Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Finasów /Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Wsparcie działu księgowości międzynarodowej - j. niderlandzki lub niemiecki

Warszawa

Obowiązki:

- Wsparcie działu księgowości w procesie fakturowania
- Korespondencja mailowa i/lub telefoniczna między wewnętrznymi oddziałami firmy w j. obcym
- Wsparcie przy komunikacji z zagranicznymi placówkami

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego lub niderlandzkiego (poziom B2)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)
- Gotowość do ciągłego rozwoju
- Sumienność i dokładność
- Dyspozycyjność do pracy na pełny etat

Nasz Partner Biznesowy oferuje:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Umowę o pracę
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
- Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji
- Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne/menedżerskie)
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery,etc.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Warszawa

CEE Experts