ZATRUDNIMY DYSPOZYTORA W NIEMCZECH!

Chemnitz
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Poszukujemy osób na stanowisko dyspozytora do niemieckich firm transportowych!

Obowiązki

  • Obsługa i realizacja zleceń transportowych.
  • Monitorowanie czasu pracy kierowców.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość usług.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Znajomość rynku transportowego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość szkoleń.
  • Terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy, dodatki.

Dodatkowe informacje

  • Zapraszamy do kontaktu pod numerami 500 555 289, 500 555 282 lub mailowo praca@deltahr.pl
  • Więcej aktualnych oferta na www.deltahr.pl oraz na Facebook www.facebook.com/DeltaHRPL