu? Mnie dokładniej interesuje AP Junior Accountant :)

Czy ktoś podpowie, w jakich widełkach można liczyć na premię?

Ktoś

Witam. Jak wygląda sytuacja na produkcji?? Zarobki? Arnosfera? Duża grupa ludzi? Premia?? Po proszę szczerą opinię i kila słów od siebie. Dzięki z góry.

@Ktoś

ADM ma kilka zakładów produkcyjnych na terenie Polski, w których zatrudnieni są pracownicy produkcyjni. Wynagrodzenia dopasowane są do stawek rynkowych i siatki płac organizacji. Wszystkie aktualnie otwarte procesy rekrutacyjne dostępne są na stronie ADM oraz pracuj.pl

HZ
@@Pracodawca

No właśnie teraz widziałem rekrutacje na starszego operatora. Ale stawka nie jest podana. Za to zainteresowało mnie że jest program rekomendacji pracowników. Chodzi o premie za polecenie kogoś do pracy? W jakiej wysokości są te premie?

@HZ

Zapraszamy do aplikowania, podczas spotkania rekrutacyjnego podajemy wszystkie niezbędne informacje. Program rekomendacji u nas w firmie jak najbardziej działa, jak wiele innych benefitów, jednak konkretne kwoty kandydat poznaje dopiero na etapie rekrutacji. Polityka ADM nie pozwala na udzielanie takich informacji wcześniej.

EX
@ADM POLAND Sp. z o.o.

No dobrze. A stawka jest ustalana indywidualnie czy jednak każdy na takim samym stanowisku zarabia tyle samo? Mam sporo doświadczenia i fajnie jakby ono właśnie było brane pod uwagę podczas ustalania wynagrodzenia. Jakie inne benefity oferujecie skoro jest ich sporo?

@EX

dziękujemy za pytanie EX. ADM ma siatkę płac dopasowaną do warunków rynkowych dla każdego stanowiska. Przedział wynagrodzeń obowiązuje na każdym poziomie stanowiska i warunkowany jest doświadczeniem, wykształceniem i umiejętnościami pracownika. Specyfikacja naszego biznesu jest niszowa, a procesy produkcyjne charakterystyczne dla wytwarzania produktów olejowych, dlatego doświadczenie zdobywa się podczas pracy na zajmowanym stanowisku, gdzie pracownik ma szansę na rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Wśród benefitów jest Kafeteria MYBenefit, karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna.

LN
@@Pracodawca

To jeżeli ktoś nie ma zbyt dużego doświadczenia, a jednak się tutaj dostał, to na jakie wynagrodzenie może liczyć? Tak mniej więcej. Chodzi mi o pracownika produkcji. Czy te benefity, o których wspominasz, są opłacone przez szefa w 100%? Czy trzeba dokładać coś od siebie?

@LN

Benefity w dużej mierze finansuje pracodawca. Podczas procesu rekrutacji kandydat może otrzymać wszelkie niezbędne informacje, w tym rozmawiamy także o przedziale wynagrodzenia dopasowanego do stanowiska oraz umiejętności kandydata. Polityka ADM nie pozwala na udzielanie takich informacji wcześniej.

JY
@@Pracodawca

Dzień dobry :) Będąc w temacie rekrutacji, czy to długi proces? Można porozmawiać z kierownikiem/managerem działu, do którego się aplikuje? Lub poznać zespół? Czy nie stosują państwo raczej takich praktyk?:) Mam tu na myśli dział finansów. Wiadomo coś o zbliżających się rekrutacjach?

@JY

Dziękujemy za pytanie. Aktualnie prowadzone rekrutacje w ADM można na bieżąco śledzić na stronach Pracuj.pl/LinkedIn. Nasz proces rekrutacyjny jest trzyetapowy: pierwsze spotkanie z działem Talent Acquisition, drugi etap z bezpośrednim Team Leaderem oraz trzeci z przedstawicielem lokalnego HR-u.

Czy w dziale controllingu/księgowości są głównie studenci/młode osoby, czy raczej "wszyscy"?

@Zainteresowany

@Pracodawca. Dziękujemy za pytanie. W rekrutacji stawiamy na doświadczenie i aspiracje zawodowe kandydata-wiek nie jest tego wyznacznikiem. Staramy sie czerpać jak najwięcej z różnorodności i budujemy zespoły w oparciu o integrację, współpracę i pozytywną wymianę pomysłów.

@ADM POLAND Sp. z o.o.

Dziękuję. Ale tak narazie, to czy są to bardziej "młode " zespoły?.. pracowałem kiedyś w SSC i tak było w innych firmach... Czy jest podobnie w ADM? Będę wdzięczny za odpowiedź. Dziękuję bardzo.

@Zainteresowany

Jako ADM Poland jesteśmy otwarci na kandydatów w każdym wieku i kierujemy się zasadami równości.

Kontroler

Dobra atmosfera, elastyczne godziny pracy, dofinansowanie do kursów CIMA/ACCA etc. Duże możliwości awansu i rozwoju. W zależności od działu mniej lub więcej chaosu wynikającego m.in z dużej liczby różnych systemów ERP.

C
@Kontroler

Hej, a zarobkach co sądzisz? Mają tu konkurencyjne stawki i benefity pracownicze? Te dofinansowania są na jakim poziomie? Nie trzeba podpisywać żadnego dokumentu, typu lojalka, jeśli korzysta się z możliwości tych szkoleń i ogólnie rozwoju? Trudno było ci się tu dostać? Jak wspominasz proces rekrutacyjny? Bo nie wiem na co mam się nastawić:)

Czy ADM POLAND Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ADM Poland Sp. z o.o. oferuje pracownikom tylko umowę o pracę.

IR
@ADM POLAND Sp. z o.o.

Dziękuję za informacje. Mógłbyś doprecyzować? Umowa o pracę jest terminowa na rok lub dwa czy na czas nieokreślony? W ogóle po jakim czasie można dostać ten drugi rodzaj umowy?

@IR

Co do zasady przyjmujemy, że po okresie próbnym kolejna umowa bedzie na czas nieokreślony, ale w szczególnych wypadkach zastrzegamy sobie mozliwość zaoferowania drugiej umowy na czas okreslony na rok.

Czy rozmowa rekrutacyjna w ADM POLAND Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Wojtek

Cześć, dzięki za pytanie. Tak, ze względu na obsługę wielu lokalizacji zagranicznych wykorzystujemy język angielski jako główny język komunikacji w ADM. W związku z tym, podczas procesu rekrutacji sprawdzamy krótko umiejętność posługiwania się tym językiem.

Łucja
@Wojtek

A czy komunikatywny angielski wystarczy, czy nie bardzo? Są u Was w firmie kursy doszkalające z języka angielskiego?

@Łucja

Cześć Łucja, dzięki za pytanie. Tak, komunikatywny angielski dla większości stanowisk pracy wystarczy. Chodzi o to, żeby móc porozumieć się z osobami z innych krajów, bo mamy sporo takich interakcji z całym światem. Jednocześnie firma wspiera pracowników poprzez finansowanie kursów języków obcych (w tym angielski).

Agnieszka
@Wojtek

Czy firma podpisuje lojalkę z pracownikiem, któremu finansuje kurs języka obcego? Czy pracodawca finansuje całkowicie czy pracownik musi część dopłacić?

@Agnieszka

Cześć Agnieszka, firma finansuje w 100% koszty języków obcych i nie wymaga podpisania lojalki. Pozdrawiam

Kondziu
@Wojtek

Ok, a te kursy są po pracy w firmie czy są wykupione online i można uczestniczyć zdalnie? Jak się to odbywa?

@Kondziu

Cześć Kandziu, mamy tak naprawdę 2 opcje - tzn. możliwość kursów stacjonarnych (gdzie pracownik wybiera szkołę językową i wybiera dogodny dla siebie termin/harmonogram zajęć, które odbywają się w siedzibie danej szkoły, nie u nas w pracy) lub opcję z kursami on-line (ostatnio pojawiła się taka platforma językowa z mnóstwem języków do wyboru). Jedyne ograniczenie jest takie, że nauka powinna odbywać się poza godzinami pracy. Daj znać gdybyś potrzebował więcej informacji.

Amanda
@Wojtek

O, to fajnie! A powiesz nazwę tej platformy? I jak długo można być na takich kursach? A poza sponsorowaniem angielskiego jest szansa na jakieś inne szkolenia w firmie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ADM POLAND Sp. z o.o.?

Piciu

Hej, mamy zazwyczaj raz w roku imprezę integracyjną w okolicy lata dla całej firmy (jakieś fajne miejsce z atrakcjami sportowymi, dobrym jedzonkiem, piciem i muzyką, konkurencjami). Dodatkowo przed świętami Bożego Narodzenia zapraszają nas na imprezę świąteczną - ostatnia była z muzyką na żywo, DJem oraz oczywiście jedzonko i picie. Była też sztuka teatralna - ale fajna, komediowa, więc trochę się pośmialiśmy. Zespoły mają też raz na jakiś czas swoje wyjścia/integracje w ramach zespołu, ale to organizuje team-leader.

Sebastian
@Piciu

Fajnie. Lubie takie integracje. A coś jeszcze z benefitów? Dofinansowanie do gruszy, pakiet opieki lekarskiej? Podpowiesz co obejmie nowego pracownika?

Nie polecam 1 etap rozmowy ok 2 etap na teams rekruterka patrzy i smieje sie z team leaderem ze w wielu firmach pracowalem co jest przeszkodą, wedlug niej bo mala stabilność tylko młoda nie pamięta bo nie wie ile kiedys sie zarabialo w 2005 czy 2010 roku no coz wedlug niej powinno sie pracować cale zycie w 1 firmie za taka sama pensje choreeee. Pamietam jak kiedys brak doswiadczenia powodowal odmowe dzis w nowym swiecie bananowej polski i darmozjadow w korpo chca oddania zycia

@Kandydat

Jak wyglądały te poszczególne etapy? Jakie pytania były zadawane? Dasz znać? Pierwszy etap też był zdalnie?

Hehe
@Kandydat

Na tym właśnie polega religia ADM - starego kapłana nie zrozumiesz

Samuelson

Miałem okazję pracować w ADM w dziale księgowości. Sam dział firmy zlokalizowany jest w nowoczesnym budynku buisness Garden, co jest zdecydowanym atutem, także dość niewielkie wymagania dot.doświadczenia (z którym w dzisiejszych czasach, wiadomo ciężko, szczególnie na początku przygody). Praca z początku była przyjemna, zespół bardzo pomocny, itd. Do plusów zaliczyć mogę także dobry, niemal koleżeński kontakt z przełożonym-/ą. Sprawa komplikuje się jednak w miarę wdrażania nowego pracownika do firmy. Zacznę może od samego procesu wdrażania. Osobą do pomocy staje się jeden z Twoich kolegów/koleżanek, który powinien pokazać i wytłumaczyć Ci wszystkie procesy w firmie (tak jest przynajmniej mówione na początku pracy). W moim przypadku jednak, często zdarzało się, że mentor nie miał czasu na przedstawienie mi sporej części wiedzy. Wiedzę więc przekazywali mi głównie pozostali koledzy z zespołu. Niby dobry pomysł, ale osoby te pracowały dla innych spółek i często kończyło się stwierdzeniem, że "no..u ciebie będzie to wyglądać tak tylko trochę inaczej" albo "no, musisz zobaczyć jak to u Ciebie będzie". Dalej, przez pierwsze 2-3 miesiące pracy miałem ogromne problemy z dostępem do programów, np.kadrowego, sharepoint czy innych niezbędnych narzędzi. Nie mogłem tym samym wykonywać niektórych funkcji, do jakich moi koledzy/koleżanki z zespołu mieli dostęp, co przekładało się w dalszej kolei na niższy poziom wiedzy z zakresu danych czynności, a także braku dostępu do niektórych dokumentów, bardzo ważnych notabene. Pracodawca nie widział problemu, mówiąc mi jedynie, że mam pisać i dzwonić cały czas na infolinię service desku (zlokalizowanego w Indiach, gdzie jak już ktoś pomagał, ciężko go było zrozumieć przez specyficzny akcent - czyżby firma szukała jeszcze większych oszczędności?). Na nic się zdały także zażalenia o nieład wewnętrzny firmy, koniec końców nieogarnięcie firmy wpłynęło na moją końcową ocenę pracy. Kompletną abstrakcją okazał się obowiązkowy test, którego podjąć miałem się po okresie próbnym. na 4 z 12 bodajże zadań nie wiedziałem kompletnie jak odpowiedzieć, bo osoby, które mnie wdrażały mi tego nie wytłumaczyły, padło jedynie "aaahaa, dobra no to to jest tak i tak..." czyli to był test czy jeszcze nauka? xD Jedno z zadań zapamiętam do dzisiaj, bo nadal się śmieję na samą myśl o nim. Wyobraźcie sobie, ze pracujecie na jakimś programie, dajmy na to Excel. Tworzycie tabele przestawne, uczycie się funkcji i dobra. Dostajecie na teście zadanie dot.Excela, ale, ale...nie macie go rozwiązywać w programie..o nie nie..na kartce rozpisać krok po kroku co się dzieje i co się otwiera, jakie są dalsze kroki. No sory xD xD I to jeszcze tego typu test przeprowadzają osoby wyznaczone przez przełożonego ;P Testu oczywiście nie zaliczyłem, a moje zażalenia względem braku profesjonalizmu ze strony notabene kolegów/koleżanek prowadzących test, zostały kompletnie przez przełożonego olane. Co więcej, firma pisze o "elastycznych godzinach pracy". Guzik prawda. Przełożony/-a kazał/-a mi przychodzić na 7, bo takiej godziny wymagały spółki, na których przyszło mi pracować. Dalej, masa "syfu" w systemach, nierozwiązanych spraw, jak zacząłem to odkopywać to głowa mała, już załączał mi się śmiech przez łzy. Aha, na parkingu nie szukajcie miejsca bo na podziemnym z przydziału na firmę jest ich z 50, przy 120 pracownikach, dziękuję i brawo dla Buisness Garden xD Żeby jednak nie było, że firma jest kiepska i w ogóle nie polecam. Ma swoje zalety. Poza wymienionymi na krótkim wstępie, w firmie są owocowe wtorki i rozdanie oskarów za najlepsze pomysły udoskonalające proces fakturowania...ok, żartowałem ;) Są oczywiście wspomniane owocowe dni i oskary, ale chcąc nawiązać do tego co już napisałem. Mam kontakt z osobami, które pracują w innych działach firmy niż ja i sobie chwalą, żadnego testu nie miały i ogólnie atmosfera jest dużo zdrowsza. Myślę więc, że jak się Wasza kariera potoczy w ADM Polska, zależy w dużej mierze od działu, do którego się dostaniecie. Polecam AR, odradzam AP. W obu miałem okazję pracować :) Ogólnie firmę polecam na start.

@Samuelson

Czyżby (usunięte przez administratora), która bierze pieniądze za uczenie, ale nigdy nie ma na to czasu? Że ale grunt, że jest koleżanką kogo trzeba

Katarzyna

Nigdy nie ma czasu? A z czego ten brak mógłby wynikać? Jest więcej ewentualnych osób tutaj od tego prawda? Ty z perspektywy którego byłego stanowiska piszesz i jakie tam warunki były wtedy?

Avatar

marzysz o wyścigu szczurów, atmosferze pełnej absurdalnych wyzwań, pracy w opraciu o sopy i pracy za trzech, aplikuj do adm ssc to miejsce spełni twoje najśmielsze oczekiwania

Rat-Race
@Avatar

Wyścig szczurów to wypisz wymaluj charakterystyka pracy w tej firmie. Choćbys miał zawał, musisz dowieźć deadline

@Avatar

Ten Avatar to z konkurencji pewnie bo GBS zastapil SSC w ADMie jakies 3 lata teamu. Pozdawiam wszystkich pracujacych w GBSach w Poznaniu. Zadawolony Pracownik ADMu

Avatar
@Ania

Dzięki za korektę co do nazwy, ale w tym rzecz, że w ADM nie ma znaczenia czy to ssc czy gbs. Mowa o tym samym pracodawcy, w którym taka czy inna nazwa nic nie zmienia, bo pracowników traktuje się jak roboty najęte do wypracowania korpo-normy.

Dokladnie
@Avatar

Bio-robot - jednostka, ktorej jedyna uzytecznosc przejawia sie w mozliwosci wynegerowania zysku/oszczednosci dla korporacji. Traktowana jako element calosci, ktory w przypadku niskiej efektywnosci lub braku spelnienia norm jakosciowych wymieniana jest na inny. Trudno doszukiwac sie w tego typu organizacjach jakichkolwiek idealow, gdyz zasada jest jedna - korporacja przenosi swoje procesy do lokalizacji z wykwalifikowanym rezerwuarem sily roboczej, ktorej oczekiwania placowe sa zdecydowanie ponizej swojego rodzimego rynku. Oczekuje w zwiazku z tym rowniez braku krytycyzmu i wyrazania wlasnej opinii.

Alex
@Dokladnie

Kompletnie nie zgadzam się z tą opinią apropos Bio-Robota. Obraża mnie to i tu gdzie jestem. Ja na bieżąco rozmawiam z moim liderem o tematach, które mnie bolą i pomysłach co możemy robić lepiej i uważam, że moje zdanie ma znaczenie. Ostatnio zostałam zaproszona na Coffee Talk z senior managementem gdzie zostałam wręcz zapytana o moje zdanie i mam wrażenie, że zostało to wysłuchane, bo poszło to jeszcze wyżej i pojawiły się konkretne działania. Więc to, że pracuję w ADM to jest mój wybór, nikt mnie nie przymusza do tego i z tej pracy jestem zadowolona. Jasne, mogłobybyc jeszcze lepiej, ale bez przesady. Fajne miejsce pracy.

Sebastian
@Alex

To super że kierownictwo słucha pracowników i zmienia warunki na takie żeby było lepiej. A jak jest między pracownikami? Ludzie potrafią się ze sobą zgrać? Pytam bo chce aplikować a nie chciałbym wpaść w konfliktowe towarzystwo.

Zaskoczony
@Dokladnie

Nie znam tej firmy ale mam wrażenie, że trochę przesadzacie. Przecież jeśli ktoś zatrudnia się w korporacji to chyba jest świadomy, że celem każdego przedsiębiorstwa jest osiągnięcie zysku i to się głównie liczy. Często ludzie zatrudniajacy się w takich organizacjach narzekają, że atmosfera taka czy siaka..No chyba liczycie się z tym, że wkład pracy powinien być wysoki ? No bo nie oszukujmy się, firmy typu adm czy inne korpo płacą dużo więcej niż januszex ale też wymagają. Mam wrażenie, że ludzie chieliby 10k netto i najlepiej nic nie robić ????

Wanda
@Avatar

A jakie macie absurdalne wyzwania? Chodzi o nowe obowiązki czy o jakieś nierealne limity?

PRACOWNIK
@Avatar

Fajna dziewczyna z laboratorium.miła inteligentna ,wszystkie próby zawsze na czas ,dokładną - poszła na próbobiornie .Gdzie tu logika. O co chodzi w tej firmie?

SPRAWIEDLIWY
@PRACOWNIK

Bo była za dobra, bezkonfliktowa i lubiana ,a to ludziom i kierownictwu przeszkadza .

Katarzyna
@SPRAWIEDLIWY

nie rozumiem czemu miałoby to komukolwiek przeszkadzać skoro właśnie bezkonfliktowa była? to chyba właśnie dobrze, bo problemów nie było?

Czy ADM POLAND Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak, ADM zatrudnia studentów na umowy absolwenckie, wszystkie aktualne oferty można znaleźć na Pracuj.pl

Kaśka

Juan
@Kaśka

Dynamiczna tzn. w najbardziej kolorowych momentach można spędzić w biurze 13 godzin

@Juan

I co w takiej sytuacji? Jakieś rekompensaty za nadgodziny czy kultura pracy zakłada że siedzimy aż skończymy?

Wanda
@Juan

Ta dynamiczna praca to wtedy jak jakiś projekt się kończy czy kiedy? Jak siedzi się po te 13 godzin to potem może jakoś te godziny odebrać z innych dni?

Ann
@Ewa

to drugie :)

Tr

Witam czy ktoś może powiedzieć więcej o stanowisku kierownika zmiany magazyn/produkcji Aplikowałem na to stanowisko i chciałbym dowiedzieć się więcej od osób które tam pracują pozdrawiam

Wiktoria

Pokładałam ogromne nadzieje w tej firmie, aplikowałam jakiś czas temu na wolne stanowisko, przeszłam do drugiego etapu, na rozmowie o pracę powtórzyłam rekruterom, że bardzo prosiłabym o informację czy będę zatrudniona czy też nie. Oczywiście Panie zapewniały, że dadzą znać, nawet jeśli odpowiedź będzie negatywna. Czekałam dwa tygodnie jak kazano- cisza… Odczuwam wielki żal, ponieważ w tym czasie pojawiło się sporo ofert, którymi byłam zainteresowana, jednak czekałam na ADM, jak można się domyślić- zero odpowiedzi. Jeśli w ten sposób traktuje się przyszłych pracowników, to co dopiero tych którzy już tam pracują. Nie polecam. Nie dotrzymywanie słowa już na samym początku nie świadczy dobrze o tej firmie.

Aplikujący
@Wiktoria

Zgadzam się w 100% na pracuj.pl sposób aplikacji zakłada ofertowanie po drugim etapie rekrutacji. Ja po drugim zostałem zaproszony do obejrzenia zakładu przez Panią z HRu, zamiast oferty ze strony firmy czy jakiejś merytorycznej dyskusji w związku z aplikowanym stanowiskiem dowiedziałem się że byli ciekawi czy przyjadę do nich - niepoważna firma, niepoważne kierownictwo niedbające o higienę osobistą i plujące w trakcie rozmowy. Dno totalne.

AR team

True
@AR team

No i ten słoik majonezu + butelka oleju raz do roku robią efekt wow

Karol
@True

Zostaw merytoryczną opinię o ADM POLAND Sp. z o.o. - Szamotuły

• Jak się pracuje w ADM POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADM POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADM POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ADM POLAND Sp. z o.o.