ADM SSC EUROPE SP Z O O

Poznań

Opinie o ADM SSC EUROPE SP Z O O

Admowiec

Pracowalem swego czasu tam (pol roku ) : Plusy: - kasa na start 3k brutto biora bez doswiadzenia - w porzadku menagerka - codzienny kontakt z angielskim ale to jak w kazdym ssc Minusy: - charakter pracy czyli klepanina faktur ja wytrzymalem pol roku bo to odmozdza - nic oprocz jezyka sie nie rozwiniesz - specyficzni ludzie

Roman

Ktoś krzyczy po stronie AP UK? Nie ma ciszy na Open Space?

Nick

Jak najdalej od ADMu!

Zawiedzony

Wielki amerykański moloch z branży rolno-spożywczej, którzy utworzył swoje centrum usług finansowych w Poznaniu. Plusy: Pensja terminowo Ludzie (większość w porządku) Neutralnie: Wysokość pensji (kwestia indywidualnych oczekiwań) Minusy: Open space Ścieżka awansu (Junior Accountant I-III, Accountant I-III itd.). Generalnie jesteś jako pracownik numerowany. Wyścig szczurów o tytuł "Pracownika Miesiąca" Systemy (naprawdę wiele od archaicznych typu VAX czy AS400 do nowocześniejszych JDE i SAP) Niektórzy Team Leaderzy - bardzo nerwowi, zamiast tonować atmosferę to ją dodatkowo podgrzewają Tranzycje - stresujące Duża rotacja pracowników - wyciągnijcie wnioski sami

Grzymz

Tam nie szanuje się pracowników. Czyste niewolnictwo XXI wieku. Dziękuję bardzo za ADM...

Nick

Wyzysk, Wyzysk, WYZYSK...i jeszcze ciągłe krzyki na Open Space po stronie AP UK

latte

Daj sobie spokój z ADM. Za 2000 zł znajdziesz pracę wszędzie. To nie jest warte wchodzenia w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale nie musisz wierzyć mi na słowo. Idź i sama się przekonaj, ale jakby co to ostrzegałam.

Subiektywny

Wielka amerykańska korporacja z wszystkim plusami i minusami takiego miejsca. Open space to nie jest zdecydowanie dobre miejsce pracy dla każdego. Ciężko się skupić w miejscu, w którym niektórzy nagminnie zapominają, że współdzielą przestrzeń biurową z innymi. Bardzo duża liczba systemów. Pamiętacie MS DOSa? W ADMie będziecie mieli możliwość pracować na systemach tej klasy. Są też oczywiście nowocześniejsze programy jak JDE i SAP, ale nie każdy może na nich pracować. Lubicie startować w zawodach na Pracownika Miesiąca? W tej firmie będzie taka możliwość. Pensje? Przeciętne. Lubicie tzw. "calle" (czyż nie jest to piękne amerykańskie określenie?!). Tutaj będzie dużo okazji do udziału w telekonferencjach. Rotacja pracowników? Duża. Rozwój zawodowy? To zależy. Na pewno możliwość obcowania z językiem/językami obcymi na co dzień na plus, ale to jest cecha wszystkich SSC. Rozwój pod względem finansowo-księgowym? To zależy. Od ograniczonego dla niektórych po całkiem duży dla innych. Niech każdy wyciągnie własne wnioski z powyższego opisu. Chcę podkreślić, że powyższa opinia jest subiektywną opinią autora. Możecie się z Nią zgadzać lub nie.

pepe

A po ilu dniach proponuja pracę po drugim spotkaniu rekrutacyjnym?

moka

a co tutaj tak cicho? weszlam zeby sie dowiedziec jak sie ma sytuacja w ADM SSC EUROPE SP Z O O? chcialabym sie dostac tam na stanowisko mlodszej ksiegowej. gdyz wlasnie szukaja.. ale jak to jest tam z zarobkami.. czy spokojnie cos kolo 2000 zl miesiecznie mam szanse zarobic? bo wczesniej tak zarabialam i nie chcialabym z tej stawki schodzic.

Mary
@Ella 20.05.2017 09:48
2000 w korpo?! Kobieto dlaczego tak zanizasz warunki finansowe? Masz doświadczenie jako księgowa i tak niskie oczekiwania? Uważ...

To ty z jaką kwotą zaczynalas w ADMie ? Chciałabym wiedzieć bo ciężko gdzieś znaleźć jakieś info o zarobkach a ludzie boją się wprost mówić tak jakbym miała zabrać im kasę

KIM
@Mary 20.07.2017 16:54

W ADMie zaczynasz od 3000 brutto, co wychodzi na rękę około 2100 zł, co nie jest współmierne do tego co Cię tam czeka. Uwierz. Na ogół jak masz doświadczenie to możesz zawsze żądać więcej. Myślę, że Ci dadzą, bo tam non stop się ludzie zwalniają, więc pracownik jest na wagę złota.

Zostaw opinię o ADM SSC EUROPE SP Z O O - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADM SSC EUROPE SP Z O O